MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Na ring wychodzi GM!
- Tak jest! Pora na następny etap, który wyłowi finalistów i tych, którzy będą uczestniczyli w barażach! Pierwszą walką będzie pojedynek Amazing Superstara, legendarnego już wrestlera w MWE, kontra prawie że debiutant Predator! To jak? Jesteście gotowi? Zaczynamyyyyyyy!
GM schodzi już na ring, a Predator zalicza swój groźny theme! Witany za to oklaskami. Publiczność nie kryje radości! Wchodzi na ring po schodkach, po czym wchodzi na narożniki i zaczyna się popisywać!
Amazing Superstar z kolei zostaje wygwizdany! Mimo wszystko macha radośnie rękami przed publicznością. Wchodzi do kwadratowego pierścienia poprzez wysoki skok. Nieźle! A następnie zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Amazing Superstar vs. Predator
Single Match, wygrany przechodzi do finału, przegrany do barażów
Mamy gong!
Czytaj całość...
Sorki, że nie piszę często jednak czasu nie mam dużo. Postaram się coś napisać niedługo.

EDIT: Nie mam weny, ale wielu z was nie czytało walk które kiedyś napisałem więc wklejam tu moje dwie ulubione. Trochę krótkie...i żeby nie było, są one z przed roku! Mogą pojawić się zawodnicy wam nieznani ale którzy istnieli przed tem.
Czytaj całość...
Z wywiadami rzeczywiście mi nie idzie . A wiesz , według mnie lepiej , żeby już walki były ...


Qus vs Rothe .
Single match
Czytaj całość...
Eraise:
Hej hej , ja na początku napisałem walkę tylko była krótka i ją przedłużyłem troszkę . Teraz przeczytaj . Minutę po Twoim poście edytowałem .
Czytaj całość...
Eraise:
Wziąłem się w garść , napiszę ostatnią walkę jak nie wyjdzie to nie będę pisał .

Eraise vs Huba Niszczyciel
Hardcore Match
Czytaj całość...
Na ring wychodzi GM!
- Tak, tak, długo przeciągaliśmy turniej o NNO Skull, ale niestety, wystąpiły problemy techniczne! Ale teraz, na przywitanie, niech wasze oczy nacieszą się prawdopodobnie piękną walką, bowiem ludzie o takich umiejętnościach, jakie posiadają Tamer i K5W, potrafią zamieszać w głowach!
I GM wyszedł poza ring.
I teraz już słychać głośną, donośną muzykę Tamera! Wbiega na ring, podskakuje do lin i wchodzi! Zakręca się, i unosi ręce w górę! Publiczność buczy. Potem wskazuje palcem na rampę, gdzie będzie teraz wchodził K5W.
I wszedł! K5W jednak najpierw uklęknął, spojrzał następnie na swego oponenta, podskoczył, zakrzyczał i zaczął powoli iść w stronę ringu! Na którego wszedł przepięknym fikołkiem. I zaczyna się przekomarzać z Tamerem. Ale zawodnicy zajmują swoje pozycje.
Tamer vs. K5W
Single Match, przegrany odchodzi do barażów, wygrany do finału
Mamy gong!
Czytaj całość...
Na ring wchodzi GM! Ponownie!
- To ostatnia walka tego etapu. Kolejny single match, który będzie doprawdy ciekawym pojedynkiem. Tych zawodników widzieliśmy już w ringu wiele razy. No bo w końcu kto by nie chciał ujrzeć potężnego, własną pięścią niszczącego ściany Hubę Niszczyciela, i, można rzec, wręcz latającego Bossiskita? Tak, to pora na nich!
GM wychodzi poza ring po schodkach. Huba Niszczyciel z kolei zaczął już wchodzić na ring wraz z deską. I ją złamał, ciągnąc ją! I błyskawicznie wszedł do kwadratowego pierścienia. Podniósł ręce w górę! Publiczność wiwatuje! Zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
I Bossiskit wychodzi z szatni! Wraz z kubkiem wody. Publiczność na niego buczy. Boss się wkurzył, po czym łyknął wody i napluł na fana z koszulką Huby Niszczyciela! Po czym rzucił szklanką o rampę. Ta się stłukła! I ślizga się pod najniższą liną. Już jest w ringu.
Huba Niszczyciel vs. Bossiskit
Single Match, przegrany przechodzi do baraży, wygrany do finału
Czytaj całość...
mały awersomik:
Po turnieju NNO Skull.

Mam baraże.
-----
Na ring wychodzi ponownie GM! Tym razem z pasem NNO Skull w ręku i w towarzystwie K5W!
- Pora na wyłonienie czwartego zawodnika, który będzie uczestniczył w Ladder Matchu o ten pas! – GM wzniósł pas NNO Skull do góry. – No to pora na to, aby zawalczyli uwielbiani przez was Tamer, debiutujący w tym turnieju Predator, i już całkiem doświadczony zawodnik Bossiskit!
K5W nagle chwycił za mikrofon GM-a.
- I mój partner! I wiedzcie, że jeśli żaden z nas nie zdobędzie tego pasa, ten pan, o którego się opieram, będzie musiał przejść operację plastyczną twarzy!
K5W nagle chwycił za pas NNO Skull, po czym rzucił nim na ziemię. A następnie przytrzymał GM-a za włosy, po czym nim rzucił na matę! Głową się wyrąbał o pas! Na jego twarzy jest lekka porcja krwi! Od razu ochroniarze wchodzą na Maczomxa. Zaczynają go oblewać pięściami, a następnie zgrana czwórka bierze go za ręce i wynosi z ringu. Następnie idzie z nim do szatni. Z kolei GM został zdjęty z ringu poprzez jednego z pracowników MWE.
A Bossiskit już zalicza swój theme! Podnosi ręce do góry. Publiczność na niego buczy. Błyskawicznie wbiega na ring, po czym popisuje się jednym koziołkiem! I zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
I czas Predatora! Ten jednak obserwuje tylko publiczność, wali się pięściami delikatnie o klatkę piersiową, wbiega na ring po schodkach! I zajmuje pozycję przy narożniku.
Tamer zalicza wejście. Podobne do Bossiskita, tylko że wcale nie popisywał się przed publicznością. Zajmuje swoją pozycję przy narożniku, między Predatorem a Bossem.
Bossiskit vs. Tamer vs. Predator
Triple Threat Table Match, wygrany przechodzi do finału
Mamy gong!
Czytaj całość...
Zaskoczenie! Na ring wychodzi The „Per B” Superstar! Witany przez publiczność oklaskami, w garniturze po schodkach wchodzi na ring! Dwaj pracownicy MWE wślizgują mu na ring drabiny. Ten ją natychmiast ustawia na środku! Wspina się na nią, po czym chwyci swój mikrofon do ręki! Przemawia na szczycie drabiny!
- On powróci! On zmieni MWE! Pamiętacie może jeszcze starego GM-a? On powróci! Zapewniam was! Zmieni oblicze MWE! Mamy kryzys, ale on zmieni to na stare, dobre czasy, które wypadły po prostu znakomicie! Powróci! Jeśli nie, możecie mnie rzucić z tej drabiny na ten stolik komentatorski! Tylko czy się odważycie mówić tak do mnie, człowieka, który jest wielki i zawsze mówi prawdę? Śmiecie przeczyć The „Per B” Superstarowi? Jak tak, to wiedzcie, że jeszcze się o tym przekonacie!
Publiczność wyraźnie się raduje, The Superstar wyraźnie się uśmiecha! Raduje się z fanami! Ale tą całą romantyczną scenkę przerywa Motaker! Wchodzi na ring, napakowany i wkurzony, po czym pchnie drabinę, na której szczycie jest The Superstar! Ten wypada poza ring! Prosto na beton! Tego się nie spodziewał! Motaker chwyci następnie pozostały mikrofon, i teraz on wygłasza speech! Publiczność buczy!
- Jeśli to prawda, co ten pseudowrestler mówił, to ja chcę dostać większego pusha, bowiem ja na to zasługuje, jakem Motaker! Bowiem jestem najbardziej utalentowanym zawodnikiem federacji, jakem Motaker! A przede wszystkim, jestem potężny, każdego rozgniotę na kwaśne jabłko, jakem Motaker! I kto mi się sprzeciwi, z tym to zrobię, jakem Motaker! I to z wielką gracją, jakem Motaker!
Lecz co to? Z szatni wychodzi nagle Amazing Superstar! Jak wiemy, jest TT partnerem The Superstara. Wchodzi na ring bez mikrofonu w rękach. Wraz z Motakerem zaczynają się kłócić! W końcu Mmo go odpycha. I oddaje prawego prostego! Kolejny! Lecz Amazing klęka i unika. Łapie się za swojego rywala i cudnie wykonany Cool Shot! The Superstar przez ten czas wszedł na narożnik! Mimo, że jest w garniturze, może wykonać Acrobatic Leg Drop! Cóż za gracja! Motaker następnie ześlizguje się poza ring. Wychodzi, obolały, do szatni. The Superstar i Amazing Superstar „machają” mu na pożegnanie. Do kwadratowego pierścienia wchodzi GM.
- The Superstar, masz natychmiast iść do szatni. Dawny GM nigdy nie wróci, póki ja jestem na tej posadzie. Zabrać go!
Dwaj strażnicy weszli na ring i chwycili The Superstara za ręce. Amazing Superstar nie pomógł swojego TT partnerowi, bowiem zastrachany był na widok GM-a. Z nie wiadomo jakiego powodu. The Per B Superstar uciekł z widoku fanów.
- Otóż pragnę obwieścić, iż turniej o NNO Skull, czyli pas zawieszony tam na górze, się skończy po tym ladder matchu! Będą w nim uczestniczyli stojący przy narożniku Amazing Superstar, a także K5W, Huba Niszczyciel i Bossiskit! Szykuje nam się piorunująca walka. Jest bez dyskwalifikacji, więc każdy może się do niej wtrącić! Tak więc… zaczynamy!
Pierwszy oczywiście wchodzi Huba Niszczyciel! Witany gromkimi wiwatami przez publiczność! Podnosi ręce do góry i ukazuje swoje mięśnie! Niezły kulturysta! Błyskawicznie wchodzi na ring.
A następnie wchodzą K5W z Bossiskitem! Grupowo! Obserwują obu oponentów, po czym wskazują środkowym palcem na nich! I następnie go obraca o 180 stopni! Przekształca się to w popularny gest K5W i Bossiskita – środkowy palec! Następnie obaj wślizgnęli się pod linami. Ekscytujący mecz nam się zapowiada!
Z kolei GM, co jest nader dziwne, schodzi do szatni! Czyżby coś knuł? Ponieważ prowadzi MWE, wszystkie jego zagrywki są na miejscu!
K5W vs. Huba Niszczyciel vs. Amazing Superstar vs. Bossiskit
Fatal 4-way Ladder Match o NNO Skull
Czytaj całość...
Piszę obiecany debiut Awersomika.

Nagle co to? Okazuje nam się muzyka, jakiej wcześniej nie słyszeliśmy! I nagle wychodzi panicz w czerwonych szortach i koszulą, na której jest napisane „Pinius can pin everybody”! Unosi ręce w górę, po czym wskakuje na ring, wbiegając, wraz z mikrofonem! Przemawia.
- Witajcie! Jestem tutaj nowy, jak dobrze wiecie. A według mnie każdy początek powinien być udany. Dzisiaj będę miał walkę, ale sam nie wiem z kim. Chcę jak najlepszego rywala, a potem go upokorzyć, aby udowodnić, że mam potencjał, talent, umiejętności i ambicje. Dlatego, iż Pinius can pin everybody! A o tym się dowiecie. Zapraszam tego, kto ma ze mną walczyć, na piekło w ringu!
Publiczność wiwatuje! I słychać już wejściową muzykę Sira Matizo! Z mikrofonem w ręku wchodzi po rampie. Przemawia!
- Ja, ja będę odpowiednim oponentem dla ciebie. Chciałbym wykazać się wreszcie walką, a nie pojedynkami z Philipem Watsonem, które i tak mam przegrane, bowiem to jest WHC. Teraz wygram, zobaczycie, albo przegram, jak zechcę dać temu panu fory.
Następnie rzucił mikrofonem o rampę. Błyskawicznie wszedł na ring. Ustawił się przy narożniku. Pinius oddał swój mikrofon. GM przez ten czas objawia komunikat!
- A oto i przed nami zaczyna się single match między Piniusem a Sirem Matizo! Przygotujcie się!
Sir Matizo vs. Pinius
Single Match
Mamy gong!
Czytaj całość...