MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi GM!
- Tak, tak, długo przeciągaliśmy turniej o NNO Skull, ale niestety, wystąpiły problemy techniczne! Ale teraz, na przywitanie, niech wasze oczy nacieszą się prawdopodobnie piękną walką, bowiem ludzie o takich umiejętnościach, jakie posiadają Tamer i K5W, potrafią zamieszać w głowach!
I GM wyszedł poza ring.
I teraz już słychać głośną, donośną muzykę Tamera! Wbiega na ring, podskakuje do lin i wchodzi! Zakręca się, i unosi ręce w górę! Publiczność buczy. Potem wskazuje palcem na rampę, gdzie będzie teraz wchodził K5W.
I wszedł! K5W jednak najpierw uklęknął, spojrzał następnie na swego oponenta, podskoczył, zakrzyczał i zaczął powoli iść w stronę ringu! Na którego wszedł przepięknym fikołkiem. I zaczyna się przekomarzać z Tamerem. Ale zawodnicy zajmują swoje pozycje.
Tamer vs. K5W
Single Match, przegrany odchodzi do barażów, wygrany do finału
Mamy gong!

Obaj zawodnicy nie są silni wagowo, więc będzie to raczej techniczny pojedynek. Ale na początek jednak mamy zwarcie. Zawodnicy wchodzą na liny, a Tamer się o nie opiera. Oddaje jednak prawego sierpowego w policzek K5W. Ten od niego odbiega. I Tamer oddaje dropkicka! K5W powalony, ale chwilę później wstaje. I znowu zaczynają się ściskać z Tamerem. I młodszy silniejszy! Rzuca swojego oponenta na narożnik. Nie zdążył odskoczyć. I jego oponent szarżuje z Jumping Splashem na narożnik! K5W jednak go łapie i rzuca. Wykazał sporo siły, mimo, że jest high-flyerem! I odbija się od narożnika! Częstuje Tamera Body Splashem! Ale Tamer przeskakuje do tyłu. K5W upada na matę.

Tamer następnie podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Przekręca ją, po czym oddaje Slapa w tył głowy! K5W zostaje odepchnięty. I Tamer próbuje ponownego dropkicka! Ale K5W rzucił jego nogami na matę. Tamer łapie się za plecy z bólu. Jednak wstaje na własnych siłach. Podchodzi do K5W, który dzisiaj stawia na siłę! I ustawia swojego rywala pod Powerbomb! Ale dwa prawe sierpowe i Tamer odskakuje od Powerbombu. A było blisko! I teraz seria low kicków w prawe udo. Raz, dwa, trzy, i w końcu odpycha swojego rywala na narożnik! I szarża Shoulder Blockiem! Trafia! K5W się skula. Tamer łapie się za liny, podskakuje i wykonuje czysty Turnbuckle Dropkick! I Maczomx łapie się za brzuch.

Tamer chciał przejść teraz do serii Knee Dropów, ale za pierwszym razem K5W wyślizgnął się poza ring! I Tamer wstał, łapiąc się za kolano. Maczomx to wykorzystuje! Wchodzi na narożnik i skacze! Wykonuje przepiękny Over Castle, po czym Tamer łapie się za twarz! Ale jeszcze wstaje. K5W rzuca go na liny. Irish Whip i soczysty Big Boot w nochal Tamera! Aż mu zaczął krwawić! I Maczomx siada na swojego oponenta. I oblewa go serią ciosów! Po jedenastu już sędzia go odepchnął. Tamer z trudem wstał, i K5W oddalił się od sędziego i ustawił go pod Powerbomb! Już miał to dokończyć, ale ostatecznie Tamer kontruje potężnym Facecrusherem! I pin!
1…

2…

Nie! K5W jeszcze wytrzyma z dobre kilkanaście minut!

I obaj zawodnicy wstają. Następuje ponowne zwarcie. I K5W przyciska swojego oponenta do narożnika! Zaczyna go przyduszać. Raz, dwa, trzy i odpycha go sędzia. I K5W przechodzi następnie do facelocka! Ale co to? Tamer kontruje uderzeniem w brzuch, po czym łapie swojego oponenta za głowę. I cios ramieniem w nos! A następnie Legsweep! K5W na deskach. O dziwo to Tamer dominuje przez większość walki. Zaczyna się popisywać przed publicznością. Ta buczy. Odwraca się, ale zostaje ofiarą błyskawicznej Hurraicanrana DDT! Uła, to było wyśmienite! K5W następnie odbija się od lin. I Splash! Ale nadziewa się na kolana Tamera! To musiało boleć!

Tamer go podnosi, ciągnąc go za włosy. Rzuca nim na matę. K5W łapie się za twarz, ale wstaje. Tamer wykonuje Roundhouse Kick! Ale K5W się schyla, Tamer robi kółko, po czym nadziewa się na błyskawicznego Powerbomba od K5W! Ten odskakuje na drugą stronę, po czym stosuje pinu!
1…

2…

A nie, nie, nie! Tamer odkopuje!

K5W zaczyna walić pięściami o matę. Wkurzony, bo był pewny, że sędzia powinien odliczyć do trzech. Wdał się w pogaduszki z sędzią. Ale nie chciał zostać zdyskwalifikowany z turnieju. Ale co to? Tamer oddaje potężnego kopniaka w zadek, Maczomx się schyla. Tamer odbija się od lin i Running Dropkick! I K5W powalony. Pojedynek staje się coraz bardziej zaciekły! Widać, że obu zawodnikom zależy na pasie NNO Skull. K5W jednak z trudem wstaje. Pomogły mu liny. Tamer na niego szarżuje z Clotheslinem! Ale K5W go przerzuca, i oponent boleśnie wypada poza ring! O Boże! To musiało boleć! A będzie jeszcze gorzej! K5W odbija się od trzeciej liny i wykonuje Splasha! Tamer zwija się z bólu, ale natychmiast zostaje podniesiony przez Maczomxa. I rzucony w ring. Za nim wchodzi K5W. Ale co to? Tamer się zwija pod Small Package Pin i to wykonuje! Tak więc… mamy pin!
1…

2…

Tego K5W się chyba nie spodziewał! Ale się wywiązał.

Obaj zawodnicy natychmiastowo wstają. Zaczynają się oblewać uderzeniami. Ale Tamer odurza swojego oponenta Heel Kickiem i Roundhouse Kickiem! I następnie szykuje się Spinning Backbreaker! Wykonany z niezłym impetem. I Tamer zaczyna się zabawiać obolałym K5W. Kopie go po twarzy, nogach, aż w końcu odbija się od lin (nie skacze) i Elbow Drop! Ale K5W unika! Tamer łapie się za łokieć! To musiało boleć! I K5W odbija się od trzeciej liny i potężny Leg Lariat dla Tamera! Łapie się za twarz. Ilość krwi na niej się lekko powiększyła. K5W następnie podnosi go, ciągnąc za jego włosy, i rzuca na narożnik! Tamer trafia głową! I następnie piękne Running Body Attack na siedzącego oponenta!

Tamer łapie się za klatkę piersiową. Zostaje podniesiony przez swojego oponenta. K5W podskakuje i swojego rywala atakuje Hurraicanraną! I Tamer boleśnie upada na ziemię. Jednak na brzuch. Ale K5W oddaje potężnego Dropkicka w głowę Tamera, po czym odwraca się tak, że leży na plecach. Wiemy, co się szykuje! K5W wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! I skacze! Ale nie! Nadziany na kolano Tamera! Ten próbuje pinu! Stoi przed życiową szansą! Może się udać!!
1…

2…

Nie! Jakim cudem?

Tamer, zawiedziony, łapie się za głowę. Podnosi swojego obolałego przeciwnika, po czym sygnalizuje Twist Of Fate! I tak! Wykonany! K5W na deskach! Tamer, wyczerpany, do niego podchodzi! Ale co to ma być? Co to ma być? Maczomx wykonuje Roll Up! Błyskawiczny pin! Teraz się wszystko odwróciło na stronę Maczomxa! Niesamowite, niesamowite!
1…

2…

3…!

Słowo się rzekło! K5W przechodzi do finału o NNO Skull! Z kolei Tamer będzie mógł do niego przejść dopiero po barażach, ale najpierw będzie musiał to wygrać! A już wiemy, że będzie przeszkadzał mu w tym Predator. Maczomx, uszczęśliwiony, schodzi do szatni, przedrzeźniając Tamera!
Komentarze:

2011-09-24 10:35:24, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
No walka ciekawa , tylko początek troszkę taki ... nie jaki :D

2011-09-24 14:33:02, Aseyen:

na kolana i do pana:
Twoja walka za krótka :@

Ty zaraz ... pokonałem Hubę !?

Eraise wygrywa ...

To dziwne.

2011-09-24 14:35:30, na kolana i do pana:

Eraise:
Przeczytaj całą walkę , bo jak widać wynik przeczytałeś . Starałem się .

To nie tylko kwestia tego , że Huba jest większy itd. , liczy się spryt i umiejętności .

Go-To-Sleep:
Jakbyś ocenił moje walki ? :<


:at:Down Nie no nic się nie dzieje miszczu :P

2011-09-24 14:37:04, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Takie sobie, tak szczerze mówiąc. Bez obrazy jakby co. :D

2011-09-24 14:43:57, Aseyen:

na kolana i do pana:
Czytałem ... Nie porywa mnie twoja walka. Z wywiadami też się upierałeś itd. i widzisz jak się skończyło. I wyszło, że skończyłeś z nimi.

2011-09-24 20:44:16, Go-To-Sleep:

Dzisiaj postaram się skończyć etap tego turnieju.

2011-09-24 21:03:27, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post ...