MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi GM! Ponownie!
- To ostatnia walka tego etapu. Kolejny single match, który będzie doprawdy ciekawym pojedynkiem. Tych zawodników widzieliśmy już w ringu wiele razy. No bo w końcu kto by nie chciał ujrzeć potężnego, własną pięścią niszczącego ściany Hubę Niszczyciela, i, można rzec, wręcz latającego Bossiskita? Tak, to pora na nich!
GM wychodzi poza ring po schodkach. Huba Niszczyciel z kolei zaczął już wchodzić na ring wraz z deską. I ją złamał, ciągnąc ją! I błyskawicznie wszedł do kwadratowego pierścienia. Podniósł ręce w górę! Publiczność wiwatuje! Zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
I Bossiskit wychodzi z szatni! Wraz z kubkiem wody. Publiczność na niego buczy. Boss się wkurzył, po czym łyknął wody i napluł na fana z koszulką Huby Niszczyciela! Po czym rzucił szklanką o rampę. Ta się stłukła! I ślizga się pod najniższą liną. Już jest w ringu.
Huba Niszczyciel vs. Bossiskit
Single Match, przegrany przechodzi do baraży, wygrany do finału

Mamy gong!

Bossiskit na początku patrzy zastrachany na Hubę Niszczyciela. Nie wierzy, że los wybrał mu takiego zawodnika. Doprawdy śmiesznie to wygląda. W końcu Boss się odważa, podchodzi do oponenta, zadaje mu prawego Slapa i odbiega od prawego sierpowego Huby. Potem już podchodzi z lewym prostym! Trafiony, Huba znowu nie trafił. I teraz z kolei podbródkowy! Ale Huba uniknął, po czym zaszarżował na swojego przeciwnika, usiadł na niego i zaczął go oblewać falą ciosów! Po sześciu jednak odchodzi. I Stomp na głowę! Boss wstaje. I Huba go ściska od tyłu. I przechodzi następnie do facelocka. Rzuca swojego oponenta na liny! Ale Boss wyślizguje się poza ring. I Bossiskit zaczyna dyskutować z Hubą, który podchodzi do lin! Zagadali się, ale Boss pociągnął swojego rywala za nogę! Niszczyciel upadł! Bossiskit wchodzi na liny. Po czym skacze i Leg Drop na nogę! Ale Huba ją odstawia. Bossiskit ląduje na tyłek. Sędzia przez ten czas odlicza.
2…

3…

W końcu Bossiskit wszedł na ring. Zaszarżował na swojego rywala z Clotheslinem. Ale ten sam otrzymał Clothesline’a. Huba następnie zaczyna oblewać serią Stompów swojego rywala. Za drugim razem nie trafia. Bossiskit się wywiązuje, po czym zadaje swojemu rywalowi Rolling Savate! Powalający. Huba nie mógł tego uniknąć. Ale szybko wstał. I zwarcie! Bossiskit jednak łapie za twarz swojego rywala, po czym go zadrapuje! Huba odbiega do narożnika. Potem jednak od niego się odpycha, zostaje jednak przywitany Clotheslinem! Ale nie, Huba odskoczył. Bossiskit jednak odbił się od narożnika i pięknie trafił Splashem w wroga! Huba jednak błyskawicznie wstaje. A Bossiskit miał mu zadać Leg Dropa. Ponownie na zadek. Złapał się za niego. Wykorzystał to Huba, który odbił się od lin i wykonał Kenka Kick w głowę Bossa!

Bossiskit łapie się za twarz. Jednak błyskawicznie wstał. Podszedł do swojego rywala, po czym pozwolił Hubie wykonać Scoop Slam. Cudeńko. Wykonane. Bossiskit ponownie łapie się za tyłek. Przekręca się, po czym wsadza pochylającemu się Hubie palec w oko! I następnie pomaga mu to w odbiciu się od lin. I szarżuje z Rolling Savate w powietrzu! Trafia Hubie w klatkę piersiową. Upada. Bossiskit ciągnie go za włosy, a następnie go podnosi. Ustawia go pod headlocka. A następnie rzuca na liny. Irish Whip i łapie swojego rywala za rękę! Podskakują obaj, i Bossiskit zakłada niesamowite Anaconda Vise! Ściska go, ściska. Huba Niszczyciel jednak wstaje na własnych nogach, po czym podnosi swojego rywala! Ustawia go pod Fallaway Slam! Bossiskit jednak złapał go za twarz, rzucił nim o matę, i wykonał pin!
1…

2…

Pin z zaskoczenia! Hubę Niszczyciela powinny przejść ciarki po plecach.

Huba Niszczyciel nadal leży. Widać na jego twarzy ślady po zadrapaniach. Bossiskit następnie go podnosi, po czym ciągnie go na liny! On sam przechodzi na ich drugą stronę! I zapina Ankle Lock! O Boże! Mam nadzieję, że Bossiskit nie zrobi tego, o czym ja teraz myślę?!? Ale jednak! Odskakuje, i noga Huby podskakuje. Ten się łapie za kolano. Ryczy z bólu. Bossiskit wchodzi na narożnik. I skacze! Ustawia się pod Diving Leg Drop! Ale źle wycelował i nie trafił w Hubę! Dzisiaj to on ma pecha! Huba to wykorzystał, wstał i podniósł swojego rywala, po czym rzucił go na liny! Irish Whip, próba oddania Powerslamu, ale Bossiskit tchórzliwie odskakuje! Opiera się następnie o narożnik, łapiąc się za zadek. Huba podchodzi i zaczyna go przyduszać. Raz, dwa, trzy, puszcza. I znowu. A następnie Boss szarżuje z Clotheslinem! Ale nie. Unik Huby, obrót Bossa, i Powerslam!

Całkiem nieźle mu to wyszło. Huba Niszczyciel podnosi następnie swojego rywala, łapiąc go za nos. I oddaje lewego sierpowego! I kolejny! I odwraca swojego rywala. Potężne uderzenie w plecy! Tak! Bossiskit bezradnie siada na kolanach! Huba łapie go za ręce, po czym je wygina. I rzuca nimi o matę! To było dziwne, aczkolwiek bolesne! Bossiskit zaczął turlać się z bólu. Tak, że wypadł poza ring. Złapał się za prawą rękę. Po czym ponownie zaczął się przedrzeźniać z Hubą! Ten następnie próbuje go kopnąć w nos! Boss unika, łapie za nogę Huby, odwraca go i Ankle Lock! Ciągnie go poza ring. I potem go podnosi. Wywala go do kwadratowego pierścienia! Huba leży bezradnie. Bossiskit wchodzi na narożnik. I wykonuje Flying Elbow Drop! Centralnie w klatkę piersiową Huby! Ten się zatacza.

Bossiskit następnie podnosi swojego rywala, łapiąc go za rękę. Headlock ponowny! Podchodzi z nim na narożnik. Odbija się od niego i Shiranui! Ale skontrowane niesamowitym Scoop Slamem! Bossiskit tego się nie spodziewał. Jednak błyskawicznie wstał. A równe szybkie było DDT, które załatwił Huba! Czyżby był jeszcze jakiś mały rabacik? Tak! Podnosi swojego rywala, po czym ustawia go pod Front Slam! Wykonał, i Bossiskit wypadł poza ring! Odszedł następnie do bandy. Publiczność zaczęła na niego buczeć. Jeden nawet rzucił w niego pustym kubkiem po pepsi. Następnie się przebudził, wszedł na ring, i został nadziany na przepiękny Powerslam! Pin!
1…

2…

Nie! Huba, Huba, jeszcze za wcześnie!

Bossiskit błyskawicznie wstaje. Wcześniej przed Hubą! Oddaje potężnego kopniaka w brzuch, po czym wykonuje na swoim oponencie pospieszny Rolling Suplex! Hubie jednak to nie wystarcza. Wstaje natychmiast. Łapie swojego rywala za barki. Patrzy mu się w oczy. Mówi mu coś, po czym zadaje potężnego, odurzającego Headbutta! Bossiskit łapie się za twarz. Huba z kolei podchodzi do narożnika i sygnalizuje Speara! Bossiskit posłusznie wstaje. Huba szarżuje ze Spearem! Ale Bossiskit kontruje niesamowitym Roll Upem i pin!
1…

2…

A jednak! Boss wymierzył zły moment!

Bossiskit następnie zaczekał, aż jego przeciwnik wstanie. Posłusznie to wykonał. Bossiskit oddaje cios kolankiem w brzuch, po czym wymierzył Mizard Of Oz! Ale nie! Huba Niszczyciel go podnosi, po czym wykonuje Pumphandle Slam! Świetna kontra! I następnie Elbow Drop dla Bossa. Ale ten unika! Wstaje natychmiast i próbuje wykonać German Suplex! Huba jednak oddaje mu dwa prawe łokcie, po czym odurza go Big Bootem! Bossiskit łapie się za twarz. Huba ciągnie go za nogi, do narożnika. Ale potem Bossiskit go odpycha swoimi umięśnionymi nogami! Wstaje błyskawicznie! I szarża Dropkickiem! Wymierzone – prosto w Hubę! Ten się zatacza i upada na matę. Powolnie wstaje. Bossiskit wykorzystuje to, odbija się od narożnika i wykonuje Whisper In The Wind w powietrzu! Ale Huba to unika! Bossiskit, nieświadomy niczego, się odwraca, ale zostaje natychmiast ustawiony pod Chokeslam! I Huba Niszczyciel to wykonuje! Ale skontrowane przepięknym DDT!

Bossiskit uśmiecha się złowieszczo. Klęka przed Hubą Niszczycielem, po czym zaczyna go obrażać. Zadaje mu prawego Slapa, po czym błyskawicznie wstaje, odbija się od narożnika i ponowne Whisper In The Wind! Ale nie! Huba jednak nie został odurzony, wstał, złapał za nogi zaskoczonego Bossa, podrzucił nim i ustawił pod Last Ride! I wykonane! Cóż za kontra! Niesamowite! Ale niczego nie można się spodziewać po Hubie Niszczycielu!

Pin!
1…

2…

3…!

Doświadczony wrestler Huba Niszczyciel, świetny Huba Niszczyciel, wygrywa z Bossiskitem i przechodzi do finału, gdzie zmierzy się z Amazing Superstarem, K5W i tym, którego wyłonią baraże! Może to być właśnie Bossiskit! W każdym razie zadowolony z siebie schodzi do szatni.

----------
Jutro mogę nie mieć czasu, pojutrze mogę też nie być, ale na pewno do środy ujrzycie barażowy Table Match, w którym będą brali udział Bossiskit, Tamer i Predator.
Komentarze:

2011-09-25 18:38:27, Aseyen:

Co temat tak spada?

2011-09-25 23:12:36, Go-To-Sleep:

Oki, napisałem początek, jutro walka powinna się ukazać. Będzie fajny segmencik z K5W i GM na dodatek.

2011-09-25 23:24:16, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
"po czym wsadza pochylającemu się Hubie" omg co ty myślałeś pisząc ten tekst :)

2011-09-25 23:27:55, Rothe:

Boss Killer:
To Ty masz jakieś dziwne skojarzenia. :x

2011-09-26 18:01:22, mały awersomik:

Można się jeszcze zapisać??
Boss Killer:
Hehe, racja :)

2011-09-26 18:02:45, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
Zawsze można się zapisać. Rób kartę.

2011-09-26 18:18:38, na kolana i do pana:

mały awersomik:
Ciekawe czy będziesz kolejnym zawodnikiem ze stylem American i Pedigree . :O
Go-To-Sleep:
A Table match nie eliminacyjny , nie ?

2011-09-26 18:20:28, mały awersomik:

Nazwa: Pinius
Rola: Face
Styl: High Flyer
Wzrost: 176cm
Waga: 83kg
Charakterystyczne akcje: Tornado DDT, PowerSlam, Seria Leg kicków zakończona High kickiem, School Boy
Finishery: Air Bourne, Trouble in Paradise, 180 Splash ( Splash połączony z obrotem o 180 stopni - moje )
Dźwignie: Pine lock ( Cross Arm Braker )

To tyle, DRŻYJCIE :P

2011-09-26 18:22:50, na kolana i do pana:

mały awersomik:
Połączenie Air-Boom z Rio . Ciekawe .

2011-09-26 18:23:32, mały awersomik:

na kolana i do pana:
:)

2011-09-26 19:16:07, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Nie.
mały awersomik:
Przyjęty.

2011-09-26 19:17:26, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Fajnie. Kiedy mam debiut?? :)