MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Eraise:
Wziąłem się w garść , napiszę ostatnią walkę jak nie wyjdzie to nie będę pisał .

Eraise vs Huba Niszczyciel
Hardcore Match

Pierwszy na ring wchodzi Eraise , przybija piątki z fanami i wchodzi po schodkach . Po nim , Huba niszczyciel , popisując się przed publicznością , groźnie patrząc na przeciwnika kroczy przed ring , wchodząc po schodkach .

Mamy gong !

Zwarcie , wygrywa Huba , Irish whip i Scoop Powerslam . Huba podnosi rywala i wykonuje DDT ! Eraise na deskach . Huba szybko podnosi rywala , odbija się od lin i clothesline , Huba znowu podnosi rywala i ustawia go pod Powerslam ! Tak , przepiękny Powerslam . Eraise na łapie się za plecy , a Huba wyciąga kosz na śmieci ! Ociężale wchodzi na ring , Eraise w narożniku . Huba uderza koszem rywala , po czym puszcza go na ziemię i wykonuje DDT ! Kosz się zmiażdżył , widać , że Huba góruje nad rywalem . Huba ponowie schodzi za ring i wyciąga krzesło ! Podchodzi do Eraise , zakłada mu krzesło na szyję i naciska na nie butem ! Stosuje pinu .

1...

2...

Eraise odkopuje .

Huba podnosi rywala , Gut Kick i Powerslam ! Dla Eraise jest to strasznie nieprzyjemna walka . Huba po raz kolejny schodzi za ring i wyjmuje kij do kendo ! oblewa serią ciosów Eraise ! W końcu przerywa i stosuje Pin !

1...

2...

Nie , jednak to za mało dla Eraise !

Huba schodzi za ring i wyciąga stół ! Huba wchodzi na ring , ustawia stół na środku i sygnalizacja Last Ride ! Eraise już na barkach Huby , podchodzi do stołu . To będzie koniec dla Eraise ! Huba już przy stole , lecz Eraise wykonuje Facebuster ! Głowa Huby zetknęła się ze stołem , miażdżąc go ! Eraise schodzi za ring i wyciąga kosz na śmieci !

Huba leży na ringu , to naprawdę musiało boleć . Eraise z koszem w ręku , powoli wchodzi na ring , jest nie tyle co zmęczony , co obolały . Eraise rzuca kosz przed siebie , podnosi Hubę wykonuje Gut Kicka i Pedigree ! Publiczność krzyczy ! Pedigree ! Prosto na kosz na śmieci ! Eraise pada na Hubę .

1...

2...

3...

Eraise wygrywa ten zaciekły pojedynek ! Obolałego Hubę wynoszą na noszach . Przez całą walkę olbrzym dominował , ale nieoczekiwany zwrot akcji i znalazł się na deskach .

Oceniajcie ..
Komentarze:

2011-09-24 08:37:08, Go-To-Sleep:

Nie było mnie, ale minął szlaban i kontynuujemy turniej o NNO Skull.

2011-09-24 09:26:08, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
No to powrót do normy ... Wolny post :)