MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Eraise:
Hej hej , ja na początku napisałem walkę tylko była krótka i ją przedłużyłem troszkę . Teraz przeczytaj . Minutę po Twoim poście edytowałem .


Predator vs Mistic
Single Match

Na początku wchodzi Predator , z groźną miną oraz napiętymi muskułami wchodzi na ring . Chwilę później Mistic biegnie po rampie , przybija piątki z fanami i wchodzi wchodzi po schodkach.

Mamy gong !

Zwarcie , oczywiście Predator wygrywa , spycha rywala do narożnika po czym zaczyna go oblewać serią kopnięć . Sędzia odsuwa go od High Flayer'a , po czym wykonuje Irish Whip w przeciwległy narożnik i próbuje zaatakować clotheslinem , jednak Mistic wykonuje Diving Splash od narożnika , po czym odbija się od lin , kolejny splash , wchodzi na narożnik i Moonsault ! Jednak Predator unika , po czym ustawia swojego Tag-Teamowego partnera pod Suplexa , po czym go wykonuje . Podnosi go , zakłada head locka , sprowadza do pionu , po czym przekształca head locka w ankle locka ! Mistic gorączkowo próbuje doczołgać się do lin . Udało mu się , po czym Predator go puszcza , a ten wykonuje Springboard dropkick ! Predator zwija się z bólu , a Mistic podciąga go do narożnika i wykonuje Starship Pain ! Pin .

1...

2...

Predator odkopuje .

Mistic wchodzi na narożnik , lecz Predator atakuje go clostslinem , Mistic siedzi na narożniku , a Predator wchodzi na niego , ustawia go pod Superplex po czym go wykonuje ! Obaj zawodnicy leżą na macie sporo czasu , aż w końcu wstaje Predator . Irish Whip , Big Boot ! Ale nie , Mistic przechodzi pod nogą , po czym wykonuje Mysterio Rana ! Pin !

1...

2...

Predator resztkami sił odkopuje .

Mistic zniesmaczony podnosi Predatora , po czym Irish Whip w narożnik , biegnie w niego i Dropkick ! Podnosi predatora , łapie go za rękę , po czym wykonuje Corner Arm Drag ! Predator na deskach . Mistic sygnalizuje Swantom Bomb ! Czyżby to był koniec ? Mistic skacze , ale Predator wystawia kolana ! Mistic łapie się za plecy , to musiało go nieźle boleć .

Obaj zawodnicy leżą na macie , sędzie zaczyna odliczać , przy 4 wreszcie wstał Predator , który podnosi swojego rywala , lecz ten próbuje Frankensteinera ! Lecz nie , skontrowane Powerbomb ! Mistic na deskach , lecz Predator go podnosi , wykonuje Suplex , po czym ponownie go podnosi , odbija się od lin Shoulder Block , odbija się ponownie i jeszcze jeden , aż w Irish Whip i Spinebuster !

Predator podnosi rywala , ustawia go pod F-5 ! Zaczyna się obracać z Misticiem na plecach , ale ten wykonuje Huricaranę ! Predator opiera się o 2 linę ! Jest sygnalizacja 619 ! Tak , przepiękne 619 , a na dokładkę Swantom Bomb z narożnika ! Pin .

1...

2...

3...

Można było się spodziewać takiego wyniku , Mistic wygrywa ze swoim Tag-Team partnerem , zadowolony schodzi do szatni

Teraz lepiej ?
Komentarze:

2011-09-23 21:47:15, Aseyen:

na kolana i do pana:
Walka słaba, chociaż dopiero zaczynasz, więc zawsze szansę trzeba dać.

2011-09-23 21:57:12, Rothe:

na kolana i do pana:
Czemu mam wrażenie, że 60% akcji to suplexy, a kolejne 20 to clothesliny?

2011-09-23 22:07:39, Aseyen:

Rothe:
Nie zauważyłem tego. Jedynie co widziałem to walka słaba :@

na kolana i do pana:
Do wywiadów nie masz talentu, do walk też - więc dlaczego się porywasz?

2011-09-23 22:13:47, Rothe:

Eraise:
Powiem Ci, że talent pomaga, ale wszystkiego się da nauczyć. Niegdyś nie umiałem pisać, ni wierszy, ni opowiadań o satyrach czy balladach nawet wspominał nie będę, aktualnie zaś na półce stoją nagrody za konkursy literackie (aktualnie sześć, mam nadzieję, że wkrótce dojdzie kolejna).

2011-09-23 22:19:56, na kolana i do pana:

Eraise:
W takim razie nie będę pisał ani tego , ani tego , a dzisiaj jestem już zmęczony , więc do jutra .

:at:Dół No właśnie takimi komentarzami mnie zniechęcasz , a ja się staram zrobić coś dla tego tematu , ja nerwów nie mam , więc tak jak mówię - nie pasuje , pisać nie będę .

2011-09-23 22:22:59, Aseyen:

na kolana i do pana:
To nie o to chodzi byś się zniechęcał, ale, że musisz bardziej się przyłożyć.