MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Z wywiadami rzeczywiście mi nie idzie . A wiesz , według mnie lepiej , żeby już walki były ...


Qus vs Rothe .
Single match

Słyszymy theme Rothe . Wchodzi dość powolnym krokiem , trzymając w ręku swój pas . Jest już na ringu , popisuje się przed publicznością . Następnie wchodzi Qus , w przeciwieństwa do Rothe , biegnie po rampie i wskakuje na ring . Zawodnicy już na ringu , mamy gong !

Rothe odbija się od lin i wykonuje clothesline , Qus wstaje , kolejny clothesline , Rothe atakuje kolejnym clotheslinem , ale Qus , przechodzi pod ręką Rothe i wykonuje DDT . Qus szybko podnosi mistrza MWE , po czym wykonuje Vertical Suplex ! Rothe łapie się za plecy . Qus czeka aż Rothe wstanie , po czym odbija się od lin i Big Boot ! Qus wchodzi na narożnik i wykonuje przepiękne diving croosbody ! Szybko wstaje , po czym przeciąga na środek Rothe i zapina Hell Gate ! Rothe jest w nie małych opałach . Mistrz MWE próbuje chwycić drugiej ręki , po chwili udało mu się to , po czym podnosi Qusa i rzuca nim o matę ! Pin .

1...

2...

Qus odkopuje .

Rothe zdenerwowany szarżuje na przeciwnika z clotheslinem , wstaje , po czym Rothe "częstuje" go kolejnym clothesline , podnosi go Irish Whip w narożnik , Rothe zaczyna oblewać swojego rywala serią ciosów w głowę , ale sędzie go odsuwa . Jednak rozpędza się i chce wykonać Crosbody ! Jednak nadział się na nogę Qusa . Ten odwraca się , skaczę na narożnik , i Crosbody ! Podnosi Rothe , ustawia go pod Suplex , lecz Rothe podkłada nogę , Qus spróbował jeszcze raz , lecz mistrz MWE , znowu go przyblokował nogą i to On wykonuje Suplexa !

Zawodnicy leżą na macie . Qus chwyta lin , po czym podciąga się w górę , czeka aż Rothe wstanie . Ten jednak powoli , czołga się w stronę lin , Qus biegnie i przepiękny Big Boot w głowę Rothe ! Ten wypada za ring , trafia głową w bandę . To musiało boleć ! Qus wchodzi na narożnik , czeka aż mistrz MWE wstanie , po czym wykonuję Moonsault ! Ale Rothe unika ! Qus trafił prosto w bandę . W jęki publiczności zagłuszyły liczenie sędziego , który doliczył do pięciu . Rothe wchodzi na ring , sędzie dalej liczy . Rothe jednak schodzi z ringu , wrzuca na niego rywala i sam na niego wchodzi . Przypina !

1...

2...

Qus odkopuje .

Qus wstaje opierając się o narożnik . Rothe podchodzi do Qusa , wnosi go na narożnik i ustawia go pod Superplex ! Widownia szaleje , a Qus musi się poddać woli Rothe . Piękny Superplex ! Ale Rothe też na tym ucierpiał . Zawodnicy leżą na macie , sędzie zaczyna odliczać . Rothe przy 2 wstaje , Qus koło narożnika zwija się z bólu . Rothe sygnalizuje Running Punt Kick ! Qus zaczyna się ociężale podnosić , lecz dobrze widzie Rothe . Rothe zaczyna biegnąć , ale Qus wykonuje Trouble In Paradise ! Niespodziewany zbieg okoliczności ! Qus pada , na Rothe .

1...

2...

Noga Rothe na linach !

Qus rozwścieczony podnosi Rothe , podcina go i sygnalizacja 619 ! Qus biegnie , piękne 619 ! No , ale 619 bez Splasha na koniec to nie to samo . Qus wchodzi na narożnik , wykonuje Splasha ! Ale co to ? Rothe momentalnie wstaje i wykonuje RKO ! To musi być koniec , Rothe opiera nogi o liny i przypina rywala .

1...

2...

3...

Mistrz MWE wygrywa z Qusem po nie oczekiwanych zwrotach akcji ! Qus leży na ringu , nie wie co się stało , a Rothe zadowolony schodzi do szatni .

I jak ? (Boje się waszych opinii :O )
Komentarze:

2011-09-23 21:31:45, Aseyen:

na kolana i do pana:
Zobaczymy.

Guido:
Jaka jest kolejna walka?