MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Na ring wchodzi Guido Gigant i bierze mikrofon do ręki:
- Słyszeliście mowę Sparty? Podobno powiedział, że kiedyś zdobędzie pas MWE. Nie musi długo czekać. Sparta, wyzywam cię na no title match.
Sparta nie zamierza zmarnować okazji, wchodzi na ring z mikrofonem:
- Zgadzam się na tę walkę, ale pod jednym warunkiem. Jeśli wygram tę walkę, to czeka mnie pojedynek o twój pas. Nie mam zamiaru na darmo tracić sił.
-Dobrze. Więc rozpocznijmy walkę!
Czytaj całość...
Taka mała ciekawostka w sprawie WWE:

"Z WWE wczoraj zwolnieni zostali zawodnicy SmackDown - Shad Gaspard, oraz Luke Gallows.

Dołączył do nich jeden z członków creative teamu - Christopher DeJoseph, znany bardziej jako Big Dick Johnson.
Czytaj całość...
Triple Threat Elimination Match

Baesbori[Baes] vs. Sir Matizo [ST] vs. Cichy Zabójca [CZ]

Wszyscy zawodnicy w ringu.
Gong i zaczynają.
Czytaj całość...
TheMatiZ:
Planowane walki na Margomenię V:

1. Huba Niszczyciel vs. TrojeQ vs. Shaggy Killer vs. Philip Watson vs. Sparrow vs. Amazing Superstar -6 man Elimination match, walka o zawieszony pas NNO Skull
Czytaj całość...
Walka będzie jutro lub dziś, myślałem że może w weekend będzie bo nie myślałem że czas na kompie będę miał :) Nie zbyt długa będzie bo nie mogę wymyślić nic by przedłużyć bardzo.
Czytaj całość...
Huba chciałbym poruszyć pas Extreme, oczywiście za twoją zgodą.
Na ring wchodzi Mr.Carter
- Słuchajcie, chciałbym poruszyć sprawę pasa Extreme, był nim m.in. Philip Watson. Więc odbędzie się turniej o ten pas! - fani szaleją - Finał odbędzie się już teraz! Zaczniemy od półfinałów! Jako iż Watson był posiadaczem! Będzie walczył w półfinale z... The Bohtesem! Zaczynamy już zaraz, potem losowanie 2 półfinału!!!

Czytaj całość...
Cookill:
Zawsze jakaś satysfakcja, że tu byłeś przynajmniej chwile.. Ja żadnego pasa nie zdobyłem, ale to już nie ważne jak wogóle federacja upada...
Zakończe to co?
Czytaj całość...
Przykro mi... ale MWE nie upadnie. Nie wiem po co to wymyśliliście, być może nie wchodziłem zbyt często, nie miałem za dużo czasu, ale nie mam zamiaru się poddawać. Tewqa, przecież pisałeś galę i miałeś dopisać jeszcze dwie walki, więc o co chodzi? Jeśli wiesz, że czegoś nie skończysz to nie rób nadziei zawodnikom...
Czytaj całość...
Na ring wychodzi GM Andy Cole i bierze mikrofon:
- Wiem, że długo nie było żadnej walki i jesteście zawiedzeni, ale teraz dostaniecie to na co długo czekacie. Za chwilę Armageddon Hell in a Cell match o pas World Heavyweight Championship!
Andy opuszcza ring, a kibice szaleją!
Czytaj całość...
Qus vs. Huba Niszczyciel

Pierwszy na ring wchodzi Huba Niszczyciel. Powoli, uśmiechnięty, przybija "piątki" z fanami. I czas już na jego rywala, młodego debiutanta, Qusa. Szybko wbiega na ring. Jest skoncentrowany. Zobaczymy, jak się zaprezentuje z debiucie. Oczywiście faworytem walki jest Huba Niszczyciel. Mamy gong!
Czytaj całość...