MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Wczoraj nic nie napisałem bo mi komp zamulał, sry.

Tag Team Match - The Rockers vs MoG&Philip Watson - walka o tytuł pretendenta do pasa Gra Tag Team Championship
Czytaj całość...
*Wchodzi na ring*
Haha!... The Rockers znow udowodnilo swa wyzszosc nad naszymi przeciwni... Ops... To nie byli przeciwnicy tylko kmiotki, ktore pokonalismy latwiutko. Tak samo pokonamy naszych rywali o pasy. * Znow udowodnilem, ze jestem najlepszy w tej branzy, bo nazywam sie THE ARYAN I JESTEM NIESAMOWITY!*
*Wychodzi z ringu do szatni*

Czytaj całość...
Tag Team Match o miano pretendenta do pasa TT - Rothe&Fredder vs The Spuerstar&Amazing Superstar

Kolejna walka o miano pretendentów do pasa TT, wszyscy z niecierpliwością czekamy na wynik tego starcia bo jakby nie spojrzeć mamy tu prawie same gwiazdy, Rothe, trzykrotny pretendent do pasa MWE Champion i obecny Extreme Champion (nie jestem pewien, coś mi się tak tylko kojarzy, jeśli nie to to zignorujcie), Superstar który jest żywą legendą oraz jego nie mniej sławny brat AS! Tylko Fredder nie prezentuje się tu najlepiej i nie mamy wątpliwości co do tego, że będzie piętą Achillesa swojego TT.
Czytaj całość...
Single Match - Sir Matizo vs Motaker

Walka zapowiada się ciekawie, pojedynek siła kontra szybkość to zawsze jest coś, jednak chyba nie będzie to mylące stwierdzenie, jeśli powiem, że wszyscy czekamy na dzisiejszą walkę o pas TT.
Czytaj całość...
Mosorahiki "The Eagle" vs. The Superstar "Per" vs. Rated R Shaggy
Triple-threath-match o miano pretendenta do pasa MWE Gra.
Czytaj całość...
Huba Niszczyciel:
Czemu nie :P Mam czas, bo większość osób wyjechało i przed kompem ślęczę :)

Unledo:
Tak..to może być problem :P Spokojnie za chwilę podam moje nowe dane :D
Czytaj całość...
Guido Gigant vs. Rated R Shaggy
Walka o pas MWE Gra, którego posiadaczem jest Guido Gigant.

Witamy! Dzisiaj dojdzie do potężnego starcia. Walka o pas MWE. Obaj zawodnicy już w ringu. Shaggy, pretendent. Wygrał walkę trzech rywali i dzięki tamtemu sukcesowi stoi przed szansą zgarnięcia najbardziej prestiżowego pasa w MWE. Guido będzie starał się pokonać Rateda i zachować tytuł. Mamy gong, zaczynamy!
Czytaj całość...
Sparta vs Bosskiskit

Czeka nas dziś starcie dwóch niezbyt czysto grających zawodników, obaj niezwykle doświadczeni i obaj spragnieni zwycięstwa po sporej przerwie w walkach. Ale żeby nie przedłużać, zapraszamy na walkę.
Czytaj całość...
To drugi zawodnik:
Nazwa: Glen Thompson
Pseudonim: "The Scorpion"
Rola: Heel
Styl: Technical
Signature Action: Sunset Flip Powerbomb
Charakterystyczne akcje: Knee Breaker, Shiranui, Suplex, T-Bone Suplex, Clothesline, Dropkick z trzeciej liny, Sto, Glen-O-Matic (tak naprawdę Edge-O-Matic), Powerslam, Night Hunter (Sto, tyle że na kolanko), Arm Drag.
Finiszery: Scorpion Combat (robię Argentine Clutch, po czym rzucam przed siebie gostka, po czym w powietrzu zasadzam mu drop-kicka w łeb), Arm Crusher (ja i oponent stoimy na narożniku, robię mu Arm Drag, ja jestem nadal na narożniku, i nadal łapiąc jego rękę skaczę na jego rękę).
Dźwignie: Cloverleaf, Showman Lock (tak naprawdę Hell's Gate)Czytaj całość...
Guido Gigant wchodzi na ring z mikrofonem w ręce wyraźnie niezadowolony.
- Cześć wszystkim, nie tak jak Aryan który był na ringu nie dawno ja witam mych widzów. *uśmiecha się* A teraz kieruje moje słowa prosto do ciebie Aryan. Jeśli uważasz że dzięki tobie zachowałem tytuł to na prawdę musiałeś ostatnio mocno oberwać w łeb. Pas mam od bardzo długiego czasu, i bez twojej pomocy bym go ponownie obronił. Nie wiem czy pamiętasz, ale ja nie darze szacunkiem nikogo kto nie darzy szacunkiem mnie a na dowód tego przypomnij sobie mój Inferno Match z mym młodszym braciszkiem Sparrow. Dokładnie to samo spotka ciebie jeśli postanowisz znów przerwać jakąkolwiek z moich walk. Nie karzę ci mnie lubić ale każe ci przerwać swoje postępowanie albo zostaniesz mą następną ofiarą. Guido wychodzi z ringu na jego twarzy chytry uśmiech. Na miejscu Aryan'a błagałbym o przebaczenie...
Czytaj całość...