MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Samotna Łowczyni:
No tak, wybacz :D Hiyadia to chłopak nie? :O Biore to na chłopaka :)

Sir Matizo vs. Hiyadia
Singles Match
Czytaj całość...
All
Mam tydzień wolnego akurat więc spróbuje napisać ten Halloween Bash który obiecałem :) Do niedzieli (Halloween) chyba zdążę. A potem będę pisał raz na jakiś czas i pewnie w Weekend. Podtrzymujcie temat dalej :)
Czytaj całość...
Affirion vs. Siłacz "Power"

Obaj zawodnicy już w ringu, ciężko wskazać faworyta. Za Affirionem przemawia ogromne doświadczenie, za Siłaczem potężne gabaryty. Zobaczymy, kto zwycięży. Mamy gong!
Czytaj całość...
Na ring wchodzi GM Rackover!

-Witajcie ludzie! Mam dla Was extra walkę, która normalnie nie występuje w MWE. Jest to walka dziesięciu zawodników walczących w table match'u! Zasady takie same jak w table matchu chodzi o wrzucenie zawodnika na stół, tak aby on się złamał! Wygrywa ten, który jako ostatni zostanie w ringu! A inni złamią swoim ciałem stoły! Co jakiś czas będą wnoszone nowe stoły. Ale jeszcze jedno nie można używać stołów jako broni!
Mam nadzieję, że będzie fajnie! Narka! A i jeszcze jedno. Zawodników losujemy!

Czytaj całość...
HALLOWEEN BASH 2010!!!!

Walki:

1. Tag team match - TrojerQ & The Black vs Rochier & Brett the Bouble
Czytaj całość...
Pan Guido:
Guido jutro plusik. ;)
Ale słuchaj. To, że piszesz walki sobie to nie znaczy, że dajesz swoim od razu wygraną, wybacz, ale u mnie też to było chyba 1 raz i teraz tego przestrzegam :D albo przynajmniej poproś kogoś o napisanie walki twojemu zawodnikowi to też będzie GIT :D, ale to tak na marginesie, naprawdę gala na medal :D Pozdrawiam! Super to wyszło!
Napiszę coś w stylu walki Halloween! Sami zobaczycie.
Czytaj całość...
Do ringu zbliża się Shaggy, nieco zdenerwowany. Bierze do ręki mikrofon:
- Jestem wściekły! Miałem obiecaną walkę o pas, lecz nic z tego nie wyszło. Co oni sobie myślą?! Andy, tchórzu! Wychodź natychmiast albo tego pożałujesz! Chcę w tej chwili dostać walkę! Zrozumiałeś?!
Zza kulisów wychodzi GM i odpowiada ironicznie:
-Spokojnie Shaggy. Myślałem, że zapomnisz o tym i walczyć będą mogli inni zawodnicy.
Wrestler jest bardzo rozzłoszczony. Idzie w stronę Andy'ego. Co on chce mu zrobić? Andy jednak nie okazuje strachy, czym Shaggy jest jeszcze bardziej zdenerwowany. Ale zaraz?! Słychać muzykę Baesbori'ego! Shaggy zdziwiony zaczyna się cofać. Tak, to Baesbori! Zmierza w stronę ringu, już wiemy kto będzie walczył o pas! Zawodnicy już w ringu, lecz sędzia nie rozpoczyna walki. Ciekawe czem... słychać muzykę The Basona! Czyżby szykował się Triple Threat Match?
Andy ucisza publiczność i mówi:
- Shaggy. Tak bardzo chciałeś walki więc proszę. Będziesz ją miał. Jak widzisz stoicie w ringu we trzech. Nie myśl, że to Triple Threat Match. Ciekawe jak poradzisz sobie z dwoma wrestlerami. Ogłaszam tę walkę Handicap Matchem!
Czytaj całość...
Na ring włazi The Bohtes!
- Shaggy! Myślisz, że stanie się mistrzem wagi ciężkiej robi cię świetnym?! Każdego naraz chcesz pokonać?! Już się robi. Załatwiłem to z GM!
Właśnie wchodzi Andy!
- Tak! To, że dostałeś szansę i ją wygrałeś to i tak dużo. Cieszę się, że jest taki zawodnik MWE! Ale są też inni... Mówię tu np. o Bohtesie. Dlatego, dziś zawalczysz z... zwycięzcą 10-man table match'u, który sam Cię w nim pokonał w finale! Brett'em!
Ah! Bohtes zadowolony! GM chyba też, ale jeszcze bardziej publiczności, bo teraz wchodzi właśnie doskonały zawodnik Brett the Bouble!
- Shaggy. Pas zatrzymujesz nawet po przegraniu walki, nie jest o żaden pas, ale jest inna rzecz, będzie to walka z drabinami!!!
Fani szaleją, już widzimy jak wnoszone są drabiny!! Ale Shaggiemu raczej nie w smak!
- Chodzi o ściągnięcie walizki, w której coś jest. Coś bardzo dla Ciebie Shaggy ważnego! Nie, nie pas, ale coś jeszcze, przekonasz się jak wygrasz!

Czytaj całość...
Na ring wchodzi Bob Jank, dziennikarz, komentator i członek Holl of Fame MWE Gra.
-Hej wszystkim! Ostatnio wiele gwiazd narzeka, że nie uczestniczą w walkach... A zresztą, co będę opowiadał... Uwaga wszyscy! Margomenia V zbliża się wielkimi krokami! Nie zabraknie na niej nikogo. Zobaczymy wiele ciekawych pojedynków! Dowiecie się więcej, oglądając MWE Gra. To tyle, dobranoc!
Czytaj całość...
Ultimate Kid:
Kolejna krytyka, sry, ale nie mogę się powstrzymać, tu po prostu trzeba krytykować, po piszesz takie głupstwa..
Zacznijmy.
Na ring włazi The Bohtes!

Czy nie mogłeś "wejść", to brzmi tak nowocześnie, i dziwnie..
Później tylko za dużo ale.
tak wrzucenie do narożnika

Czy nie lepiej, było by po tak przecinek?
Dalej nei chce mi się czytać..
I największy błąd wszystkich piszących walki!
To, nie dotyczy Rokue, on jedynie, pisze ładnie, schludnie, dużo opisuje..
A wy piszecie tak, Powerslam, do tego Powerbomb, no i tu jest wkurzające.. Musicie tak wymieniać te finieshery, powinniście pisać nie tylko o walce, to, co dzieje się na trybunach itd. itd..
Dzięki,
Pozdro dla Rokue, ponieważ tylko on piszę bardzo fajne dla oka walki.Czytaj całość...