MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Do ringu zbliża się Shaggy, nieco zdenerwowany. Bierze do ręki mikrofon:
- Jestem wściekły! Miałem obiecaną walkę o pas, lecz nic z tego nie wyszło. Co oni sobie myślą?! Andy, tchórzu! Wychodź natychmiast albo tego pożałujesz! Chcę w tej chwili dostać walkę! Zrozumiałeś?!
Zza kulisów wychodzi GM i odpowiada ironicznie:
-Spokojnie Shaggy. Myślałem, że zapomnisz o tym i walczyć będą mogli inni zawodnicy.
Wrestler jest bardzo rozzłoszczony. Idzie w stronę Andy'ego. Co on chce mu zrobić? Andy jednak nie okazuje strachy, czym Shaggy jest jeszcze bardziej zdenerwowany. Ale zaraz?! Słychać muzykę Baesbori'ego! Shaggy zdziwiony zaczyna się cofać. Tak, to Baesbori! Zmierza w stronę ringu, już wiemy kto będzie walczył o pas! Zawodnicy już w ringu, lecz sędzia nie rozpoczyna walki. Ciekawe czem... słychać muzykę The Basona! Czyżby szykował się Triple Threat Match?
Andy ucisza publiczność i mówi:
- Shaggy. Tak bardzo chciałeś walki więc proszę. Będziesz ją miał. Jak widzisz stoicie w ringu we trzech. Nie myśl, że to Triple Threat Match. Ciekawe jak poradzisz sobie z dwoma wrestlerami. Ogłaszam tę walkę Handicap Matchem!
znicze sprzedaż hurtowa
Walka o pas World Heavyweight Championship, Handicap Match. Shaggy vs Baesbori & The Bason.:
Gong! Walka rozpoczęta. Shaggy najpierw walczy z Baesem. Jest doświadczonym zawodnikiem i wie, że nie ma szans w zwarciu. Narazie ucieka Baesbori'emu. RRS rzuca się na olbrzyma! Okłada go silnymi ciosami po twarzy, a ten nawet nie ma szans na obronę. Na szczęście Baes zrzuca z siebie Shaggy'ego. Ledwo, ale się udaje.

Shaggy natychmiast wstaje i idzie do narożnika. Czyżby szykował się Rated Spear? Baes wstaje i otrzymuje finishera! Pin!

1,
2,
...

Sędzia zauważył, że Baes ma rękę na linie. Shaggy zniesmaczony wstaje i kopie olbrzyma. Sędzia go odciąga, RRS słucha się go, gdyż wie że może przegrać przez DQ. Przeciąga Baesbori'ego na środek ringu i zakłada Shaggy Lock! Ten nie sięga lin, a jest zbyt wycieńczony, żeby się do nich się doczołgać. Bason przerywa dźwignię! Atakuje jeszcze Shaggy'ego, lecz na szczęście sędzia to przerywa. TB wraca do narożnika. RRS wstaje i próbuje podnieść Baesa, ale ten kontruje i Shaggy otrzymuje Chokeslama!

Baesbori jakoś doczołguje się do narożnika i zmienia się z Basonem! TB wściekle atakuje Shaggy'ego. Podnosi go i Irish Whip do narożnika. Wejście barkiem w RRS'a i kolejny Irish Whip, tym razem na liny. I piękny Spinebuster! Próba pinu.

1,
2,
...

Nie, Shaggy nie podda się tak łatwo. Bason przechwala się przed publicznością, lecz ona tego nie kupuje. W tej walce wyraźnie widać poparcie dla Shaggy'ego, chociaż zwykle to jego wygwizdują. TB trochę zdenerwowany, gdyż widzowie nie zwracają na niego uwagi. W tym momencie otrzymuje Bulldoga od RRS'a! Ogromny pop dla Shaggy'ego. Baesbori niezadowolony, powoli dochodzi do siebie. RRS podnosi Basona i wykonuje DDT! Shaggy czeka aż Bason wstanie. TB już na nogach, od razu otrzymuje ciosy od RRS'a. Ale on nie pozostaje mu dłużny i także go atakuje. Teraz idą cios w cios. Ciekawe, który przetrwa dłużej. Widać, że Bason słabnie. Shaggy otrzymuje potężny cios od Baesbori'ego! Nie! Unika ciosu i dostaje go TB! To go chyba nokautuje! RRS uśmiecha się w stronę Baes'a, co dziwne nie odlicza Basona. Odbija się od lin i przepiękny spear dla Baesbori'ego! Obydwaj lądują poza ringiem. Baes bardzo obolały, chociaż to nie jest dziwne, bo w końcu znalazł się za ringiem, a nie wylądował na macie. Shaggy także obolały, lecz wstaje! Ledwo idzie w stronę ringu, ale jakoś udaje mu się na niego wejść. Bason cały czas leży, lecz Shaggy go nie pinuje. Co on zamierza zrobić?! Wchodzi na narożnik?! Tak, znajduje się już na 3 linie! Mamy przepiękny Flying Elbow dla Basona! I pin!

1,
2,
3...

Shaggy odnosi zwycięstwo w Handicap Matchu, po czym zostaje World Heavyweight Championem!

Po walce chytrze uśmiecha się do Andy'ego, a ten zniesmaczony jego zwycięstwem woli udać się za kulisy

Pan Guido:
No to z jednej rzeczy Cię już wyręczyłem :P

Polecane: develop ineo 367

Komentarze:

2010-11-02 15:42:39, Shaggy Killer:

Jak przed chwilą widzieliście, jestem w stanie pokonać takie gwiazdy jak Baes i Bason w pojedynku Handicapowym. Przed chwilą to zrobiłem i... zostałem World Heavyweight Championem! Swój tytuł powinienem bronić minimum za cztery tygodnie, ale wiem, że GM coś wymyśli. Chcę żeby wszyscy wrestlerzy wiedzieli, że nie oddam mojego Świętego Grala tak łatwo. Mogę walczyć przeciwko każdemu. Ba! Nawet przeciwko wszystkim wrestlerom MWE naraz. Wiem, że i tak wygram, ponieważ nazywam się Rated R Shaggy i jestem wspaniały!!!

Partnerzy

  1. konica minolta Bizhub C203