MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring włazi The Bohtes!
- Shaggy! Myślisz, że stanie się mistrzem wagi ciężkiej robi cię świetnym?! Każdego naraz chcesz pokonać?! Już się robi. Załatwiłem to z GM!
Właśnie wchodzi Andy!
- Tak! To, że dostałeś szansę i ją wygrałeś to i tak dużo. Cieszę się, że jest taki zawodnik MWE! Ale są też inni... Mówię tu np. o Bohtesie. Dlatego, dziś zawalczysz z... zwycięzcą 10-man table match'u, który sam Cię w nim pokonał w finale! Brett'em!
Ah! Bohtes zadowolony! GM chyba też, ale jeszcze bardziej publiczności, bo teraz wchodzi właśnie doskonały zawodnik Brett the Bouble!
- Shaggy. Pas zatrzymujesz nawet po przegraniu walki, nie jest o żaden pas, ale jest inna rzecz, będzie to walka z drabinami!!!
Fani szaleją, już widzimy jak wnoszone są drabiny!! Ale Shaggiemu raczej nie w smak!
- Chodzi o ściągnięcie walizki, w której coś jest. Coś bardzo dla Ciebie Shaggy ważnego! Nie, nie pas, ale coś jeszcze, przekonasz się jak wygrasz!


Brett the Bouble vs. Rated R Shaggy
Ladder match

Zaczynamy match z drabinami.

Zwarcie za ringiem same drabiny. I już zaczęli, lepiej zaczął Shaggy. Coś mi się zdaje, że w walizce nic nie ma, ale to zdanie, może to kosztować zawodników kontuzji! Przecież to drabiny! Ale my możemy oglądać niesamowite widowisko!

Ale patrzmy na ring tam Shaggy wykonuje Splash. Brett z kłopotami na początku. Shaggy szykuje się do Irish Whip.. tak wrzucenie do narożnika. I od razu ładny clothesline w narożniku. Ale to nie koniec. Shaggy wnosi Brett'a na trzecią linę i zrzuca go na Vertical Suplex! Ah! to bolało przecież zrzucony został z 3 liny!!!

I teraz przepiękny Powerbomb, jeszcze Powerslam. Narazie siłowo wygrywa Shaggy, ale już pokazuje nam także spryt zapinając Master Lock'a. Brett cierpi, a raczej się wierci. W końcu uwolniony, ale już wzięty przez Shaggiego i Uf!!! Wyrzuca go z ringu, a Brett ląduje na drabinie!

I już schodzi po Niego Rated. Wrzuca znów do kwadratowego pierścienia. I ładny Suplex. I jeszcze Sliding Forearm Smash. Nikt nie wchodzi jeszcze na drabinę.


Rated znów rusza, Chop. Ładne crossbody, z wyskoku. Shaggy pokazuje jak narazie klasę, no i jeszcze coś, Body Avalanche!

Jeszcze bez pinu ze strony Rated'a chce Bretta wykończyć. Ładny Clothesline. Irish Whip do narożnika. I przepiękny Spear w narożniku!

Ale co to?! To Bason, który chce ukraść pas Shaggiego, o który sam walczył! Shaggy już to zauważa! Ale Bason atakuje pięściami. Oboje zaczynają natarcie. A Brett leży w ringu. Teraz Bason atakuje go o stół komentatorski, ale Rated nie chce teraz cierpieć, ważniejszy dla Niego jest pas i cały czas trzyma nogę już odchodzącego Basona z pasem. Nieuczciwe zachowanie Basona. Publiczność najwyraźniej za Rated'em w tej chwili. Bason atakuje nogami, ale to i tak na nic Shaggy nie puści Basona, Jemu zabrano pas tutaj jestem za Shaggim! Bason nie może się uwolnić. Proszę! Rated nawet gryzie w nogę Basona. Ależ zależy mu na tym pasie. Bason na pewno chce już mieć wolną nogę! Ale Shaggy robi to świetnie!!!
I proszę oto mamy na 3 linie już Bretta! I Moonsault dla Basona! Świetny Moonsault i wyrywa mu pas wagi ciężkiej. I w tej chwili oddaje go Shaggiemu! Ależ piękne zachowanie ze strony Brett'a Brawo! I teraz Rated Spear dla Basona!

Brett już wchodzi do ringu razem z Shaggym. No! Działo się!
I Shaggy już atakuje clotheslinem Bretta. Widzimy, że pas WHC jest właśnie w ringu! Shaggy szycko wykonuje kolejnego Speara!

Już akcja znosi się na drabiny! Wchodzi na nią Shaggy i już ma walizkę!!! Ale w tej chwili zrzuca go z drabiny Brett!! A Shaggy leci aż do fanów! Teraz szansa dla Bretta! Wchodzi! Ale teraz to brat, Bason nie pozwala mu wejść! I zrzuca go! Bason w tym momencie szuka pasa. Nie widzi go. Przysiągłbym, że był koło narożnika w ringu! Bason zdenerwowany chce pasa WHC! Ale pasa nie ma!

I proszę! Już wchodzi do ringu Shaggy, trochę obolały, ale atakuje Basona, ten nie zwraca uwagi na ślamazarne ataki pięściami ze strony Rateda. Nadal szuka pasa. Tym razem Brett Mu przerywa i z trzeciej liny wykonuje Spinning Hell Kick! To już bolało Basona. Tyle, że Shaggy znów wykonuje Speara na Brecie. Z jednej strony musi wejść po walizkę, a z drugiej musi chronić pasa WHC! Ale gdzie jest pas? Shaggy chyba wie! Ale już wchodzi po drabinie. I... Nie! Znó przerywa mu Bretta i rusza drabiną, a Shaggy nie może zdjąć walizki. Bason nadal leży! Coś niesamowitego. Ale Bason jużw staje i Killswitch na bracie!! I teraz właśie z drabiny skacze Shaggy i trafia całym ciałem Basona!!! Już Teraz szansa, wchodzi i ściąga!!!

Ah! Bason zniszczył cały pojedynek, ale i tak było świetnie, a zwycięzcą zostaje Shaggy.

Shaggy schodzi z ringu. I? hehe! Shaggy schował pas pod nogi komentatorów! Piękne zagranie! Ale teraz zostaje także walizka, otwiera ją! Shaggy łapie się za głowę! Pusta? Nie! Jednak coś jest, ale też coś nie wartego walczenia? Nie wiadomo. To chyba pozostanie zagadką. Bason leży, jego brat także. A Shaggy zdenerwowany schodzi z pasem. To wszystko na dziś. Do zobaczenia!
___________________________________________________________________________________

Mam nadzieję, że się podoba, wiem jest bardzo krótkie :@. Ale w końcu MWE Gra jest utrzymane i zadbane! :D
Komentarze:

2010-11-02 19:01:44, Katsuke Feledeo:

Żadnej walki nie mam. :<
Wszyscy o mnie zapomnieli. ;'-(