MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi Bob Jank, dziennikarz, komentator i członek Holl of Fame MWE Gra.
-Hej wszystkim! Ostatnio wiele gwiazd narzeka, że nie uczestniczą w walkach... A zresztą, co będę opowiadał... Uwaga wszyscy! Margomenia V zbliża się wielkimi krokami! Nie zabraknie na niej nikogo. Zobaczymy wiele ciekawych pojedynków! Dowiecie się więcej, oglądając MWE Gra. To tyle, dobranoc!

No, no... Wszyscy wiemy, że już niedługo odbędzie się największa gala MWE, Margomenia. Już piąta... Czekamy... Ale już czas na dzisiejsze starcie.

The Mystico vs. Philip Watson

Obaj zawodnicy już w ringu, faworytem wydaje się być Philip Watson, jednak nie należy skreślać niezwykle szybkiego i skocznego The Mystica. Mamy gong!

Mystico wychodzi z leg kickiem. Ale ta akcja nie zrobiła większego wrażenia na jego rywalu. Kolejny leg kick. Aj, teraz Philip złapał za nogę przeciwnika. I podcięcie!

1,
...

Nie, to zdecydowanie za wcześnie na pin. Sędzia ledwie doliczył do jednego i Mystico przerwał liczenie.

Watson podnosi przeciwnika. Silne kopnięcie w brzuch kolanem! Irish whip na liny. Mystico odbija się od nich i trafia na closline!

1,
...

Philip nie powinien się śpieszyć. Mystico szybko przerwał liczenie.

Watson podnosi rywala. Aj, świetny i szybki back suplex! Mystico kiepsko zaczął pojedynek. Ach, Watson dokłada jeszcze silny elbow drop z miejsca.

1,
2,
...

To nie wystarcza, Mystico odkopuje.

Watson podnosi go. Irish whip w narożnik. I rusza z closlinem, jednak Mystico robi unik! Aj, ustawia sobie przeciwnika w narożniku i zasypuje go całą nawałnicą kopnięć i uderzeń! Aj, sędzia liczy!

1,
2,
3,
4,
...

Mystyco w porę się opamiętał. Adrenalina popłynęła jego żyłami. Irish whip w przeciwległy narożnik, lecz Watson kontruje. I atakuje closlinem. Aj, Mystico wystawia nogę i Philip nadziewa się na big boota! I Mystico dokłada Buldoga!

1,
2,
...

Watson w ostatniej chwili przerwał liczenie, było blisko.

Teraz to Mystico ma przewagę. Podnosi rywala i odbija się szybko od lin. Aj, niesamowita Hurricaneran na liny, Watson ustawiony pod 619!

Mystico odbija się od lin i trafia! Philip jednak się nie przewrócił, tylko odwrócił się od rywala, trzyma się za głowę. Mystico za linami, skacze i chce powalić rywala. Ale nie! Świetne kopnięcie w brzuch zatrzymuje Mystica. I Watson wykonuje Pedigree, będzie po walce!

1,
2,
3!!

Philip Watson pokonuje The Mystyca po dosyć wyrównanej walce. Załatwił rywala swoim finisherem.

Watson zadowolony, choć trochę poobijany opuszcza ring. Na dziś to wszystko, dziękujemy państwu, dobranoc!
Komentarze:

2010-11-03 14:33:23, Ultimate Kid:

Rokue:
Ładnie ;) Mam pytanie czy w końcu będą wybrani przedstawiciele do prowadzenia i Rackover i Slamground? Huba to raczej pytanie do Cb :D