MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
HALLOWEEN BASH 2010!!!!

Walki:

1. Tag team match - TrojerQ & The Black vs Rochier & Brett the Bouble
http://www.meblelux.pl/work/slipper/
2. Last man Standing - Guido Gigant vs Affirion

3. Brand Championship - Huba Niszczyciel vs The Bason

4. Single match - Green Lord vs Sparta

5. 3 vs 3 Hell in A Cell - The Superstar, Rated R Shaggy & Baesbori vs Zamaskowany, Amazing Superstar & Mosorahiki


A więc zaczynamy!!!
TrojerQ & The Black vs Rochier & Brett the Bouble
Tag Team MatchWitamy na Halloween Bash!! Dziś mamy wieczór pełen emocji, a szczególnie nasz Main Event w którym mamy nadzieje że dowiemy się kim jest nasz Zamaskowany Gość który wciąż napada na Rackover. Mimo tego mamy także Brand Championship w którym zawalczą Huba Niszczyciel z The Bason'em. Pierwszą walkę którą ujrzymy to Tag team match!


Na ring już podąża tag team z Rackover, The Black i TrojerQ!!! Tuż po nich widzimy Rochier'a oraz Brett'a! Koło ringu stają The Black oraz Brett the Bouble. Czekamy jeszcze na gong..mamy gong! Zaczynamy!


Szybkie zwarcie dwóch zawodników, Rochier cięższy o nie całe 10 kilo od TQ który waży 95kg. Irish Whip w narożnik i potężny Shoulder block dla TrojerQ'a. Rochier zmienia się z Brett'em.


Brett wskakuje na ring i szybko atakuje TQ'a, ładny Enziguiri po czym bolesny Facebuster. BTB czeka aż przeciwnik się podniesie, TQ na nogach, Brett biegnie lecz nie trafia i wykonuje Spear na narożniku!


TrojerQ wykorzystuje to i zmienia się z The Black'iem który chwyta Bretta i wykonuje Pedigree z lekkim trudem. Próba przypięcia,
1,
2,


Przerywa im Rochier, atakuje Black'a po czym wychodzi znów za ring, jednak co on robi? Wyciąga coś z pod ringu nie zauważony przez sędzie, wyciąga krzesło i idzie z nim do TrojerQ'a tak by nie widział go sędzia.


TrojerQ widzi go i schodzi do niego jednak ten walnął mocno krzesłem o ziemię tak by usłyszał to sędzia i upadł na ziemię z krzesłem położonym na klatce.

Sędzia zauważył jak Black upadł na ziemię a krzesło spadło mu na klatę i zdyskwalifikował Tag Team Rackover!!


Koniec walki!! Rochier podstępem wymusił dyskwalifikacje i chwilę po niej wstał i udał się do szatni w czasie gdy sędzia właśnie dowiedział się co tak naprawdę się wydarzyło jednak nie może już nic zrobić. Slamground wygrywa walkę Tag Team a my wracamy po przerwie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Guido Gigant vs Affirion
Last Man StandingWitamy po przerwie, przed chwilą ujrzeliśmy krótką walkę w której Rochier użył podstępu by zdyskwalifikować przeciwników i wygrać. Jednak teraz nie uda się nikomu użyć takiej zagrywki albowiem kolejna walka to Last Man Standing!! Walczyć będzie Guido Gigant który zmierzy się z Affirionem.


Widzimy już jak Gigant podąża na ring, chyba nie jest w dobrym humorze co może oznaczać że Affirion ma nikłe szansę.

Jednak nie oceniajmy pochopnie bo oto na ring biegnie pewny siebie Affirion! Oboje już są w ringu i zabrzmiał gong!

Guido Gigant uderza silnym Big Boot’em tuż po gongu i powala na ziemię rywala, ten powoli się podnosi niestety Gigant chwyta go i Chokeslam!

Jak już mówiłem, Gigant jest nie w humorze a gdy Gigant jest nie w humorze jest praktycznie nie pokonany o czym świaczy Chokeslam na samym początku walki.

GG nie tylko wykorzystuje swoją siłę lecz i prędkość, większość myśli że skoro jest duży to będzie dużo ataków jak Chokeslam jednak Guido Gigant jest wstanie wykonywać także kilka rzeczy które potrafią High-flyerzy.

Kończmy chwalić GG i skupmy się na walcę, widać że Affirion przejął inicjatywę. GG w narożniku obrywa serią ciosów od Affirion’a. Gigant mu na to pozwala przez jakieś pięć ciosów po czym kontruje.

GG podnosi Affirion’a i wchodzi z nim na narożnik! Odwraca się za ring i unosi lekkiego Affiriona po czym rzuca go na stół komentatorski!

Ta walka chyba także skończy się szybko jak poprzednia, ale Guido nie czeka aż sędzia wyliczy do dziesięciu Affirion’a tylko podnosi go i wrzuca do ringu po czym okłada go kopniakami i pięściami.

Affirion pół przytomny nie ma jak kontrować Giganta jednak nie musi bo ten sam przerywa po czym wychodzi za ring i wyciąga krzesło!!

Jestem ciekaw co Giganta tak rozwścieczyło ale to nie jest teraz ważne bo Affirion właśnie oberwał krzesłem w łeb.

Gigant nadal nie pozwala by sędzia go odliczył i odrzuca krzesło po czym podnosi biednego Affirion’a i silny Irish Whip w narożnik i Shoulder Block na dokładkę!

Guido chcę dać chyba upust swojej złości jednak niezbyt dobrze wychodzi na tym Affirion. Guido kładzie Affiriona opartego o narożniki i wychodzi z kwadratowego pierścienia.

Kolejny raz sięga pod ring, tym razem znajduje tam młot!! Czy on do reszty zgłupiał? Nigdy przed tem nie widziałem by Guido sięgał po coś innego niż krzesło i więcej niż raz! On musi być na prawdę wkurzony.

Affirion próbuje wspomóc się linami by się podnieść, jest na kolanach jednak nie zrobił nic więcej bo oberwał młotem w klatkę piersiową!!

Affirion upada na ziemię a Gigant wchodzi na narożnik w tej samej chwili, zastanawia się co zrobić i decyduje się na Flying Crossbody przerywając tym liczenie sędzi.

Guido staje naprzeciw narożnika i pozwala sędzi liczyć,
1,
2,
3,

Affirion ani drgnął,
4,
5,
6,

Gigant staje tuż przy Affirionie,
7,
8,
9,
NIE!! Gigant podniósł Affirion’a, ta walka jeszcze troszkę potrwa.

GG wyrzuca Affiriona nad trzecią liną, odbija się od przeciwnych lin i Suicide Dive na Affiriona! Guido podnosi go i ciągnie do schodków. Obija jego głowę o nie po czym wrzuca do ringu jednak chyba jeszcze nie kończy.

Tak, podnosi krzesło i zakłada Affirionowi na szyje po czym odbija się od lin i leg drop na krzesło! OJ co za bół, Affirion nie może nic zrobić. Wynik tej walki był przesądzony na samym jej początku.

Sędzia liczy,
1,
2,
3,
4,
5,
Gigant wychodzi z ringu i kieruje się do szatni,
6,
7,
8,
GG odwraca się i patrzy jak sędzia dolicza do dziesięciu,
9,
10!!

Guido Gigant zwycięża co raczej nikogo nie dziwi jednak każdy chce wiedzieć co wkurzyło tak giganta. No nic, wracamy do was po przerwie z walką o pas!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------[b]Huba Niszczyciel vs The Bason

Brand Championship


Jesteśmy po przerwię i za chwilę zobaczymy walkę o Brand Championship w której zobaczymy Hubę Niszczyciela z Rackover i The Basona z Slamground.

Huba właśnie podąża na ring najwidoczniej pewien że to on zdobędzie pas jednak chwilę ponim widzimy Basona który też jest bardzo pewny siebie.

Oboje są w ringu pozostaje czekać na gong, czekamy, czekamy i słyszymy ten przepiękny dźwięk oznaczający start walki.

Zwarcie, silniejszy jest Huba i zaczyna od Irish Whip’a w narożnik po czym szybki i silny shoulder block. Wynosi Basona na narożnik i DDT i próba przypięcia,
1,

Bason przerywa liczenie, walka trwa dalej i Bason przejął inicjatywę. Irish Whip na liny, Niszyciel obrywa Big Boot’em!

Anaconda Vise na Hubie! To może być koniec walki jednak Huba uwalnia się i seria ciosów dla TB. Bason kontruje odbija się od lin i clothesline.

Huba upada na ziemię a Bason szybko wbiega na narożnik po czym Elbow Drop i próa przypięcia,
1,
2,

Hubie udaje się wybić, żaden z nich nie chcę dzisiaj przegrać. Bason lekko rozdrażniony atakuje Hubę z całej siły, seria kopów. Przy trzecim kopnięciu Huba kontruje i ładny Scoopslam!

Huba nie przypina tylko jedzie dalej i podnosi przeciwnika, chwyta Basona dwoma rękami. Szykuje się Chokeslam! Bason wydostaje się z uchwytu i odbija się od lin, Crossbody i Huba na ziemi.

Bason podnosi go i nie zwlekając wykonuje Killswitch! Przypina,
1,
2,

NIE udaje mu się! Huba w samą porę oparł nogę o linę i przerwał tym samym liczenie. Bason widać że jest już ostro wkurzony miejmy nadzieje że nie zrobi tego samego co Gigant w poprzednim matchu.

Pamiętajmy że jeśli ktoś zostanie zdyskwalifikowany to pas nie trafia do żadnego z nich o czym Bason musi pamiętać jeśli chcę go zdobyć.

Zwarcie między nimi jednak i tym razem silniejszy jest Niszczyciel i Irish Whip w narożnik i szybki Spear! Bason na ziemi oparty o narożnik a Huba staje na owy narożnik wychodząc pierw z ringu by nie zostać zauwarzonym przez Basona.

Bason się podnosi a Huba wciąż na nazrożniku czeka aż się odwróci. Bason rozgląda się po czym się odwraca jednak nie zanim zdązył ujrzeć że Huba stoi na narożniku już leżał na ziemi.

Huba przypina,
1,
2,

Jednak Bason chyba nieświadom dotknął liny nogą i sędzia zmuszony zostaje przerwać co Hubę lekko rozłościło i skłoniło do podniesienia Basona i wykonaniu swojego finishera.

Huba chwyta Basona podnosi go i rzuca jak szmacianą lalką o ziemię! Teraz musi mu się udać,
1,
2,
3!!

Huba zwycięża i zostaje mistrzem brandów! Bason chyba nieprzytomny leży na ziemi a Huba świętuje zwycięstwo..Po krótkiej przerwię obejrzymy walkę Sparty vs Green Lord..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[b]Green Lord vs Sparta

Singles Match


Znowu po przerwię I już widzimy naszych zawodników czekających na gong by zacząć. Walczą Green Lord i Sparta, mamy gong! Lecimy z tym koksem!

Zwarcie, Sparta odpycha GL i Irish Whip do narożnika podchodzi i kolejny Irish Whip do przeciwnego narożnika jednak Lord kontruje i Sparta w narożniku.

Green Lord atakuję serią prostych Spartę, nie wiele więcej może zrobić komuś kto waży 60 kilogramów więcej. Spartę jego ciosy nie ruszają i blokuje jeden z nich po czym wrzuca go na narożnik.

Big Boot! GL upada na ziemię oparty o narożnik, Sparta kopie go po żebrach i po chwili podnosi go. Silny Irish whip na liny i Green Lord za ringiem.

160 kilogramowy potwór rzuca się na Green Lorda z nad trzeciej liny! Auć! To musiało zaboleć! Sędzia już zaczyna wyliczanie,
1,

Sparta podnosi rywala i kolejny silny Irish Whip w stół komentatorski po czym wkłada GL’a do ringu i tam znowu go podnosi.

Powerslam! Próba przypięcia,
1,
2,

Lord wydostaje się i szybki clothesline, cudem powala rywala i wchodzi na narożnik. Świetny Flying Crossbody! Green Lord podnosi przeciwnika i Irish Whip w narożnik po czym shoulder block.

Kolejny Irish Whip jednak Sparta zatrzymuje się i odwraca jednak GL tuż za nim z Big Boot’em! Próbuje przypiąć jednak Sparta wytacza się szybko z ringu gdzie chwile odpoczywa, chwilę bo Lord już wyskoczył na niego jednak ten wykonał szybki unik i Green Lord walnął mocno o podłogę.

Sędzia zaczyna liczyć,
1,
Sparta odpoczywa w czasie gdy Green Lorda przeszywa ostry ból,
2,
3,
Green Lord wstaje jednak Sparta już odetchnął i wrzuca go do ringu. Odbicie od lin i Senton! To na pewno bolało ale to zawodowiec, a przy najmniej on tak myśli.

Sparta podnosi go i Irish Whip na liny, Lord się odbija i nadziewa na ogromnego Big Boot’a. Sparta pokazuję widowni ten swój wściekły gest! Szykuje się Samoan Drop!!!!

Sparta podnosi Lorda z ziemi i zarzuca na plecy. Słychać go głośno krzyczącego: „Za spartę!!” I bang! Co za przepiękny finisher w wykonaniu Sparty.

Sparta przechodzi jak najszybciej do przypięcia,
1,
2,
3!!!

TAK!! Sparta zwycię...(bum) O nie znowu on? (bum) O nie! On stoi tuż obok Sparty! Sparta odwraca się i obrywa kilka ciosów w nos po czym szybki Irish Whip w narożnik i Leg Sweep.

Czego on chce? Przecież za chwilę ma walkę? Myślałem że nie pojawi się aż do jej początku, chyba chce nam coś powiedzieć.

Siemano ludziska! Wiecie, nudziłem się za kulisami i pomyślałem że wpadne do moich ukochanych fanów. Wiem że chcecie wiedzieć cóż za przystojniak chowa się pod tą maską jednak nie zobaczycie nigdy mej twarzy. Ani przed, ani po walce, ani nigdy! Wiem że Guido powie wam kim jestem jeśli przegram i sam tego nie zrobię jednak nawet jeśli to skąd macie pewność że nie kłamie? Uwierzcie, jestem ostrożny i wiem jak zatrzeć najtrudniejsze do zatarcia ślady. No ale i tak wy myślicie sobie teraz, dlaczego miałby Guido kłamać? Ja wam powiem dlaczego, każdy by skłamał o kimś jeśli by się ostro na niego wkurzył lub po prostu nienawidził jednak Guido z tą osobą którą uwarza że jestem pokłucił się mocno czym wynikiem był rezultat walki którą stoczył nie dawno. Oj, zagadałem się. Zobaczymy się za niedługo!

Zamaskowany widać nie zamierza nam ujawnić kim jest nawet jeśli miałby przegrać, i trochę wątpie że zrobi to nawet gdy przegra. No cóż, Sparta wygrał jednak nie wyszedł na tym dobrze a my wracamy po długiej przerwie by obejrzeć walkę wieczoru: 3 VS 3 HELL IN A CELL!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rated R Shaggy & Superstar & Baesbori [b]vs
Zamaskowany Gość & Mosorahiki & Amazing Superstar
3 vs 3 Hell in A Cell


I nadszedł czas na walkę wieczoru!!! 3 vs 3 Hell in a Cell match!! Czy Zamaskowany wygra czy może Rackover pokona go i dowiemy się kim on jest? Jeśli chcecie się dowiedzieć to oglądajcie!!

Na ring wchodzą zawodnicy Rackover, Shaggy idzie prosto do ringu w czasie gdy jego partnerzy witają się z widownią. Widać że Shaggy’emu nie odpowiada ich towarzystwo w drużynie.

Rackover już w ringu a teraz pora na drużynę Zamaskowanego!! Mosorahiki chyba nie zbyt chcę walczyć po stronie Zamaskowanego jednak będzie musiał. Zamaskowany nie jest lubiany przez widownie jednak ma kilku fanów. Amazing oczywiście też niezbyt lubiany, na pewno za swoje nieczyste zagrywki jednak mu to nie przeszkadza i śmiało idzie w stronę ringu.

Klatka zostaje opuszczona, sędzia zamyka drzwi by nikt się nie mógł wydostać ani wejść i słyszymy gong po raz kolejny dziś. Czas zacząć!!

Zwarcie obu team’ów!! Amazing rzucił się prędko na Superstar’a jakby zamierzał to zrobić od samego początku, Rated rzucił sie na Zamaskowanego a Baesbori na Mosorhaiki’ego.

Superstar’owi udaje się wykonać ładny DDT na Amazing’u który płasko leży na ziemi. Szybko jednak się podnosi, Superstar wykonuje szybki clothesline po czym wspina się na narożnik.

Skacze i mamy Flying Elbow Drop, próba przypięcia,
1,
2,

Nie! Przerywa Zamaskowany w ostatniej chwili, Shaggy widzimy że już się podniósł po Backbreakerze który wykonał na nim Zamaskowany.

Zamaskowany odwraca się ku niemu i obrywa szybkim Spear’em, nie był on dość mocny bo Rated nie miał dużego rozbiegu. Podnosi Zamaskowanego i Irish Whip w narożnik, i szybki Shoulder Block!

Wynosi go na narożnik i wykonuje przepiękny i dokładny Superplex! Próba przypięcia,
1,

I szybko przerwana przez AS’a, oglądnijmy powtórkę by zobaczyć w tej samej chwili zachowanie Mosorahiki’ego.

Widzimy dokładnie że Mosorahiki widział co się dzieje jednak odwrócił się i dalej okładał Baesbori’ego. Widać że chcę by walka szybko się zakończyła.

AS atakuje Shaggy’ego w czasie gdy Superstar się podnosi po otrzymaniu Big Boot’a, Zamaskowany także już na nogach i mamy zwarcie między nimi.

Silniejszy jest Superstar i Irish Whip na liny po czym silny Big Boot. Podnosi szybko Zamaskowanego i Back Hand Chop oraz Headbutt a na koniec Bicycle Kick i Zmaskowany na ziemi! Próba przypięcia,
1,
2,

Zamaskowany jednak jeszcze jest za świeży by zostać wyeliminowany! W tym samym czasie Baesbori przejął inicjatywę nad Mosorahiki’m i widzimy mocny Chokeslam w jego wykonaniu.

Próbuje przypiąć,
1,

Mosorahiki nawet nie próbuje drgnąć jednak widzimy że ma otwarte szeroko oczy,
2,

Sędzia nie doliczył do trzech przez Amazing’a atakującego Baes’a. Enzuigiri na Baes’ie po czym AS wychodzi za ring i obija Rated’a o klatkę.

Uderza jego głową i uderza, i nagle Shaggy kontruje i przyciska AS’a do klatki po czym trze jego twarz o nią jak ser o tarkę!!

W tej samej chwili Mosorahiki powoli się podniósł i to samo zrobił Baes jednak jest odwrócony plecami do niego. Moso wykorzystuje to i wykonuje na nim szybki Hurricanrana.

Mosorahiki przechodzi szybko do przypięcia, widać że chcę się znaleźć jak najdalej od klatki,
1,
2,

Baesbori tuż przed wyliczeniem wybija się i walka musi ciągnąć się dalej.

Mosorahiki zły atakuje Baes’a z całej siły jednak ten kotnruje i przepiękne DDT. Podnosi go i ScoopSlam!

Amazing atakuje Rateda, ładny Fisherman Suplex i próba przypięcia. Przerywa ją szybko Superstar i zajmuje się swym bratem w czasie gdy Zamaskowany kieruje się na Shaggy’ego.

Shaggy zauważa go i próbuje wstać Zamaskowany próbuje go zaatakować jednak ten robi unik i silny podbródkowy po czym Irish Whip w narożnik i shoulder block i jeszcze jeden i kolejny!!

Shaggy podnosi Zamaskowanego na narożnik i sam próbuje wejść jednak ten jeszcze nie stracił dokońca przytomności i wykonuje I Believe I Can Fly!!

To niemożliwe!! Tylko jedna znana nam gwiada potrafi wykonać ten finisher stworzony przez nią samą! Czyżby ta osoba kryła się pod maską?! Jest wielka szansa że to właśnie Sparrow.

Musimy jednak poczekać aż przegra, jeśli to się stanie by ujrzeć jego twarz. Zamaskowany przechodzi do pinu,
1,
2,

NIE!! W ostatniej chwili Shaggy wybija się i przedłuża tą walkę. Zamaskowany lekko zirytowany podnosi Shaggy’ego i wykonuje hurricanranna po czym wchodzi na narożnik.

Ładny moonsault jednak nie trafia w przeciwnika! Shaggy przypina go,
1,
2,

I nie! Zamaskowany ledwo ale wybija się i walka nadal trwa.

W tym samym czasie Superstar obrywa od Amazinga który rzuca go prosto na klatkę. W ringu są tylko Shaggy i Zamaskowany. Superstar w końcu kontruje i przejmuje inicjatywę. Podnosi brata i rzuca nim o klatkę!

Mosorahiki też obrywa od Baesboriego jednak nie bo ten kontruje i DDT na ziemię! Podnosi go i uderza jego głową o schodki po czym Irish Whip w klatke i Baes na ziemi.

Shaggy atakuje Zamaskowanego, Flying Crossbody z narożnika! Rated podnosi go i Irish Whip na liny i Zamaskowany otrzymuje Big Boot’a! Teraz szykuje się do finishera..

Rated w narożniku, widzimy ten jego gest, Zamaskowany się podnosi, nie wie co się dzieje i mamy Rated Spea...Nie!! Zamaskowany unika i Rated wpada w narożnik po czym upada na ziemię.

Zamaskowany przypina co zauważa Superstar i Mosorahiki,
1,
Superstar wskakuje na ring by przerwać to jednak na ring także wchodzi The Eagle,
2,
Superstar próbuje przerwać jednak clothesline od Mosorahikiego usuwa go z drogi,
3!!!

Niemożliwe! Zwycięża Zamaskowany! Mosorahiki już kieruje się w stronę wyjścia a Zamaskowany świętuje wygraną. Jednak nie zauważa że tuż za nim wstaje Superstar i zdziera mu maskę z głowy!!

To..to..to jest Sparrow!! Sparrow to Zamaskowany gość!

Sparrow atakuje Superstara za to, Irish Whip w narożnik, wchodzi na niego i IBIC-F!!! Superstar upada z hukiem na ziemię a Sparrow chwyta mikrofon.

Tak to ja byłem Zamaskowanym, ciągle tylko widziałem jak to Rackover się przechwala no to musiałem zobaczyć jacy mocni są naprawdę. Ale mniejsza z tym, i tak nic mi nie zrobią ponieważ wygrałem te walkę więc muszą zapomnieć i mi zapłacić! BUHAHAHA!!

Na rampie stoi już Mr Carter wraz z Richardsem, Carter odzywa się pierwszy:

Tak zapłacimy ci, ale nie powiedzieliśmy jak...A więc zapłatą twoją będzie walka 1 vs 6 Handicap Match w najbliższym czasie. My o tym zapominimy ale nie zawodnicy którym się naprzykrzyłeś więc, dziękuje i dobranoc

Carter wychodzi a Richards przejmuje mikrofon:

Z kim staniesz do walki dowiesz się w dzień w który ta walka się odbędzie...A jeśli myślisz że możesz tak po prostu nie przyjść to się mylisz, jeśli nie pokażesz się albo będziesz miał pomoc od kogoś to wylecisz stąd. Chciałeś nagrody to ją dostaniesz..Dobranoc!!

A więc Sparrow wpakował się w wielkie bagno, nie ma szans na pokonanie sześciu osób. Tut..tut..tut Sparrow. Sparrow zwycięża jednak z wielkim kosztem a my się żegnamy, Dobranoc!!

-------------------------------------------------------
Walki nie które przykrótkie, właściwie to chyba wszystkie ale obiecałem galę więc jest gala :)
-------------------------------------------------------
Komentarze:

2010-10-31 14:44:39, TheMatiZ:

Pan Guido:
Super :D Masz plusa za to że ci się chciało.
A tak na marginesie to ten 1 vs. 6 Handicap to kiedy będzie ?
P.s. Jeśli walkę o pas ktoś przegra/wygra przez dyskwalifikację to zawodnik który był poprzednim posiadaczem pasa jest nadal championem.

2010-10-31 18:30:50, Mosorahiki:

I znowu wszystko dzięki mnie, gdyby nie ja to byśmy przegrali ;)

Partnerzy

  1. drzwi zewnętrzne warszawa