MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Go-To-Sleep:
Wiem, nie miałem pomysłu :D Macie Triple Theart Match :D


Samoan Palu "The Great Samoan" vs Ultimate Warrior vs Batsep "Mr. Bad Bird"
Triple Theart Match
Czytaj całość...
The Reated R Shaggy vs Guido Gigant
First Blood Match

Na rampie już stoi Shaggy, biegnie w stronę ringu i przybija piątki z fanami. Wchodzi po schodkach i jeszcze się popisuje stojąc na narożniku. Przy groźnej muzyce na ring kroczy Guido Gigant. Jego dawna forma kiedy to trzymał pas MWE dawno temu przeszła, teraz stał się niewidoczny. Obaj zawodnicy już w ringu, przypominam, że będzie to starcie do pierwszej krwi!
Czytaj całość...
Na ring wchodzi The Bohtes!
- Ludzie! Nie mam już nerwów do Aryana. Chce jego pas, czy mu się to podoba czy nie! Chce zawalczyć o pas MWE, należy mi się! Normalnie nie wyskoczyłbym z czymś takim, ale może nie pamiętasz jednej sceny z przed kilku laty. Przypominać Ci nie będę, może sam sobie przypomnisz! Chce Cię upokorzyć na oczach wszystkich i pokazać jak potrafię wojować w MWE. Nie pozwolę sobą pomiatać. Przypomniał mi o tym Brett The Bouble. Mam nadzieję, że Seno zwróci, choć na to uwagę. Będę się starał o Triple Threath Match przeciwko Tobie Aryan i przeciwko Rothowi! To, że nie przypomnisz sobie tego, to nie znaczy, że ja nie mam prawa nie wiedzieć, co zdarzyło się na jednej z dawnych gal, gdy dostałem od Ciebie 3 razy krzesłem. Pytacie się po co sobie to robi? Przecież nie wygra tego pasa. Aryan jest NIESMAMOWITY! Uwierz kolego, ja tego niesamowitego ściągnę w mgnieniu oka.
The Bohtes wychodzi z hali, zadowolony. Patrząc na ring z dumą wypinając klatkę piersiową. Po co mu to było? Tim Seno nie dopuści to kolejnego pretendenta do pasa MWE.

Czytaj całość...
Na ekranie pojawia się Aryan stojący przy samochodzie Bohtesa

Hahaha!! Ty! Załosny drugo-planowy zawodnik, pomiotek WWE chce walczyć ze mną o najważniejszy pas MWE? HHAAHA!
Pod Aryanem komputerowo wyświetliło napis "Laught"
Jesteś załosny żądając tej walki i mam coś dla Ciebie. Wyciąga zza kartonu kij basebolowy i spray koloru różowego i niszczy samochód Bohtes'a mażąc go na różowo
Nie powinieneś tu wogóle być i jedynie co to możesz mi całować buty tak jak to zrobic Tim Seno. Bo nazywam się The Aryan...
Zamazuje na różowo kamerę. Słychać tylko głos Aryana
i jestem NIESAMOWITY!

Czytaj całość...
The Bohtes wchodzi na ring
- Tak! Niszcz! Wal! Kop! Jeszcze bardziej! Taaak! A teraz moje odszkodowanie. Walka o Pas! Wiesz widziałem jak potajemnie liżesz się z jedną z pracownic MWE. Oh! Chyba nie chciałby nikt tego zobaczyć. Brett przynoś Popcorn! Będzie filmik! Nie wiem czy masz żone, ale raczej to Jej się nie spodoba...
Oh! Na filmiku widzimy jak Aryan całuje się z blondynką! Upokorzenie! Nie wiem jak wygląda teraz Aryan! Brett i Bohtes dosłownie jedzą kukurydze!
- Nooo... To po wszystkim, jak powiedziałem, że ściągnę NIESAMOWITEGO!, to to zrobię, za niedługo!
Czytaj całość...
The Reated R Shaggy & Philip Watson vs Bosskit & Guido Gigant
Tag Team Match

Pierwszy na rampie Reated Shaggy. Kroczy ku ringu, przybijając piątki z fanami. Staje przed ringiem, po czym czeka. Kolejnym zawodnikiem jest PW - Philip Watson! Groźnie zbliża się do ringu półbiegiem i przybija piątkę z Shaggym po czym wchodzą na ring. Na arenie zabrzmiała muzyka Guido Giganta, a na rampie pojawił się Gigant wraz z Bosskitem. Publiczność zaczyna buczeć. Wchodzą do ringu i Bosskit rzuca wyzywkami na przeciwników.
Czytaj całość...
The Aryan vs Pinius vs ???
Triple Theart Match o pretendenta do pasu Extreme

The Aryan już na rampie! Publiczność buczy, lecz On się tym nie przejmuje. Kroczy do ringu, wchodzi po schodkach i jeszcze się popisuje w narożniku. Drugi Pinius, przy hucznej muzyce szybko przybija piątki z fanami i wbiega na ring. No i ostatni zawodnik, wielka niewiadoma a jest nim...Brett The Bouble! Tak, publiczność aż wstała! Przybija piątki z fanami i wchodzi po schodkach na ring!
Czytaj całość...
Na ring wchodzi Mistic. Prosi o mikrofon pracownika MWE.
- Myślisz, że MWE przyjmie Twoje zachcianki? Przegrałeś to trudno, a jeżeli chcesz mieć pas Extreme to mogę Ci go zrobić z Twoich gaci!
Mistic schodzi, natomiast z trybun wyłania się Batsep. Mr. Bad Bird wbiega na ring i wykonuje RKO na Piniusie. Podnosi rywala, po czym ten inkasuje Sweet Chin Music! Publiczność buczy, a ten prosi o mikrofon jednego z pracowników MWE.
- Chcesz zdobyć jakiś pas? Chyba tak, więc wiedz, że ja Ci we wszystkim przeszkodzę.
Czytaj całość...
Brett, kochanie! Pretendencie! ♥ :D

Na ring wchodzi Tim Seno!
- Ludzie! Przed nami walka na, którą czekaliście baaardzo długo! Albowiem mówię Wam! Walka o pas wagi ciężkiej!!!
Philip Watson (c) vs. Zirael
Czytaj całość...
The Bohtes śmieje się.
- Paluszek się zmęczył? Musiał paść? Wiesz co? To, że GM to jest GM to nie znaczy, że jest władcą absolutnym! Słuchaj! Mam tu coś specjalnego dla Ciebie.
Na ring wchodzi... Ho! Ho! Ho! Dawny GM Slamground Richards!! Niesamowite, czyżby powrócił do MWE?
- Wiesz Tim, tak oglądam, oglądam, oglądam... I myślę sobie... Kiedy to MWE upadnie? Co? Też masz takie myśli? Więc chciałbym Ci powiedzieć o tym, że za 2 tygodnie powstanie nowa federacja wrestlingowa, MNA! Gra Nonstop Action! Co ty na to? Federacja może przyjąć Bohtesa, jednak ten nie za bardzo chce do niej dołączyć. Nie podda się kiedy nie dostanie walki o najważniejszy pas tej federacji. A dla Twojej wiadomości nieznany PREZES MWE chciałby abym powrócił do komentowania walk, ale nie wiem czy się skuszę. Zobaczymy!
Bohtes uśmiechnięty czeka na odpowiedź Tima!Czytaj całość...