MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Sir Matizo vs. Mosorahiki "The Eagle"

Obaj uczestnicy tego starcia już w ringu, ciężko wskazać faworyta. Matizo ma lepsze warunki fizyczne, Mosorahiki jest bardziej doświadczony. Mamy gong!
Czytaj całość...
Fredder vs. Tamer

Czas na starcie debiutantów! Ostatnio w MWE pojawia się sporo świeżej krwi. Obaj już są w ringu, lepsze gabaryty ma Fredder. Zobaczymy, jak się dziś spiszą. Mamy gong!
Czytaj całość...
mmmmoooo:
Zminusowanie mojego zbyt inteligentnego posta uświadomiło mnie w przekonaniu że jakaś Nagroda Nobla Ci się jednak należy, muszę tylko jeszcze pomyśleć czy jest kategoria "inteligentny inaczej"...
Twoje argumenty są tak mocne, tak przemawiają do mojego wewnętrznego ja, są tak przejrzyste, a jednocześnie skłaniają do refleksji, że szczerze mówiąc mogłyby być użyte nawet na egzaminie gimnazjalnym w ostatnim najwięcej punktowanym zadaniu (rozprawka).
To, że temat spadł, nie oznacza, że trzeba pisać tak pokaźnych w formie jak i treści postów, które nic do tego tematu nie wnoszą. Jeśli autor tematu/ktoś kto pisze walki/ktoś kto ma coś SENSOWNEGO do powiedzenia nic nie napisze z pewnych, możliwe że ważnych powodów świat się nie kończy. Temat nie zniknie w odchłani tego forum i nie trzeba go "odświeżać" jak Firefoxa... W końcu każdy jest człowiekiem i każdy ma swoje życie prywatne, więc nie płacz dziecię że ktoś Ci coś obiecał i tego nie dostałeś... jak widzisz Katsuke Feledeo czeka miesiąc i potrafi się zachować, no ale tak świat nie składa się tylko z ludzi mądrych. Plebs tez jest potrzebny.
Co do Twojej historii z nickiem bardzo chętnie jej posłucham, wydaję mi się, że może być ciekawym przykładem baśni ;)Czytaj całość...
Na ring wychodzi Bosskiskit. Bierze mikrofon do ręki i mówi:
- Nie miałem jeszcze debiutu. Żądam go w tej chwili! Nie mam zamiaru dłużej czekać, dajcie mi jakiegoś przeciwnika, obojętnie kogo i tak nie ma ze mną szans!
Słychać theme Rothe'a! Zmierza do ringu z mikrofonem w ręku. Chyba będzie miał coś do powiedzenia:
- Chcesz walki? Mogę ci ją załatwić, lecz uwierz, nie będziesz miał łatwego zadania.
- Nie boję się ciebie, nie jesteś żadnym wyzwaniem.
- Ja nie jestem wyzwaniem? Stoczyłem więcej walk niż ty, jestem dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem.
Kibice wyraźnie skandują Rothe! Ale co to? Kolejny zawodnik, tym razem Master of Game wszedł do ringu i zaczął mówić:
- Możecie się kłócić, lecz wiedzcie, że i tak ja jestem najlepszym wrestlerem. Wszyscy się mnie boją, gdyż wiedzą, że ze mną nie ma żartów. Mogę walczyć, ale dla was byłoby lepiej, gdybyście od razu się poddali.
Po raz kolejny przemówienie zostaje przerwane. Lecz tym razem na ring wchodzi Mmmmoooo! Zabiera mikrofon MoG'owi, a ten schodzi z ringu. Chyba się go przestraszył.
- Ja jestem z was największy i najsilniejszy! Jeśli musielibyście... musielibyście walczyć ze mną, nie mielibyście szans!
Przerywa mu Rothe.
- Nie ośmieszaj się już. Lepiej nic nie mów, gdyż nie mamy zamiaru tracić czasu. To, że jesteś wielkim grubasem, nie znaczy, że mamy się bać.
Mmmmoooo wyraźnie zdenerwowany, lecz tym razem się nie odzywa.
Czytaj całość...
Huba Niszczyciel:
TESTOWA WALKA
Single Match Siłacz vs The Aryan

Usłyszeliśmy gong.
W ringu stoją dwaj zawodnicy z najwyższej klasy.Były mistrz Wagi ciężkiej Siłacz i również dawny mistrz The Aryan.
Mamy zwarcie, które zdecydowanie wygrywa Siłacz. Wpycha przeciwnika do narożnika i wykonuje potężny Irish Whip na drugi
Czytaj całość...
Aryan:
Pełno literówek, które są w takiej ilości, że do pewnego stopnia irytują zmęczonego po całym dniu człowieka. Linijki urywają się nie wiadomo kiedy (w połowie zdania), a reszta pojawia się w następnym wersie. Bezsensowne powtórzenia: "Aryan nie odpuszcza, sędzie (...) The Aryan odpuszcza." ; "Wykonuja Hurricanrane i wykonuje PIN". Można wywnioskować, że posiadasz ograniczony zasób słownictwa. Hmmm... jako piszący lekko dziwne zjawisko. Kalejdoskop nie jest nazwa własną, więc się pisze z małej. Po wielokropku raczej też pisze się z małej litery no chyba że całkowicie tracisz główny kontekst zdania (w tych przykładach co widziałem tak nie jest).
Czytaj całość...
Setim:
Ja do gry nie wchodzę. Co jakiś czas się loguję na postać, aby mi konta nie usunęli.

Tak, zaniedbałem ostatnio temat, przepraszam wszystkich. Zgadzam się na to, aby Anime pomagał pisać walki.
Czytaj całość...
Triple Threat Match: Sir Matizo vs Ithor vs Hiyadia

Przed nami walka trójki młodzików, żaden z nich nie należy do doświadczonych zawodników co oznacza, że wszystko będzie zależało od tego jaką formę dziś prezentują zawodnicy.
Czytaj całość...
Huba Niszczyciel:
Teraz przeprosiny nastepne 2 tygodnie nic i znow to samo... Zawsze tak jest.
Chociaz dbaj o temat. Niech kazdy kto w to gra jeszcze niech zrobi aktualizacje zawodnika... Przyklad
Nazwa: The Aryan/
Pseudo: Showstopper
Muzyka wejsciowa: www.youtube.com/watch?v=h3ceboa33GQ
PS: Jakas wrestlerow.
Signature Action: Nack Breaker z kolankiem
( www.youtube.com/watch?v=l64W8WWMURU )
Ta druga akcja pokazana, lecz wczesniej kolanko w glowe przy nachylonym przeciwniku.
I
( www.youtube.com/watch?v=l7v5qGtdBu8 )
Ta pierwsza akcja... Nazw nie znam, ale wymysle.
1. Turbo breaker
2. Cloth Skull Line
Czytaj całość...
Dragon Match (bez wyliczenia po za ringowego) - Maczomx vs Philip Watson

Czeka nas dziś niesamowita walka, od dawana nie widziany Dragon Match, w dodatku po kontuzji powraca PW! To naprawdę coś! Liny zostały zastąpione już drutem kolczastym, obok ringu stoją już trzy drabiny, a nad ringiem wisi walizka o którą toczyć będzie się walka.
Czytaj całość...