MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Triple Threat Match: Sir Matizo vs Ithor vs Hiyadia

Przed nami walka trójki młodzików, żaden z nich nie należy do doświadczonych zawodników co oznacza, że wszystko będzie zależało od tego jaką formę dziś prezentują zawodnicy.

Słyszymy już theme Matizo, wbiega on truchtem machając uśmiechnięty do fanów, szkoda, że oni odpowiadają buczeniem. Już jest w ringu. Jako kolejnego widzimy wchodzącego spokojnym, miarowym krokiem Ithora. Publiczność wita go dość ciepło, mimo, że nie mieli wielu okazji do zobaczenia jego walk, staje na przeciw Matizo, jakaś wymiana słów. Ithor wygląda na wzburzonego, nie widzimy jednak dalszego rozwoju sytuacji, gdyż przy swoim theme wchodzi Hiyadia. On także jest witany przez publiczność ciepło. Wszyscy trzej stoją na przeciw siebie, wymieniają spojrzenia. Mamy gong.

Ithor rzuca się na Matizo, zwarcie. Silniejszy Ithor, wpycha przeciwnika do narożnika, seria ciosów w głowę. Hiyadia natomiast bierze rozpęd, Ithor zbyt późno zorientował się w tym co właśnie się dzieje. Odwrócił się, jednak tylko po to by wylądować na macie dzięki idealnie wykonanemu clothesline.

Hiyada staje nad Matizo, parę kopnięć w brzuch. Bierze rozpęd... Jest już przy narożniku, wygląda na to, że Matizo nie zdąży zrobić uniku, ale co to! Leżący obok Ithor łapie rozpędzonego Hiy'a za nogę, ten przewraca się uderzając głową o matę, Matizo tymczasem dochodzi do siebie. Powoli dzięki wsparciu lin wstaje. Ithor także.

Jednak Matizo jest szybszy, łapię przeciwnika za głowę, seria ciosów w nią, Ithor zmęczony ledwo stoi, Matizo ustawia go sobie pod DDT! I tak! Pięknie DDT! TO MOŻE BYĆ KONIEC! Matizo przewraca przeciwnika na brzuch i przypina.

1..
2..
Nie! Nie! Hiy'a momentalnie znalazł się przy Matizo i przerwał liczenie. Matizo wstaje rozwścieczony, zwarcie i Sir przechodzi za przeciwnika, próba German Suplex. Błąd... Hiy'a wyprowadza parę łokci prosto w nochal Matizo, uścisk słabnie więc wydostaje się. Kopniak w brzuch po czym niesamowity drop kick z miejsca.

Matizo powalony, Hiy'a się powoli podnosi... Już jest na nogach, odwraca się do Ithora jednak spotyka go niemiła niespodzianka! Ithor wykonuje speara, od razu przypina.
1..
2..
3..
Tak! Mamy zwycięzcę! Ithor strasznie zmęczony, świętuje na kolanach, Matizo dopiero się podnosi nie wie co się dzieje tymczasem Hiyadia leży nieprzytomny!
Ithor wygrywa Triple Threat Match dzięki swemu niezawodnemu finisherowi i małej pomocy Matizo, który odciągnął od niego Hiyadię!

-
Komentarze:

2011-06-06 22:15:21, Ithor:

Win :) !

2011-06-06 22:52:54, Boss Killer:

Ithor:
Nothing ! :D