MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Setim:
Ja do gry nie wchodzę. Co jakiś czas się loguję na postać, aby mi konta nie usunęli.

Tak, zaniedbałem ostatnio temat, przepraszam wszystkich. Zgadzam się na to, aby Anime pomagał pisać walki.

Walka o European Championship. Single match: Master of Game vs Mosorahiki:

Gong! Walka rozpoczęta. Zawodnicy w klinczu, jednak MoG wycofuje się. Mosorahiki lekko zażenowany, jednak już rzuca się na Mastera. Mamy Polish Wave! To koniec walki? Nie, Master of Game ledwo, ale jednak dotyka lin. The Eagle nie puszcza, sędzia rozpoczyna liczenie!

1,
2,
3,
4,
...

Mosorahiki zostawia MoG'a, inaczej sędzia przerwałby walkę. TE wchodzi na narożnik i mamy nietrafiony Flying Elbow! Teraz Master ma szansę wstać. I tak się dzieje! Master of Game kładzie się na przeciwniku i zaczyna obijać go pięściami. Podnosi The Eagle'a i wykonuje mu Codebreaker! Jednak nie będzie pinu, gdyż Mosorahiki spada z ringu.

MoG niezadowolony, bo wie, że mógłby odliczyć swojego rywala. Ale nie poddaje się i podąża za przeciwnikiem. Podnosi go i mamy piękny Vertical Suplex na barierki! Mosorahiki łapie się za plecy, musi odczuwać ogromny ból. Na twarzy Mastera widać złowieszczy uśmiech. Co on planuje?

MoG rozbiera stół komentatorski, jednak sędzia zaczyna z nim rozmawiać. Chyba przekonuje go do zmiany swej decyzji, nie chce aby zniszczył The Eaglem stół. Master of Game zdenerwowany, czyżby chciał zaatakować sędziego? W tej chwili otrzymuje wspaniałe Banshee na stół komentatorski od Mosorahikiego! Cóż za zwrot akcji.

TE pokazuje swoim fanom, że będzie chciał to zakończyć! Wchodzi na narożnik i jest Eagle Fly! Teraz wrzuca Mastera do ringu! Pin!

1,
2,
3...

Mosorahiki zwycięża walkę i zostaje nowym European Championem!

Gdy The Eagle świętuje swój triumf z fanami, na rampie zjawia się Andy Grey z mikrofonem.
- Gratulacje Mosorahiki. Wygrałeś walkę, jednak nie bądź taki zadowolony. Twoje zwycięstwo zawdzięczasz sędziemu, więc ja odbieram ci pas! Nowym European Championem zostaje Master of Game!
Komentarze:

2011-06-06 20:48:47, KONTO USUNIĘTE:

Huba Niszczyciel:
To co innego.