MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

W czasie, gdy Rothe schodzi do szatni Aryan wybiega z trybun i rzuca się wściekle na Rothe! Wykonuje mu Skull Crushing Finally na metalową podłogę po czym zaczyna go kopać.. Bierze głowę nieprzytomnego mistrz i krzyczy mu, że to on jest najlepszy po czym bierze pas mistrza MWE, który jego przeciwnik miał na biodrach i wchodzi na ring. Bierze mikrofon od komentatorów i mówi:
Patrzcie na tego swojego żałosnego Rothe! Nieprzytomnych atakuje, a sam nie umie się bronić! Patrzcie!! Chcecie takiego mistrza?! Pytam się?! Słychac Buczenie na trybunach Macie przed sobą wzór doskonałości i najlepszego zawodnika MWE, który na następnej gali pokona Rothe i odbierze pas. Rothe nie miał, by szans gdybyśmy walczyli w uczciwej walce, ale cóż... To tylko żałosny Rothe, który nie umie walczyć. Ja jestem wzorem doskonałości, mistrzem nad mistrzami, bo nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!.
Czytaj całość...
Rothe:
No racja. Jako mój "nauczyciel" w pisaniu walk możesz mnie trochę poduczyć. :P

Przez ten czas obolały Fredder prześlizgnął się z ringu, po czym wyciągnął spod ringu krzesło! Zaszedł nim od tyłu Aryana, po czym pomógł wstać swojemu partnerowi z drużyny, Rothe'owi! Ten z kolei pobiegł po drugie krzesło, a Fredder zaczął walić pięściami Aryana. Ale z kolei Freddera zaskakuje Bulldog od Mosorahikiego! Niezła rozróba! Mosorahiki zostaje jednak powalony przez Rothe, który wykonał chairshot krzesłem! Fredder natychmiastowo wstał, chwycił za swoje krzesło i piękne Con-Chair-Do dla Mosorahikiego!
Czytaj całość...
Go-To-Sleep:
Em, sorki ale nie mogę się zgodzić z tym że GG zostałem Heel'em. Jego akcja końcowa po walce w klatce nie powinna się zdarzyć gdyż Guido jest osobą która godzi się z wynikiem nie ważne czy przegrał czy wygrał. :)
Czytaj całość...
Aryan:
Nie obalaj. Ja ci na to nie pozwalam. Jeśli nawet i, to i tak nie powinienem tego zakładać bez jego zgody.
Eraise:
Jak wyżej.
Czytaj całość...
Po wygranej walce Eraise wybiega do niej na ring. Widzi jak Er stoi w narożniku i cieszy się z wygranej atakując ją za plecami. Powala ją. Podnosi i wykonuje Skull Crushing Finally. Bierze mikrofon i mówi
Czytaj całość...
Witamy znów w MWE, mamy specjalnego gościa dzisiaj, nikt nie wie kto to ale podobno każdy go zna. Kto to może być przekonamy się za moment.

Słyszymy nie znaną wejściówkę jednak piosenka nie wątpię że powszechnie znana, „Bujaj się na Dwa” utwór grupy hip hopowej, PTP. I na ring wychodzi uśmiechnięty i pewny siebie mężczyzna bujając się lekko.
Nie mogę uwierzyć! To, to nie możliwe! Mr Carter! Dawny GM powraca na MWE! Czyżby znowu został mianowany GM? I co ważniejsze, czy ma jakieś walki w zanadrzu? Powiem jedno, Mr Carter zawsze umie zaskoczyć.
Czytaj całość...
The Aryan vs The Superstar & Mosorahiki & ???

1 vs 3 Handicap Match

Witamy was ponownie, przed nami walka wieczoru! 1 vs 3 Handicap! Aryan zmierzy się z trzema zawodnikami, znamy tylko dwóch. Jak na tą chwilę trzeci przeciwnik Aryan’a jest nieznany.
Czytaj całość...
Guido:
Może być. Cieszę się, że wróciłeś.
-------------
Słychać muzykę Master Of Game! Podenerwowany wchodzi na ring z mikrofonem w ręku. Szykuje nam się gadka.
Czytaj całość...
Po rampie kroczy Mr Carter ściskając mikrofon w dłoni. Najwidoczniej ma coś do ogłoszenia.

Witam!!! Dziś mamy kolejny powrót do MWE, jest to ktoś kto nie pokazał się od jego walki w piekle. Tak! Jest to Sparrow!! (publiczność buczy) Nie buczcie, albowiem Sparrow jest tak jakby nowym uczestnikiem w naszym małym lecz jak bardzo znanym światem wrestlingu. Dajcie mu szanse by zobaczyć czy się zmienił. A teraz, pierwsza walka Sparrow! Zmierzy się on ze swoim bratem, Guido!
Czytaj całość...
Aryan i Mosorahiki „The Rockers” vs. Rothe i Fredder “The Boys Of Action”
No Holds Barred Match
Tak! Nadeszła walka z potencjałem na prawdziwy Five Star Match, i mówiąc to, mówię prawdę! Nadchodzi kolejny przystanek na torach feudu Aryan vs. Rothe! Tym razem obaj przyzywają swoich członków z Tag teamu, Mosorahikiego „The Eagle” i Freddera! Walka No Holds Barred jest zawsze nieprzewidywalna i zawsze są cudowne! A jaka będzie, zobaczymy!
Czytaj całość...