MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Aryan:
Nie obalaj. Ja ci na to nie pozwalam. Jeśli nawet i, to i tak nie powinienem tego zakładać bez jego zgody.
Eraise:
Jak wyżej.

--------------
Eraise vs. Asvel
Single Match

Witajcie na MWE! Zaczynamy od meczu debiutantów preferujących style American, niejakiego Eraise i dużego Asvela! Nie znamy ich stylów, a move-sety dla kibiców nadal pozostają nieznane. Ale wiemy, że w ich pierwszym meczu pokażą swoje możliwości!

Najpierw wchodzi Eraise! Muzyka z gatunku rock tylko elektryzuje do walki. Wbiega na ring, wślizguje się na niego i popisuje się przed publicznością! Następnie ustawia się do pozycji bojowej.

A następny na ring wbiega Asvel! Ten akurat ma huczną muzykę w stylu techno, tylko rozweselającą człowieka! Macha rękami w górze, po schodkach wchodzi na ring. Obserwuje wzrokiem Eraise i staje przed nim!

Mamy gong!

Na początek debiutanci okładają się pięściami. Prawe, lewe sierpowe, w końcu Asvel oddaje podbródkowego i zaczyna się headlock! Asvel przydusza swojego oponenta, ale ten wywiązuje się uderzeniami łokciem w brzuch! I Eraise odpycha Asvela. Oddaje gut Kicka i ciągnie za rękę swego rywala! Ten odbija się od lin, Irish Whip, Eraise robi szpagat i unika, ponowny Irish Whip i tym razem Clothesline od Asvela. Próbuje teraz podnieść swego rywala, ciągnąc go za włosy, ale ten oddaje uderzenie w brzuch!

Następnie kolejne odbicie się od lin Asvela. Irish Whip i nadziany na Big Boot Eraise! Pięknie! Próbuje pinu, ale Asvel natychmiastowo wstaje i wypycha drugiego debiutanta na narożnik! Następnie „wchodzi” na niego i zaczyna go oblewać falą uderzeń! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, w końcu Eraise się wywiązuje, ustawiając Asvela pod Powerbomb! I to wykonuje! Ale nie, Asvel kontruje akrobatycznym DDT!

To musiało boleć! Ale jeszcze bez pinu. Asvel próbuje przeciągnąć Eraise’a na środek ringu, ale ten odpycha go nogami, przez co Asvel jest zmuszony wpaść na liny. Opiera się o nie, i Eraise szarżuje z Big Bootem! Prosto w dynię! Asvel wypada poza ring, robiąc rozgwiazdę w powietrzu. Wstaje jednak natychmiastowo. Ale zostaje dobity baseball slidem Eraise’ego! Zostaje wypchnięty w bandę, przez którą się wywraca i leży na trybunach!

1…

2…

Asvel wstaje. Przeskakuje przez bandę, po czym wchodzi na narożnik. Chce zaatakować z ukrycia popisującego się przed publicznością Eraise. Ale ten to zauważył i oddał sierpowego w głowę! Asvel upadł na ziemię. Jednak natychmiastowo wstał, oddał low Kick w prawe udo, po czym ustawił Eraise pod Lifting DDT! To też uczynił! Przepięknie!

Asvel próbuje pinu! Ale Eraise turla się pod najniższą liną, po czym wychodzi poza ring. Asvel wychodzi za nim. Eraise jednak ogłusza go Big Bootem i rzuca na ring! Akcja ponownie toczy się w kwadratowym pierścieniu! Eraise wchodzi na narożnik, Asvel już wstaje, szykuje się Diving Spear! Tak! Pięknie! Bez kontrataku! Eraise jest na dobrej drodze do wygranej! Jednak jeszcze ogłusza leżącego przeciwnika Knee Dropem! Pin!

1…

2…

Asvel odkopuje! Eraise przerywa pin.

Eraise zwalnia tempo pojedynku. Podnosi, ciągnąc za rękę Asvela, po czym zaczyna się z nią bawić. Chce ją wyłamać, ale Asvel się nie daje. W końcu jego ręka obejmuje Eraise, po czym ustawia się pod przepiękne DDT! Ale nie! Eraise próbuje Russian Leg Sweep! Lecz to jeszcze nie czas! Asvel teraz ustawia Eraise pod Suplex i go wykonuje! Piękny zwrot akcji! A zarazem natychmiastowy pin!

1…

2…

Nie! Ręka Eraise’ego na linie! Było już blisko, Asvel, było już blisko… ujajaj!
Eraise przez ten czas wstaje za pomocą Asvela, odpycha go i zadaje potężny Backhand Chop! Oponent upada na ziemię. Ale potem natychmiastowo wstaje. Eraise przez ten czas zdołał zasygnalizować Speara, po czym zaczął wbiegać w Asvela! Ale nie! Ten kontruje jednak kolejnym przepięknym DDT. Natychmiastowo następnie wchodzi na narożnik i stosuje Crossbody! Ale nadziewa się na kolanka Eraise!

Ten już podszedł do narożnika i zaczął sygnalizować kolejnego Speara! Asvel powoli wstawał, podczas gdy Eraise już w niego wbiegł z tą przepiękną akcją! To jest czas Eraise’a! Pięknie mu to wyszło! Następnie zaczął się popisywać przed wiwatującą publicznością! Następnie zaczął czekać, aż Asvel podniesie się. Ten, łapiąc się za brzuch, tak też uczynił. Eraise natychmiastowo podbiegł z Gut Kickiem, po czym ustawił Asvela pod swój finiszer! Tak! Pedigree! Pedigree! Pedigreeeee! Doskonale! Bajecznie wręcz!

Ja się tak wydzieram, a Eraise już stosuje pin!

1…

2…

3…!

Eraise wygrywa swój pierwszy mecz w MWE! W sumie, pokazał całkiem niezłe umiejętności, a jeszcze większych się podszkoli. Ma szansę zostać taką legendą jak chociażby gwiazdy Hall Of Fame, lub Shaggy Killer albo chociaż Rothe! Stoi przed nim wielka kariera! Zadowolony z siebie schodzi do szatni.

Komentarze:

2011-09-06 20:38:49, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Łiii :D Wygrana :P

2011-09-06 20:39:08, Aryan:

Eraise:
Przyznaj się... Walk nie czytasz.

2011-09-06 20:39:46, Rothe:

Aryan:
Pisz walki, sądzę, że Huba nic przeciwko miał nie będzie.

2011-09-06 20:40:32, Aseyen:

Aryan:
Na razie przeczytałam wynik teraz się zabieram do dokładnego czytania.

2011-09-06 20:41:27, Aryan:

Go-To-Sleep:
Próbuje teraz podnieść swego rywala, ciągnąc go za włosy, ale ten oddaje uderzenie w jaja!
Za kop w jaja dyskwalifikacja jest odrazu... Poszukam jeszcze baboli :D

Ten odbija się od lin, Irish Whip, Eraise robi szpagat i unika
Szpagat przy American Style?

:at:Óp
To źle... Najlepiej jak w niepewności się czyta.

2011-09-06 20:42:16, Go-To-Sleep:

Aryan:
Nie wiem, ten mecz akurat pisałem ciut na szybko.
Z tym kopem w jaja... poprawiam.

2011-09-06 20:42:37, Aseyen:

Aryan:
Hmm no może fakt. Od następnego razu czytam najpierw pojedynek cały, a na koniec wynik.