MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Virgion:
Spokojnie, konsultowałem się z na kolana i do pana, bo ten chciał zrobić ze mną pewną rzecz, a także pogadaliśmy o MWE.
--------
Słychać głośną muzykę Sparty! A ten wychodzi wraz z pasem NNO Skull i laleczką voodoo przypominającą Hubę Niszczyciela. Zgniata ją doszczętnie! I następnie powoli idzie po rampie. Wchodzi po schodkach do kwadratowego pierścienia. Następnie rzuca laleczką w publiczność! Odkłada pas na narożnik. Publiczność buczy! Pracownik MWE oddaje Sparcie mikrofon, a ten przemawia.
- Witajcie, moi drodzy! Macie przed państwem kogoś niezwykłego! Tego, który zdobył ten pas, czyli NNO Skull, kilka minut po turnieju, a nawet w nim nie uczestniczył! To ja, Sparta! Powróciłem z push’em! Powróciłem prosto ze szpitala, a teraz moje łóżko zajmuje Huba Niszczyciel! Ktokolwiek stawi się przed tym, aby posiąść ten pas, który jest na narożniku, to niech wie, że…
Lecz z szatni wychodzi Amazing Superstar! Wraz z mikrofonem. Zatrzymuje się na rampie, po czym wybucha rząd białych petard! I następnie tam zostaje. Mikrofon przykłada do ust.
- Tak, tak, urzekła nas twoja historia. Ale wiedz, że Huba się nie podda. Zgadnij, kogo wybrał jako kandydata? Mała podpowiedź, to na pewno nie jestem ja, bowiem ja nie chcę zabierać pasa z rąk oszusta. To by nawet prestiżowe nie było.
Sparta mu odpowiada!
- Mów tak sobie, mów! I tak mnie nie przekonasz, bowiem ten, który teraz wystąpi, na pewno będzie większym oszustem niż ja, chociaż ja nawet nie jestem oszustem! Zrozumiano? No, Amazing Superstar, może po prostu powiesz, że nie zasługujesz na NNO Skull?
Amazing Superstar także ma coś do powiedzenia!
- Ja, może i nie… ale on, tak. Zaraz zobaczysz na tym fajnym telewizorku, który taki dzikus jak ty nie może znać, kogo zaprasza Huba Niszczyciel!
Nagle, na ekranie nad rampą, pojawia się Huba leżący w szpitalnym łóżku!
- Ja, Huba Niszczyciel, leżę w szpitalnym łóżku. Natomiast wiedzcie, że Huba wkrótce się zemści na Sparcie. Przez ten czas ja, Huba Niszczyciel, po konsultacjach, wyzywam do walki ze Spartą niejakiego The „Per B” Superstara, jako iż ja jestem prawdziwym posiadaczem tego pasa!
Publiczność się raduje! Amazing Superstar uśmiecha się pod nosem, i ekran gaśnie. Ale na krótko, bowiem widać już na telewizorze film wejściowy The Superstara! Per B, zadowolony, wyluzowany, wchodzi na ring, po schodkach. Zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Głos jednak zabiera także GM! Wygłasza następujący komunikat:
- Ogłaszam, iż ten mecz będzie ze stypulacją No Holds Barred! Sparto i Per B, wyjmujcie młotki i kosze na śmieci, bowiem szykuje się jatka!
Publiczność wiwatuje! Niech wie, że właśnie teraz czeka ich wspaniałe widowisko. A i wtrącił się Amazing Superstar!
- To ja sobie to obejrzę.
I zbliżył się do stołka komentatorskiego, po czym usiadł na krześle obok nas!
Sparta vs. The „Per B” Superstar
No Holds Barred Match, o pas NNO Skull
Mamy gong!
Czytaj całość...
Virgion:
To tajemnica... :)

PS: Kwestię Extreme Championa rozegram w dosyć kontrowersyjny sposób... bo lepszego nie mogę wymyślić. :(
-------
Słychać muzykę wejściową TT Championa, Extreme Championa i MWE Championa, Rothe! Błyskawicznie wchodzi na ring, z mikrofonem w ręku. A tuż za nim jego TT Partner, Fredder! W podobnym stylu wbiega do kwadratowego pierścienia. Rothe wygłasza przemowę!
- W związku z tym, iż pasów mam ponad miarę, chciałbym mieć także utytułowanego TT partnera! Czyli chcę ogłosić, iż w związku z tym chciałbym w prezencie podarować Fredderowi mój pas Extreme Championa! Widzicie, jaki jestem dobroduszny? W przeciwieństwie do tego Aryana! Fredderze, trzymaj to, i się ciesz!
Fredder chwyci do ręki podarowany pas Extreme Championa, i wznosi go w górę! Ale co to? Od tyłu zaskakuje ich inny Tag team, który składa się z K5W i Bossiskita! Maczomx wchodzi z łopatą, Bossiskit – z kijem kendo. Atakują swoimi broniami The Boys Of Action, po czym Boss bierze w górę pas Extreme Championa! A K5W kopie po głowie to Rothe, to Freddera! Ale co to? Na rampie pojawia się GM, po czym wygłasza przemowę!
- Przystopujcie, drodzy Maczomx i Bossiskit! Rothe nie chce pasa, ale chce, aby go trzymał Fredder. Niestety, to jest MWE i tutaj nie ma tak łatwo. Otóż żaden z was dwóch nie zawalczy z Rothe. Być może pas Extreme Championa potrzyma niedługo Sir Matizo, a przekonamy się o tym w Submission Matchu Rothe vs. Sir Matizo!
I już słychać huczną muzykę wejściową Sira Matizo! Może w końcu teraz się wykaże! Wchodzi po schodkach na ring, na narożnik, po czym robi fikołka w powietrzu i ląduje na nogi! Fredder, K5W i Bossiskit schodzą. A Rothe obolały na ziemi!
Czytaj całość...
Na ring wychodzi The Aryan! Przystaje przy narożniku, wchodzi na niego, po czym zaczyna przemawiać!
- Czyżby obiecany MWE Champion, genialny Rothe, mistrz mistrzów, wrestler wszechczasów, a zarazem i wielki pod stylem walki się zjawił? No, Rothe, wychodź, to pokażesz nam swój „genialny” styl walki, dzięki któremu się tylko upokorzysz! Zawalcz o swój pas MWE, który wytrącił się z moich rąk przez głupią walizkę! Walcz, albo zostaniesz ośmieszony przed nimi wszystkimi, przed fanami! Dlatego iż jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Na ring wychodzi Fredder! Z mikrofonem w ręku, podskakuje do lin, skokiem wchodzi do kwadratowego pierścienia. Wygłasza przemowę.
- Aryanie, twój oponent nadchodzi. Pragnę obwieścić, iż mój przyjaciel Rothe wychodzi na ring! Szykuje nam się zażarta walka, którą zapewne Aryan przegra!
I na ring wychodzi Rothe! Staje na rampie, podnosi ręce do góry, i buchają petardy! Wślizguje się pod liny, po czym zabiera mikrofon Fredderowi, a ten schodzi do szatni.
- Nadszedłem, ale bez pasa, bowiem ten trzyma już sędzia, który właśnie wychodzi! Wiedz, że będę miał pas. Tej nocy z tego budynku wyjdę zwycięsko! Jak widzisz, walizka czyni cuda.
Aryan przejmuje głos.
- Widzę, ale niestety wpadła w niepowołane ręce, tak samo jak mój pas. Już daj mi go, daj, nie krępuj się, i tak będzie mój. Jestem gotów do walki. Bo jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY, i pokonam tego kmiecia w NIESAMOWITYM stylu!
Obaj zawodnicy oddają mikrofony pracownikom. Następnie zajmują pozycje! Sędzia trzyma w górze pas MWE. Zaczynamy!
Rothe (c) vs. The Aryan
Single Match, walka o pas MWE
Mamy gong!
Czytaj całość...
Wisdom Tooth:
Rothe feuduje z Aryanem o pas MWE , Tag Teamy The Rockers i The Boys Of Action się pozmieniały , teraz jest tak : Rothe , posiadacz pasa Tag-Team z The Egleam , Aryan nawiązał dobre relacje z Fredderem i tak samo - Tag-Team .
Philip Watson ma pas WHC , cały czas walczy o pas z nim Bosskit i K5W , natomiast po stronie PW jest jeszcze MoG.
Pas NNo Skull powinien mieć Huba , jednak Sparta go ma .
Sir Matizo ma pas Extreme
Tag teamowe pasy ... TT się rozpadły , więc nikt ich nie ma
Czytaj całość...
Assuś vs. Mistic

Czas na walkę debiutanta! Świeża krew w MWE, Assuś. Zobaczymy, jak ten żółtodziób się dziś zaprezentuje. Jego przeciwnikiem będzie Mistic. Zapowiada się naprawdę ciekawe starcie. Obaj zawodnicy już w ringu, sędzia daje znak, mamy gong!
Czytaj całość...
A oto gala poprzedzająca galę PPV i uzupełniająca kartę.
----------------------
Nasze kamery teraz zwrócone są na pokój GM-a! A tam widzimy właśnie jego, i Mastera Of Game w towarzystwie Philipa Watsona! Chyba coś negocjują. Zwróćmy uwagę na nich! Pierwszy przemawia GM!
GM: - No, po co was diabli tutaj ciągną!
PW: - Nie mnie, a mojego partnera z teamu. Ja jestem tylko jego ochroniarzem. MoG, gadaj!
MoG: - Otóż tak. Na najbliższym PPV, które odbywa się niedługo, mam już zapewnioną walkę o mój pas. Chciałbym jednak teraz stoczyć jeszcze jedną walkę, bez dyskwalifikacji, w trybie natychmiastowym, i to dzisiaj! Mogę panu dać wielkie pieniądze!
Ale nagle, bez pukania, do pokoju wchodzą K5W i Bossiskit! Ten pierwszy przemawia.
K5W: - Chcesz walkę bez dyskwalifikacji? Mogę ci ją zrobić teraz, w tym pokoju, dzisiaj, w trybie natychmiastowym, czy jak to było. Rozpętam piekło! Boss, wyjdź, ja tutaj z tymi dwoma sobie sam poradzę!
Bossiskit posłusznie wyszedł, K5W jednak już został zaatakowany Clotheslinem od obu panów! Zaczynają go lać, a następnie Philip Watson ustawia go pod Spinebuster! Ale najpierw Maczomx obrywa Big Boota od MoG’a, a potem przyszła pora na Spinebuster! GM, widząc to, uciekł z pokoju! A następnie MoG z PW rzucili Maczomxem o szafę, a potem wykonali podwójny Suplex na biurko! Te się załamało! A potem Philip Watson chwycił za krzesło! I zaczął nim lać K5W! W końcu od niego odeszli. Master Of Game zabrał głos.
- Nie naskakuj więcej na mnie, bo inaczej zobaczysz, że będzie jeszcze gorzej. Pamiętaj, na następnym PPV zjawiasz się w ringu, walczysz o mój pas. Nie przeszkodzi mi nawet Bossiskit! To my już idziemy. Chodź, Watson.
I wyszli z pokoju, z hukiem zamykając za sobą drzwi. Z kolei K5W, zakrwawiony, leżał na ziemi.
-----------------------
Z szatni wychodzi The Aryan! Wściekły, z mikrofonem w ręce, w towarzystwie Freddera. Obaj wchodzą na ring, potępieni przez publiczność! Unoszą ręce w górę, po czym podchodzą do narożników naprzeciw siebie! A potem biorą mikrofony od pracowników MWE. Na początek przemawia Fredder!
- Przyszliśmy tutaj bez pasa MWE, ale z nim wrócimy! Mój partner, The Aryan, żąda walki o pas MWE! Teraz! I to jeszcze postawił jasne warunki! Ma to być Lumberjack Match! Tu i teraz!
Publiczność się raduje! Ale nagle wtrąca się The Eagle! Wychodzi z trybun, a następnie po schodkach wbiega na ring!
- Niestety, ale tej walki nie otrzymasz. Rothe to od dziś mój Tag Team partner i mówi, że jest zajęty czym innym, a nie walką z takimi słabeuszami jak ty. Twój cały Lumberjack Match będzie na najbliższej gali PPV, której nazwa jest już wiadoma! Czyli Ironfists On The Way! A teraz… zmierz się ze mną, sam na sam, w końcu będzie nas czekała prawdziwa walka, a nie wtrącanie się w nieswoje sprawy! Zgadzasz się?
Aryan teraz zabiera głos!
- Jeśli myślisz, że ze mną wygrasz, to wiedz, że nadzieja matką głupich. Ale na walkę się zgadzam, dlatego iż jestem The Aryan i… jestem… NIESAMOWITY! Walka będzie ustalona według moich życzeń. Walka ta będzie bez żadnej stypulacji, single match, ale za to bez count-out! Fredder, schodź do szatni. Na niego nie potrzebuję żadnej pomocy, dlatego, że jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Mosorahiki zabiera głos!
- A w tej walce dowiesz się, że niesamowitym nie jesteś.
Zawodnicy oddają mikrofony pracownikom, a Fredder schodzi do szatni.
The Aryan vs. Mosorahiki „The Eagle”
No Count-Out Match
Czytaj całość...
No, to tak, gali PPV jeszcze nie mam napisanej, ale zdecydowałem się prowadzić Power25 MWE. Na razie jest próbna wersja, zobaczymy, jak się tam powiedzie. A na razie ranking przedstawia się tak:
1. Rothe – MWE Champion jak na razie trzyma się dobrze z pasem, uczestniczy w Main Evencie Lumberjack Matchu na Ironfists On The Way i wygląda na to, jakby zmiana TT partnera wyszła mu na dobre. Mimo wszystko nie pojawił się na poprzedniej gali.
2. The Aryan – Walczący o posadę MWE Championa bardzo ładnie pokonał ciągle atakującego Mosorahikiego, poza tym uczestniczy w Lumberjack Matchu.
3. Sparta – Niszczycielska maszyna trzymająca NNO Skull pnie się ku Hall Of Fame, zarazem wygrywając nad Braciami Superstar i trzymając feud z Hubą Niszczycielem.
4. Philip Watson – WHC Champion jakby wydaje się nieobecny, ale mimo wszystko odgrywa wielką rolę w MWE.
5. K5W – Świeżo po heel turnie zawodnik ciągle łazi, i to skutecznie, na skórze Mastera Of Game, jednak otrzymał od niego i Philipa Watsona potężny łomot w pokoju GM-a.
6. Master Of Game – European Champion jest niezadowolony z ataków K5W, ale na najbliższej gali zemścił się na nim.
7. The Superstar – Legenda wrestlingu trzyma feudy z Motakerem i Spartą, ale mimo wszystko zaczyna spadać z rankingu.
8. Huba Niszczyciel – Jego Last Ride na samochód podczas walki Hell In A Cell wykonane na Sparcie zostało odpłacone Samoan Dropem na pinezki, po czym Huba wybrał się do szpitala i posyła braci Superstar na Spartę.
9. Sparrow – Wielki powrót i wygrana w Inferno Matchu z Guido Gigantem, czyżby odrodzenie i wprowadzenie starej ery do MWE?
10. Qus – Pretendent do pasa WHC trzyma złe kontakty z obecnym WHC Championem, Philipem Watsonem, i wygrał Battle Royal.
11. Guido Gigant – Ostatnio całkiem dobrze mu idzie, feud z Sparrowem i Shaggym Killerem.
12. Shaggy Killer – Legenda wrestlingu jakoś pozostaje niezauważalna, ale tak na serio jego feud z GG jest całkiem trzymający w napięciu.
13. Fredder – Tag Team z Aryanem zrobi mu na dobre, jest jakby bardziej widoczny, mimo wszystko jednak jeszcze miał mało walk.
14. Mosorahiki – Zaciekły wróg Aryana niestety przegrał z nim w ramach zapłaty za nieustanne ataki na niego.
15. Mistic – Jego początki w MWE klarują się nieźle, jednak przegrał w Triple Threat Matchu, ale po walce na rywali napadł jego TT partner, Predator.
16. Sir Matizo – Po wielu przegranych w końcu wygrał nad Rothe, zdobywając pas Extreme Championa. Następnie zaczął się nim przechwalać w budynku.
17. Bossiskit – Mimo wszystko jego wygrane są nieczyste, tak więc stąd dosyć niskie miejsce w tabeli.
18. Amazing Superstar – Ostatnimi czasy kompletnie mu nie idzie. Spore oberwanie łańcuchami od Sparty i przegrana z nim w Handicap Matchu.
19. Aseyen – Całkiem dobrze rozwija się jego kariera w MWE i ma zapowiedzianą walkę na najbliższe PPV, ale lokata niska.
20. Pinius – Tak jak Aseyen – dobrze mu idzie w MWE, klaruje się dobry zawodnik, i walczy z Aseyen na PPV.
21. Loord – Na poprzedniej gali w końcu wygrał z Misticiem za sporą pomocą Eraise. Czyżby formowali Tag team?
22. Motaker – Wplątał się w feud z niejakimi Braciami Superstar, ale nadal nie wraca do swojej starej formy.
23. Tamer – Niezauważony i marnujący się zawodnik tkwi cicho w MWE, a jego ostatnim pojedynkiem było przegrane Fatal 4-Way.
24. Assuś – Wygrany debiut z Misticiem i nic więcej nie można o nim powiedzieć, przez co taka niska lokata
25. Green Master – Zawodnik wygrał swój debiut z Asvelem, ale nic więcej o nim nie można powiedzieć.Czytaj całość...
Nanor vs. Pinius

Czas na kolejną dawkę emocji! Zobaczymy dziś w akcji debiutanta, Nanora, a także małą gwiazdę, Piniusa. Obaj zawodnicy już w ringu, podali sobie ręce, ładny gest z ich strony. Mamy gong!
Czytaj całość...
Wisdom Tooth:
Koffam cię za ten debiut,ale trochę mnie poturbował Aryan.Szkoda.
I proponuję Fatal Way z wyżej wymienionymi postaciami i ze mną.Albo też z kimś innym.... kij tam,ja się zgodzę tylko na zamianę najwyżej jednego zawodnika.I sory że tak się żądzę ale to propozycja.
Czytaj całość...
Hepatoil:
Co do Raven Fly - napisz, że to Superplex, i tyle.

A ja też wprowadzam zmianę w karcie:


Nazwa: Fredder
Pseudonim ringowy: The Last Survivor
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 198 cm
Waga: 116 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Nitro Blast, Moonsault, Oklahoma Slam, Flip Neckbreaker(ustawia rywala pod DDT, ale robi fikołka, wygląda to tak, jakby rywal robi suplex, ale kończy się Neckbreakerem w locie), Flip Bottom.
Dźwignie: Sharpshooter, Cross Armbreaker, Dragon Sleeper.
Finishery: Go To Sleep, Lie Detector.
Czytaj całość...