MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Nanor się oburzył.
-Ciekawe jak go pokonałeś?Nieczysto?To zabawne za łagodne określenie.Nigdy go nie pokonasz w uczciwej walce.A tu mam listę twoich błędów.I wyją rulonik na którym jest napisane:
1.Głupota
2.Charłactwo.
3.Podlizywanie się.
Batsep otrzymał mikrofon od Nanora.
-Fredder od kogo wolisz dostać lanie?Ode mnie za głupotę czy od mojego brata za inne grzeszki?
Uznamy cię za drosłego człowieka jak pokonasz nas w walce TT,nas osobno i samego Tima Seno i to sam!A na dodatek bez interwencji łamania reguł!

Czytaj całość...
Hepatoil:
Finisher Sweet Chin Music zajęty kolego.

Wchodzi do szatni MWE z Fredderem, gdzie czekają i omawiająa coś Nanor i Botser. Nagle Aryan podchodzi po cichu do nic nie spodziewającego się Nanora i zadaje mu big boot w lewy bok głowy. Nanor ogłuszony kładzie się na ziemię, Aryan obija go. Następnie Fredder bierze Batsora i rzuca go o szafkę. Aryan bierze krzesło i obija dwóch T-T partnerów. Aryan mówi
HAHAHA! Fredder pamiętasz to? To co Nanor mówił? Że byłeś nikim zanim doszedłeś do mnie? Że nie mamy szans z nimi? Pamiętasz. Kopie Nanora w głowę i krzyczy: TO ŹLE MÓWIŁ! MY AWESOME SURVIVORS ZNISZCZYMY WAS! ZNISZCZYMY I ODEJDZIECIE Z MWE, A TO DOPIERO POCZĄTEK KLĄTWY AWESOME SURVIVORS, KTÓRA NA WAS CIĄŻY. Rzuca krzesłem o ziemię zrywa plakaty ze ścian, gdzie jest Nanor i Botser wychodząc z szatni.
Czytaj całość...
Na ring wchodzi Pinius z mikrofonem i z dwiema identycznymi koszulkami w ręku. Ma coś do powiedzenia:

Moja ostatnia walka była przegrana. Walczyłem z Nanorem - wschodzącą gwiazdą. Wygrany debiut to oznaka wspaniałego zawodnika. To nie dziwne, bo ja swój wygrałem.
Czytaj całość...
Do ringu wchodzą bracia, Amazing i The Superstar. Wygląda na to, że oni też będą mieli coś do powiedzenia. Głos zabiera Per B.
-Ostatnio sporo się dzieje... Niektórzy myślą, że nie radzimy sobie z bratem. Nic podobnego! Bracia utrzymują się na szczycie. Jeśli mi nie wierzycie, mam dowód. Może jeszcze nie wiecie... Pasy mistrzowskie tag-teamów są zawieszone. A my zamierzamy je zdobyć! By to zrobić, pokonamy teraz tych, którzy są znani jako "Awesome Survivors". Zapraszamy na ring!
Czytaj całość...
Wisdom Tooth:
Powinienem nie mówić daty. !?
---------
Fredder, wkurzony, wbiega na ring. Za nim natychmiastowo wbiega Aryan, i próbują zaatakować braci Superstar! Amazing blokuje Aryana swoim łokciem, a Per B wykonał na Fredderze Backbreaker! Ale co to? Na ring nagle wchodzą K5W, Bossiskit i Tamer! Zaczynają odsuwać Amazinga i The Superstara, po czym zadają im ciosy! W końcu wywalają obu poza ring! I podnoszą Awesome Survivors. Zanoszą ich do szatni na barkach! Czyżbyśmy byli świadkami założenia nowej grupy? O tym przekonamy się po turnieju tag-teamów!
Czytaj całość...
Aryan:
Czy aby nie przesadziłeś z kopaniem mnie?Po drugie popraw nazwę Batsepa.
mały awersomik:
Nanor wchodzi z Batsepem do ringu.Pinius czeka na ich odezwę z wyciągniętą ręką.Nanor się odezwał.
-Pinius chłopie szanuję cię.Batsep powiedział mi przed wejściem że to szansa dla mnie.Poświęcił się.Odszedł z teamu.Za to mu dziękuję.A ty Pinius chyba powinieneś wiedzieć co to oznacza?(Piniusowi ręka trochę zdrętwiała)
Pinius pokiwał głową.Uścisnęli sobie ręce,Nanor założył koszulkę i Pinius razem z Batsepem i Nanorem zszedł do szatni.Batsep jak widać był szczęśliwy z tego że jego brat ma nowego partnera,jak widać pracuje na jego karierę.

Czytaj całość...
Na ringu pojawia się Motaker, większa część widowni buczy. lecz nieliczni się cieszą
Witam wszystkch tu zebranych . Jestem najbardziej niedocenianą gwiazdą MWE, co udowodniłem w ostatniej walce z The Superstarem .90 % ludzi skazywało mnie na porażkę, a reszta na zwycięstwo po jakieś intrydze .Stało się inaczej, wygrałem po uczciwej walce z legendą MWE .Jestem w tym ringu nie po to by się przechwalać, lecz żeby znaleźć Tag-Team partnera. Ostatnio w MWE T-T są popularne i tylko dlatego szukam T-T partnera .Jeśli ktoś chce się zgłosić zapraszam do mojej szatni .
I tak oto Motaker schodzi do szatni, przy swojej muzyce Czytaj całość...
The "Fly Boy" Bohtes vs. Assuś vs. Zirael
Triple Threath Match

Witam państwa! Przed nami starcie trzech przeciwników! Zapowiada się fantastycznie! Potężnie zbudowany, groźny z twarzy Assuś! I podobny do Niego, ale chyba najbardziej doświadczony w dzisiejszym starciu, Zirael! No i ten skoczny zawodnik, szybki Fly Boy!
Czytaj całość...
Assuś:
Jedna walka? Guido jak pisał 3 walki z rzędu wygrywali jego zawodnicy, nie wkurzaj się o to, że tak wyszło. Nie uznajesz? Dobra, ale ja tolerować nie będę. Nie wiem nie potrafisz argumentować swoich wypowiedzi na dany temat ?? Ale się tu nie kłócę! Mi zależy, aby podtrzymać temat, myślę, że jak nie potrafisz uznać walki, to idź na pierwsze strony i zobacz co było z Guidem. A tak wogóle to jedna walka! :@
Wiesz co? Żałosne. Rothe wyjaśnił Ci o doświadczeniu o którym napisałem na początku walki. Jesteś po prostu taki sam jak Ci co próbują się zapisać na MWE, tylko dlatego by się kłócić, o rzeczy bezsensowne, a gdzie jest zabawa? Bo ja to tak odbieram!
Czytaj całość...
Ithor:
Jakby ktoś stanął po mojej stronie, ja bym miał plusa, a Assuś na odwrót :D
Szybkie podejmowanie decyzji :O Minusy dawaj, ale twoje argumenty o niczym nie świadczą. Teraz weź monetę i rzuć między koleżanką, która zajmuje faceta. Wygrywa twoja koleżanka i tez mówisz, że robi na swoją korzyść? ;x
Czytaj całość...