MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Jako iż możecie się kłócić.. o to, że mógłbym mieć 3 zawodników... ale nie do końca. Brett The Bouble jest tylko dzięki mnie obecny w tej chwili. Więc jak już poruszamy ten temat. Bretta odkładam. Jest On do dyspozycji GTS'a do walk.
Czytaj całość...
1. The Aryan - Po tym, jak Fredder pobił sędziego Tima Seno, przyszedł ten uczciwy, po czym Aryan z łatwością odzyskał pas MWE z rąk Rothe.
2. Rothe - Utracił pas MWE, ale wygrał Royal Rumble, więc tylko spadek o jedną pozycję.
3. Sparta - Posiadacz pasa NNO Skull pokonał mniejszego Amazing Superstara i jeszcze zdążył nieźle poobijać niepełnosprawnego Hubę.
4. Philip Watson - Mimo tego, że jest World Heavyweight Championem, jest bardzo mało zauważalny w MWE jak na taki prestiżowy pas.
5. The "Fly Boy" Bohtes - Wygrana w Triple Threat Matchu powoduje, że zalicza świetny powrót do MWE i Power25.
6. Zirael - Wygrać 12-man Extreme Rules Match to nie lada sztuka, a jeszcze powracając do ringu, z cenionymi zawodnikami i jeszcze o miano pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
7. Fredder - Zwolnił Ithora na Ironfists On The Way z MWE i na tym samym PPV zaatakował podczas Lumberjack Matchu Tima Seno, nakręcając tym samym feud i powodując wiktorię Aryana.
8. K5W - Po nieczystej zagrywce Bossiskita został European Championem, ale Master Of Game teraz będzie go ciągle atakował.
9. Mistic - Wygrana nad Loordem i Assusiem chyba powoduje, że Mistic zdecydowanie wygrał ten feud.
10. Master Of Game - Nieczysta zagrywka Bossiskita go usprawiedliwia, w każdym razie MoG będzie chciał zemsty i to jest pewne.
11. Sir Matizo - Extreme Champion nie miał żadnej walki na Ironfists On The Way, ale jego backstage'e uczyniły, że bez niego te PPV byłoby gorsze.
12. Tim Seno - Od niego powinno się uczyć rozkazywania ludziom. Na początku PPV zadał Rolling Drop Fredderowi, ale ten się zemścił koszem na śmieci i GTS. W każdym razie zaczął ciekawy feud.
13. Shaggy Killer - Całkiem długo wytrzymał w Royal Rumble Matchu.
14. Motaker - Wygrana nad The Superstarem to dosyć niezły push, Motaker chyba niedługo powalczy o jakiś pas.
15. Mosorahiki - Przegrał z Aryanem na tygodniówce, ale mimo bardzo dobrze spisał się jako drwal w Lumberjack Matchu, lecz jego TT partner przegrał.
16. Qus - Zmarnował życiową szansę. Już nigdy takiej nie dostanie.
17. The Hurricane - Udany debiut na 12-man Extreme Rules Matchu, za pomocą pięknego RKO wyeliminował stamtąd Maczomxa, a sam wyeliminowany został jako siódmy.
18. Pinius - Wygrana w Triple Threat Matchu to znak, że Pinius do MWE nie przyszedł po to, aby przegrywać.
19. Guido Gigant - Jak na razie nic elektryzującego nie zrobił, w takim razie trochę spada.
20. Amazing Superstar - Swoją przegraną udowodnił, że Sparta jest niepokonany, bowiem wygrać z takim legendarnym teamem, jakimi są bracia Superstar, to wystarczający dowód na to. Za to będzie w finale Tag Teamów.
21. Nanor - Udany debiut przed PPV i dosyć długie utrzymanie się w Royal Rumble. Nic więcej powiedzieć nie można.
22. Brett The Bouble - Co prawda, wrócił, ale tylko na Royal Rumble. Mimo wszystko Brett kreuje sobie niesamowity powrót do MWE.
23. Assuś - Zawiódł Loorda, przegrywając z nim nad Misticiem i Predatorem, nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu TT z Motakerem.
24. Predator - Wygrana nad Assusiem i Misticiem mimo wszystko wiele nie zmienia.
25. Green Master - Przegrał Triple Threat Match, ale zdołał wystarczająco upokorzyć Aseyena, który ma odejść z MWE niedługo.
25.Czytaj całość...
Go-To-Sleep:
Nazwa: Fredder
Pseudonim ringowy: The Last Survivor
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 198 cm
Waga: 116 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Nitro Blast, Moonsault, Oklahoma Slam, Flip Neckbreaker(ustawia rywala pod DDT, ale robi fikołka, wygląda to tak, jakby rywal robi suplex, ale kończy się Neckbreakerem w locie), Flip Bottom.
Dźwignie: Sharpshooter, Cross Armbreaker, Dragon Sleeper.
Finishery: Go To Sleep, Lie Detector.
Czytaj całość...
na kolana i do pana:
Good. Więc edytuję nią.
-----------
Nazwa: Fredder
Pseudonim ringowy: The Last Survivor
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 198 cm
Waga: 106 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Nitro Blast, Moonsault, Alley Oop Facebuster, Flip Neckbreaker(ustawia rywala pod DDT, ale robi fikołka, wygląda to tak, jakby rywal robi suplex, ale kończy się Neckbreakerem w locie), Defeat Impact (tak na prawdę Flip Bottom)
Dźwignie: Sharpshooter, Cross Armbreaker, Dragon Sleeper.
Finishery: Go To Sleep, Survivor Deception (tak na prawdę Lie Detector), Last Night (tak naprawdę Avalanche C-4)
Signature Action: Survivor Attack (Tak na prawdę Springboard Spear)Czytaj całość...
Nazwa: Axe
Rola : Face
Styl : High Flyers
Waga: 76kg
Wzrost: 165cm.
Charakterystyczne akcje : Wszystkiej maści Huricarany, Diving Seated Senton, Kicki(Pele Kick, Back Flip Kick) Flying Chuck, Springboad 450 splash, Flip Bottom
Dźwignie: LeBell Lock, Spine Line
Finishery : La Mistico, Swantom Bomb, 619.
Seria ataków: Corcksew Calf Kick, Dropkick w narożnik, Hardiac Arrest, Flip Bottom, Running Knee, Swantom Bomb
Ruchy Signaturowe: Running Knee, Jumping Running Knee
Czytaj całość...
Hepatoil:
Spokojnie. Akurat GTS, jest jedynym, spośród naszych trzech cudownych GM-ów, który opisuje. Zamiast napisać np. Wykonuje Chokeslam, to Kaczuch napisze: Chwyta oponenta za gardło, po czym wykonuje potężny Chokeslam. Ogólnie walki GTS'a, są ciekawsze, ponieważ:
Czytaj całość...
-----
Witamy na tygodniówce po niejakim Ironfists On The Way! Po tym PPV nieźle się namieszało, więc ta tygodniówka także będzie ciekawa.
A z kolei galę otwiera… Loord! Zdejmuje swoją kurtkę i rzuca nią w publiczność, po czym wbiega na ring! Wchodzi do kwadratowego pierścienia wściekły, chwyci za mikrofon leżący na macie! Opiera się o liny, po czym przemawia!
- Jak? Jak mogłem przegrać walkę z Misticiem? A to wszystko przez to, że dali mi do spółki tego frajera Assusia! Ja nie mogę! Aseyen mnie zdradził! Wymyślił sobie nowy image, a za pomocą tego wrobił mnie w balona! I przegrałem walkę nad Misticiem, a już miałem szansę! Przez to pozostaję w tyle. A ja jestem w MWE, aby doświadczyć prawdziwej kariery! Nie chcę być takim cieniasem jak Aseyen, który przegrywa z Piniusem i Green Masterem! Czyli z tej trójki jest najsłabszy… czyli ja go mogę pokonać!
Ale nagle Aseyen wychodzi z szatni! Z mikrofonem w ręku, chce coś powiedzieć dla Loorda!
- Ja? Ja z tobą? No chyba cię pogrzało. Dobrze wiedziałem, że nie powinienem z tobą robić tag teamu! Uprzedziła mnie moja moc! Wiem, że chcesz zemsty, ja przyjmę wyzwanie!
I Aseyen energicznie wszedł na ring. Rzucił mikrofon w stronę pracowników MWE! Odwrócił się, ale został zaatakowany Gut Kickiem od Loorda! A potem pięściami został przysunięty do narożnika, i dostawał serie kopnięć! W końcu zaprzestał tego.
Loord vs. Aseyen
Normal Match
Loord ponownie zaczął kopać swojego rywala, który przysiadł, opierając się o narożnik. W końcu sędzia się odsunął. I Aseyen oberwał Running Wash! Oberwał, po czym się przeturlał, i wstał. Chciał zadać prawego sierpowego, ale Loord był szybszy i zadał Lou Thesz Press! W końcu sędzia go odsunął. Aseyen złapał się za liny, po czym wstał. Loord zaszarżował z Shining Wizard, ale Aseyen uchwycił go pod Samoan Drop! Ostatecznie jednak Loord zadał mu uderzenie z prawego łokcia. Rywala chciał powalić Clotheslinem, ale ten się schylił i zadał pięknego podbródkowego. Loord jednak szybko wstał, oddał Gut Kicka Aseyenowi, po czym szykował się piękny Big Boot! Ale jednak unikniony. Loord jeszcze rzucił się na rywala, ale ten skontrował Spearem! I usiadł na rywalu. Zaczął go oblewać serią ciosów! W końcu sędzia go odsunął.
Rywale ponownie podeszli do siebie. Zadali Clothesline’y, ale obaj uniknęli. Po czym Loord przeszedł w headlocka! Położył Aseyena na ziemię, ale ten się wyzwolił, oddał uderzenie łokciem, po czym rzucił swojego rywala na liny! Irish Whip i Big Boot dla Loorda! Ale ten potem znowu wstał, i rzucił Aseyena na narożnik! I Jumping Clothesline! Pięknie! I pochylił się nad swoim rywalem, ale ten go chwycił za biodra, i przycisnął głową do narożnika. I potem seria Shoulder Blocków! W końcu sędzia odsuwa Aseyena. Ten rzuca swojego rywala na przeciwległy narożnik, ale Loord skontrował rzuceniem rywala na liny! Irish Whip, i Elbow Block! Po czym pin!
1…
2…
Aseyen natychmiast odkopał po dwa.
Loord potem błyskawicznie wstaje, po czym podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy. Ale ten oddaje mu uderzenie w brzuch! A następnie ustawia oponenta pod Cyclone! I Aseyen to wykonuje. Loord w końcu jednak wstał, opiera się o narożnik! Aseyen chce wykonać Spear na narożnik! Ale Loord odskakuje do boku, po czym rywal zawadza o słupek i wypada poza ring! I w końcu Lordzik wchodzi na narożnik. Aseyen opiera się o bandę! I jeszcze Diving Spear, po czym obaj zawodnicy wylatują zza trybuny! Niesamowite! W końcu pierwszy wstaje Loord. Za nim idzie Aseyen! Sędzia już odliczał pięć. Na początku obaj zawodnicy chcieli zadać sobie prawe sierpowe, ale nie udało się. Aseyen skontrował Low Kickiem, po czym cudnym DDT!
Aseyen podchodzi do rywala, po czym zapina mu Sharpshooter! Loord chyba nie wytrzyma. Ale jednak! Czołga się do lin, Aseyen już się chyba męczy! Widzi podchodzącego do lin Loorda, więc go puszcza! Obaj zawodnicy wstają, dropkick Aseyena, ale został rzucony na matę! I jeszcze Aseyen szarżuje na Loorda, ale otrzymał Rolling Suplex! Cudnie! Aseyen łapie się za głowę. Loord już się składał do pinu, ale został odrzucony! I jeszcze szarżuje na rywala, ale otrzymał Elbow & Backnuckle! Po czym Aseyen pociągnął za rękę swojego rywala, i zaczął po niej deptać! Ostatecznie sędzia go oddalił. Pin Aseyena!
1…
2…
Nie! Loord odkopuje!
Aseyen ociera twarz z potu, po czym próbuje ustawić wstającego Loorda pod Pedigree! Ale ten się wywiązuje, i ustawia swojego rywala pod Back Body Drop! Przysuwa się do narożnika, po czym Aseyen odskakuje! I zadaje Gut Kicka swojemu rywalowi! I kolejny, ale zblokowany, przemienił się w Ankle Lock! Loord wszedł na narożnik, po czym skoczył! To mogło Aseyenowi złamać nogę! Łapie się za nią, Loord następnie podnosi swojego rywala, i chce wykonać Suplex! Ale Aseyen dostawia nogę na jego udo, po czym to on wykonuje Suplex Hammer! I próba natychmiastowego pinu, ale Aseyen został odrzucony! Odbił się od lin, Irish Whip, i Sidewalk Slam Loorda, błyskawiczny pin!
1…
2…
Ajaj! Aseyen odkopuje!
Loord się wkurza, łapie się za nos, który krwawi! Nie zauważył Aseyena, który złapał swojego rywala od tyłu, i wykonał Back Suplex Elbow Drop! Dobra, techniczna akcja! Potem przysunął głowę rywala do lin, i zaczął go przyduszać! Raz, dwa, trzy, cztery, puszcza. Po czym zadaje Running Stomp! A potem podnosi swojego rywala, po czym wykonuje Slingshot Suplex! Ale Loord ląduje na ziemi, po czym wykonuje niesamowity Neckbreaker! I teraz on przydusza swojego rywala na ostatnią linę! Raz, dwa, trzy, cztery… puszcza, bo inaczej byłby zdyskwalifikowany. Obaj zawodnicy wstają, Loord próbuje wykonać Full Nelson Facecrusher, ale Aseyen podnosi go, po czym wywiązuje swoje ręce i chce wykonać Spinebuster! Ale ostatecznie Loord wykonał Sitout Facebuster! Pięknie, niesamowicie! TO się nazywa to!
Loord potem podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Zaczyna zadać mu lewe proste. W końcu odpycha do narożnika. I uderzenia spoza głowy! W końcu Aseyen upada. Loord jednak ustawia go pod Tree Of Woe! I potem go przydusza nogą! Ale Aseyen po sekundzie od razu go odsuwa, po czym zadaje cudnego Big Boota! Loord krwawi, upadł na ziemię. Aseyen ponownie złapał za jego nogi i ustawił pod Sharpshooter! Loord chyba nie wytrwa, ale ostatecznie dopadł lin i schwytał za nią! Potem wstał, wykonał Back Body Drop na Aseyenie, po czym przeskoczył nad nim, odbił się od narożnika i Slingshot Body Splash! Ale unikniony, Aseyen wyturlał się poza ring. Loord próbuje jeszcze Baseball Slide, ale pudło, Aseyen wchodzi na schodki, po czym wykonuje cudny Elbow Drop z trzeciej liny, przygważdżający, na głowę Loorda!
Loord sam wypadł poza ring, po czym leżał jak długi na betonie. Aseyen zaczął go obrzucać przekleństwami. Loord jakby popadł w furię, wbiegł na ring, po czym oddał potężny prawy sierpowy dla Aseyena! A ten padł jak długi na matę, ale z trudem wstał. Zaczął krwawić! I potem Loord odbił się od narożnika, i wykonał niesamowity Spear! Po czym zasygnalizował Chokesłam! Przydusił swojego rywala, po czym chciał nim rzucić na matę! Ale Aseyen oddał z prawego łokcia, po czym Loord go puścił, i został ustawiony pod Pedigree! Loord go jednak przerzucił nad sobą, a następnie na rywalu wykonał piękny Chokeslam! To już jest koniec! Ale na deser uderzenie pięścią w głowę, i pin!
1…
2…
3…!
Loord wygrywa z Aseyenem! Osłabił lekko rywala przed walką, ale ta na opener tygodniówki była bardzo dobra, ba, ogólnie na main event by się nadała. Loord, zadowolony, chce wyjść do szatni. Ale pozostaje w ringu!
Podnosi swojego rywala, po czym zaczyna go lać serią gut kicków! Aseyen cierpi, otrzymał paręnaście ciosów, a potem Spear! I został podniesiony, przytrzymany za szyję. Loord go ustawił na narożniku, po czym wyrzucił poza ring Super Chokeslamem! I wybiegł poza kwadratowy pierścień, za Aseyenem. Zaczął go lać serią ciosów, po czym pokazał mu, że dominuje. Następnie spod ringu wyjął stół! Rozłożył go na betonie, po czym chwycił Aseyena pod podwójny Chokeslam! I wykonał go na świeżo wyjęty stół! Aseyen jest oniemiony, żeby nie powiedzieć nieprzytomny! Jak długi, leży na ziemi. Publiczność buczy, jesteśmy świadkami heel turnu Loorda na niszczyciela z lojalnego człowieka! Jeszcze na koniec podniósł swojego rywala, po czym Two-Handed Choke Tossem wyrzucił go do komentatorów.
---------
Z kolei na backstage’u The „Fly Boy” Bohtes czyści swoje buty w szatni! Nagle, bez zapukania, wtrąca się do niego Philip Watson ze swoim pasem WHC.
TB: - Czego chcesz, nasz World Heavyweight Championie?
PW: - Nic, patrzę tylko na dzisiejszego rywala pretendenta do mojego pasa, Ziraela.
TB: - Ten, który wygrał ten Extreme Rules Match? Argh… tak blisko… było… a ja z tobą, Philipie, teraz nie rozmawiali przyjacielsko. No cóż, po powrocie nie żądałem natychmiastowych sukcesów… ale Zirael jakoś to zrobił.
PW: - Wcześniej nic ważnego nie osiągnął.
TB: - Aj… wyczuwam korupcję.
PW: - Słuchaj, ze względu na to, iż on jest moim oponentem, pomogę ci w tej walce. To na razie dla mnie największy wróg, a wiedz, że z tobą nie zamierzam budować konfliktów.
The Bohtes rzucił butami o podłogę.
TB: - Słuchaj. Nie oczekuję niczyjej pomocy. Działam sam, co najwyżej z moim TT partnerem Brettem The Bouble, który zresztą zaraz się z tobą rozprawi, jeśli stąd nie wyjdziesz. To, że jesteś World Heavyweight Championem, to wiedz, że ten pas stracisz na korzyść Ziraela, bowiem na gali War Of Masters już masz z nim walkę. Przykro mi.
PW: - Słuchaj, mam mniej osiągnięć od ciebie, ale ja to próbuję załatwić pokojowo…
Nagle do szatni wszedł Brett The Bouble! Otworzył drzwi i wkurzył się widokiem Philipa Watsona.
BTB: - A ty co tu robisz? Wypad!
PW: - No dobra, no dobra…
BTB: - Już! Natychmiast!
I Brett The Bouble odsunął Philipa Watsona. Ten posłusznie wyszedł.
BTB: - Wkurzający gość na oko, nieprawdaż, Fly Boy’u?
TB: - Playboy’u chyba. Mam nowy numer!
BTB: - Daj pokaż. Będę miał co do roboty tej nocy.
TB: - Trzymaj, Brett. Hehe. Dar od serca to się nazywa, a w tym darze także serca schowane za cyckami!
BTB: - Ba, hehe!
TB: - Ja spadam! Miłego podziwiania!
I rzucił mu najnowszym numerem Playboya, gdzie sesję przeprowadzała jedna z córek jednego z dawnych wrestlerów MWE, dokładniej to Emilia Seno, córka Tima Seno. The Bohtes wyszedł z szatni, z hukiem zamykając drzwi.
--------
Z szatni wychodzi The Aryan! Podskakuje na nogach, po czym krzyczy do widowni! A za nim nagle pojawiają się K5W i Bossiskit z koszulkami z napisem „Legends, Time For Your Destiny”. Wbiegają na ring, po czym zdejmują koszulę Maczomx z Bossem! A Aryan chwyci za mikrofon i przemawia.
- Przegraliśmy z braćmi Superstars! Ale jeszcze musimy się wyszkolić. W każdym razie możemy za to obalić Tima Seno, zaciekłego wroga The „Per B” Superstara, Amazing Superstara i naszego kolegi, Freddera! Chciałbym go dzisiaj pokonać, a zresztą tą chęć wyrażają także K5W i Bossiskit! Dlatego, iż nazywamy się The Aryan, Maczomx i Bossiskit, i jesteśmy NIESAMOWICI!
Publiczność buczy! Ale nagle na swoją pozycję wchodzi GM! Chce coś ogłosić!
- Otóż wystawiam waszą wątpliwą przyjaźń na próbę, panie Aryan, Maczomx i Bossiskit! Dlatego teraz zmierzycie się w 6-Man Tag Team Matchu, a waszymi przeciwnikami będą Mistic, Predator i Mosorahiki „The Eagle”!
Aryan wraz z K5W zaczynają negocjować z GM-em, Boss łapie się za głowę! A przez ten czas z szatni wyszli już Mistic i Predator, wraz z The Eagle!
Pierwszymi walczącymi będą Bossiskit i Predator!
Aryan, K5W i Bossiskit vs. Mistic, Predator i Mosorahiki „The Eagle”
6-man Tag Team Match
Mamy gong!
Na początku Bossiskit i Predator podchodzą do siebie. Zaczynają się ściskać. Zwarcie. Wygrywa Predator, który przyciska swojego rywala do narożnika i przydusza. Raz, dwa, trzy, puszcza. Potem oddaje cios w brzuch, po czym zaczyna kopać swojego rywala! W końcu Bossiskit odsuwa jego nogę, po czym odbija się od trzeciej liny i Flying Clothesline! Ale Predator kontruje Spinebusterem. Boss jednak błyskawicznie wstał. Zapiął swojemu rywalowi Wrist Locka, po czym rzucił go na liny. Irish Whip i cudny Dropkick! Potem ciągnie swojego rywala za rękę, podnosi go, wykręca mu, po czym oddaje Middle Kicka! No i pięknie. Predator szarżuje na swojego oponenta, ale ten kontruje cudnym DDT! Predator błyskawicznie wstaje i opiera się o liny.
Bossiskit oddaje mu Dropkicka w plecy! Ale Predator unika, po czym chwyci swojego rywala pod Powerbomb! Odchodzi jednak do swojego narożnika, po czym swojego rywala ustawia na szczycie! I zmienia się z Predatorem! Klęka, Mosorahiki Bossowi zadaje uderzenie w plecy, po czym Mistic odbija się od Predatora, i piękne Enzuigiri dla Bossa! Ten upada z wielką gracją. I jeszcze również świetny Power Elbow z trzeciej liny! Pin Mistica!
1…
Nie! Bossiskit odkopuje!
Bossiskit natychmiast wstaje, zaczyna atakować Mistica sierpowymi, po czym przybliża go do narożnika! I szykuje się Tornado DDT! Boss jednak zostaje zaatakowany lewym sierpowym, po czym ustawiony na szczycie narożnika! Już Mistic ustawia się pod Super Hurraicanranę, ale atakuje go Aryan, ciągnąc za nogę! I boleśnie upada, a Bossiskit wykonuje Diving Body Press! Ślicznie! A potem podnosi swojego rywala, ustawia pod facelocka, oddaje mu cios kolankiem, po czym zmienia się z European Championem K5W! Bossiskit wykonuje Snapmare, a potem Chin Lock, po czym Maczomx zaatakował z Kenka Kickiem! I przeszedł na drugą stronę lin. Zaczekał, aż Mistic wstanie. Po czym wykonał Splash z trzeciej liny! Ale Mistic zrobił kulę, po czym obaj wylecieli z tego cało!
K5W zaatakował z Chick Kickiem, ale Mistic przebiegł obok, po czym zaczął opierać się o narożnik! Czekał, aż zaszarżuje Maczomx. Ten to uczynił, Mistic stanął na rękach, które trzymał na linach, zakręcił się, po czym wylądował obok Maczomxa, który opierał się o narożnik! Wykonany został na nim Somersault Kick, a potem jeszcze ustawiony został na szczycie narożnika! Teraz może Misticowi uda się wykonać Super Hurraicanranę! Już to wykonał, Aryan nie zdążył, ale jednak zostało to skontrowane pięknym Powerbombem! Potem obaj zawodnicy wstają, K5W rzuca swojego oponenta na liny. Irish Whip, Leapfrog Maczomxa, ponowny Irish Whip, i Wheel Kick! Pin!
1…
2…
Nie! Mistic odkopuje!
K5W przeciera twarz z potu, po czym czeka, aż jego rywal wstanie. Mistic to uczynił, i otrzymał Hurraicanranę! Ale nie! Została skontrowana pięknym Flip Bottom! Mistic unosi ręce w górę! Po czym chwyci swojego rywala za głowę. Uderza nią o narożnik, po czym zmienia się z Mosorahikim! I ten skacze z narożnika, wykonując Diving Foot Stomp na Maczomxie. A potem daje mu do zrozumienia, że dominuje pięknym Banshee! I odsunął go do lin. Złapał go za ręce, przysunął się do wrogiej drużyny. Aryan jednak zaczął go przyduszać! K5W błyskawicznie wstał, po czym wykonał The Eagle piękne Enzuigiri! I ten upadł, ale błyskawicznie wstał. Zaszarżował na swojego rywala, ale ten wykonał School Boy Pin!
1…
Mosorahiki łapie za linę!
Obaj zawodnicy wstają. The Eagle na początek oddaje Roundhouse Kicka, po czym odbija się od lin i wykonuje w powietrzu Sentona! Kończy się to jednak cudnym Banshee. Wykonane, ale Aryan nagle zaatakował prawym sierpowym swojego rywala! I K5W wykonał Powerbomb, które wyrzuciło Mosorahikiego poza ring! I potem zmienił się wraz z Bossiskitem! Aryan wszedł na narożnik, po czym wykonał Flying Elbow Drop! K5W z kolei cudny Lionsault z trzeciej liny, a Bossiskit zaczął się przekomarzać z przeciwną drużyną! W końcu, po tym, jak sędzia odliczył cztery, The Eagle wszedł na ring. Ale otrzymał natychmiastowy Spinebuster! Cudnie!
Bossiskit potem podnosi Mosorahikego, oddaje mu Gut Kick, po czym odbija się od narożnika i Whisper In The Wind! Ale The Eagle odskakuje do boku, a Bossiskit ląduje na nogi. Po czym The Eagle wykonuje Gut Kick, odbija się od lin i 720 DDT! Ależ cudnie! I The Eagle wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Polish Press! Skacze, cudnie wykonane! I jeszcze stosuje Leg Drop! Bossiskit, obolały, wstaje, i zostaje na nim wykonany Silver Spoon DDT! Mosorahiki ciągnie go za głowę, podnosi, po czym zmienia się z Predatorem! Ustawia swojego rywala na szczycie narożnika, i Rana & Powerbomb! Predator stosuje pin.
1…
2…
Bossiskit cudem odkopuje!
Predator odsuwa go do narożnika, po czym sygnalizuje X-Factor! Bossiskit posłusznie wstaje. Otrzymuje Gut Kick! Błyskawiczny X-Factor! Ale w tym samym momencie K5W zagadał sędziego! Tak więc Aryan nadszedł na Predatora! Chce wykonać mu Sweet Chin Music, ale ono trafia w nadbiegającego Mistica! I ten wypada poza ring. Aryan wyrzuca, bez wiedzy sędziego, który jest zajęty rozmową z Maczomxem, Mosorahikiego poza ring, i Skull Crushing Finale dla niejakiego Predatora! I błyskawicznie przeskoczył na drugą stronę lin. W końcu Maczomx przestał zagadywać sędziego, po czym Bossiskit już wykonał natychmiastowy pin! No to już jest koniec!
1…
2…
Nie! Mosorahiki uderza o plecy Bossiskita!
Natychmiast wychodzi na liny, a Boss ponownie zaczyna się lać z „The Eagle” Mosorahikim! Oddaje mu dwa prawe sierpowe, po czym Mizard Of Oz! Ale The Eagle go odsunął! Po czym rzucił na narożnik! Ale Bossiskit odbił się od niego, i wykonał nieprzewidywalne, zaskakujące, a zarazem piękne Mizard Of Oz! Mosorahiki próbował zaatakować Aryana, ale ten go już sprytnie zaszedł od tyłu, i rzucił na stół komentatorski! A K5W pięknym Big Bootem wywalił Mistica poza ring! A przez ten czas Bossiskit już stosuje pin na The Eagle!
1…
2…
3…!
Team MWE Championa Aryana, European Championa K5W i Bossiskita wygrywa! Mistic i Mosorahiki, posiniaczeni, siedzą poza ringiem, a Predator leży na macie!
Ale co to? Z szatni wychodzą także Fredder i Tamer! Wbiegają na ring, po czym obaj zaczynają wycieńczać Predatora! Ten pierwszy go podnosi, zadaje mu Go To Sleep, a Tamer z kolei przepiękne Twist Of Fate! A Aryan zaczął lać Mosorahikiego Knife Edge Chopami, w końcu walnął go kamerą, a na pożegnanie wykonał na nim Pumphandle Fallaway Slam! I znajdują się na trybunach. A za stołem komentatorskim K5W z Bossiskitem zaczynają razem oblewać pięściami Mistica! Po czym cała grupka wchodzi na ring, po czym kłaniają się przed publicznością! Czyżby grupa konspiracyjna, do której należą Fredder, Aryan, K5W, Bossiskit i Tamer? O tym przekonamy się by może w najbliższym czasie! Tym razem oni schodzą do szatni.
-------------
Z kolei Rothe, w swoim pokoju, ćwiczy na worku bokserskim! W końcu odczepia go, po czym rzuca w półkę! Wyraźnie go coś wkurzyło, w tym samym momencie do szatni wtargnął niejaki Green Master! Ubrany w strój galowy, zaczął gadać z Rothe.
GM: - O, nasz były MWE Champion. Otóż mam dla pana pewną propozycję. Czy pragnie pan posiąść trochę mojego Zielonego Grodu? Mogę go sprzedać, akurat u mnie dosyć ciężko z kasą. Mój ogród, którego zbudowanie mam w planach, nazywałby się Green Place i byłby show! A ja chciałbym, aby pan był moim pierwszym gościem.
R: - Wiesz pan co? Niezbyt zielono mi, dlatego pan się odwal i idź stąd. Nie chcę pana słuchać, te pańskie Zielone Grody są bez sensu, najpierw w ogóle osiągnij coś w MWE. Błagam cię, no.
GM: - Ależ no proszę pana! Dostałby pan trochę kasy!
R: - Nic mnie nie obchodzi kasa. Poświęcam się w pełni dla MWE, dostanę wytyczne, czyli spore miliony, ale boję się, że mój skarbiec się zapcha!
GM: - Osiągnąłby pan pomoc w zdobyciu pańskiego pasa MWE!
Rothe powstał!
R: - Słuchaj że no… bez pomocy czy z pomocą, i tak na War Of Masters sięgnę po pas w pojedynku z Aryanem w War Of Masters Matchu! Czy ty to rozumiesz? Czy ty masz coś na głowie? Idź pan stąd, nie chcę twoich zielonych, brudnych i śmierdzących stóp i ich śladów! Bo jeszcze pomyślą, że ja jakiś palant jestem! Paszoł won! Natychmiast!
GM: - Ale no… możemy to załatwić dyplomatycznie…
R: - Teraz! To rozkaz!
GM: - Tak jest!
I przestraszony Green Master wyszedł z szatni Rothe.
--------------
Na ring wychodzi niedawny debiutant Nanor! W towarzystwie swojego kolegi Batsepa, wchodzi na ring. W końcu Batsep zawraca i schodzi do szatni. Nanor popisuje się przed publicznością, po czym zajmuje swoją pozycję przy narożniku!
A teraz pora na debiutującego w 12-man Extreme Rules Matchu najlepiej zapowiadającej się świeżej krwi The Hurricane’a! Huragan do nas zawitał, moi drodzy, ale nikogo nie zniszczy! Może swoich wrogów. Wchodzi natychmiast na ring i zajmuje pozycję.
A potem Sapoerox zwany Sapo wychodzi na ring! Nie wygrał jeszcze dotychczas żadnego meczu. Robi fikołka, po czym wbiega na ring! Po schodkach jednak wbiegł. Ale już na ringu jest natychmiast!
Nanor vs. The Hurricane vs. Sapoerox
Triple Threat Match
Na początku Nanor z Sapoeroxem zaczynają lać się seriami ciosów. The Hurricane, stojący obok narożnika, przygląda się temu. Nanor w końcu wygrywa za pomocą Roundhouse Kicka. Otrzymał jednak natychmiastowego Speara od The Hurricane! I potem zaczął go oblewać serią ciosów. Odsunął go w końcu Sapoerox, który Knife Edge Chopami, dokładniej dwoma, przybliżył rywala do lin. I zastosował potem dropkick, The Hurricane wypada za ring! Odwraca się, ale Nanor już kontruje Serkies Boomem! Sapoerox jednak jeszcze powstał, zaatakował swojego rywala sierpowym, a potem Clothesline! Powalający. Ale The Hurricane natychmiast wbiegł na narożnik, szybko powstał, po czym wykonał Diving Spear na Sapoeroxie, który chyba nie zauważył Huraganu! Pięknie wykonany.
Nanor w końcu wbiegł na The Hurricane. Ten próbował zastosować Back Body Drop, ale Nan okazał się za ciężki. I oddał Knee Strike! A potem cudny Scoop Powerslam! The Hurricane jednak szarżuje z Shoulder Blockiem, potem ponownie odbija się od lin, ale kontra Chokeslamem, który ponownie wywalił go poza ring, tym razem na schodki! Dynamiczna walka. Nanor odwrócił się do Sapoeroxa. Ten powstał, zaszarżował z Clotheslinem. Unikniony. Odbił się od lin, i został zapięty headlock! I rzucony na narożnik. Ale odbija się od niego, po czym cudny dropkick z narożnika! I pin na Nanorze.
1…
2…
The Hurricane atakuje Sapoeroxa Elbow Dropem, i przerywa pin!
Potem natychmiast zaczyna oblewać serią ciosów pięściami Sapoeroxa. Kończy się to podwójnym DDT, bowiem Nanor dołączył. I potem obaj zawodnicy zaczęli się bić! W końcu The Hurricane oparł się o narożnik. Nanor na niego zaszarżował, ale ten skontrował Back Body Dropem! Nanor jednak natychmiast wstaje, wchodzi na ring, ale zostaje schwytany! Pomaga mu Sapoerox. I ustawiają go pod Tree Of Woe! W końcu jednak Nanor oddaje Jawbreakera, akrobatycznego, dla Sapo, i ustawia go pod Tree Of Woe! Ale otrzymuje potężne uderzenie w plecy od The Hurricane’a! Dropkick, po czym ustawia go na szczycie słupka! Wchodzi na niego, ustawia się pod Spider Suplex! Ale co to? Sapoerox łapie go za biodra, po czym odrzuca od rywala!
I potem on sam ustawia Nanora pod Superplex! Zostaje cudnie wykonany! The Hurricane jednak wstaje, oddaje swojemu rywalowi Wheel Kick, a ten następnie zostaje oślepiony! I potem jeszcze Edgecution! Ładnie! Ale Nanor zachodzi na niego, oddaje Clothesline’a w głowę, po czym szykuje się Chokeslam! I wywala go poza ring! Ale jednak The Hurricane kontruje cudnym DDT, po czym obaj zawodnicy wypadają poza ring! Ale Nanor bardziej ucierpiał. Huragan wszedł na ring, zadał Clothesline Sapoeroxowi, ten uniknął, po czym Dropkick! The Hurricane jeszcze wstał, ale jeszcze Silver Spoon DDT! I cudny pin!
1…
2…
Nie! Nanor chwyci za nogę The Hurricane’a i przerywa pin!
Odsuwa go z ringu, po czym swojego oponenta ustawia pod Fireman’s Carry Slam! I rzuca nim na schodki. Ależ to było bolesne! Potem go podniósł, i zaczął go lać serią Chopów. W końcu przybliża go do bandy, i wykonuje Reverse Sidewalk Slam na Huraganie, który wypada poza bandę! I Nanor kieruje się ku ringu, ale zostaje poprzedzony Baseball Slidem od Sapoeroxa! A potem ten wykonuje Vaulting Body Splash! Po czym natychmiast kieruje się w stronę The Hurricane, który wstaje. Odbija się od bandy i wykonuje piękny Senton! I jeszcze przechodzi na beton, oddaje low kicka Nanorowi, i rzuca go na ring! I wchodzi na narożnik, po czym piękny Diving Senton Bomb! I jeszcze pin!
1…
2…
Aj! Nanor cudem odkopuje!
The Hurricane, już lekko padnięty, wbiega na ring po schodkach! Sapoerox szarżuje na rywala, ale otrzymuje piękny Spear z lin! Nanor jednak oddaje szarżującemu Hurricane’owi Big Boota! Huragan składał się do Clothesline’u. Krwawi! Nanor pochyla się nad nim, ale Sapoerox stosuje na nim Waist Lock! „Przytula” do siebie, po czym łapie go za głowę, i stosuje śliczny Throwback! Sapoerox następnie wstaje, po czym sygnalizuje Airbourne! Chce wejść na narożnik, ale The Hurricane go blokuje, a on sam stosuje Roll Up! Piękny pin! Ale nie! Nanor od razu stosuje Kenka Kick, sędzia nawet nie zaczął odliczać! I wszyscy zawodnicy wstają.
Zaczynają się przekomarzać. Następnie Sapoerox wraz z Nanorem zaczynają pchać do lin The Hurricane! Jak w Battle Royal! Chcą go wyrzucić za ring! Ale Hurricane cudem się pochyla, po czym wyrzuca Back Body Dropem Sapoeroxa! Ale Nanor stosuje drugie w tym meczu Serkies Boom! I sygnalizuje Nanor Bomb! Czeka, aż Huragan wstanie. Ten to posłusznie zrobił, po czym chciał wykonać Nanor Bomb! Ale Hurricane oddawał ciosy łokciem, po czym przybliżyli się do narożnika! The Hurricane odskoczył, pociągnął swojego rywala za rękę, po czym ustawia go pod Go To Sleep! Ależ pięknie wykonane! Nanor na deskach! I jeszcze The Hurricane zadaje piękne RKO wchodzącemu Sapoeroxowi, a ten z impetem wylatuje poza ring! Pin na Nanorze!
1…
2…
3…!
The Hurricane wygrywa! Dominował przez ten mecz, trzeba przyznać. Toż to przyszłość MWE! I mam rację! Walczy genialnie. To wystarczające! Schodzi koleś do szatni, za nim obolały Nanor, a z kolei Sapoerox zostaje na betonie!
--------
I na ring wchodzi Loord przy hucznej muzyce! Witany mieszanymi uczuciami przez publiczność, wbiega na ring. Unosi ręce w górę, po czym chwyci za mikrofon pozostawiony ma macie! Przemawia do publiczności.
- Chciałem tylko powiedzieć, że po przegranej ze mną i jakimiś korupcjami wśród sędziów Aseyen odchodzi z MWE. Cóż, nie ma tutaj miejsca dla mięczaków. Wiwaty na cześć tego, kto go wyeliminował z akcji!
Green Master nagle zjawia się za jego plecami! Odwraca go, oddaje cios w głowę trzymanym w ręce kijem kendo, i zaczyna go lać! Wydziera się na cały głos, że nie dokończył konfliktu, i że jego następną ofiarą będzie Loord! Ale nagle, po rampie, na ring wskakuje Mistic! Green Master szarżuje na niego z kijem kendo, ale Mistic unika! Odbija się od lin, oddaje swojemu rywalowi Gut Kicka, ale ten blokuje kijem kendo! Potem, przestraszony, ucieka do szatni. Jesteśmy świadkami nowego feudu na linii Green Master-Loord-Mistic!
----------
Panowie wszyscy wyszli z ringu, i zeszli do szatni. Przerwa na reklamy, promo najbliższego PPV War Of Masters, po czym już szykuje się walka! Będzie nią pojedynek Submission Match, w którym wystąpią The „Fly Boy” Bohtes z Ziraelem! Taką walkę widzieliśmy na początku MWE. Tak więc warto do takiego składu powrócić!
Więc pierwszy wchodzi pretendent do pasa World Heavyweight Championa, czyli Zirael! Witany radośnie przez publiczność, mimo, że jest helem. Ale zawsze miło wiedzieć, że legenda powróciła! Wbiega na ring, wślizguje się pod linami. I zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
A teraz wchodzi The „Fly Boy” Bohtes! W towarzystwie swojego TT partnera, również legendy, czyli niejakiego Bretta The Bouble! Narada mała, w końcu Brett odchodzi do szatni! I Fly Boy robi fikołka przed ringiem, po czym efektownie pojawia się w ringu! I zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
The „Fly Boy” Bohtes vs. Zirael
Submission Match
Mamy gong!
Na początku obaj zawodnicy przechodzą do zwarcia. Wygrywa Zirael, który oddaje Gut Kicka, i przyciska The Bohtesa do narożnika. W końcu Fly Boy chwyci się za liny, odskakuje, i przeskakuje na drugą stronę lin! Zirael, zaskoczony, spogląda się na swojego rywala. I otrzymuje Kick To Ring, a potem Tope Atomico z trzeciej liny! Otóż został powalony, ale chwilę później wstał. Już miał zostać wykonany Corskcrew Calfkick, ale Zirael się odsunął! Fly Boy, zaskoczony, wstał. Źle uczynił, bowiem już otrzymał dropkicka! The Bohtes oparł się o narożnik. I został postawiony na jego szczyt, i Zirael wykonał ładny Neckbreaker! The Bohtes ucierpiał, ale natychmiast zrobił kulę i powstał!
I The Bohtes atakuje low kickami. Ta seria kończy się Shining Wizardem z trzeciej liny! Zirael staje, po czym łapie się za głowę. I potem szykuje się Standing Sea Fire! Te high-flyerskie DDT skończyło się pomyślnie. I The Bohtes jeszcze odbija się od lin, i Springboard Backflip Kick! Rzadka akcja. Zirael łapie się za głowę. Zostaje podniesiony przez Fly Boya, ale otrzymał uderzenie w łokieć! A potem jeszcze się odwraca, Axe Kick i Sitout Jawbreaker! Ależ piękna akcja! I potem jeszcze Zirael oddaje Mysterio Stomp, po czym piękny Low Clothesline! Ale Fly Boy uniknął, po czym odskoczył.
I potem oddał cudnego Dropsaulta Ziraelowi! I zaczął go lać serią Low Kicków. W końcu zadał Clothesline, unikniony. I Zirael natychmiast uchwycił rywala pod Back Suplex! Ale ten odskoczył do tyłu, odbił się od lin, Clothesline od Ziraela, unik, i tak po raz drugi, w końcu The Fly Boy Bohtes odbił się od lin i wykonał Springboard DDT! Zadane, Zirael wstał. Otrzymał cudny Wheel Kick! I Fly Boy łapie go za głowę, przybliża się do narożnika. Tornado DDT! Aż w końcu sygnalizuje Springboard Tornillo! Odbija się od lin, Zirael jednak uniknął szybko nadchodzącego The Bohtesa, ten jednak wstał, zadał Gut Kicka i wykonał Silver Spoon DDT! I zapiął już Double Arm Camel Clutch.
Zirael raczej wytrwa. Bywał w gorszych tarapatach przez okres swojej bogatej kariery. W końcu tyłkiem zdołał oddalić od siebie Fly Boya. Ten chciał mu zadać Enzuigiri, ale nie trafił. I próba wykonania Wheelbarrow Facebuster! Cudnie! The Bohtes krwawi. I Zirael przechodzi na drugą stronę lin! Sygnalizuje Springboard Leg Drop! Skacze, i… nie trafił! Fly Boy w porę się odsunął, odbił się od lin, wykonując Springboard Clothesline, ale zostało skontrowane cudnym Hip Tossem w powietrzu! I Zirael potem tylko czeka, aż jego rywal wstanie! Przez ten czas wszedł na narożnik. Zaczął popisywać się przed publicznością! Jednak niepotrzebnie, bowiem Fly Boy wykonał High Kicka! Zirael pada.
I The Bohtes pochyla się nad nim! Teraz on wchodzi na narożnik, sygnalizuje Air Bourne. Już się wyrywał, ale Zirael cudem złapał się lin, skoczył, i wykonał cudny Bulldog w powietrzu! Fly Boya musiało to boleć. I potem został na nim zapięty Zirael Lock! Fly Boy krwawi na twarzy, mimo wszystko widzi liny. Z trudem zaczyna się do nich czołgać! Już się wyzwalał w nogach, ale Zirael ponownie zapiął! I mocniej przypiął do kolan! Ale co to? Fly Boy robi niesamowitą posturę, jak wygiął swoje plecy! I potem chce stanąć na rękach! Zirael puszcza! The Bohtes przechodzi na drugą stronę lin. Oddaje Hotshota Ziraelowi, i wchodzi do pierścienia. Zirael atakuje Big Bootem. The Bohtes odbija się od maty, łapie się za liny, cudny unik! I potem jeszcze zadał dropkick, powalający!
I już sygnalizuje Bohtes Kick! Zirael posłusznie wstaje. Fly Boy odbija się od lin! Bohtes Kick w powietrzu! Pięknie! Ale nie trafia w głowę ZIraela, ten z kolei kontruje cudnym Neckbreakerem! Fly Boy jeszcze wstaje. Wykonany na nim Suplex! Jeszcze wstaje. Zblokowany łokciem, i potem pora na Neck Lock Suplex! Dobrze wykonane. Ale nagle The Bohtes wstaje! Szarżuje z Jumping Knee, wykonane, potem wbiega na narożnik! Źle zrobił, bowiem Zirael oddał mu uderzenie w głowę, potem wykonał błyskawiczne Super Fisherman Suplex! I potem fajne Zirael Leg Drop! I Zirael Hold! The Bohtes nie wytrzymuje! Widać, że oślepiony! W końcu odklepuje!
Po dobrej, ale krótkiej walce, Zirael udowadnia, że nie jest pretendentem do pasa WHC z przypadku. Pogrąża Fly Boya, po czym zadowolony schodzi do szatni.
A teraz, na backstage’u, Tim Seno rozmawia z Sirem Matizo! Ten ostatni trzyma w ręce swój pas Extreme Championship.
SM: - Słuchaj, stary… ja ciebie chciałem przeprosić za moje aroganckie zachowanie na Ironfists On The Way. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Wiesz, ja się raduję z mojego trofeum, rozumiesz to, mam nadzieję. I tak jakby straciłem hamulce… przepraszam, no. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.
TS: - Tak, tak, już wielu miałem takich ludzi, Matizo, ale ty jesteś najgorszym i najmniej uczciwym z tych, z którymi się spotkałem. Ty ciągle taki jesteś, jesteś po prostu aroganckim nieudacznikiem. Zrozum to, do jasnej, no.
SM: - Ale ja naprawdę. Jesteś moim idolem. I myślę, że wybaczysz swojemu fanowi. Jesteś solidarną legendą, doświadczoną, wygrasz z każdym. Jesteś potężny. I to jest jak najbardziej szczere. Lubię cię jako wrestlera, i jako człowieka. Proszę cię, no.
TS: - Wiesz… postąpię źle, ale powiem ci, że mówisz strasznie nieszczerze. W twoich słowach wyczuwam kłamstwo. Nie chcę ciebie słuchać.
SM: - Ale no…
TS: - Tak! Extreme Champion, to jedyne, na co cię stać! Do wyższej ligi, panie, nie dołączysz nigdy.
SM: - Ale to wielki pas z historią!
TS: - Serio? Ty mówisz serio? Czy on mówi serio? Ale tak na serio, serio? Serio? Serio? Serio? Serio?
SM: - Nie wygłupiaj się.
TS: - Ja się nie wygłupiam, ja jestem Extreme Championem, serio! Serio? Serio! Jestem niby-potężny i arogancki!
SM: - Ej no…
TS: - Nie pyskuj. Masz walkę z wybranym przeze mnie zawodnikiem o swój legendarny pas Extreme, dziś, nocą, przed main eventem.
SM: - O ty… O ty jeden… myślałem, że jesteś lojalną legendą… myliłem się!
I Sir Matizo wyskoczył do Tima Seno z pięściami! Początkowo udawało mu się to, ale w końcu Hall Of Famer zblokował, oddał headbutta, i przejął inicjatywę. Przycisnął rywala do ściany, i zaczął go lać. W końcu jednak SM odepchnął go nogą, po czym zaczął kopać po brzuchu. Przybliżył go do ściany. Zerwał ze ściany pobliski plakat PPV Team Fake Gate, po czym nałożył go na Tima Seno! Ten był odurzony, dostał podbródkowego, potem jednak odepchnął rywala, oddał dwa prawe sierpowe i cztery lewe, po czym wykonał piękne Rolling Drop na stół pokryty obrusem, a na nim znajdowały się kotlety, sałatki i picie! Sir Matizo powalony!
SM: - O ty draniu…
TS: - To zaboli twoją sławę, wiem.
SM: - O ty jeden…
TS: - Baj baj! Miłego jedzenia!
I Tim Seno odszedł, zadowolony. A z kolei Sir Matizo leżał w stosie odłamków drewna, połamanych talerzy, jedzenia i rozlanego picia. Wstał. Zbliżył się do niego Tamer. Natychmiast odszedł, i dał znak, że od Extreme Championa zalatuje.
-------
Na ring wchodzi Sparta z pasem NNO Skull pod pachą! Dumnie, pyszny, wchodzi po schodach. Ma w rękach mikrofon. Przybliża go do buzi i przemawia!
- Na poprzednim PPV pobiłem Amazing Superstara. A także zdołałem wcześniej pokonać ich obu w Handicap Matchu. To tylko świadczy o tym, że tytuł noszę zasłużenie. Huba na takie coś nie zasługiwał! Był moim mistrzem w MWE New School, niczego mnie nie nauczył! Bo nic nie umiał! Byłem samoukiem! Mistrzowie nie istnieją, a na pewno nie tacy w stylu Huby Niszczyciela! Jeśli jeden raz jeszcze zwróci się po mój pas, moje NNO Skull, będzie mógł jeszcze trochę w szpitalu spędzić! I ostrzegam, mogę nawet walczyć przeciwko dwudziestu, ale i tak mnie nikt nie pokona!
Cisza na trybunach, w końcu przemienia się w zawód i wściekłość publiczności. Ale nagle, słychać radość! To Huba Niszczyciel, pełnosprawny, wchodzi na ring! I przemawia do Sparty!
- Widzę, że nagle zdębiałeś. Tak, wróciłem. I mój pas wróci do mnie! Na najbliższej tygodniówce w meczu No.1 Contender wygram! Czeka mnie trudny pojedynek z Amazing Superstarem, ale zrobię wszystko, aby mój pas odzyskać! Tak więc wróciłem! Chodź, zaatakuj mnie. To będzie pokaz, uczniu. A zarazem rozgrzewka przed kontynuacją mej przygody w MWE.
Huba Niszczyciel rzucił mikrofon. Sparta się przestraszył, potem się wkurzył. Wparował na swojego rywala! Ale ten skontrował niesamowitym Chokeslamem! Huba złapał się za rękę z bólu, uniósł spory ciężar! Sparta na macie! Leży! GM chce coś ogłosić!
- Dzisiaj nastąpi niejaki single match między NNO Skull Spartą a Hubą Niszczycielem!
Publiczność się raduje!
Sparta vs. Huba Niszczyciel
Single Match
Jeszcze przed gongiem Sparta zaatakował w plecy Hubę ciosem spoza głowy, a potem oddał mu cudne Cobra Clutch Backbreaker & Cool Shot! Huba, obolały, opiera się o narożnik.
Mamy gong!
I Sparta zaczął cisnąć Hubę! Najpierw zaczął go kopać. W końcu ten się zniżył. Zaczął mu oddawać Knee Dropy, a potem przyduszać! Raz, dwa, trzy, zmuszony do puszczenia. Jeszcze próba wykonania Running Knee Strike! Ale Huba się odsuwa. Trafia w ochraniacz. Jeszcze zawodnicy podchodzą do siebie! Huba wbiega, Powerslam od Sparty. Niszczyciel daje się zaskoczyć! I potem Sparta wychodzi poza ring. Chwyci za nogi Huby, potem za głowę, i przyciska go do narożnika! Bolesne łamanie pleców! Po parunastu sekundach puszcza, bowiem sędzia już wyliczał sześć. Obaj zawodnicy na ringu! Sparta wchodzi, ale już zostaje poczęstowany Brain Chopem od Huby, a potem Rolling Elbowem! I opiera się o liny.
Sparta potem staje się ofiarą Giant Slapu! I się odchyla od lin. Potem staje się ofiarą Gut Kicka! Odwraca się, Knee Strike w plecy, European Uppercut, po czym próba wykonania Scoop Slamu! Nie, Sparta za ciężki! Potem odpycha swojego rywala na liny, Irish Whip i ładny Big Boot! Huba jeszcze nie został powalony. Dusi Spartę, przyciska go do narożnika, zaczyna oddawać mu slapy! W końcu sędzia go odpycha. Sparta odchodzi, Spear na niego! Ale nie! Odchylił się, Huba trafił w narożnik. Odsunął się, po czym został na nim wykonany Suplex Facebuster. I zostaje odsunięty od lin i pociągnięty za rękę! Pin!
1…
Huba Niszczyciel strasznie szybko odkopuje! Jest w furii.
Sparta natychmiast składa się do Military Press Dropu! Podnosi Hubę, ale ten schodzi. Oddaje Gut Kick, po czym DDT! Sparta łapie się za liny. Zostaje jednak przyduszony przez Niszczyciela! Raz, dwa, trzy, puszcza. Sparta wstaje. Mógł otrzymać prawego sierpowego, ale mimo swojej wagi się schylił, po czym wykonał Back Body Drop! Huba jednak się nie poddaje. Szarżuje na swojego wroga. Clothesline od Huby! Odbicie się od lin, Shoulder Block. I potem ładne Curtain Call! Sparta jednak szybko wstaje, opiera się o liny. I otrzymuje Slingshot Scoop Slam! Huba, zmęczony, podnosi ręce w górę. Pin!
1…
2…
Nie! Sparta odkopuje!
I obaj zawodnicy wstają. Sparta jest obolały. Nadchodzi zwarcie. Wygrywa Sparta. Przechodzi do headlocka. Ściska swojego rywala, w końcu bierze go za rękę! I zaczyna ją łamać! A potem jeszcze chwyci za górną wargę Huby! Dziwna, ale zabójcza dźwignia! W końcu Huba się wyzwala, i przemienia to wszystko w Sidewalk Slam! Sparta zaskoczony. Huba zmęczony, bowiem musi walczyć z takim ciężarem. Wchodzi na narożnik! Sparta wstaje, ale potyka się o własne nogi. I szybko staje się ofiarą Flying Clothesline’u! Jeszcze trzyma się na nogach, ale jest oniemiony. Arm Lock Scoop Slam dla niego! I Huba sam pada na ziemię.
Sędzia zaczyna ich odliczać! Raz, dwa, pierwszy wstaje Huba. Ciągnie za rękę Spartę, podnosi go. Elbow Smash na jego rękę! A potem prawy sierpowy. I jeszcze lewy. Back Spin Kick, aż w końcu odpycha do narożnika! I szarżuje z Clotheslinem! Ale zostaje skontrowany sprytnym Powerbombem! Huba się tego nie spodziewał, widać. I wykonuje Splash z maty! Huba się skula, turla się dookoła, po czym wstaje, przestraszony. Mógł otrzymać potężny Clothesline, ale wykonał cudne Sto Backbreaker! A na dokładkę Neckbreaker! Nieźle! Sparta mimo wszystko wstaje. Jego rywal na niego nachodzi, ale kontra cudnym Showstopperem! I pin!
1…
2…
Niesamowite! Huba się wyzwala! Sparta wściekły, zaczyna dyskutować z sędzią.
Pochyla się następnie nad Hubą. Ten wstaje, ale otrzymuje natychmiastowy Running Knee Strike. Po czym zostaje zapięty na nim Boston Crab! O kurczę! Huba w tarapatach! Zostaje mocno wygięty! Ale co to? Szykuje się na to, że mimo stylu American stanie na rękach! Cud! Udźwignął Spartę! Ale natychmiast puścił. Sparta odleciał. Huba sam z kolei wyleciał poza ring, zaczął opierać się o stół komentatorski. Począł odpoczywać. Sparta rzucał w niego obelgami. Huba się wkurzył, wszedł do ringu, wślizgując się pod linami, i wykonał soczysty Spear na Sparcie! Ale ten zblokował kolanem! Nieźle! Huba krwawi!
Sparta próbuje jeszcze raz zapiąć Boston Crab, chwyci za nogę Huby, ale ten oddaje mu kopniaka w głowę! A potem jeszcze Running Sto! Nieźle! Huba się przebudził! I już zaczął sygnalizować Chokeslam! Niedługo będzie koniec tego pojedynku! Sparta wstaje. I chwyci go pod Chokeslam! Unosi go w powietrze, ale natychmiast puszcza, rywal jest za ciężki. Próba gut kicku, udany, ale zbotchowany. Sparta trafił w kolano. Potem rzucił swojego rywala na liny, Irish Whip i head block! Kolejny botch. Takie serie błędów się zdarzają. Tym razem Sparta tylko lekko otarł się o Hubę. Ale potem zaczął sygnalizować Samoan Drop! Huba niestety wstaje.
I Sparta już wykonuje! Składał się, ale Huba oddał atak prawym łokciem, po czym zszedł. Mimo wszystko potem został na nim wykonany Gutbuster! Ale co to? Z szatni wychodzi The „Per B” Superstar! Chce wbiec na ring, ale Huba go zaczepia. Per B to ignoruje! Wbiega na ring, po czym wita Clotheslinem Spartę, a następnie wykonuje na nim Track SS!
Sparta wygrywa przez dyskwalifikację! Co się dalej potoczy? The Superstar ciągle go atakuje!
Per B przyciska go do narożnika, oddaje mu kopniaki! A potem Running Wash! Sparta się schyla, po czym jeszcze raz wstaje na nogi. Zaatakowany pięknym Enzuigiri! I potem jeszcze The Superstar odbija się od trzeciej liny, Springboard Dropkick! Sparta powalony, leży na ziemi nieprzytomny. Huba Niszczyciel zaczyna z nim dyskutować! The „Per B” Superstar się wkurzył, bowiem zadał Low Kicka dla Huby, i przycisnął teraz jego do narożnika! I go atakuje kolanem! Ale Huba sprytnie go przydusza, chwyci pod Chokeslam! Ale nie, The Superstar kontruje łokciem! I przysiada na ringu. Szarżuje, ale Huba wykonuje Powerslam!
Jeszcze na ring wbiega Tim Seno! Zaczyna bić The Superstara. Siada na nim, a obok niego Fist Drop wykonał Huba Niszczyciel! W końcu obaj panowie go podnieśli. Rzucili na liny, po czym zastosowali podwójny Elbow Block! A potem go podnieśli! Huba Niszczyciel wykonał Chokeslam! Tim Seno Rolling Drop! I jeszcze Texas Piledriver! Per B załamany, krwawi. Huba jeszcze go podnosi, po czym wykonuje Last Ride i wyrzuca poza ring! Odwraca się, ale naskakuje na niego Sparta! I obaj panowie wypadają poza ring! Zaczynają się lać! Inicjatywę przejmuje Sparta! Ale Tim Seno go odrywa. Lecz stał się ofiarą Samoan Dropu! I Sparta, zadowolony, schodzi do szatni. Tim Seno, The Superstar i Huba Niszczyciel leżą poza ringiem! Przygotowania do War Of Masters i Team Fake Gate trwają!
-------
Z kolei w zielonym pokoju gwiazdy MWE oglądają w telewizji galę! Siedzi tam też Fredder, który na widok leżącego Tima Seno, przemówił.
F: - Ach, to jest genialny Tim Seno, którego rozwala Sparta za pomocą jednego ciosu? To pseudo-legenda! Nie zasługuje na byt w Hall Of Fame!
Bossiskit: - Właśnie!
K5W: - Potwierdzam!
Tamer: - Też mi raz sprał tyłek, moi przyjaciele.
Loord: - Panowie mówią nic innego jak czystą rację!
Rothe: - Uspokójcie się!
F: - O, wielki obrońca Tima Seno, sam były MWE Champion Rothe mnie atakuje! Słyszycie? Jak taki głupek może krytykować wielkiego Freddera!
K5W: - Jak?
Tamer: - Właśnie, jak?
Asvel: - Interesujące…
Shaggy Killer: - Jak on może bronić Tima Seno?!? To niesłychane!
Asvel: - Aha…
K5W: - Haniebne, że tak powiem, Shaggy!
Mosorahiki: - Nie atakujcie go, Rothe ma rację!
Mistic: - Właśnie! On to legenda w samym sobie!
Loord: - Mistic, nie odzywaj się.
Mistic: - Co, ja?!? I od dziś Axe, a nie Mistic!
Loord: - Okej, pseudowrestlerze.
Rothe: - Psia kość… mam rację, no!
Mosorahiki: - Bez żadnych kłótni!
Guido Gigant: - Oni mają rację!
Asvel: - Właśnie!
Zirael: - Hahaha! JA mam rację, bo mówię, że Tim Seno to idiota!
Brett The Bouble i The Bohtes: - Uspokójcie się wszyscy!
Fredder: - Hahahahahaha! Za nic!
Co to? Tamer nagle podnosi telewizor! I atakuje nim niejakiego Guido Giganta! Rozpętuje się bójka! Ale co to? Do zielonego pokoju wchodzi GM!
Asvel: - Spokój! Ci!
GM: - Co wy tu robicie?!? Won z stąd! Bo wszyscy będą zwolnieni! Jak można niszczyć moją własność! Paszoł won!
I wszystkie gwiazdy MWE wyszły na korytarz.
------
Teraz jest pora na walkę, której stawką będzie Extreme Championship! Sir Matizo, który wkurzył Tima Seno, będzie musiał pokonać wybranego przez Tima Seno zawodnika.
A oto i on, niejaki Sir Matizo! Wkurzony, słychać buczenia. Wchodzi z pasem Extreme Championship pod pachą. W końcu unosi go w górę! Klęka z nim, odskakuje, i wyluzowany wchodzi na ring. Zajmuje pozycję przy narożniku.
A teraz pora na… PINIUSA! Już tak szybko ma szansę otrzymać title reign! Dumny wbiega na ring. Publiczność się cieszy! Sir Matizo daje pas Extreme sędziemu, ten unosi go w górę! I zawodnicy stają naprzeciw siebie!
Sir Matizo (c) vs. Pinius
Single Match o Extreme Championship
Mamy gong!
Sir Matizo był zdekocentrowany, bowiem Pinius już naskoczył na niego z Lou Thesz Pressem. W końcu został odrzucony. Odbił się od lin, po czym Springboard Bulldog! Ależ pięknie! Sir Matizo w końcu wstaje. Ale stał się ofiarą pięciu low kicków zakończonych High Kickiem! I został powalony. Ale wysunął się poza ring. Co to? Corsckrew Body Attack z trzeciej liny poza ring od Piniusa! SM jest przestraszony. Szybko jednak wstał. Pinius oddał mu prawego sierpowego, przyłożył się do Hurraicanrany. Został rzucony na beton! A potem Clothesline! I kolejny! I potem sprytny Suplex na bandę! Ładnie! Sir Matizo przejął inicjatywę!
Sędzia wyliczył już cztery. Sir Matizo podniósł Piniusa, po czym rzucił go poza ring. A potem wszedł na narożnik! Próba Lionsaultu! Nieudany, bo nietrafiony. Pinius się odsunął. Obaj zawodnicy wstają, Pinius oddaje Crucifix Head Scissor! Sir Matizo tylko jednak lekko pobiegł w liny. Odbił się od nich, ale wykonał na Piniusie Flying Elbow! Powalony. I Sir Matizo wszedł na narożnik! Pinius już szarżował, wykonywał High Kicka. Ale skończyło się na tym, że jego nogi zostały rzucone na matę! Wstał natychmiast, ale stał się ofiarą Diving Kicku! Po czym pin.
1…
2…
Pinius przerywa!
Obaj zawodnicy wstają. Sir Matizo wykonuje prawego sierpowego. Zblokowany, i otrzymuje po policzku. I seria low kicków! Zbotchowany High Kick, Sir Matizo jednak nie został powalony. Wręcz przeciwnie, oddał swojemu rywalowi Wind-Up Punch! A potem podbiegł do narożnika, odbił się od niego, i panie i panowie, mamy bardzo rzadką akcję, bo Corner Backflip Brain Chop! Pinius zaskoczony, potem staje się ofiarą Wheelbarrow Facebuster! Ale fantastyczny pin! Sir Matizo tego się nie spodziewał!
1…
2…
Sir Matizo odkopuje!
Obaj zawodnicy wstają! Pinius skacze i wykonuje Leapfrog nad nadbiegającym Sirze Matizo. Ten podchodzi do narożnika. Odpycha się od niego, po czym atakuje łokciem! A potem DDT, piorunujące, błyskawiczne i cudnie wykonane! Szybki pin!
1…
2…
Pinius natychmiast odkopuje!
I jeszcze Sir Matizo kontruje z Shoulder Blockiem! Nietrafiony, Pinius zrobił szpagat. Potem odbił się od lin, i próbował wykonać Springboard Moonsault! Trafiony. Sir Matizo jednak tylko na chwilę oślepiał. Bowiem przerzucił nad sobą Piniusa, który oparł się o narożnik! I szarża Player’s Bootem! Pinius odpada. Po czym pin!
1…
2…
Kolejny szybki pin, ale nie dał rezultatu!
Sir Matizo łapie się za włosy. Poprawia je. Potem głaszcze się po podbródku. Wstaje. Jego rywal także. Próbował wykonać Crane Kick, ale Pinius wiedział, co zrobi Sir Matizo. Złapał go za szyję, i zaczął do siebie przyduszać. W końcu odwrócił go, i wykonał Hangman’s Neckbreaker! Sir Matizo aż się otarł. Chciał wstać, ale został złapany za rękę. I piękna gilotyna Piniusa, Pine Lock! SM jednak szybko łapie się lin. Pinius nadbiega na niego, próba Clothesline’a od Sira Matizo, unikniona, Pinius odbija się od lin, i cudny Leg Lariat dla Sira Matizo! Ale ten cudem złapał Piniusa za pośladki. Potem przerzucił poza siebie, i wykonał cudny Flapjack! Ładnie.
Sir Matizo następnie pociągnął Piniusa za rękę. Chciał go rzucić na liny, ale to wszystko przemieniło się w Pull-Back Kitchen Sink. Pinius łapie się za brzuch. Sir Matizo kładzie się pod nim, i zadaje mu Throat Thrust! Jeszcze wstaje. Pinius unika prawego sierpowego, przeskakuje z nogi na nogę. Low Kick, potem Spin Kick, aż w końcu Back Spin Kick. Sir Matizo się skula. Jeszcze próba Enzuigiri! Uniknione. Ale już potem cudny Frankensteiner! Cóż za popisowa akcja! Sir Matizo upada. Zostaje jednak podniesiony. I Jumping Knee! Sir Matizo powalony, ale nagle wbija się barkiem w swojego rywala! I rzuca go na narożnik. Ale ten robi salto do przodu, po czym przeskakuje nad schody! Cudny unik Piniusa!
Sir Matizo przybliża się do niego, zrobił błąd, bowiem Pinius przeskoczył nad narożnikiem i wykonał cudny Frankensteiner! Ponowny! Sir Matizo zadziwiony. Aż krwawi lekko. Podnosi się, opierając się o liny. Szarżuje na swojego rywala. Kontra Powerslamem! Taki młody, taki niedoświadczony, taki mały, a jaki potężny! Sir Matizo niezadowolony. Pinius popisuje się przed publicznością. Wchodzi na narożnik, sygnalizuje 180 Splash! Skacze, ale… Sir Matizo się odsunął! Po czym błyskawicznie wstał! Mimo wszystko Pinius, w furii, naskoczył na niego i wykonał School Boy Pin! Ładnie! Niezły pin!
1…
2…
Sir Matizo się wyzwolił!
Mimo wszystko nadal leży! Więc Pinius podchodzi do narożnika, i sygnalizuje Trouble In Paradise! Raz! Dwaa! Trzyyy! Pinius klaszcze, Sir Matizo wstaje! Pinius składa się do Trouble In Paradise! Uniknione! I cudny Gutwrench Suplex! Pinius bezradny! SM przejmuje inicjatywę! Podnosi swojego rywala, zaczyna oddawać mu Gut Kicki. Podchodzi do narożnika. Oddaje mu cios kolankiem, rzuca go, po czym wchodzi na narożnik! Skacze, i Diving Leg Drop na głowę! Pinius powalony! Łapie się lin! Wstaje, przeskakuje na ich drugą stronę! Ale otrzymał Gut Kicka! I Apron Suplex! Do ringu! I Sir Matizo, uradowany, kłania się przed Piniusem! To sygnalizacja 450 Splashu!
Wchodzi na narożnik! Jeden fan zaczyna go rozpraszać! Zaczyna z nim się sprzeczać! Okazuje się, że to jeden z synów Tima Seno! Sir Matizo zdejmuje więc jeden z swoich glanów, i rzuca nim w jego stronę! Odwraca się, Pinius szarżuje z pięknym Trouble In Paradise! Sir Matizo jednak się odchylił do tyłu, po czym przeskoczył na beton! Po czym wślizguje się pod linami! Pinius nie jest świadom niczego! Rozkłada bezradnie ręce! To pozwala Sir Matizowi wykonać ładny German Suplex! I natychmiastowy pin!
1…
2…
3…!
Sir Matizo uratował swój pas Extreme Championa! Pinius dał się zaskoczyć. Bezradnie leży na ziemi. Z kolei syn Tima Seno rzuca obelgami w jego stronę! Sir Matizo wychodzi poza ring, następnie na trybuny. Nakłada swój glan rzucony w jednego z kibiców! I z pasem Extreme Championship w ręku, schodzi do szatni.
--------
A z kolei na ring wchodzi Huba Niszczyciel! Z plastrem na głowie, w radości kibiców, której swoją drogą jedna piąta nosi koszulki właśnie Huby. Trzyma mikrofon w ręku, wbiega po schodkach na ring, unosi ręce w górę! Wszyscy się nim zaszczycają, nawet ci, którzy nienawidzą face’ów. A nagle muzyka gaśnie! Przemawia!
- Dzisiaj miał być wielki powrót. Cóż, taki się nie stał. Ale to trzeba wytłumaczyć także powolnym powracaniem do formy. Lecz przejdźmy do konkretów… nie lubię dużo gadać, ba, nie znoszę, ja kocham walkę, krew, cierpienie przeciwnika! Wiedzcie, że Spartę czeka piekło! Jeśli ten będzie wygrywał mecze, ja go powalę swoim Chokeslamem! Przykro mi, Sparto, los jest okrutny. Tak jest, okrutny. Mój były uczniu, który nic się nie nauczył od mojej wielkiej osoby, twój pas NNO Skull jest w zagrożeniu. W każdym razie czekam na moment, kiedy w końcu z twojej twarzy zostanie mielonka…
Publiczność głośno wiwatuje! Sparta raczej dzisiaj nie odpowie. A z kolei Huba Niszczyciel schodzi do szatni! Lecz… co to? Zostaje zaatakowany przez Freddera i Aryana! Oddają mu dropkicki, po czym zaczynają go oblewać serią ciosów! A potem wychodzi K5W z Bossiskitem! I jeszcze Tamer wślizguje się w jaja Huby! Publiczność głośno buczy! Wywalają się z nim poza bandę! W końcu od niego odchodzą. Wszyscy schodzą do szatni, a z kolei Fredder stoi na rampie i wchodzi na ring! Czas na main event! Fredder zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
A w odpowiedzi dla niego wbiega Rothe! Wkurzony, z zaciśniętymi pięściami i zanurzony w radości kibiców, wbiega na ring. Wślizguje się pod linami, po czym zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Main Event: Rothe vs. Fredder
Falls Count Anywhere Match
Mamy gong!
Na początku Fredder zaczyna dyskutować z Rothe, tak jakby się go bał. W końcu zachodzi do zwarcia. Wygrywa Rothe. Przechodzi do bocznego headlocka, ale Fredder chwyci za jego rękę, wykręca ją, po czym stosuje Snapmare. I zaczyna oddawać serie ataków łokciem w umięśniony bark Rothe. W końcu ten łapie swojego rywala za głowę, wykręca jego głowę, oddaje Hangman’s Elbow. Trzy uderzenia pięścią, po czym Dropkick To Knee. Fredder oddala się do lin. Próbuje się odbić z trzeciej liny, ale zostaje złapany za biodra, odwrócony! Czyżby szykował nam się Rothe Bomb? Fredder na barkach! Ale ten łapie za biodra swojego rywala, chce wykonać Sunset Flip Powerbomb! Lecz to były MWE Champion łapie za jego ręce i wykonuje Air Raid Siren!
Fredder wychodzi poza ring. Wyjmuje coś spoza ringu. To krzesło! Ale mimo wszystko Rothe poczęstował go Baseball Slidem, centralnie w głowę. Wyszedł poza ring. Ale Fredder oddał mu uderzenie krzesłem! Potem rozstawił je na betonie. Podniósł Rothe, ustawił go na krzesełku. Potem Fredder wszedł na liny! Odbił się od nich, po czym cudny Moonsault na Rothe! Ale ten sprytnie odskakuje. Fredder trafia w krzesło! To było bolesne. Mimo wszystko wstał. Zadał nic innego jak Nitro Blast swojemu oponentowi, i na końcu jeszcze wykonał Back Suplex. Na krzesło! I pin Freddera.
1…
2…
Rothe natychmiast po dwóch odkopuje.
I potem panowie zaczynają się ściskać! Fredder próbuje zaszarżować na swojego rywala, ale zostaje odrzucony. Potyka się o własne nogi, po czym wstaje! Ale Rothe zadaje mu Clothesline, po czym wykonuje cudny i szybki Flapjack na bandę! Ale Fredder nie został odurzony. Odbił się od schodków, po czym wykonał Flying Forearm Smash! Rothe to lekko zabolało. Fredder szarżuje! Ale Big Boot w brzuch. Po czym próba wykonania natychmiastowego skoku, po czym by przeszedł do Bodyscissorsu! Ale Fredder cudem złapał go za nogi, ustawił go w normalnej pozycji, i Flip Neckbreaker! Rothe jeszcze wstaje. I Defeat Impact!! Cudnie.
Fredder pochyla się nad swoim rywalem. Podnosi go, przyduszając. I jeszcze próba Enzuigiri! Ale Rothe rzucił nim na beton. Gut Kick od Rothe! I szykuje nam się Alley Oop na schodki! Ale Fredder robi ryzykownego fikołka, i odskakuje! Podchodzi do niego Rothe, ale nie musiał tego robić! Bowiem otrzymał natychmiastowe Alley Oop Facebuster! Już by zahaczył o schodki, ale Bóg był łaskawy i nie pozwolił na to. Potem Fredder chwycił za nie, i próbował rzucić w Rothe! Nie trafił! Ten się z kolei odsunął, oddał mu Gut Kicka, po czym cudne DDT na schody! Pin!
1…
2…
Fredder zakrwawiony na twarzy, ale jest jeszcze silny! Odkopuje.
W końcu zawodnicy wchodzą do ringu! Rothe próbuje Clothesline’u. Fredder unika! Odbija się od lin. Nitro Blast! Ponowne odbicie się od lin, Flying Clothesline! Rothe oślepiony. I Alley Oop Facebuster dla niego! Drugi w tym meczu! A potem Fredder nad nim przeskakuje, próba Moonsault Sentonu z trzeciej liny! Rothe jednak łapie swojego rywala za biodra, po czym stosuje piękną kontrę zwieńczoną pinem!
1…
2…
Fredder dał się zaskoczyć, ale uwolnił się.
Fredder szarżuje na swojego rywala! Szykuje się Spear. Skontrowany jednak Knee Strike’em! I potem Rothe wykonuje Sitout Jawbraker. Fredder odskakuje jak szpilka! Podchodzi do narożnika. Rothe oddaje mu dwa uderzenia w plecy. I zaczyna przyduszać do ochraniacza! Raz, dwa, trzy, puszcza. I potem odwraca go, i ustawia go na pozycję Tree Of Woe! I potem cudny Low Dropkick w jego głowę. Fredder z impetem wypadł na liny. Przerzucił jednak nad sobą szarżującego Rothe! I ten poza ringiem. Potem Rothe wstaje! Fredder odbija się od lin, Springboard Spear! Rothe jednak schyla się, unika. Fredder odwraca się, naskakuje na swojego rywala, ale to zostaje skontrowane Scoop Powerslamem!
Potem Rothe sygnalizuje RKO! Publiczność się raduje! Głośne wiwaty! Fredder, powoli i niechętnie, wstaje. Próba wykonania finiszera byłego MWE Championa! Ale ten zostaje przerzucony, po czym sprytne Osaka Street Cutter! Rothe jednak tylko potyka się o własne nogi, odchodzi do tyłu, po czym potknął się o schody. Fredder naskakuje na niego, przeskakuje nad schodami i niesamowity Leg Drop! I podnosi swojego oponenta, ciągnąc go za włosy. Uderza głową o matę, po czym rzuca go na ring! I potem sam wchodzi na narożnik. I cudnie wykonany Moonsault! Rothe się skula z bólu. No no… pin! Publiczność buczy!
1…
2…
Rothe w samą porę odkopuje!
W końcu Fredder się wkurza. Siada na swojego rywala i oddaje mu serię ciosów w głowę! Ale Rothe go odpycha. The Last Survivor odskakuje, robi kulę, po czym próba Corsckrew Calfkicku! Nie trafił. Z kolei Rothe przytrzymał go za uszy, headbutt! Po czym rzucił go na narożnik. W końcu szarża Dropkickiem w brzuch oponenta! Rothe podskakuje na drugiej linie, po czym wykonuje Turnbuckle Dropkick! Fredder się skula. Wstaje. Rothe próbuje zadrzeć z nim za pomocą Clothesline’u, ale nie trafia. I ładny Spinning Heel Kick! I na koniec cudny Hip Toss! Fredder przeskakuje na drugą stronę lin.
Po czym sygnalizuje Survivor Attack! Czeka tylko, aż jego oponent wstanie. Ten to posłusznie zrobił! Publiczność krzyczy głośne „nie”! W końcu Rothe to ich ulubieniec. W każdym razie Fredder odbija się od lin! I Survivor Attack! Rothe, z bólu, odchodzi do narożnika. Fredder sygnalizuje Survivor Deception! Podskakuje z nogi za nogę, klaszcze. Oddaje Big Boota z biegu dla Rothe, po czym ustawia go na szczycie narożnika! I już go chwyci pod Avalanche C-4, czyli Survivor Deception! Ale co to? Rothe oddaje mu atak prawym łokciem w głowę. Fredder go puszcza. A były MWE Champion wykonuje cudne RKO! Fredder wypada poza ring.
Za nim schodzi Rothe! Podchodzi do schodków, sygnalizuje Running Punt Kick. Z szatni przedzierają się Aryan i K5W! Ale co to? Za nimi biegną The Superstar z Misticiem! Wykręcają im ręce, po czym Per B Trackiem SS żegna Aryana, a Mistic Big Bootem Maczomxa! I schodzą wspólnie do szatni. Rothe się temu przypatrywał. Odwrócił się. Fredder szarżował. Ale zblokował go łokciem! Po czym cudnie wykonany Running Punt Kick! I pin!
1…
2…
3…!
Były MWE Champion Rothe wygrywa z najlepszym przyjacielem Aryana, Fredderem! Unosi ręce w górę, po czym, zadowolony, schodzi do szatni. Fredder wbiega na ring!
Łapie się za głowę, zawiedziony. Nagle, ku radości fanów, z szatni wychodzi GM! Z mikrofonem w ręku, zatrzymuje się na rampie.
- Fredder! Ty draniu! JESTEŚ ZWOLNIONY! W trybie natychmiastowym!
Publiczność się dziwi, Fredder rozkłada bezradnie ręce! Po czym łapie się za głowę. W strachu za GM-em do szatni wbiegają Aryan i K5W! Fredder chce iść z pięściami do GM-a, ale ten już, w popłochu, wyszedł do szatni! Fredder wyszedł poza ring, grzebie pod nim. Wyjmuje kosz na śmieci. Wbiega nim na ring. Ustawia go pionowo, po czym siada na nim! I tak kończymy tą tygodniówkę MWE, na zwolnionym Fredderze, który jest pogrążony w rozpaczy! Szykuje się mega-feud i storyline!
Czytaj całość...
Na ring wkracza TIM SENO! Publiczność się raduje, skanduje jego imię, a on, twardy, z mikrofonem wchodzi na ring.
- Chciałbym tylko powiedzieć, że nastąpiła zmiana planów na wasza korzyść. Wiecie dobrze, nie lubię The Superstara, trzymam stronę naszego GM-a, a on starego. Dlatego spotka was Tag Team Match, a z kolei kogo wy, fani, będziecie oglądać? The Superstara i Piniusa w drużynie, a zarazem Mistica i Batsepa, który będzie debiutował w jednym teamie! A, i co wy na to? Jak The Superstar przegra, rozprawiam się z nim na War Of Masters! To jest pewne! A co do ciebie, The Bohtes, zastanowię się nad specjalnym sędzią w moim pojedynku z Per B, a ten jest już pewny, bo on przegra z każdym...
I Tim Seno, w euforii fanów, schodzi do szatni.
Czytaj całość...
Nazwa:Nanor
Pseudo:The Knock Out
Rola:Face
Styl:American
Wzrost:2,00m
Waga:138kg
Finishery:Nanor Bomb (Batista Bomb),Raven hell (bierze gostka jak na FU,przesuwa go trochę bardziej na plecy,rozpędza się,odwraca tyłem i w narożnik tym sposobem przeciwnik zarywa),Jackhammer
Dźwignie/a:Boston Crab
Charakterystyczne akcje:Big boot,Spear,Powerslam,Chop,wszelakiego rodzaju slamy,Raven fly(Superplex),Serkies Boom (łapie gostka za ręce w okolicach pach albo też pod pachami,unosi go do góry i rzuca z całej siły o ziemię,ta akcja często poprzedza finisher),Chokeslam
Czytaj całość...
Hepatoil:
Nie wolno tak zrobić. Co najwyżej dwa finiszery, ale trzy to przesada.
-----------
UWAGA! UWAGA!
Tym, że postanowiłem sobie zrobić krótką przerwę od MWE, ogłaszam konkurs na dodatkowego MG! Wybrany zostanie tylko jeden. Na czym polega? Trzeba napisać walkę. Nie liczy się długość, liczy się jakość. Prosiłbym abyście zgłaszali się z wiedzą o wrestlingu i o tym, ile czasu na to poświęcicie.
Wymagania meczu:
Single Match (od biedy Triple Threat Match bez użycia żadnych broni)
brak ustalania nowych feudów w tej walce.
Proszę przysyłać walki na mail: Kaaaaaaczuch:at:gmail.com.
Sam wybiorę najlepszą.Czytaj całość...