MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
1. The Aryan - Po tym, jak Fredder pobił sędziego Tima Seno, przyszedł ten uczciwy, po czym Aryan z łatwością odzyskał pas MWE z rąk Rothe.
2. Rothe - Utracił pas MWE, ale wygrał Royal Rumble, więc tylko spadek o jedną pozycję.
3. Sparta - Posiadacz pasa NNO Skull pokonał mniejszego Amazing Superstara i jeszcze zdążył nieźle poobijać niepełnosprawnego Hubę.
4. Philip Watson - Mimo tego, że jest World Heavyweight Championem, jest bardzo mało zauważalny w MWE jak na taki prestiżowy pas.
5. The "Fly Boy" Bohtes - Wygrana w Triple Threat Matchu powoduje, że zalicza świetny powrót do MWE i Power25.
6. Zirael - Wygrać 12-man Extreme Rules Match to nie lada sztuka, a jeszcze powracając do ringu, z cenionymi zawodnikami i jeszcze o miano pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
7. Fredder - Zwolnił Ithora na Ironfists On The Way z MWE i na tym samym PPV zaatakował podczas Lumberjack Matchu Tima Seno, nakręcając tym samym feud i powodując wiktorię Aryana.
8. K5W - Po nieczystej zagrywce Bossiskita został European Championem, ale Master Of Game teraz będzie go ciągle atakował.
9. Mistic - Wygrana nad Loordem i Assusiem chyba powoduje, że Mistic zdecydowanie wygrał ten feud.
10. Master Of Game - Nieczysta zagrywka Bossiskita go usprawiedliwia, w każdym razie MoG będzie chciał zemsty i to jest pewne.
11. Sir Matizo - Extreme Champion nie miał żadnej walki na Ironfists On The Way, ale jego backstage'e uczyniły, że bez niego te PPV byłoby gorsze.
12. Tim Seno - Od niego powinno się uczyć rozkazywania ludziom. Na początku PPV zadał Rolling Drop Fredderowi, ale ten się zemścił koszem na śmieci i GTS. W każdym razie zaczął ciekawy feud.
13. Shaggy Killer - Całkiem długo wytrzymał w Royal Rumble Matchu.
14. Motaker - Wygrana nad The Superstarem to dosyć niezły push, Motaker chyba niedługo powalczy o jakiś pas.
15. Mosorahiki - Przegrał z Aryanem na tygodniówce, ale mimo bardzo dobrze spisał się jako drwal w Lumberjack Matchu, lecz jego TT partner przegrał.
16. Qus - Zmarnował życiową szansę. Już nigdy takiej nie dostanie.
17. The Hurricane - Udany debiut na 12-man Extreme Rules Matchu, za pomocą pięknego RKO wyeliminował stamtąd Maczomxa, a sam wyeliminowany został jako siódmy.
18. Pinius - Wygrana w Triple Threat Matchu to znak, że Pinius do MWE nie przyszedł po to, aby przegrywać.
19. Guido Gigant - Jak na razie nic elektryzującego nie zrobił, w takim razie trochę spada.
20. Amazing Superstar - Swoją przegraną udowodnił, że Sparta jest niepokonany, bowiem wygrać z takim legendarnym teamem, jakimi są bracia Superstar, to wystarczający dowód na to. Za to będzie w finale Tag Teamów.
21. Nanor - Udany debiut przed PPV i dosyć długie utrzymanie się w Royal Rumble. Nic więcej powiedzieć nie można.
22. Brett The Bouble - Co prawda, wrócił, ale tylko na Royal Rumble. Mimo wszystko Brett kreuje sobie niesamowity powrót do MWE.
23. Assuś - Zawiódł Loorda, przegrywając z nim nad Misticiem i Predatorem, nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu TT z Motakerem.
24. Predator - Wygrana nad Assusiem i Misticiem mimo wszystko wiele nie zmienia.
25. Green Master - Przegrał Triple Threat Match, ale zdołał wystarczająco upokorzyć Aseyena, który ma odejść z MWE niedługo.
25.

Polecane: antyki warszawa

Komentarze:

2011-11-01 15:14:34, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Mógłbym prosić o używanie już nowej nazwy - Axe? Ogólnie się dziwie, że jestem na 9 pozycji przed...Shaggym, Bosskitem, Sirrem Matizo, Amazingiem, Guido, Motakerem i Mosorahikim? !?

:at:Down Rozkaz!

2011-11-01 15:15:36, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Bo dużo zrobiłeś.
Axe po tygodniówce, okej?
I mam dla ciebie bojowe zadanie. Znajdź najnowszą kartę Freddera.