MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Witamy na pierwszej gali MWE RAW. Właśnie na niej odbędzie się kilka wspaniałych walk oraz draft! Zwycięzcy kwalifikują się także do walk o pasy. Zapraszamy do obejrzenia.
Czytaj całość...
The "Fly Boy" Bohtes vs. Baesbori vs. Sparrow "The Flying Kid"

Wszyscy zawodnicy już w ringu, faworytem jest Baesbori, który góruje gabarytami nad przeciwnikami. Ale nic do końca nie wiadomo. Mamy gong!
Czytaj całość...
No tak, miałem pozwolenie na napisanie walki, chciałem napisać "Hair vs Hair", ale nie dostałem zgody tak więc single match.

maczomx (K5W) vs Velle - Single Normal Match
Czytaj całość...
Ok, ten post musi być, nie mogłem edytować innego :) Oto mój pomysł: Zrobić coś takiego w MWE, jak NXT w WWE. Tylko z 5 zawodnikami. Jeśli dostanę zgodę Huby, zrobię coś takiego... I to pewnie będzie mój ostatni akcent w MWE, gdyż zaczyna się rok szkolny i będę tu wpadał rzadko.
Czytaj całość...
Serdecznie witamy państwa w nowym programie MWE, MWE New School! Przed państwem członek Holl of Fame MWE i prowadzący MWE New School, Tim Seno!
Czytaj całość...
Może to nie najlepszy moment, ale cóż... Muszę wam powiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze odchodzę z MWE Gra, prawdopodobnie na zawsze... Przepraszam was za to. Przepraszam was też za to, że nie dokończyłem MWE New School. Kontynuacja nie spełniła moich oczekiwać... Oczywiście nie obwiniam nikogo z was, zwłaszcza Ciebie Huba. Powrócę do MWE tylko pod jednym warunkiem... Ale wątpię, czy zostanie on spełniony. Nie powiem wam o nim, jeśli chcecie wiedzieć, musicie się sami domyślić... Jeszcze raz ogromnie was przepraszam, że zawiodłem... Proszę o usunięcie danych Amazing Superstara z MWE Gra. Zapomniałbym o ważnej rzeczy. Mianowicie chodzi o MWE Holl of Fame MWE Gra. Na razie są w nim tylko dwie osoby- były zawodnik Pro Krewetka i wymyślony przez mnie Tim Seno... Być może, jeśli MWE przetrwa, znajdzie się tam więcej osób. To tyle, żegnajcie!
Czytaj całość...
Tak nie było mnie dosyć długo. Nie miałem weny do pisania walk :@ Jak widzę, Rokue odszedł na zawsze. Wielka strata dla MWE, stracić takiego zawodnika. Mam kontynuować temat? Powiedzcie swoją opinię.
Ultimate Kid:
Jeśli chcesz możesz napisać walkę, widzę, że starasz się podtrzymać temat ;)
Czytaj całość...
Huba Niszczyciel:
Dziękuję, skorzystam z okazji napisania :P
Ale wcale o temat nie dbam tylko trochę odświeżyłem, ale dziwi mnie to czemu nie ma Nastego?! Bierz Rackover! a Shaggiemu daj Slamground, a jak przyjdzie Naste to... to pomyślimy :O
Czytaj całość...
Uaktualniłem dane w pierwszym poście ;) Dodałem pasy, a za chwilę walka o jeden z nich :D

Single Match, walka o pas High Flyer Champion. The "Fly Boy" Bohtes vs maczomx:
Czytaj całość...
Ultimate Kid:
Nie wiem o co ci chodzi. Przydzieliłem pasy według swojego uznania, nie mów co mam robić. European Champion to to samo co Intercontinental. Zrobiłem pas High Flyer, ponieważ może wyjść z tego dobry storyline :D
No Slamground ma pisać Naste wraz z pomocnikiem, chyba wybrał ciebie? :O
A Rackover ja i Shaggy.
Czytaj całość...