MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Uaktualniłem dane w pierwszym poście ;) Dodałem pasy, a za chwilę walka o jeden z nich :D

Single Match, walka o pas High Flyer Champion. The "Fly Boy" Bohtes vs maczomx:

Jako pierwszy wchodzi maczomx wita się z fanami, jest lubiany przez publiczność, podobnie jak jego przeciwnik.

Teraz czas na "Fly Boy'a". Słyszymy już jego theme. Ale zaraz! Zamiast niego pojawia się The Mystico! Bierze mikrofon i zaczyna mówić:
- The Bohtes nie może się dziś pojawić, będę walczył za niego. Doznał poważnej kontuzji i możliwe, że nie pojawi się już więcej w MWE. Powiedział mi żebym walczył dziś za niego. Na titantronie ukazuje się nagranie, w którym Bohtes mówi TM'owi żeby walczył za niego. Niestety słychać tylko muzykę, nie ma obrazu. The Mystico idzie w stronę ringu.

Gong! Mamy zwarcie, TM silniejszy łatwo odpycha maczomxa. Zaczynają się kłócić. K5W otrzymuje kopniaka od Mystico. Jeszcze jeden, kolejny. maczomx leży już na ringu. TM zakłada Armbar. Na szczęście maczomxa są blisko lin, więc sędzia przerywa. The Mystico podnosi K5W i robi Irish Whip na liny. Piękny Powerslam! Pin.

1,
2,
...

Nie, maczomx przerywa. TM wstaje i wchodzi na 3 linę. Robi Flying Elbow! Znów pin

1,
2,
...

Jeszcze nie, K5W nie chce się poddać. Mystico podnosi go i odbija się od lin. Wykonuje Crossbody, ale maczomx przechwytuje go w locie i robi Backbreaker! Wchodzi na 3 linę i wykonuje 450 splash! Trafia na kolano! Teraz obydwaj leżą, kto pierwszy się podniesie? TM powoli wstaje. Jest już na nogach. Kopie leżącego maczomxa, nie podoba się to fanom. Zakłada Headlocka, ale K5W próbuje wstać. Jest już na kolanach, jeszcze trochę i mu się uda. Wstał! I teraz silne łokcie w twarz TM'a, po których ten puszcza uchwyt. Dropkick, maczomx szybko wstaje. Piękny moonsault! Pin.

1,
2,
...

Nie, TM się nie poddaje! Maczomx podnosi go i wykonuje Belly to Belly Suplex. Wchodzi na 3 linę i wykonuje Flying Headbutt! Teraz we dwóch leżą, maczomxa wyraźnie boli głowa, ale wstaje! Okłada leżącego Mystico. Cały czas widzimy mounted punching w wykonaniu K5W. Podnosi się i wchodzi na 3 linę! Mamy Frog Splash! Nie, TM unika! Wyraźnie czekał na tą okazję. Wstają obydwaj. Mystico wykonuje Hurricanranę na liny. To oznacza tylko jedno! Tak, robi 619! Próba przypięcia.

1,
2,
3...

The Mystico zostaje High Flyer Championem! Nie zapominajmy, że wziął udział w tej walce tylko dzięki Bohtesowi.
Komentarze:

2010-09-11 21:35:57, Ultimate Kid:

Huba Niszczyciel:
Weź przydziel pasy do barndu! :O
I wybierz kto ma pisać Slamground!
Pasy ustal tak!:
Rackover:
MWE Champion
MWE European Champion
MWE Rackover Tag-Team Champion
Slamground:
MWE World Heavyweight Champion
MWE Intercontinental Champion
MWE Slamground Tag-Team Champion

Tych High Flyer nie trzeba według mnie, ale rób co chcesz !? ...

2010-09-11 21:59:33, Lord of Love:

[a już nic, sorry nie doczytałem.]