MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
No tak, miałem pozwolenie na napisanie walki, chciałem napisać "Hair vs Hair", ale nie dostałem zgody tak więc single match.

maczomx (K5W) vs Velle - Single Normal Match
zdrowie
Słyszymy już muzykę K5W, który wychodzi na ring witając się ze swoimi jeszcze niezbyt licznymi fanami, wchodzi na ring gdy muzyka cichnie i zmienia się.

Na rampie widzimy Velle, ten młody zawodnik także nie ma jeszcze wielu fanów jednak jest lubiany przez widownię, wchodzi na ring.

Mamy gong, zwarcie, silniejszy Velle wpycha maczomx'a do narożnika, łokieć i jeszcze jeden. Velle bierze rozbieg, ale nie! K5W robi unik i Velle wbija się w narożnik.

Maczomx nie czeka, łapie przeciwnika za głowę i uderza w narożnik. Velle leży oszołomiony na macie, K5W wspina się na liny, jest już na trzeciej linie, skacze iii... I nie trafia, Velle schował się przed lecącym maczomx'em pod linami, szybko wychodzi i przypina.

1...
2...

Nie! Maczomx przerywa pin. Velle zaczyna pracować nad kończynami swego przeciwnika uderzając w każdą po kolei, wchodzi jeszcze kolanami w rękę K5W. Velle podnosi przeciwnika i ustawia go sobie pod Batista Bomb, ale nie! K5W wyrywa się i atakuje, prawy, lewy, prawy i drop kick! Velle upada na ziemię zamroczony natomiast jego przeciwnik nie czeka i zapina Walls of Jericho.

Są na środku ringu jednak Velle nie zamierza się poddać doczołguje się do lin, maczomx puszcza Velle, ale tylko po to by odciągnąć go na środek, ponownie zapina swą dźwignię, Velle jest zdruzgotany, ale musi odklepać i to też robi.

K5W wygrywa poprzez Submission.

Moja pierwsza walka. Wiem, mało akcji, ale dopiero się uczę, tak więc przepraszam.

Polecane: e-ssence

Partnerzy

  1. Mój blog