MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
The "Fly Boy" Bohtes vs. Baesbori vs. Sparrow "The Flying Kid"

Wszyscy zawodnicy już w ringu, faworytem jest Baesbori, który góruje gabarytami nad przeciwnikami. Ale nic do końca nie wiadomo. Mamy gong!

Sparrow i Bohtes od razu rzucają się na Baesboriego. Cała seria uderzeń i kopnięć. Oj, zaatakowali nogi olbrzyma, mądrze zrobili. Niski dropkick od Fly Boya. Sparrow odbija się od lin i wykonuje taką samą akcję. I silne kopnięcie w głowę od Flying Kida, Baes powalony!

Bohtes i Sparrow odbijają się od lin i mamy podwójny Beasboll Slide! Baes już za ringiem! Teraz Flying Kid i Fly Boy muszą załatwić sprawy między sobą.

Sparrow wychodzi z uderzeniem łokciem w twarz. Jeszcze jedno. Irish whip w narożnik. Closline, jednak Bohtes roni unik. I silne kopnięcie w brzuch. Sparrow jednak go odpycha. Aj, szybki closline dla zaskoczonego Fly Boya.

Tymczasem Baesbori wraca na ring. Jest już w kwadratowym pierścieniu. Flying Kid atakuje go, to był błąd! Baes przyblokował cios rywala. Aj, gigantyczny headbut, którym powalił Sparrowa.

1,
2,
...

Nie, nawet po tak silnym headbucie Sparrow się nie podda, odkopuje.

Baes podnosi go. I mamy body slam! Bohtes atakuje od tyłu Baesboriego. Cała seria uderzeń w plecy, jednak chyba na olbrzymie nie zrobiło to wrażenia. Odwraca się. Chwyta Fly Boya za gardło, szykuje się Chokeslam! I tak, Baes wykonuje tą akcję!

1,
2,
...

Sparrow rzuca się na Baesboriego i przerywa liczenie. I cała seria kopnięć w głowę na leżącym rywalu! To była skuteczna akcja.

1,
2,
...

Aj, Baes przerwał liczenie, aż Flying Kid odtoczył się do lin. Obaj wstają. I Sparrow już leży, potężny podbródkowy od Baesa go powalił!

Baesbori podnosi Sparrowa. Silne uderzenie w brzuch. Odbija się od lin i mamy closline!

1,
2,
...

Flying Kid jeszcze się nie poddaje, odkopuje.

Baes jest lekko zniecierpliwiony. Podnosi Sparrowa i wyrzuca go z ringu! Odbija się od lin i wykonuje Leg Drop na ciągle leżącym Bohtesie. Jednak ten robi unik!

1,
2,
...

Baes odkopuje, Bohtes musi sam zaatakować.

Fly Boy powoli, z trudem podnosi rywala. Za linami pojawia się już Sparrow. Skacze, jednak Baes przejmuje go w locie, szykuje się Chokeslam! Aj, zapomniał od Bohtesie. Nie, też go chwyta. Za chwilę możemy zobaczyć podwójny Chokeslam! Tak jest!

Ale co robi Baesbori. Przypina jednocześnie dwóch rywali!

1,
2,
3!!

Baesbori pokonuje Sparrowa i 'Fly Boya" Bohtesa w pojedynku trzech rywali. Faworyt zasłużenie zwyciężył.

Baes szczęśliwy opuszcza ring, trzeba przyznać, przypiął dwóch rywali, co się jeszcze chyba nie zdarzyło...

--