MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Money In The Bank!!

Witamy wszystkich! Czas na drugą galę Money In The Bank. Czekamy na wspaniałe starcia, wysokie loty, ładne akcje i niesamowite zwycięstwa! Nie ma co dłużej mówić, zaczynajmy!!
Czytaj całość...
Single match Loord vs. Mistic
Czeka nas dziś walka dwóch debiutantów, w dodatku będzie to kolejny epizod odwiecznej walki dobra ze złem, nie przedłużając. Zapraszamy na walkę!
Czytaj całość...
Unledo:
Oki, to masz:
Nazwa: Fredder
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 198 cm
Waga: 120 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Nitro Blast, Moonsault, Dropkick, Oklahoma Slam, Sto.
Dźwignie: Sharpshooter, Cross Armbreaker.
Finishery: Go To Sleep, Lie Detector.
Czytaj całość...
Mosorahiki vs. Shaggy Killer

No Count-Out Match

Witajcie na MWE! Dzisiaj przed nami pojedynek właściwie moich dwóch faworyzowanych zawodników, Mosorahikiego „The Eagle” i Rated R Shaggy’ego! Walka będzie bez wyliczeń poza ringowych, dzięki czemu będzie można się spodziewać lekkiego hardkoru! Właśnie z szatni wychodzi The Eagle! Wbiega na ring i zaczyna popisywać się przed publicznością! Na rywala długo nie musi czekać. Rated R Shaggy już wychodzi w powolnym stylu. W końcu obaj wrestlerzy stają przed sobą.
Czytaj całość...
Unledo:
Okejas. Będzie niedługo.
Już jest. :D


Loord vs. Mistic
Single Match
Witamy ponownie na MWE! Kilka tygodni temu widzieliście pojedynek wtedy jeszcze debiutantów Loorda i Mistica. Tak się składa, że ten pierwszy żąda rewanżu, aby się odegrać na Misticu! Walka będzie ponownie Single Matchem, ale liczymy na ciekawy pojedynek!
Czytaj całość...
Wychodzi dumnie na ring z pasem i mikrofonem w rękach. Staje w ringu i widocznie drwi z publiczności, mówiąc: Oj wy żałośni ludzie. Nikt! Powtarzam NIKT! Nie wierzył ze zdobędę ten pas, ale... tak się stało i macie przed oczyma najwspanialszą gwiazdę MWE! A, gdzie wasz ulubieniec Rothe, co? Boi się wyjść i stanąć przedemną twarzą w twarz bez tych żałosnych pomagierów? Co?! Jak widać tak. Już niedługo w walce obronie ten tytuł, ale żeby było ciekawiej to Rothe Gdy ja wygram to po walce uklękniesz prze najwspanialszą gwiazdą MWE udowadniając tym, że to ja jestem najlepszy. Gdy już to zrobisz Ci wszyscy żałośni ludzie zobaczą, że to ja jestem, byłem i będę najlepszy! Bo nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!! Wychodzi z ringu do szatni drwiąc z ludzi.
Czytaj całość...
...

1,
2,
3!!

The Aryan wygrywa walkę czterech rywali i zostaje nowym mistrzem MWE Gra!!

Nieprawdopodobne, Aryan nowym mistrzem MWE! Wznosi pas do góry, zmęczony, ale zadowolony. Schodzi z ringu. Aj, to było niepotrzebne. Kopnięcie w głowę dla wstającego Shaggiego. No cóż, cały Aryan. Stoi na rampie, unosząc pas do góry, zdobył go w uczciwej walce...
Czytaj całość...
Huba Niszczyciel:
Oki. To wklejam pojedynek.
-------------
Guido Gigant vs. Philip Watson vs. Sir Matizo
Triple Threat Steel Cage
Czytaj całość...
Unledo:
No nie... no nie...

Przez ten czas przygotowałem Hell In A Cell.
-----------------
Na ring wchodzi GM z mikrofonem w ręku! Chce coś obwieścić!
- Otóż, ostatnio MWE przeżyło kryzys, ale teraz myślę, że ta walka na pewno zapadnie wam w pamięć. Co mam w planach? A no coś znakomitego! Walka ośmiu zawodników Hell In A Cell z wykorzystaniem krzeseł, młotków i stołów! A na dodatek, żeby było dużo hardkoru, przed klatką, na rampie, postawię swój samochód!
Kibice się radują! Miło! GM jednak jeszcze nie skończył.
- Tak więc teraz pora na wejścia zawodników! Pierwszym z nim będzie „Per B” The Superstaaaaaaaar!
GM już zszedł z ringu, podczas gdy już trwa theme „Per B” The Superstara! Ustawia się przy narożniku.
Teraz słychać wejściową muzykę kolejnego z braci Superstar, Amazing Superstara! Biorąc przykład ze swojego bratanka, ustawił się przy narożniku naprzeciw niego!
Kto będzie następny? Jeden z niedawnych debiutantów – Loord! Jakby na urwanie głowy popędził do ringu.
Teraz wychodzi jak na razie największy rywal Loorda, Mistic! W przeciwieństwie do niego idzie powolnym krokiem, w końcu zajmuje miejsce w ringu.
Kibice teraz doprawdy się radują! Wychodzi utytułowany Huba Niszczyciel! Popisuję się nieznacznie przed fanami, po czym wchodzi na ring!
Sparta! Teraz pora na niego! Wcześniej walczył o WHC, jednak przegrał w Triple Threath Matchu, który wygrał z kolei Philip Watson! Już wszedł na ring po schodkach.
Teraz czas na siódmego zawodnika! Jest nim Motaker! Z oczami zemsty wchodzi na ring, także po schodkach. Ledwie wszedł, a już…
Już słychać muzykę wejściową Sira Matizo! W ostatnim jego pojedynku Hell In A Cell oberwał Frog Splashem od K5W, kiedy leżał na stołku. Teraz, ma nadzieję, że mu się to nie zdarzy. Już wszedł na ring.
Następnie już upuszczono klatkę! Ośmiu zawodników i sędziowie. Ale jeszcze przed klatkę wjechał jeden z pracowników MWE luksusowym samochodem Chevrolet Corvette! Idealny model do rozwałki! Następnie ten oto pracownik wszedł na trybuny.
Czytaj całość...
Na ring wchodzi Master Of Game z mikrofonem w ręku i przede wszystkim z bandażem na głowie! Kolejny speech. Kibice buczą!
- Witam MWE Universe. Widzieliście moją walkę niedawno z K5W, niestety przeze mnie przegraną. Wiedzcie jednak, że on na to nie zasłużył. Po meczu począł się jarać po całym budynku, a następnie dopadł mnie w szatni i wykonał Powerbomba o szafkę! Cóż powiedzieć, chamskie zachowanie, a zarazem początek feudu! Żądam tu i teraz rewanżu!
Wychodzi następnie do szatni. Nagle na ekranie pojawia się filmik z GM’em i K5W w biurze GM’a!
GM: - Witaj, K5W.
K5W: - Witam szanownego pana GM’a.
GM: - Otóż ja tylko pragnę pogratulować panu zwycięstwa nad niedawnym European Championem Master Of Game! Walka w pańskim wykonaniu była doprawdy wspaniała.
K5W: - A no, to się wie, kiedy najlepszy w tym całym MWE, dla niego wszystko jest banałem.
GM: - Banałem jest także wykonaniu Powerbomba na szafę dla Master Of Game?
K5W: - A… ale-e… o co chodzi? Jakieś zlecenie?
GM: - Nie! Myślisz, że jestem idiotą?
K5W: - Nie, nie! Ja pana mam za doprawdy mądrego człowieka!
GM: - Może i, ale nie musisz ze mnie robić jakiegoś kolesia klasą niższą od ciebie. Wiem, co zrobiłeś na MoG’u! Tak, po wygranej w walce w celu zwykłego zakpienia z niego wykonałeś na nim w atak jego własnej szatni! Wiesz, co mu się mogło wydarzyć? Tak, jesteś tutaj, aby walczyć, ale nie po to, aby być zwyczajnym bandytą! Więc dzisiaj nocą masz Tag Team Match przeciwko Philipowi Watsonowi i Master Of Game! Nie wiem, kto będzie twoim pomocnikiem, nie moja sprawa. Jeśli przegrasz, zostaniesz ZWOLNIONY! Zrozumiano?
K5W: - Taaak… jest.
GM: - Więc żegnam i miłej nocy.
W końcu filmik na ekranie zgasł. Czyżby to było promo tej walki? Kibice w każdym razie poczęli buczeć w stronę K5W!
Jednak to jeszcze nie jest pora na walkę Tornado Tag Team! W planach na razie mamy single match! Zawalczą Fredder z Bossiskitem! Szykuje się kolejna ciekawa walka! Przez ten czas już słychać sound theme Bossiskita! Dumnie wchodzi na ring!
Czytaj całość...