MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi Master Of Game z mikrofonem w ręku i przede wszystkim z bandażem na głowie! Kolejny speech. Kibice buczą!
- Witam MWE Universe. Widzieliście moją walkę niedawno z K5W, niestety przeze mnie przegraną. Wiedzcie jednak, że on na to nie zasłużył. Po meczu począł się jarać po całym budynku, a następnie dopadł mnie w szatni i wykonał Powerbomba o szafkę! Cóż powiedzieć, chamskie zachowanie, a zarazem początek feudu! Żądam tu i teraz rewanżu!
Wychodzi następnie do szatni. Nagle na ekranie pojawia się filmik z GM’em i K5W w biurze GM’a!
GM: - Witaj, K5W.
K5W: - Witam szanownego pana GM’a.
GM: - Otóż ja tylko pragnę pogratulować panu zwycięstwa nad niedawnym European Championem Master Of Game! Walka w pańskim wykonaniu była doprawdy wspaniała.
K5W: - A no, to się wie, kiedy najlepszy w tym całym MWE, dla niego wszystko jest banałem.
GM: - Banałem jest także wykonaniu Powerbomba na szafę dla Master Of Game?
K5W: - A… ale-e… o co chodzi? Jakieś zlecenie?
GM: - Nie! Myślisz, że jestem idiotą?
K5W: - Nie, nie! Ja pana mam za doprawdy mądrego człowieka!
GM: - Może i, ale nie musisz ze mnie robić jakiegoś kolesia klasą niższą od ciebie. Wiem, co zrobiłeś na MoG’u! Tak, po wygranej w walce w celu zwykłego zakpienia z niego wykonałeś na nim w atak jego własnej szatni! Wiesz, co mu się mogło wydarzyć? Tak, jesteś tutaj, aby walczyć, ale nie po to, aby być zwyczajnym bandytą! Więc dzisiaj nocą masz Tag Team Match przeciwko Philipowi Watsonowi i Master Of Game! Nie wiem, kto będzie twoim pomocnikiem, nie moja sprawa. Jeśli przegrasz, zostaniesz ZWOLNIONY! Zrozumiano?
K5W: - Taaak… jest.
GM: - Więc żegnam i miłej nocy.
W końcu filmik na ekranie zgasł. Czyżby to było promo tej walki? Kibice w każdym razie poczęli buczeć w stronę K5W!
Jednak to jeszcze nie jest pora na walkę Tornado Tag Team! W planach na razie mamy single match! Zawalczą Fredder z Bossiskitem! Szykuje się kolejna ciekawa walka! Przez ten czas już słychać sound theme Bossiskita! Dumnie wchodzi na ring!

Następnie wchodzi Fredder, chwaląc się przed publicznością swoim pasem MWE Tag Team! Pokonał w końcu wraz z Rothe’em na drodze do niego braci Superstar i The Rockersów! Daje potem pracownikowi MWE zdobycz na przechowanie przed walką!

Fredder vs. Bossiskit

Mamy gong!

Zaczynamy od przyduszania do obu zawodników. Ściskają się obaj, następnie jednak Fredder przejmuje inicjatywę i rzuca Bossiskita na liny! Irish Whip i oponent nadziewa się na potężnego Big Boota!

Następnie Fredder go podnosi. Low Kick w prawe udo, Gut Kick i następnie Haymaker w stronę Bossiskita! Dobija potężnym dropkickiem! Następnie szarża Freddera i Sto z biegu! Próba pinu! Ale kopniak w jaja w ramach wybrony od Bossiskita!

Ten wstaje natychmiastowo, rzuca oponenta na narożnik. Ten jednak od niego się odbija i Moonsault! Ależ go dziabnął! Następnie Fredder odbija się od lin, ale Bossiskit stosuje Jumping Knee! Następnie Boss nakierowuje rywala na narożnik. Oddala się lekko, po czym wbiega i Player’s Boot! Unik Freddera, który zachodzi przeciwnika od tyłu zasadzając ponowne Sto!

Kontra Bossiskita! Podcina stojącego Freddera, który głową zarywa o ochraniacz od narożnika! Wstaje, łapie za nogę Freddera i potężny Knee Slam! Próbuje jeszcze raz! Ale Fredder kontruje kopniakiem w głowę! Potem wbiega na Bossiskita, ale nadziewa się na jego kolanko!

Próba pinu!

1…

Nie! Fredder odkopuje!

Bossiskit, Gut Kick w czuły punkt Freddera, po czym ustawia go pod Mizard Of Oz! Tak! Przepięknie! Ale Fredder się przetacza, szarżuje na Bossiskita! Ten chce go nadziać na Big Boota! Unik, po czym Fredder odbija się od narożnika i Moonsault! Piękny i szybki zwrot akcji!

Co to? Na rampie widzimy K5W! W czasie, kiedy akurat Fredder wychodził poza ring! Bossiskit to zauważył, bo zaczął bez sensu zagadywać sędziego! Wykorzystał to K5W, którzy bez wiedzy prowadzącego mecz zastosował dwa Powerbomby na Fredderze! Podnosi go, i przepiękny Roundhouse Kick! Następnie odbija się od bandy i oł! Frog Splash! Zadowolony z siebie K5W ucieka w trybuny! Ale najpierw wprowadza Freddera w ring! Chyba już znamy partnera K5W do walki Tag Team z Philipem Watsonem i Master Of Game! Będzie to Bossiskit! Ten już przestaje zagadywać sędziego, po czym podnosi obolałego Freddera! Odpycha go na narożnik! Fredder jednak w naporu furii szarżuje na Bossiskita i Clothesline! Unik i Whisper In The Wind! Tak! Prosto w głowę Freddera, na której już pojawiła się krew! Niesamowite!

Bossiskit próbuje pinu na Fredderze, ale co to! Ten go wywraca, ale jego rywal jednak nogami przydusza go, po czym dociąga się do lin! Potem łapie za rękę Freddera! Oł! To musiało boleć! Bossiskit wyleciał zza ring w ramach uszkodzenia ręki Freddera!

Bossiskit wchodzi na narożnik! Zaraz przyszykuje nam coś specjalnego! Ofiarą tego będzie Fredder! Bossiskit skacze! Przepiękny Leg Drop na głowę Freddera! Natychmiastowy pin!

1…

2…

3…!

Bossiskit wygrywa mecz, a Fredder po raz pierwszy w swej karierze w MWE przegrywa! Jednak przyznać należy, że bez K5W ten pojedynek byłby o wiele dłuższy i nie było by to takie wiadome, czy Bossiskit by wygrał. No ale trudno! Bossiskit dumny wychodzi do szatni!

Ale nie! Coś się szykuje! Postanawia wycieńczyć Freddera i odwraca się w jego stronę! Podchodzi do niego, podnosi, łapiąc za rękę, po czym przechodzi za linę! Następnie odskakuje! To musiało boleć Freddera!

Następnie Bossiskit wchodzi na liny! Kolejny przepiękny skok będzie! Splash z trzeciej liny! Potem odbija się o lin, stąpa o głowę Freddera, następne odbicie i Flip Leg Drop! Fredder z bólu się podnosi! Bossiskit rzuca z całej siły oponenta na liny, ten wypada z ringu, wstaje, ale Baseball Slide od przeciwnika! Publiczność buczy wyraźnie! Ale Bossiskit sygnalizuje, że coś się stanie!

Tak! Biegnie na liny i Splash na leżącego poza ringiem Freddera!

Następnie Bossiskit schodzi do szatni. Natomiast Fredder leży obolały na betonie! Szykuje nam się nowy feud? To nadal jest pod znakiem zapytania, ale wiemy jedno – będzie się działo!
No tak! Walka wieczoru nadeszła! Walka Tornado Tag Team K5W i prawdopodobnie Bossiskit kontra Master Of Game i Philip Watson! Zapowiada się doprawdy ciekawie.

Właśnie swój wejściowy theme zalicza K5W! Wchodzi na ring. Zaraz po nim Bossiskit! Tak, przewidziałem to.

Potem natomiast gra muzyka Master Of Game i Philipa Watsona! Wchodzą w pośpiechu na ring, publiczność wiwatuje! Dobra atmosfera przed głównym wydarzeniem tego wieczoru!

Zawodnicy ustawiają się w pozycji bojowej!

K5W i Bossiskit vs. Master Of Game i Philip Watson
Tag Team Match

Na ringu na razie będą walczyć K5W I Philip Watson!

Mamy gong!

K5W oddaje powolnego lewego sierpowego w stronę MoG’a, ten jednak oddaje. I tak w kółko. W końcu coś się dzieje. Master Of Game w furii oddaje Big Boota w stronę K5W! Ale ten łapie jego nogę i podcina! Jednak nadal ma złapaną nogę MoG’a, który potężną siłą rzuca go na liny! Irish Whip i Jumping Knee dla K5W!

Następnie MoG przyciąga K5W w stronę lin, kładzie na najniższej linie i przydusza!

1…

2…

Ale jednak! Bossiskit zasadza potężnego Hotshota dla MoG’a, po czym ten upada! K5W wykorzystuje sytuację, odbija się z trzeciej liny i Splash! Próba pinu, ale Master Of Game szybko wstaje. Przydusza K5W i rzuca go na narożnik! Następnie oddaje mu dwa Chopy! Potem wsadza go na szczyt narożnika! Szykuje się Superplex! Ale nie! K5W oddaje kopniaka MoG’owi, po czym wykonuje kolejny Splash! Ale MoG go łapie! Ustawia pod Spinebuster! Jego też wykonuje!

Za włosy ciągnie K5W, po czym go przyciąga do swojego partnera z drużyny. Piątka z Philipem Watsonem, co miało oznaczać zmianę! Obaj odbijają się od lin, PW zasadza Speara w brzuch, z kolei Master Of Game potężnego Big Boota w plecy! W końcu przechodzi na drugą stronę lin, gdyż sędzia zaczął wyliczać.

Philip Watson podnosi K5W, który jednak odtrąca go głową na liny! Ten się opiera. I co to? Oddaje mu prawego sierpowego i mamy ładny Decatitavor!

Philip Watson ucieka poza ring, ale nie uniknie ataku od K5W. Ba, może to dla niego nawet gorzej! Bowiem obrywa Splasha z trzeciej liny! Łał! Jednak co to! Master Of Game schodzi z lin i bez wiedzy K5W stosuje na nim Double Underhook DDT! Sędzia zaczyna wyliczenie poza ringowe!

1…

2…

Philip Watson wstaje, ciągnie za rękę K5W, ale ten oddaje mu atak łokciem!

3…

W końcu obaj wchodzą na ring! K5W zaczyna oblewać go serią ciosów! Jumping Knee, Knife Edge Chop, Roundhouse Kick i Rolling Savate! Ale to za mało dla Philipa Watsona! Wycieńcza go ostatecznym Enzuigiri. Potem siada na niego i zaczyna oblewać go serią ciosów! Master Of Game wchodzi na ring i zaskakuje K5W Big Bootem w plecy! Potem znowu przechodzi na drugą stronę lin. PW korzysta z okazji i rzuca od siebie K5W! Ten jednak blokuje prawy sierpowy, kopie go po prawym udzie i ustawia pod Powerbomb! Tak! Rzuca nim o MoG’a! Ten wylatuje poza ring i uderza głową o stolik komentatorski!

K5W ciągnie następnie Philipa Watsona za nogi, podnosi go przed swoim partnerem z drużyny i piątka z Bossiskitem! Maczomx wchodzi na narożnik! Bossiskit wykonuje Mizard Of Oz na PW, a K5W skacze na niego i Splash! W końcu przechodzi na drugą stronę lin.

Bossiskit następnie podnosi ociężałego Philipa Watsona. Bierze duży zamach i oddaje mu potężnego kopniaka w głowę! I jeszcze raz! A następnie Dropkick! Biegnie na PW i Throwback! Pięknie!

Podnosi PW, trzymając go za rękę, ale ten łapie go, Headbutt i Belly To Belly Suplex! Bossiskit jednak natychmiastowo wstaje i rzuca PW na narożnik! Ale ten okazuje się silniejszy i to Boss prze na narożnik, od którego się odbija i Flying Elbow! Obaj wyraźnie ucierpieli!

Obaj zawodnicy czołgają się do swoich partnerów z chęcią zmiany partnerów! Tak! Dają sobie piątki! MoG jednak otrzymuje Clothesline od K5W, wstaje i kolejny, i kolejny! Przez ten czas GM na rampie, a obok niego sam Rothe! Ten prze w stronę ringu, ale Bossiskit odbija się od lin i Corskrew Body Attack! Rothe powalony! Z kolei GM już zbiega do szatni, boi się wyraźnie Bossiskita! Sędzia na to patrzy!

MoG i PW korzystają z sytuacji i K5W dostaje od nich po Spearze i Codebreakerze! PW natychmiastowo wraca na ring. Kiedy sędzia się odwrócił, MoG zastosował pinu!

1…

2…

Nie! Bossiskit przerywa! Podnosi MoG’a i potężny Jumping Heel Kick w jego stronę, ten poszedł już na drugą stronę lin, natomiast K5W zasadza Flip Senton Attack! Następnie Seated Senton! K5W podnosi następnie MoG’a i Hurraicanrana!

K5W sygnalizuje Frog Splash! Wchodzi na narożnik, PW prze na niego po drugiej stronie lin, ale zasadza mu potężnego kopa w głowę! I Frog Splash na MoG’u! Tak! Natychmiastowy pin!

1…

2…

3…!

Tak! Mamy zwycięzców tego oto meczu! Są nimi K5W i Bossiskit, a ten pierwszy natomiast nie zostaje zwolniony! Cieszą się wzajemnie z meczu, po czym schodzą do szatni!

Następnie Rothe wstaje. GM wraca, wchodzi po rampie i pokazuje Rothe’owi jego cel – Master Of Game’a! Szykuje nam się coś nieprzewidzianego! Philip Watson chce jednak ochronić swojego towarzysza, ale Rothe daje mu Dropkicka. Następnie wchodzi na trybuny. Rotha i PW dzieli tylko banda! I co to! Rothe! Stosuje RKO na bandę! Potem błyskawicznie wchodzi na ring! Publiczność buczy w jego stronę!

Podchodzi na narożnik i sygnalizuje Running Punt Kick! Biegnie, i Master Of Game obrywa! Leży na ziemi zakrwawiony i nieprzytomny! Rothe wychodzi z ringu i wraz z GM’em wchodzą do szatni.