MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Unledo:
No nie... no nie...

Przez ten czas przygotowałem Hell In A Cell.
-----------------
Na ring wchodzi GM z mikrofonem w ręku! Chce coś obwieścić!
- Otóż, ostatnio MWE przeżyło kryzys, ale teraz myślę, że ta walka na pewno zapadnie wam w pamięć. Co mam w planach? A no coś znakomitego! Walka ośmiu zawodników Hell In A Cell z wykorzystaniem krzeseł, młotków i stołów! A na dodatek, żeby było dużo hardkoru, przed klatką, na rampie, postawię swój samochód!
Kibice się radują! Miło! GM jednak jeszcze nie skończył.
- Tak więc teraz pora na wejścia zawodników! Pierwszym z nim będzie „Per B” The Superstaaaaaaaar!
GM już zszedł z ringu, podczas gdy już trwa theme „Per B” The Superstara! Ustawia się przy narożniku.
Teraz słychać wejściową muzykę kolejnego z braci Superstar, Amazing Superstara! Biorąc przykład ze swojego bratanka, ustawił się przy narożniku naprzeciw niego!
Kto będzie następny? Jeden z niedawnych debiutantów – Loord! Jakby na urwanie głowy popędził do ringu.
Teraz wychodzi jak na razie największy rywal Loorda, Mistic! W przeciwieństwie do niego idzie powolnym krokiem, w końcu zajmuje miejsce w ringu.
Kibice teraz doprawdy się radują! Wychodzi utytułowany Huba Niszczyciel! Popisuję się nieznacznie przed fanami, po czym wchodzi na ring!
Sparta! Teraz pora na niego! Wcześniej walczył o WHC, jednak przegrał w Triple Threath Matchu, który wygrał z kolei Philip Watson! Już wszedł na ring po schodkach.
Teraz czas na siódmego zawodnika! Jest nim Motaker! Z oczami zemsty wchodzi na ring, także po schodkach. Ledwie wszedł, a już…
Już słychać muzykę wejściową Sira Matizo! W ostatnim jego pojedynku Hell In A Cell oberwał Frog Splashem od K5W, kiedy leżał na stołku. Teraz, ma nadzieję, że mu się to nie zdarzy. Już wszedł na ring.
Następnie już upuszczono klatkę! Ośmiu zawodników i sędziowie. Ale jeszcze przed klatkę wjechał jeden z pracowników MWE luksusowym samochodem Chevrolet Corvette! Idealny model do rozwałki! Następnie ten oto pracownik wszedł na trybuny.

Zawodnicy już stają do walki!
The „Per B” Superstar vs. Amazing Superstar vs. Loord vs. Mistic vs. Huba Niszczyciel vs. Sparta vs. Motaker vs. Sir Matizo
8-man Hell In A Cell Match

Mamy gong!

Na początek siedem zawodników podchodzi do siebie i zaczyna się lać. Jedynie Loord wychodzi poza ring i wyjmuje spod niego krzesło. Natychmiastowo.

W końcu Huba Niszczyciel wyrzucił, rzucając go za liny, poza ring Mistica. Walnął boleśnie o klatkę. To samo zrobił Sparta z Amazing Superstarem. Następnie Motaker rzuca na liny Sir Matizo i wywala go Clotheslinem! Potem jemu chairshota zakłada Loord! Są teraz tylko cztery osoby na ringu. The Superstar, Huba Niszczyciel, Sparta i Motaker. Per B zostaje jednak wywalony Scoop Slamem poza ring przez Hubę Niszczyciela. Sparta i Motaker zaczynają lać się między sobą, ale Huba popycha ich na liny i żegna ich podwójnym Clotheslinem!

Następnie Loord zaczyna lać się z Sir Matizo. Kończy się jednak potężnym Suplexem w kratę dla niedawnego debiutanta. Ale potem Sir Matizo obserwuje od Mistica potężnego Dropkicka! Sir Matizo się wywraca i walnął o narożnik. Następnie bracia Superstar weszli na ring. Huba Niszczyciel na nich zaszarżował, ale oni skontrowali podwójnym DDT. Przez ten czas Sparta z Motakerem znowu się leją. Wygrywa Sparta poprzez Big Boota.

Przez ten czas The Superstar odbił się z trzeciej liny i dropkick dla wstającego Huby Niszczyciela! Potem Amazing Superstar załatwia mu Side Slama! Następnie bracia dropkickami żegnają Hubę, który wylatuje poza ring i zarywa o kratę.

Przez ten czas na ring wkroczyli Mistic i Sparta! Ten pierwszy załatwił Per B Hurraicanranę, który wyleciał zza ring, a drugi Big Boota w plecy Amazing Superstara! Ale na narożnik wchodzi Motaker i podwójny Flying Clothesline! Ale Mistic uniknął, w przeciwieństwie do obolałego Sparty. Następnie zaskoczył szarżującego Mmo Drop Toe Holdem, po czym zarył o liny i przetoczył się poza ring!

Poza ringiem z kolei Sir Matizo oblewa serią low kicków Hubę. Jednak ten w końcu łapie za nogę Sir Matizo i Dragon Screw! Oponent obrywa o narożnik, po czym Huba ciągnie go za włosy i robi Scoop Slam o kratę! Odwraca się i zaskakuje go Mistic Missile Dropkickiem z narożnika! Z kolei Loord padł w sidła braci Superstar. Oblewają go serią Knife Edge Chopów. W końcu unika jednego od Amazing Superstara i wykonuje mu Reverse DDT! Następnie sidewalk slam dla nadbiegającego Per B, który walnął leciutko o kratę!

Następnie Sparta, Motaker i Loord spotykają się w ringu. Przez ten czas także wszedł Mistic ze stołem. Po czym go ustawił na środku ringu. Przez ten czas Motaker i Loord podwójnym sidewalk slamem oślepili Spartę, po czym zaszarżowali obaj na Mistica! Otoczyli go z dwóch stron, następnie podwójny suplex na stół! Ten się złamał! To musiało boleć! W końcu jednak Per B wchodzi na liny, po czym odbija się z nich i wykonuje Splash na Motakerze! Ten jednak go skontrował i upadli obaj, po czym Mmo stosuje Hell’s Gate! Ale Loord przerywa. I Spear dla wstającego Per B!

Następnie Loord ciągnie Motakera za włosy i go wywala poza ring.
Teraz na niego wchodzi Huba Niszczyciel! Rzuca Loorda na liny, Irish Whip i Big Boot dla oponenta! Ale Per B wstaje, zaskakuje Hubę, odwraca go w jego stronę i Track SS! Pin!

1…

Loord przerywa!

Przez ten czas Sparta leje się z Misticiem. Samoan Strike, a następnie Samoan Drop w klatkę i olbrzym wyważa kratę za pomocą „karła” Mistica! Pięknie! Ale obaj ucierpieli! Wykorzystali to natychmiast Huba, który ześlizgnął się spoza ring, i Motaker! Ten drugi oślepił swojego rywala podbródkowym, następnie położył go na stół! Potem on sam na niego wszedł i ustawił Hubę pod MoDDT! Tak! Przepięknie! Huba, oślepiony, stacza się ze stołu! Czy jest przytomny? Na całe szczęście stwierdzam, iż nadal żyje.

Teraz na Motakera zaszarżował The Superstar, który przywitał go Jumping Kickiem! Przez ten czas na ringu zaczęli się lać Amazing Superstar z Loordem. Ten pierwszy zasadził mu Track SS, ale Loord następnie ustawił go pod DDT i to wykonał. Potem Loord Atomic Dropem wywalił Amazing Superstara poza ring. Jednak złapał się lin i Shoulder Block dla Loorda, który upadł! Amazing Superstar następnie pinuje!

1…

2…
Nie, nie teraz! Loord odkopuje, a następnie odpycha Amazing Superstara do narożnika i oddaje mu Overhand Punch’e! Jednak oponent unika czwartego, po czym Chicken Wings na rywalu i wywala go poza ring!

Przez ten czas zza klatką walczą Sparta, Motaker i Mistic! Znowu! Ci dwaj ostatni tworzą zgrany duet i zasadzają podwójny Suplex dla Sparty na kratę! To musiało boleć! Motaker podnosi Spartę o rękę, ale ten wsadza mu w palce w oko i odpycha prawym sierpowym! Motaker opiera się o stołek komentatorski, po czym Sparta go na nim kładzie, następnie porozumiewa się z Misticiem! Jakaś narada! Tak! Mistic wchodzi na szczyt klatki! Zapowiada kibicom niezłą dawkę hardkoru! No oczywiście! Mistic stosuje Starship Pain z szczytu klatki na stołek komentatorski, na którym leży Mmo! To musiało boleć! Kibice skandują imię Mistica! Super! Stołek komentatorski załamał się na dodatek! Obaj ucierpieli!

Sparta przybliża się do dwóch rywali, ale od tyłu zachodzą go bracia Superstar! Od Amazinga dostaje Cool Shota! Od Per B natomiast Backbreakera! Zgrany duet! Ale następnie od tyłu zachodzą ich Loord i Huba Niszczyciel! Obaj upadają od potężnych uderzeń w plecy. Następnie Loord z Hubą wdają się w jakieś pogaduszki. W końcu twarz tego bardziej doświadczonego zmarkotniała, po czym łapie oponenta za szyję! Szykuje nam się Chokeslam! Tak! Potężny Chokeslam od Huby Niszczyciela! Następnie ten kieruje się na szczyt klatki. Za nim idą Sparta i Mistic! Ten drugi po wspinaczce otrzymuje Big Boota od Huby, po czym wraca na dół pod bolesnym upadkiem! Ajć! Przez ten czas bracia Superstar walą Motakera. Amazing złapał Mmo od tyłu, po czym Per B przyszykował dla niego Enzuigiri w głowę!

Na szczycie klatki natomiast Sparta dominuje nad Hubą. Zbliżają się do drugiego końca, tam w końcu Huba blokuje sierpowego od przeciwnika , odpycha go i potężny Spear! Potem podchodzą do końca klatki, naprzeciw samochodu! Huba podnosi Spartę! Co?!? To szaleństwo! Huba to psychopata! Sygnalizuje Last Ride na Sparcie! Kibice wiwatują, czy przypadkiem nie zagłuszają mojego głosu? Ale głośno! Huba ustawia Spartę pod Last Ride, i także podnosi go do góry! Rzuca go na dół, prosto na samochód! Tak! Last Ride! Sparta zniszczył swoim ciężarem dach samochodu! Niesamowite! Do czego MWE się posuwa!

Przez ten czas Loord z braćmi Superstar i Misticiem walczą. W końcu ten ostatni stosuje na The Superstarze Hurraicanranę, lecz Amazing zasadza mu kolejnego Cool Shota! Jednak Loord zasadza dropkicka w plecy Amazinga, następnie ustawia go pod Chokeslam! Rzuca go na leżącego Mistica! Także przepiękny Chokeslam!

Kilkanaście sekund później Amazing, Loord i niedawno powstały Motaker znaleźli się na ringu. Zaskoczył ich także Mistic, który zastosował Starship Pain na Motakerze! Przez ten czas Huba zszedł z klatki. Spartę wyniesiono z samochodu, zaopiekowała się nim następnie opieka medyczna. Co uczyni Huba? Przez ten czas, kiedy czwórka innych wrestlerów się leje, on wsiada do samochodu, odpala go i wjeżdża w klatkę! Wyważa ją, po czym wjeżdża w ring! Chce wyjść z samochodu, ale Mistic zaskakuje go Missile Dropkickiem z trzeciej liny w okno samochodu! Trafiło prosto w Hubę! Ale Mistic też ucierpiał! Przez ten czas Amazing i Loord się tłuczą. Loord rzuca Amazinga na narożnik. Następnie szarżuje na niego, ale rywal unika! Następnie jeden z braci Superstar ciągnie go za nogi, po czym ustawia pod Side Slam! Ale jeszcze to nie koniec „kombosu”! Amazing ustawia przeciwnika pod Cool Shot! I to robi! Trzeci Cool Shot w tym pojedynku!

Potem jednak szarżuje na niego Motaker, ale Amazing Superstar sprytnie go unika, po czym on leci w liny i wylatuje poza ring!

Amazing Superstar stosuje pin na Loordzie!

1…

2…

3…!

Przepiękny Hell In A Cell Match! Zwycięzca, przez pin na Loordzie, to Amazing Superstar! Kibice jednak na niego buczą! Owszem, zwyciężył, ale nie miał największego wkładu w meczu! Ale wyraźnie dawał o sobie znać! Poza tym, ze względu na jego heelowską rolę jego zwycięstwo zbyt bardzo może się nie podobać. W końcu wychodzi z ringu i idzie do szatni, z klatki wydostaje się za pomocną pozostałej szpary, jaką wyrządził samochód kierowany przez Hubę Niszczyciela!
Komentarze:

2011-09-03 10:44:45, na kolana i do pana:

Akhved:
Kurczę ... Ładna rozróba . Piękna walka . Najlepszy Huba z samochodem i Last Ride :D

2011-09-04 15:32:18, Go-To-Sleep:

Kiedy wrócę do domu, wkleję trzy lub dwie walki, które będą wprowadzały do feudów.

2011-09-05 07:04:48, na kolana i do pana:

Akhved:
Zostawiam w takim razie wolny post .