MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Mosorahiki vs. Shaggy Killer

No Count-Out Match

Witajcie na MWE! Dzisiaj przed nami pojedynek właściwie moich dwóch faworyzowanych zawodników, Mosorahikiego „The Eagle” i Rated R Shaggy’ego! Walka będzie bez wyliczeń poza ringowych, dzięki czemu będzie można się spodziewać lekkiego hardkoru! Właśnie z szatni wychodzi The Eagle! Wbiega na ring i zaczyna popisywać się przed publicznością! Na rywala długo nie musi czekać. Rated R Shaggy już wychodzi w powolnym stylu. W końcu obaj wrestlerzy stają przed sobą.
farba na rdzę
Mamy gong!

Mosorahiki łapie Shaggy’ego i już na początku walki mamy headlocka! The Eagle zaczyna go okładać prawą pięścią, w końcu pan Rated R kontruje łokciem, po czym ustawia Mosorahikiego pod Snap Suplex! To także robi Shaggy, ale Mosorahiki kontruje, robi fikołka i odbija się od lin! 720 DDT z trzeciej liny!

Następnie The Eagle ciągnie za włosy Shaggy Killera. Uderza go kolankiem. Następnie seria middle kicków w prawe udo. W końcu Rated R Shaggy opiera się o liny. Mosorahiki na niego szarżuje, ale Shaggy go przerzuca nad sobą i high flyer wypada za ring! To musiało boleć! Następnie Shaggy przechodzi na drugą stronę lin i wykonuje Axe Handle z lin na Mosorahikim!

Shaggy podnosi za rękę Mosorahikiego, ale ten oddaje mu podbródkowy! Łapie się za głowę, po czym The Eagle podbiega i wykonuje Bulldog! Następnie zaczyna kopać w głowę Shaggy’ego! Sędzia jednak go od niego odsuwa. Shaggy próbuje się podnieść, ale The Eagle dobija Kenka Kickiem w głowę!

Mosorahiki potem wchodzi na narożnik, Shaggy wstaje, opierając się o bandę. The Eagle wykonuje na nim Frog Splash! Shaggy jednak odskakuje do boku i Mosorahiki zarywa głową o bandę! Następnie Rated R Shaggy stosuje na oponencie Shaggyplex! O bandę! Mosorahiki leci w trybuny!

Rated R Shaggy zaczyna popisywać się przed publicznością. Podnosi ręce w górę! Widać głowę The Eagle’a spoza bandy! Shaggy jest szaleńcem?!? Przeskakuje przez bandę i wykonuje na wstającym The Eagle Rated Speara!

Shaggy też na tym ucierpiał! Obaj wstają z trudem. Shaggy opiera się o bandę. Big Boot od Mosorahikiego! Przechodzi przez bandę. Prowadzi Shaggy’ego o narożnik. Wali o niego głową przeciwnika, po czym sprowadza go na ring! Na czele Shaggy’ego widoczna jest krew!

Mosorahiki następnie wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Eagle Fly! Tak, wykonuje Eagle Fly! Natychmiast pinuje!

1…

2…

Shaggy przerywa pin! Ale Mosorahiki natychmiastowo stosuje Polish Wave!
Rated R Shaggy cudem czołga się do lin i dotyka najniższej liny! Ekstra!

Mosorahiki zmuszony jest przerwać. Wstaje, aż Rated R Shaggy wstanie. Ten opiera się o liny. Mosorahiki wyrzuca go z ringu Clotheslinem! Rated R Shaggy wstaje, ale jego rywal dobija go Baseball Slidem!

Rated R Shaggy zostaje powalony. Mosorahiki skacze z lin i Polish Press! Nadziany na kolanko Shaggy’ego! Ten wstaje, siada na Mosorahikiego i oblewa go serią pięści!

Zmuszony jest przestać. Mosorahiki leży na betonie. Rated R Shaggy patrzy na niego i rzuca mu różnorodne bluzgi. Następnie podnosi go, ustawia pod Butterfly Suplex! Tak jest, Butterfly Suplex prosto w narożnik!

Następnie Shaggy wykonuje Gutwrench Suplex, także w narożnik! The Eagle łapie się za plecy! Następnie Shaggy rzuca go na ring! Potem on sam wchodzi, ale nieczysta zagrywka Mosorahikiego! Łapie Rated R Shaggy’ego za nogę i zaczyna robić leg locka na linie! Jednak Shaggy upada na główkę! To musiało boleć!

Mosorahiki chciałby wykonać Eagle Fly ponownie, ale raczej przeszkodzi mu w tym fakt, że Shaggy leży na brzuchu i próba zastosowania tej oto akcji kończącej mogłaby się zakończyć bólem dla obu stron. Więc Mosorahiki wychodzi poza ring.

Bierze Shaggy’ego za włosy, podnosi go i bierze na ring, ten jednak się wywiązuje i odpycha The Eagle do narożnika! Następnie przepiękny Rated Spear w narożnik! Życzę szczęścia Mosorahikiemu!

Shaggy oddala The Eagle od lin!

Pin!

1…

2…

3…!

Pojedynek ten oto wygrywa Rated R Shaggy! Wyczerpany podnosi ręce w górę! Absolutnie wspaniale tutaj wystąpił, ale obie strony mogły zasłużyć na zwycięstwo! Shaggy przez ten czas schodzi do szatni, podczas gdy Mosorahiki wyślizguje się poza ring.
Komentarze:

2011-08-26 07:56:51, Rokue:

Akhved:
Ładna walka, ale widzę, że masz knebla. No cóż, jednak muszę się chyba zmobilizować i coś napisać. Kiedyś, na początku MWE to było fajnie, stare czasy...

2011-08-26 09:12:30, maciek z klanu xd:

Unledo:
Akhved ma knebla do dzisiaj albo jutra max.

2011-08-26 16:48:30, Go-To-Sleep:

Dobra, jestem. Jeślibym mógł dostać pozwolenie na galę PPV, byłoby miło.
Poza tym mogę wkleić jeszcze kilka pojedynków.

2011-08-27 08:48:21, Rokue:

Akhved:
Najpierw wklej jeszcze coś pojedynczego, tak na próbę.