MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Unledo:
Okejas. Będzie niedługo.
Już jest. :D


Loord vs. Mistic
Single Match
Witamy ponownie na MWE! Kilka tygodni temu widzieliście pojedynek wtedy jeszcze debiutantów Loorda i Mistica. Tak się składa, że ten pierwszy żąda rewanżu, aby się odegrać na Misticu! Walka będzie ponownie Single Matchem, ale liczymy na ciekawy pojedynek!

Pierwszy wchodzi do ringu Loord! Unosi ręce w górę i popisuje się przed publicznością. Następnie powolnym krokiem kieruje się ku kwadratowemu pierścieniu.

Lecz… co to ma być?! Muzyka cichnie, a za Loordem pojawia się Mistic oddając potężnego Big Boota w plecy! Następnie wchodzi w przekomarzanki z poturbowanym!

Siadł na jego klatce piersiowej i zaczął lać jego po głowie. Oboma pięściami. Nie zazdroszczę Loordowi, nie zazdroszczę! To musiały być doprawdy potężne ciosy! W końcu Mistic wstał, a następnie pociągając za włosy rywala podnosi go i ciągnie ku narożniku. Jego głową wali w ten nieszczęsny "słupek", a następnie rzuca na ring!

Mamy gong!

Loord nadal leży na ziemi, podczas gdy Mistic wchodzi na narożnik! Skacze i Power Elbow! Aj! To musiało boleć Loorda! Następnie seria stąpań od Mistica. W końcu sędzia odsuwa go od oponenta. Ten się skula, wykorzystuje to Mistic, który stosuje Soccerball Kick z biegu! Ciągnie go za rękę i podnosi, następnie mamy Facelocka! Ale ramieniem Loord się wybrania i odsuwa od siebie Mistica! W końcu wbiega w niego i Spear!

Loord ciągnie go za nogę, ale jego rywal oddaje kopniaka w głowę! Następnie rzuca się na niego i Hurraicanrana! Ale silniejszy Loord kontruje Sidewalk Slamem! Natychmiastowy pin, ale równie szybko wywiązuje się Mistic i oddaje kopa w twarz z półobrotu! Następnie podnosi Loorda. Gut Kick, Back Spin Kick, Heel Kick i w końcu Enzuigiri! Loord na ziemi. Mistic ciągnie go za włosy, podnosi i ustawia pod Suplex! Ale Loord dotyka go nogą. Jeszcze raz. I znowu. Aż w końcu to on zrobił Suplex! Ale to Mistic kontruje niezwykłym Neckbreakerem!

Obaj natychmiastowo się podnoszą. Mistic biegnie i Clothesline dla Loorda! I ponowny! Następnie Mistic rzuca go na liny, Irish Whip i Clothesline dla Loorda! Następnie odbija się od lin i Power Elbow! Potem powoli wchodzi na narożnik i sygnalizuje Diving Headbutt! Tak też uczynił! Potem pin!

1…

2…

Nie! To jeszcze nie koniec!

Mistic zaczyna sprzeczać się z sędzią! Był pewny, że było równe trzy! Przez ten czas Loord za nim wstaje i podkrada się. Tyka go po plecach. Mistic się odwraca i otrzymuje potężnego prawego
sierpowego! W boksie można by to uznać jako nokaut!

Mistic łapie się za liny, ale nie uniknie Loorda! Ten łapie go od tyłu i ustawia pod Pumphandle Fallaway Slam! O mamusiu! Jeszcze daj Boże, aby go poza ring nie wywalił! Wykonał Pumphandle , Fallaway Slam! Mistic wywalony poza ring! Zwija się w bólu na betonie! Kolano ma chyba uszkodzone!

Loord nie ma ochoty schodzić z ringu. Tylko się przybliżył do narożnika, aby oponent po wejściu od razu otrzymał Speara.

1…

2…

3…

4…

Mistic w końcu wstaje.

5…
Wszedł na ring! Loord szarżuje na niego ze Spearem! Ale unika! Loord odbija się od lin, Irish Whip i w końcu Hurraicanrana! Rywal się jeszcze trzyma na nogach, ale jest zmuszony oprzeć się o narożnik! Mistic stosuje Shoulder Block z biegu! Ale Loord sprytnie unika, po czym jego przeciwnik walnął o „słup”, a następnie postawił go na jego szczycie! I Sidewalk Slam z narożnika!

Loord chciał próbować pinu, ale Mistic wybronił się kopem w jaja. Następnie dropkick! Rywal wspomaga się ręką, aby nie upaść. W końcu Mistic rzuca się na głowę i ponowna Hurraicanrana, Loord oparty o drugą linę! Sygnalizacja 619! Mistic odbija się od lin i wykonuje to, co miał zrobić! Tak! Ale nie! Loord unika i wstaje, podczas gdy Mistic stosuje Body Splash z trzeciej liny! Ale trafia na dłoń Loorda! Ustawia go pod Chokeslam! Ale Mistic kontruje DDT!

Loord obolały, łapie się za głowę. Mistic przydusza go, po czym podnosi. Następnie odbija się od lin, wbiega i La Mistica! Loord się jednak wywiązuje! Mistic z kolei daje mu znać z Roundhouse Kickiem! Ponowne odbicie się od lin i ponowna La Mistica! Ale co to! Loord cudem chwyci łapiącego za rękę Mistica i przepiękny Chokeslam! To niemożliwe! Pin!

1…

2…

3…!

Idealna walka! Debiutanci sporo z siebie wycisnęli i wiemy, że stanowią przyszłość MWE! Tym razem wygrał Loord w rewanżu. Czyżby szykował się nam jakiś feud? To możliwe! Ale przepięknym Chokeslamem zakończył to wszystko! Schodzi zadowolony z siebie do szatni.


PS: Mam jeszcze trzy walki u siebie na kompie, nie na galę PPV. Właśnie tam zaczynają się feudy. I jeszcze muszę napisać walki No.1 Contender.