MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Money In The Bank!!

Witamy wszystkich! Czas na drugą galę Money In The Bank. Czekamy na wspaniałe starcia, wysokie loty, ładne akcje i niesamowite zwycięstwa! Nie ma co dłużej mówić, zaczynajmy!!

Fredder vs. Rothe vs. Amazing Superstar vs.Mosorahiki "The Eagle" vs. Qus vs. Punk
Walka z walizką, w której jest kontrakt na walkę o pas MWE lub pas Wagi Ciężkiej.

Zaczynamy przepotężnym starciem sześciu rywali! Kto zdejmie walizkę zawieszoną nad ringiem, wygrywa! Wszyscy uczestnicy walki już w ringu.- Fredder, Rothe, The Eagle, Amazing, Qus i debiutant Punk! Drabiny rozstawione wokół ringu, wszystko gotowe. Mamy gong!

Fredder rzuca się na Mosorahikiego, Qus z Punkiem atakują Rothe, Amazing stacza się z ringu, na razie nie angażuje się w walkę. W ringu The Eagle okłada w narożniku Freddera, Punk i Qus walczą z zaciekle broniącym się Rothe. A Amazing stoi za ringiem i czeka.

Rothe odpycha Qus i powala go silnym podbródkowym. Dorzuca kopnięcie w brzuch dla Punka. Ten próbuje atakować. Ale już jest za ringiem, Rothe świetnie go przerzucił. Aj, za ringiem dopada Punka Amazing. Podnosi go i wpycha w ochronne barierki.

W kwadratowym pierścieniu Fredder odpycha Mosorahikiego. Aj, big boot powala The Eagla. W narożniku Rothe stara się zdobyć kontrolę nad Qusem. Za ringiem Amazing wynosi Punka. Side slam! Brat Pera na tym nie kończy. Chwyta drabinę i uderza nią leżącego Punka! I wrzuca drabinę do ringu. Ale sam do niego nie wchodzi, wciąż pozostaje poza kwadratowym pierścieniem.

A w nim zamieszanie. Qus wykonuje Irish whip na Rothe. Aj, podwójny closline, obaj powaleni. Fredder walczy z The Eaglem, który już wstał. Odbija się od lin. Aj, nadziewa się na kolano Mosorahikiego. Obok Rothe wstaje i wykonuje Elbow drop na Qusie. Sporo zamieszanie!

Za ringiem Amazing czeka, aż Punk się podniesie. Wstaje. Oj, brat The Superstara wpycha go w stalowe schodki. I jeszcze dociska barkiem! W kwadratowym pierścieniu Mosorahiki zdobył przewagę nad Fredderem. Uderzenie łokciem w głowę. Odbija się od lin i wykonuje crossbody, Fredder powalony!

Qus już się podniósł, teraz atakuje Rothe kopnięciem w brzuch. Jeszcze jedno. Aj, kontra od Rothe. Odpycha Qusa i powala go świetnym dropkickiem!

Do ringu wsuwa się Amazing z kolejną drabiną. I powala nią The Eagla! Kolejne uderzenie, tym razem dla Rothe! Oj, Amazing rozstawia drabinę, szykuje się pierwsza próba zdjęcia walizki! Brat Superstara powoli zaczyna wchodzić na drabinę. Ale od tyłu ściąga go Qus. Wpycha Amazinga w metalowy narożnik!

I Qus sam wchodzi na drabinę. Oj, jest już wysoko, jeszcze trochę, a będzie mógł sięgnąć po walizkę! Ale pojawia się Fredder, który przechyla drabinę. Oj, ta już na macie, tak samo jak Qus.

Fredder odbija się od lin i powala shoulder blockiem Mosorahikiego, który próbował wstać. Aj, od tyłu podbiega Rothe. Odwraca Freddera i wykonuje RKO! Do ringu wtacza i Punk i rusza na Rothe. Ten robi unik. I kolejne RKO, Punk powalony! Ale Rothe zostaje zaatakowany od tyłu! Banshee od The Eagla! Mosorahiki nie traci czasu. Bierze drabinę i ustawia ją na środku ringu. I wchodzi na nią, czyżby on miał zgarnąć kontrakt?

Jednak Qus próbuje mu przeszkodzić. Wchodzi z drugiej strony drabiny. Są prawie na najwyższych szczeblach. Prawy od Qusa. Odpowiedź, uderzenie od The Eagla. Wymiana ciosów, chyba lepszy jest Qus. Oj, headbut dla Mosorahikiego. I próbuje zepchnąć Eagla! Ale ten się broni. Oj, obaj spadają z drabiny!

Sytuacje probuje wykorzystać Amazing. Obolały, ustawia drabinę. Nie ma kto mu przeszkodzić, może zostać posiadaczem walizki! Jest już wysoko na drabinie. Ale Rothe ściąga go za nogę, a Amazing spada! Oj, to nie koniec. Rothe odchodzi kilka kroków. Chce chyba zaatakować Punka. Running punt kick!

Rothe ma wolną drogę do walizki! Wchodzi po drabinie, jest już na górze! Już chwyta walizkę, nie ma nikogo, kto mógłby mu przeszkodzić. I ściąga walizkę!

Rothe wygrywa walkę z walizką i zostaje Panem Money In The Bank!

Niesamowita, zaskakują walką. Rothe zainkasował walizkę i może wyzwać mistrza MWE lub mistrza Wagi Ciężkiej. Wspaniała walka, wspaniałe zwycięstwo. Rothe szczęśliwy opuszcza z walizką ring...

----

Huba Niszczyciel vs. Sparta vs. Philip Watson
Walka bez dyskwalifikacji o pas Mistrza Świata Wagi Ciężkiej, którego posiadaczem jest Huba Niszczyciel.

Pora na walkę o pas Wagi Ciężkiej. Wszyscy uczestnicy już w ringu. Doświadczony mistrz Huba, olbrzym Sparta i utalentowany Watson. Jest to walka bez dyskwalifikacji, więc możemy się spodziewać naprawdę wszystkiego. Mamy gong!

Sparta rusza na Hubę. Silny prawy w głowę. Od tyłu próbuje się włączyć Watson. Aj, headbut od Sparty powala Philipa. Tymczasem Huba atakuje Spartę. Lewy w głowę. Jeszcze prawy na korpus. Aj, headbut i mistrz Wagi Ciężkiej ląduje w narożniku. Potężny liść, Huba odczuł tą akcję.

Watson wstaje i atakuje Spartę od tyłu. Cała seria uderzeń w plecy, lecz to nie robi chyba wielkiego wrażenia na olbrzymie. Oj, Sparta odwraca się i chwyta Watsona. I ten już za ringiem, Sparta pozbył się go jak laleczki!

Jednak Huba to wykorzystał. Silne uderzenie dla Sparty. Jeszcze jedno. I kolejne! Bierze rozbieg i odbija się od lin. Atakuje Spartę i... Powerslam dla Niszczyciela!

1,
2,
...

Mistrz Wagi Ciężkiej przerywa liczenie, to jeszcze za wcześnie na koniec walki.

Sparta na razie dominuje nad rywalami. Na ring wraca Watson i atakuje olbrzyma. Wskakuje mu na plecy i zapina duszenie! Ale Sparta przesuwa się w stronę narożnika i wgniata w niego Watsona!

Koniec duszenia, Philip osuwa się. Sparta chwyta go. Irish whip w przeciwległy narożnik. Oj, Sparta szybko rusza. Potężne wejście całym ciałem, Watson na pewno to odczuł! Sparta zerka za siebie, Huba się podnosi. Oj, mistrz Wagi Ciężkiej wyrzucony za ring, nie rozpoczął dobrze walki.

Philip próbuje zaatakować Spartę kopnięciem w brzuch. Ale Sparta chwyta jego nogę. Odpycha go i wykonuje closline!

1,
2,
...

Watson odkopuje.

Na ring wraca Huba. Ma w ręce kij do Kendo! Sparta atakuje go, lecz mistrz Wagi Ciężkiej robi unik. I uderza kijem olbrzyma. Oj, całą seria ciosów kijem, szala zaczyna się odwracać. Huba odrzuca kij i bierze rozbieg. Odbija się od lin i Sparta powalony Spearem!

Niszczyciel odwraca się, nie wiem, że Watson wstał. Ten częstuje go kopnięciem w brzuch. Szykuje się Pedigree! Ale nie, Huba kontruje. Wykręca rękę rywalowi i odpycha go na liny. Closline, Watson poza ringiem.

Mistrz Wagi Ciężkiej odwraca się. Czeka, aż Sparta się podniesie. Szykuje się Chokeslam! Sparta wstaje, Huba chwyta go za gardło. Jest Chokeslam! Lecz Sparta wytacza się poza ring.

A do kwadratowego pierścienia wsuwa się Philip z krzesłem. Huba odwraca się i otrzymuje uderzenie kantem krzesełka w brzuch! Watson puszcza je i ustawia mistrza Wagi Ciężkiej pod Pedigree! I wykonuje je, na krzesełko!

1,
2,
3!!

Mamy nowego Mistrza Świata Wagi Ciężkiej! Philip Watson pokonał w walce trzech rywali Hubę Niszczyciela i Spartę, zdobywają pas Wagi Cięzkiej!

Philip Watson jest ogromnie szczęśliwy. Stacza się z ringu i prezentuje swój pas. Nie zapominajmy jednak, że Huba otrzyma walkę rewanżową...

----

Guido Gigant vs. Rated R Shaggy vs. The Superstar "Per vs. The Aryan
Walka czterech rywali o pas mistrzowski MWE Gra, którego posiadaczem jest Guido Gigant.

Czas na walkę o pas MWE Gra! Pierwszym uczestnikiem starcia, który wychodzi na ring jest sam mistrz- Guido Gigant. Powoli, pewnym krokiem zmierza do ringu. I już w nim jest, prezentuje swój pas. I czas na The Superstara! Jeden z najbardziej doświadczonych wrestlerów, przybija piątki z fanami i powoli dołącza do Giganta.

Pora na Rateda! Też bardzo doświadczony, szybko zmierza w stronę kwadratowego pierścienia. I ostatni uczestnik walki, ten, który niedawno nagrabił sobie u Guida i Shaggiego, The Aryan. Jest już w ringu. Sędzia prezentuje pas MWE. Mamy gong, zaczynamy potężne starcie!

Aryan rzuca się na Giganta, Shaggy atakuje Pera. Superstar jednak kontruje i wrzuca Rateda do narożnika. I cała seria uderzeń w głowę! Obok Aryan blisko lin atakuje Guida. Silny chop! Jeszcze jeden! Irish whip, kontra. Nie, świetny closline z naciągnięcia od Guida!

1,
...

Nie, to za wcześnie, Aryan szybko odkopuje.

W narożniku Superstar stracił kontrolę. Irish whip w przeciwległy narożnik. Aj, trafia na Giganta, a ten wykonuje na Perze Back body drop! I mistrz MWE rusza na Rateda. Powala go shoulder blockiem. Aj, od tyłu atakuje Aryan i wpycha Guida w metalowy narożnik, to musiało boleć.

Aryan rusza na Superstara, który się podnosi. Ta sama akcja, co przed chwilą, Per wepchnięty w narożnik, tyle, że w przeciwległy! Gigant i Superstar poza ringiem, w nim Shaggy z zaskoczenia wykonuje Big boot na Aryanie, który odwrócił się w złym momencie!

1,
2,
...

Aryan odkopuje, lecz dał się zaskoczyć.

Shaggy dopada go i mamy ground and pound! Cała seria wściekłych uderzeń, Rated wciąż ma pewnie w pamięci atak Aryana. Shaggy podnosi go i uderza głową jednego z rywali w narożnik. Szybkie wyniesienie i mamy back suplex!

Do ringu wtacza się Guido. I Superstar z drugiej strony. Rated rusza do ataku. Szybki prawy dla wstającego mistrza MWE. Jeszcze jeden. Shaggy podbiega do Pera i atakuje go kopnięciem w brzuch. Chwyta go i wyrzuca za ring! Tymczasem Aryan się podnosi. Rzuca się ba Rateda, Aryan już wyrzucony za ring!

Aj, Guido dopada Shaggiego i podcina go od tyłu. Odbicie od lin i mamy elbow drop!

1,
2,
...

To za mało na Rateda, który szybko przerywa liczenie.

Gigant podnosi rywala. Wyniesienie i body slam. I szybki knee drop na głowę.

1,
...

Shaggy szybko odkopuje, Guido musi się bardziej postarać.

Za ringiem Superstar walczy z Aryanem. Ach, silny podbródkowy od Pewa. I wpycha przeciwnika barkiem w stalowe schodki, niebezpieczna akcja! Sam wchodzi do ringu, staje za linami. Guido szybko go dopada i atakuje prawym, jednak Superstar blokuje. I ściąga głowę rywala o górną linę!

Guido powalony, Per atakuje z wyskoku zza lin! Świetny splash!

1,
2,
...

Jednak nie, to Shaggy przerywa liczenie, ściągając Superstara.

I szybkie, odwrócone DDT dla Pera!

1,
2,
...

Łamacz karku nie wystarczył, Superstar odkopuje.

Rated szybko podnosi Pera. Sneap suplex! Jednak nie kontynuuje ataku, podnosi Giganta. Wyniesienie, body slam. I Leg drop.

1,
2,
...

Guido odkopuje, ma jeszcze trochę sił.

Rated podnosi Superstara. Częstuje go kopnięciem kolanem w żebra. Irish whip w narożnik. Closline, nie. Per zdążył zrobić unik, Shaggy w narożniku. Z tyłu Gigant rusza na Superstara. Ale nie, ten kontruje i wpycha go w Shaggiego! I school-boy dla mistrza MWE!

1,
2,
...

Gigant przerywa, ale został zaskoczont.

Obaj szybko wstają. I Shaggy powala ich podwójnym closlinem z rozbiegu, świetna akcja! Na ring wraca Aryan, na jego twarzy grymas bólu, czyżby doznał jakiejś kontuzji? Wczołguje się na ring i wstaje. Big boot od Rateda, Aryan powalony!

1,
2,
...

Superstar rzuca się i przerywa liczenie, walka trwa nadal!

Guido też wstał. Odbija się od lin i wykonuje Crossbody na Shaggym! Nie, ten go przechwytuje. Backbreaker! Oj, Per od tyłu chwyta rateda. I też wykonuje Backbreakera, tego charakterystycznego dla niego.

Superstar jest teraz jedynym uczestnikiem walki, który utrzymuje się na nogach. Powoli podnosi Aryana. ustawia go i mamy świetny dropkick z miejsca, Aryan aż wyleciał za ring! Aj, Shaggy wstaje i zapina Perowi Full Nelsona! Ale nie, on wykonuje Shaggyplex!

1,
2,
...

Gigant ściąga Shaggiego i przerywa liczenie.

Obaj wstają. RKO od Giganta, nie, Rated go odpycha. I jest Rated Spear! Oj, z tyłu w ringu pojawił się Aryan. A Shaggy podnosi Superstara. Ten go odpycha, Rated odwraca się w stronę Aryana. Sweet Chin Music!

Ale jest jeszcze Per. Aryan atakuje go closlinem, unik. Superstar używa lin i się od nich odbija. Crossbody, jednak nie. Uch, big boot na lecącym Perze, to musiało zaboleć! Superstar wytoczył się z ringu, na razie nie stanowi zagrożenia.

Aryan szybko dopada Shaggiego. Podnosi go i wpycha w metalowy narożnik! Rated spada z krawędzi ringu. W kwadratowym pierścieniu Aryan przy narożniku, sygnalizuje, że chce wykończyć mistrza MWE. Gigant wstaje. Sweet Chin Music! Jednak nie, Guido się uchylił. Kopnięcie w brzuch, Stunner! Ale nie, teraz to Aryan skontrował i się uwolnił. I mamy Sweet Chin Music!

Za chwilę możemy poznać nowego mistrza MWE, wystarczy przypiąć. Per i Rated nie przeszkodzą, są za ringiem. Aryan przypina.

1,
2,
3!!

The Aryan wygrywa walkę czterech rywali i zostaje nowym mistrzem MWE Gra!!

Nieprawdopodobne, Aryan nowym mistrzem MWE! Wznosi pas do góry, zmęczony, ale zadowolony. Schodzi z ringu. Aj, to było niepotrzebne. Kopnięcie w głowę dla wstającego Shaggiego. No cóż, cały Aryan. Stoi na rampie, unosząc pas do góry, zdobył go w uczciwej walce...
Komentarze:

2011-08-04 11:08:04, Go-To-Sleep:

"Rzuca się ba Rateda"
Na, nie ba. :P
"ale został zaskoczont."
Zaskoczont? Zaskoczony. :P

Ogólnie to całkiem dobrze, tylko oczekiwałem ciut dłuższej walki Money In The Bank. Ale nic nie mam do reszty walk, napisane znakomicie. :D

2011-08-04 11:14:57, Aryan:

Wychodzi na ring z przed chwilą zdobytym pasem MWE Jak widzicie mam pas MWE w ręku. A wy co ludzie, którzy nic nie osiągneli? Co?! Nie wierzyliście, że pas MWE będzie mój. Ja to wiedziałem, bo zawsze byłem, jestem i zawsze będę najlepszy! Bo nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY! Wychodzi z ringu drwiąc z ludzi przy barierkach.

2011-08-04 11:33:58, Rothe:

Unledo:
Czyżby szykował się trzeci pas dla mnie? :D

Rothe zatrzymał Aryan'a gdy ten wychodził z hali, pomachał mu walizką przed oczyma.
-Wiesz co to znaczy Aryan? Tak, chcę walki, chcę jej teraz! Finalizuję kontrakt zawarty w tej walizce.
Rothe wyraźnie zadowolony, widział ile ciosów zainkasował Aryan i jak bardzo musi być zmęczony.

2011-08-04 11:39:36, na kolana i do pana:

Unledo:
Bardzo ciekawa gala,czekam na mój debiut :D

A i możesz mi dodać,dla swojego ułatwienia (Jak chcesz) jakąś akcję , byle , żeby to była Rey Mysteria albo Sin cary .

2011-08-04 11:43:51, Go-To-Sleep:

Pojawił się od razu za Rothe'em, swoim partnerem. I pamiętaj, The Aryan, że przed nami każdy polegnie. Polegli bracia Superstar, czy to nie jest wystarczający dowód?

2011-08-04 11:44:07, Rothe:

na kolana i do pana:
Napiszę Ci walkę dzisiaj wieczorem, prawdopodobnie z Sir Matizo. ^^

2011-08-04 11:44:55, Pancur:

Money in the bank super :D

2011-08-04 11:54:48, na kolana i do pana:

Anime:
Dziękuje,tak jak mówiłem - dodaj jakąś akcje,żeby było Ci łatwiej.

2011-08-04 14:23:02, Go-To-Sleep:

Mój kolega z Margo prosi, aby wkleić jego kartę tutaj, gdyż sam nie może, bo ma za mało repa (ma 6). Pytam, czy mógłbym tutaj umieścić jego kartę? Jego nick to Hepatoil.

2011-08-04 15:09:01, Rothe:

Akhved:
Serio chcesz go tu sprowadzić? Jego współczynnik inteligencji jest naprawdę niewielki. :@

2011-08-04 15:22:28, na kolana i do pana:

Akhved:
O nie,tylko nie On i jego ,,Wogule'' .

2011-08-04 19:13:06, Lord Farqlad:

Nazwa: Loord
Rola: Face
Styl: American
Wzrost: 189
Waga: 115 kg
Charakterystyczne akcje: DDT,Spear,Sidewalk
Dźwignie:Walls Of Jericho
Finisher: Chokeslam Jeżeli mógłby ktoś mi powiedzieć jaki mogę mieć jeszcze Finisher to by było fajnie. :D

2011-08-04 19:15:16, Katsuke Feledeo:

Yeah! Watson ma pas! Teraz tylko czekam na walkę MoG'a. :D

2011-08-04 19:22:06, Aryan:

Katsuke Feledeo:
Usuń sobie jednego zawodnika.

2011-08-04 19:22:56, Katsuke Feledeo:

Aryan:
Czemu? !? Skoro tak, to niech MoG wyleci. :C

2011-08-04 19:48:28, Aryan:

Czeka mnie teraz obrona tytułu, ale Rothe nie ma szans :D

2011-08-04 20:25:21, Go-To-Sleep:

Anime:
na kolana i do pana:
Okej. :<

BTW. Zauważyłem, że jeszcze Asvel nie miał debiutu. :<

2011-08-04 20:25:35, Lord Farqlad:

Może być moja karta? :P

2011-08-04 20:33:06, Go-To-Sleep:

Lord Farqlad:
Dodaj chociaż jedną dźwignię. Nie jestem MG, ale myślę, że tak by było lepiej...

2011-08-04 20:37:12, Lord Farqlad:

Akhved:
Ale właśnie nie wiem jakie pasują do stylu American :(

2011-08-04 20:37:47, Go-To-Sleep:

Lord Farqlad:
Załóżmy Walls Of Jericho, Boston Crab lub taki Armbar.

2011-08-04 20:40:35, Lord Farqlad:

Akhved:
Okej, dzięki. A mogą być dwie dźwignie? :D

2011-08-04 20:47:21, Go-To-Sleep:

Lord Farqlad:
Tak.

2011-08-04 20:55:03, Rothe:

Aryan:
Zauważ, że walka będzie miała miejsce zaraz po Twojej poprzedniej. Jesteś ciągle zmęczony. ^^

2011-08-04 20:56:43, Go-To-Sleep:

Lord Farqlad:
Jako dodatkowy finiszer to możesz wziąć jeszcze Gutwrench Powerbomb.
Anime:
Popatrz na kartę Lorda.

2011-08-04 20:58:06, Lord Farqlad:

Akhved:
Co zła jest? :< Nie umiem robić takich rzeczy :@

2011-08-04 20:58:49, Go-To-Sleep:

Lord Farqlad:
Nie, ale żeby on jako MG popatrzył.

2011-08-04 21:03:24, Aryan:

Anime:
Ty też, bo wkońcu MitB

Ja leżałem za ringiem dużo :P