MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

- MNA? Ty wierzysz jeszcze w te bzdury? Kochany, to nigdy nie zaistnieje! Znam dobrze tamtejszego prezesa, to idiota, który spowoduje, że w ciągu dwóch lat federacja upadnie. A niestety, wtedy MWE będzie na topie i wszyscy będą je oglądać, ponieważ będziemy jedyną federacją, której gale da się oglądać w internecie! Upadnie dopiero wtedy, kiedy odejdzie tutaj moja osoba, a ty, The Bohtesie, i ty, Richardsie, stanowisz tylko kłodę u nogi dla nas. Wiesz, ilu mamy doskonalszych zawodników niż ty, Bohtes? Aryan, Mosorahiki, Rothe, Philip Watson, a nawet i Axe, kumasz to? Jesteś nikim w moich oczach! Możesz sobie stąd odejść! Ale radzę ci, abyś przyłączył się do The Superstara, bowiem biedak ze mną nie ma szans! I co teraz powiesz? Czyżby uśmieszek zniknął? Wiedz, że niestety, ale nowy GM POZOSTANIE TUTAJ! Idź z tym GM-em do diabła! Richards, ogólnie to witam, jak tam twoje policzone dzionki po dymisji?
Czytaj całość...
Richards schodzi z ringu.. Ale pstryka ręką.
- U mnie dobrze Seno, dobrze.
Na ring wchodzi Superstar i razem z Bohtesem oraz nadchodzącym już Brettem biegną do ringu w celu pobicia GM'a. Seno próbuje wyjść z ringu, ale złapał go Superstar i od razu rzucił się na niego! Brett i Bohtes atakują Seno krzesłem! Będą mieli poważne problemy! Richards bierze mikrofon.
- Tim, Carter i ja zgłosiliśmy Cię do prezesa za złe tkz. zachowanie twojej osoby. Przyjmie czy nie przyjmie tego i tak odniosę i dziś odniosłem sukces. Nie będziesz miał już problemów ze mną, idę dalej, ale wszyscy tu wiedzą, że zatruwasz tą federacje. Ahoj moi przyjaciele, do następnego!
Richards schodzi do szatni.
A Bohtes, SS i Brett pobili czy raczej wymordowali Tima ponad 5 minut. Tim nieprzytomny leży w ringu.
- Co teraz? Richards wróci, a My czekamy aż nas wyrzucisz z federacji.
Bohtes rzuca mikrofon w stronę leżącego GM'a. Szok!Czytaj całość...
Nagle z szatni wychodzi Axe, Predator, Nanor, Batsep, Rothe i Mosorahiki! Pierwsi dwaj chwytają Richardsa za ręce, po czym rzucają go poza rampę, reszta wbiega do ringu. Nanor z Batsepem przyduszają swoimi piętami niejakiego The Superstara do narożnika, Rothe zajął się Brettem, wymierzył mu RKO, a Mosorahiki z łatwością pięknym Enzuigiri wywalił The Bohtesa poza ring! Następnie chwycili Tima Seno pod pachy, ale nagle z szatni wychodzą Legends! Czyli Aryan, K5W, Bossiskit i Tamer! Zaczyna się ładny brawl, grupa Tima Seno szybko traci przewagę liczebną, bowiem Nanor, Batsep i Axe zostali wywaleni poza ring Dropkickami, Big Bootami i Two-Handed Chokeslamem. A z kolei Mosorahiki zostaje wywalony z ringu podwójnym Suplexem, wykonali go Aryan i Tamer! Zostali tylko Predator i Mosorahiki. Ten pierwszy zaszarżował na Bossiskita, ale otrzymał Knee Strike, a Rothe został wyrzucony Hurraicanraną od K5W i Sweet Chin Music Aryana poza ring! I potem zaczęła się rozróba! The Legends zaczęło atakować Bohtesa, Bretta i The Superstara. Wymierzyli im Skull Crushing Finale, Frog Splash i Whisper In The Wind. Publiczność buczy! A potem biorą się za komentatorów! Przyduszają ich do stołów komentatorskich, jednego z nich Aryan powala Powerbombem na stół, ten się łamie! Pracownicy MWE uciekają, ale połowa z nich zostaje przyciśnięta do bandy! W końcu The Legends się naradzają, po czym biegną do szatni. Co się dzieje w ogóle?Czytaj całość...
- Jestem wszędzie kolego, wszędzie. Parking C2, oddam córkę oraz wnuczkę. Hahaha! Myślałeś, że tylko córka jest na moim oku? Widzę, że dzieciątko też jest słodzitkie.
The Bohtes nosi dziecko na rękach. Córka wydziera się.
- Co? Jesteś kochane bardzo podobne to dziadziusia Tima.. Slodkie. Otwieraj busa. Masz dzieciątko, dziecko.
- Seno szybciej, bo mi mama dzwoni, że ziemniaki gotowe, a tak na marginesie Brett wolisz kotlety czy sznycle?
- Sznycle Bohtes.
- To dobrze, bo mama Cię zaprasza. Nicco pokaże Ci swój pokój wiesz.. No Seno szybciej, szybciej. Ziemniaki stygną!Czytaj całość...
- Palu widzę Cię, chyba, że chcesz dostać bęcki od Superstara i Freddera? Chcesz? Seno, oddam. Spoko. Tylko jedno. Walka człowieku. Za darmo to można... nie wypowiadam się. Słyszysz? Palu nie pomoże. Najwyżej mi Cię sklepie.. Uuuu... Tim, masz tu guza na czole. Daj pocałuje.
Bohtes uderzył Tima prosto w czoło. Palu wyskoczył, ale na niego naskoczyli Fredder i SS.
- Dobra, Tim. Byłem łagodny. Nie ma zamiaru czekać. Dawaj walkę podpisana na piśmie w budynku, inaczej córeczka i jej córeczka będą w domu skarżyły na dziadka. Nie chcemy tego no nie? Palu. Ogranicz sobie tych emocji i wróć do czytania pasjonującej gazety, już. Seno. Proszę Cię o wyrozumiałość, to może się nie najlepiej skończyć.Czytaj całość...
- Hmmm... wyrozumiałość. Wyrozumiałość dla takich jak wy? Odwal się. Wiesz dobrze, z ważną osobistością w MWE zadzierać nie można, może nie dlatego, że jest niezłym pakerem i potrafi przylać, ale dlatego, że jest chroniony przez nich.
I Tim Seno wskazał sześciu strażników zaczynających okrążać Bohtesa, Freddera, Superstara, Bretta i Nicco.
- No, to oddawaj córkę. Wiesz, zastanowię się, czy WAS wszystkich nie wylać z MWE w trybie natychmiastowym. Może zostawię Superstara, z nim mam oddzielne porachunki...
I uśmiechnął się złowieszczo do The Superstara.
A z kolei Fredder, widząc strażników, uciekł z miejsca zdarzenia natychmiast, wsiadł do swojej Porsche Carrery, po czym odjechał z piskiem opon.
- Bierzcie przykład ze swojego kolegi.Czytaj całość...
Seno przybliżył się na chwilę do The Bohtesa. Przybliżył głowę do niego, po czym powiedział.
- Ty, no, przybliż się do mnie... taki z ciebie cwaniaczek? Weź mi to przeczytaj, okularów nie wziąłem...
The Bohtes już się schylał po kartkę, kiedy nagle otrzymał potężnego sierpowego, nokautującego, od Tima Seno. Brett The Bouble naskoczył z Clotheslinem. Ręka została wykręcona, po czym zostały obie położone na barki! Devastator Drop na stół! I potem Gut Kickiem i Big Bootem powalił The Superstara! Nicco już wyjmował pistolet i chciał strzelić w głowę córki Tima Seno, ale ten zadał mu soczyste Rolling Drop! Chwycił za pobliski nóż, po czym obciął więzy córki. Wraz z nią pognał do samochodu. Otworzył natychmiast, wyważając drzwi. Wsadził swoje dziecko do tyłu. Córka w ręku trzymała wnuczkę. I Tim Seno odjechał.Czytaj całość...
The Aryan vs.The "Fly Boy" Bohtes

Czas na bardzo ciekawy pojedynek. Obaj zawodnicy są już w ringu. Faworytem wydaje się być Aryan, ale nic nie przesądzajmy. Obaj zawodnicy są bardzo doświadczenie, Bohtes wrócił niedawno do MWE. Mamy gong, zaczynamy!
Czytaj całość...
Maczmox "K5W" & Bosskit vs Amazing Superstar & The Superstar "Per B"
TLC Match o pasy Tag-Teamów.
Oba Teamy są na ringu, sędzia pokazuje pas Tag Teamów.
Mamy gong!
K5W rusza na Amazinga, natomiast The Superstar zakłada Headlocka Bosskitowi. Dropkick K5W, i seria ciosów w głowę Amazinga! Bosskit wywiązuje się z Headlocka i schodzi pod ring. W tym czasie Per B ściągnął K5W z Amazinga i wykonali Double DDT! Niezła akcja, lecz Bosskit powalił Pera uderzeniem drabiną. Bosskit puścił drabinę, zaszarżował na Amazinga trafionym Jumping Clotheslinem! Superstar już wstał, zaatakował Lou Thesz Pressem K5W! Ale Bosskit zaatakował jednego z braci Superstar Low Dropkickiem! K5W się podniósł i zaczął naradzać z Bossem. Bosskit wykonał przepiękne Mizard Of Oz na Amazingu, natomiast K5W poczekał aż Amazing wstanie i wykonał Diving Spinning Wheel Kick K5W zaczął się popisywać, jednak Bosskit oberwał Clotheslinem, ale K5W dołożył od siebie Big-Boota dla Pera. Bosskit wykonuje Kick-Upa, po czym schodzi z ringu.
Czytaj całość...
na kolana i do pana:
A może ktoś by uszanował to, że tydzień nie jest wolny em? Obiecałem, że napisze walkę, ale nie wypaliło :@ A Ty nie jesteś zbędny, tylko walki o pasy nie pisz ok? Chyba, że już się zgłosiłeś z tym do GTS'a... Pasy zostaw nam, damy radę. A ja już za niedługo powrócę do pisania z... niespodzianką ;). Pisz, ale z umiarem i jakbyś mógł to nie o pasy, chyba, że Cię do tego wyznaczy ktoś... ale ja się tu nie wymądrzam, bo może dostałeś zgodę od GTS'a, ale ogólnie wolałbym, aby pasy były do pisania w rękach GTS'a, Wisdoma i jak GTS mówił mnie, ale tak jak wcześniej być może ten post jest zbędny, bo GTS Ci pozwolił :) Dobra już się zamykam :O :PCzytaj całość...