MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Maczmox "K5W" & Bosskit vs Amazing Superstar & The Superstar "Per B"
TLC Match o pasy Tag-Teamów.
Oba Teamy są na ringu, sędzia pokazuje pas Tag Teamów.
Mamy gong!
K5W rusza na Amazinga, natomiast The Superstar zakłada Headlocka Bosskitowi. Dropkick K5W, i seria ciosów w głowę Amazinga! Bosskit wywiązuje się z Headlocka i schodzi pod ring. W tym czasie Per B ściągnął K5W z Amazinga i wykonali Double DDT! Niezła akcja, lecz Bosskit powalił Pera uderzeniem drabiną. Bosskit puścił drabinę, zaszarżował na Amazinga trafionym Jumping Clotheslinem! Superstar już wstał, zaatakował Lou Thesz Pressem K5W! Ale Bosskit zaatakował jednego z braci Superstar Low Dropkickiem! K5W się podniósł i zaczął naradzać z Bossem. Bosskit wykonał przepiękne Mizard Of Oz na Amazingu, natomiast K5W poczekał aż Amazing wstanie i wykonał Diving Spinning Wheel Kick K5W zaczął się popisywać, jednak Bosskit oberwał Clotheslinem, ale K5W dołożył od siebie Big-Boota dla Pera. Bosskit wykonuje Kick-Upa, po czym schodzi z ringu.

K5W wyrzuca z ringu najpierw Pera, a potem Amazinga, po czym odbija się od lin i wykonuje Suicide Dive! Natomiast Bosskit ustawił drabinę pod pasami! Powoli zaczął wchodzić na drabinę lecz wstał i zajął się K5W, a Per wbiegł na ring i wykonał Dropkicka w drabinę. Bosskit upadł na plecy, a teraz Per zaczął się wspinać. K5W odzyskał przewagę, Wykonał Frankensteinera i wbiegł na ring, po czym podszedł pod Pera, złapał go za uda i wykonał Powerbomba! Amazing widząc to, podniósł się i wbiegł na ring. K5W próbował nie dopuścić do tego Baseble Slidem, jednak Amazing uniknął, wszedł na ring i to on wykonał Baseble Slida! Pomógł wstać Perowi, który zszedł za ring, a Amazing wspiął się na narożnik i wykonał Diving Crossbody na Bosskicie. Per B podnosi stół, po czym chwyta go i ustawia koło bandy. K5W próbuje go zaatakować Clotheslinem, jednak ten unika, chwyta go za głowę i uderza nią o bandę! Potem kładzie na stole, wchodzi na bandę i mamy Acrobatic Leg Drop! Stół się łamie, cudna akcja! Tym czasem Amazing obrywa od Bosskita Chopami! Bosskit chce wykonać Irish Whipa na schody, jednak Amazing kontruje i to Boss uderza barkiem o ciężkie schody! Amazing ustawia schody tak, żeby można nimi wyjść za bandę. Brat Pera wbiega po schodach, odbija się od bandy i mamy Springboad Splash! Jednak Bosskit unika! Amazing zwija się z bólu. Tymczasem Superstar oblewa K5W serią Stompów. Amazing już wstał, ale Bosskit wbiegł po schodach, odbił się od bandy i mamy niesamowite Whisper In The WInd!

Superstar na chwilę zostawia K5W, chwyta za stół i ustawia go podobnie jak wcześniejszy. Bosskit wbiega na ring, Superstar również. Patrzą na siebie chwilę i zaczynają się ścigać kto pierwszy do drabiny! Idą łeb w łeb. Obaj są na szczycie drabiny! Superstar sięga po pasy! Bosskit oddaje mu potężnego Slapa! I uderza głową Superstara o drabinę! Do tego dokłada Dropkicka! Ulla la, jego to jednak też zabolało. Do akcji wkracza ponownie K5W, który wbiega na ring, od razu go opuszczając Over The Top Rope Planchą na Amazinga! Wchodzi na liny, widząc, że Per B się podnosi wykonuje Springboad Dropkick, chwytając się drabiny! I wchodzi na drabinę! Per B jednak szybko wstał i zażegnał zdobycie pasa pchnięciem drabiny! Bosskit zaatakował go Middle Kickiem, potem Low Kickiem i w końcu Superstar otrzymał Flayning Mayoranę! I do tego Mysterio Rana! Podnosi K5W, któremu rozkazuje iść po pas, a sam idzie po coś pod ring. Słyszymy muzykę Master Of Game'a! A ten wyskakuje zza trybun, wchodzi na drabinę razem z K5W, łapię go za głowę i mamy Avalanche Codebreaker!!! Mnóstwo krwi na głowie Maczmoxa się pojawiło!

Master Of Game już w szatni, a Bosskit zdumiony dokańcza dzieła K5W! Jednak Amazing Superstar wstał, wszedł na ring i popchnął Bosskita! Amazing schodzi z ringu, wyjmuje dwa krzesła. Podchodzi do Bosskita, podkłada mu jedno pod głowę i mamy One Man-Con-Chair-To! Potężne uderzenie krzesłem w wykonaniu Bosskita! Per B na drabinie, bracia Superstar mistrzami Tag-Teamów? Tamer na rampie! Biegnie w stronę ringu! Wskoczył na ring i wykonuje Dropkick! Superstar ląduje za ringiem! Tamer się popisuje, jednak Amazing odwraca go i mamy Cool-Shot! Coś niesamowitego się dziś dzieje! Z trybun wychodzi Fredder! Tylko jego tu brakowało! Wbiega na ring, Amazing próbuje się go pozbyć z Clotheslinem, jednak ten unika, odbija się od lin i mamy Lie Detector! Podnosi Bosskita, wskazuje palcem na pasy Tag-Teamowe! Bosskit wchodzi na ring i wspina się niczym ślimak na drabinę. Fredder już przechodzi przez bandę, gdy dostaje Big-Bootem w twarz! Tym razem nieproszonymi gościami jest Axe i Predator! Fredder pobiegł w stronę wyjścia, natomiast Predator wszedł na ring i złapał za nogę Bosskita po czym go zrzucił! Jednak z tyłu nadbiegł K5W z Clotheslinem! Jednak Predator zrobił unik, czym K5W uszkodził Bosskita! Jeszcze partner Tag-Teamowy Axe oddaje Gut Kicka Maczmoxowi i wyrzuca za ring gdzie czeka na niego Axe! W tym czasie Predator podsuwa drabinę bliżej lin. Axe kładzie K5W na stole, który wcześniej ustawił Per B, wpełza na ring po czym wchodzi na drabinę! Jest na szczycie. Co on zrobi? To chyba wariat - zasygnalizował Swantom Bomb! I wykonane!!! Ale coś dzieje z Axe, nie rusza ręką. Bez pomocy medycznej się nie obejdzie. Per B wchodzi na drabinę, ale z szatni wybiega Aryan! Podbiega szybko do Predatora, wykonuje na nim swoją koronną akcję - Sweet Chin Music! Próbuje jeszcze zrzucić Pera B, ale za późno - Bracia Superstar nowymi mistrzami Tag-Teamowymi!

Niezliczona ilość interwnecji w tym meczu doprowadziła do tego, że można by te starcie nazwać "Awesome Match". Bracia Superstar w końcu zdobyli tytuł jako zespół. Ja żegnam się z państwem, do zobaczenia!

Tak nawiasem, jest 4 GM-ów, więc ja jestem zbędny...
Komentarze:

2011-11-18 08:31:04, Resvean:

Nieźle.

2011-11-18 11:24:39, Hepatoil:

na kolana i do pana:
A popatrz na aktywność tych GM'ów w pisaniu walk...