MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Nagle z szatni wychodzi Axe, Predator, Nanor, Batsep, Rothe i Mosorahiki! Pierwsi dwaj chwytają Richardsa za ręce, po czym rzucają go poza rampę, reszta wbiega do ringu. Nanor z Batsepem przyduszają swoimi piętami niejakiego The Superstara do narożnika, Rothe zajął się Brettem, wymierzył mu RKO, a Mosorahiki z łatwością pięknym Enzuigiri wywalił The Bohtesa poza ring! Następnie chwycili Tima Seno pod pachy, ale nagle z szatni wychodzą Legends! Czyli Aryan, K5W, Bossiskit i Tamer! Zaczyna się ładny brawl, grupa Tima Seno szybko traci przewagę liczebną, bowiem Nanor, Batsep i Axe zostali wywaleni poza ring Dropkickami, Big Bootami i Two-Handed Chokeslamem. A z kolei Mosorahiki zostaje wywalony z ringu podwójnym Suplexem, wykonali go Aryan i Tamer! Zostali tylko Predator i Mosorahiki. Ten pierwszy zaszarżował na Bossiskita, ale otrzymał Knee Strike, a Rothe został wyrzucony Hurraicanraną od K5W i Sweet Chin Music Aryana poza ring! I potem zaczęła się rozróba! The Legends zaczęło atakować Bohtesa, Bretta i The Superstara. Wymierzyli im Skull Crushing Finale, Frog Splash i Whisper In The Wind. Publiczność buczy! A potem biorą się za komentatorów! Przyduszają ich do stołów komentatorskich, jednego z nich Aryan powala Powerbombem na stół, ten się łamie! Pracownicy MWE uciekają, ale połowa z nich zostaje przyciśnięta do bandy! W końcu The Legends się naradzają, po czym biegną do szatni. Co się dzieje w ogóle?
Komentarze:

2011-11-16 19:53:30, mały awersomik:

Pinius ukradkiem wchodzi do szatni The Legends. Ci nawet go nie usłyszeli. Zaczaił się z tyłu i w momencie, kiedy K5W się przebierał wymierzył jego TT partnerowi Super kick zdezorientowany K5W odwraca się, ale otrzymał potężne leg kicki. Kiedy zszedł niżej na nogach, Pinius wymierzył high kicka i obaj leżą na sobie pod szafkami. Pinius wchodzi na jedną z nich i wykonuje 180 splash na The legends. Ucieka z szatni.

2011-11-16 19:53:58, Aryan:

Aryan zatrzymuje się na rampie odwraca się do publiczności i mówi
Jestem NIESAMOWITY
Schodzi do szatni

2011-11-16 19:56:13, na kolana i do pana:

mały awersomik:
Eee....Mleko? 4 na jednego i nie zauważony...Taki trochę Bug Men..

2011-11-16 19:57:02, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
Pinius zostaje zatrzymany przez pewnego zamaskowanego mężczyznę w garniturze! Na początek go przyciska, przydusza, kładzie na ziemi. Podnosi go następnie, zadaje Nitro Blast! Następnie składa krzesło, przywala nim w głowę Piniusa, toż to Chairshot! A potem jeszcze odbija się od szafki z ubraniami K5W, i Spear! Pinius powalony, a potem reszta chłopaków z The Legends zaczyna go lać. Zamaskowany zdejmuje maskę, okazuje się, że to... FREDDER! Potem nakłada natychmiast, wychodzi z szatni i ucieka z budynku.

2011-11-16 19:58:49, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Aha !?

No to żem se pobohaterował...

2011-11-16 20:00:01, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
Cóż, nieładnie herosować.

2011-11-16 20:04:59, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Przepraszam :(

2011-11-16 20:09:14, Aryan:

mały awersomik:
pl.memgenerator.pl/mem-image/wybaczam-ci

2011-11-16 20:53:50, Most Popular:

Bohtes znajduje się poza pomieszczeniem hali! Tim Seno patrzy na Billboard nad ringiem!
- Seno kochasz córkę? No właśnie! Jest tu razem ze mną!
Widzimy Bohtesa i Nicco Tracka przyprowadzającego ze sobą Bretta, a w tle autobus z uwięzioną w środku najprawdopodobniej córką GM'a!
- Co teraz GM-ku? Co?! Chodź tu!
Chciałbym zobaczyć minę Tima. kamera nagrywa jeszcze córkę Seno z zaklejonymi ustami...

2011-11-16 20:56:35, Go-To-Sleep:

- The Bohtes! Ty opryszku! Ty jeden wredny lwie! Zostaw moją córkę! To znalazło się The Legends, a tu sojusznicy? Czyżby MWE się niszczyło! Nie ośmieszę się, ale i mojej córki nie oddam! Czekaj, muszę do ciebie przyjść, to się dogadamy. Wiesz, z gapiami to tak głupio. Gdzie ty jesteś? Na parkingu czy gdzie?