MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
- Hmmm... wyrozumiałość. Wyrozumiałość dla takich jak wy? Odwal się. Wiesz dobrze, z ważną osobistością w MWE zadzierać nie można, może nie dlatego, że jest niezłym pakerem i potrafi przylać, ale dlatego, że jest chroniony przez nich.
I Tim Seno wskazał sześciu strażników zaczynających okrążać Bohtesa, Freddera, Superstara, Bretta i Nicco.
- No, to oddawaj córkę. Wiesz, zastanowię się, czy WAS wszystkich nie wylać z MWE w trybie natychmiastowym. Może zostawię Superstara, z nim mam oddzielne porachunki...
I uśmiechnął się złowieszczo do The Superstara.
A z kolei Fredder, widząc strażników, uciekł z miejsca zdarzenia natychmiast, wsiadł do swojej Porsche Carrery, po czym odjechał z piskiem opon.
- Bierzcie przykład ze swojego kolegi.
Komentarze:

2011-11-16 21:25:33, Most Popular:

- Wiesz co? Ja nie mam czasu.
Brett, Nicco i Bohtes natychmiast wsiedli do busa i odjechali. Seno próbował ich dogonić ze strażnikami. Fly Boy wyjechał z parkingu głównego... Do załamanego Tima dzwoni telefon.
- To jak? Wyrozumiały? Daje ci czas na zastanowienie się, jeżeli zrobisz coś takiego jak wcześniej, nie będę już taki łagodny. Obiecuje Ci to.

2011-11-16 21:28:44, Go-To-Sleep:

Tim odbiera komórkę.
- Dobrze. Daję ci mecz o pas MWE po tej tygodniówce, bowiem Aryan ma już zaklepaną walkę i wątpię, aby chciał się wtrącać w twój interes. Ale pamiętaj - nigdy więcej jej nie będziesz miał. To jedyna szansa.

2011-11-16 21:33:29, Most Popular:

- Seno, kocham Cię. Ulica Streathrow 23 będzie wszystko gotowe. Tam podpiszesz kontrakt. Do usłyszenia. No kochani tatuś lub dziadziuś jedzie już. Córka zachwycona Seno. Bye Bye!

2011-11-16 21:36:28, Go-To-Sleep:

- Ta...
I Tim Seno wyłączył komórkę. Zaczął szukać swojego samochodu. Potykał się o własne nogi, ze strachu. W końcu znalazł dogodnego Subaru Imprezę, koloru czarnego. Wsiadł do niego i ruszył na pełnej parze. Zaczął jechać do ulicy Streathrow. Wolał to załatwić samemu.

2011-11-16 21:38:32, Most Popular:

- Jesteś w końcu. Dobra jestem wyczerpany i dlatego podpisujesz pierwszy potem oddam córkę z dodatkiem, ok?
Bohtes podaje papier wydrukowany w bibliotece siedziby MWE.

2011-11-16 21:41:14, Go-To-Sleep:

- Czekaj, czekaj... chodź tu, The Bohtesie... te papiery mi nie pasują jakoś, nic tutaj nie jest napisane, żadne warunki... muszę się bliżej przyjrzeć, opierając się o ścianę...
I Tim Seno oparł się o ścianę i próbował dopatrzeć się warunków.
- No chodź tu, Bohtes.

2011-11-16 21:43:05, Most Popular:

- Podpisuj, na drugiej stronie jest podpis Prezesa. Podpisujesz, albo wsiadam do tego busa razem z córką i gówniarzem, Seno już!