MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Go-To-Sleep:
Nazwa: Ultimate Warrior
Rola: Heel
Wzrost: 188cm
Waga: 106kg
Akcje Charakterystyczne: Double Powerbomb, Backbeaker, Scoop Slam, Powerslam
Dźwignie: Edgecator
Finishery: Twist of fate, Canadian Destroyed
Czytaj całość...
Maczomx K5W vs. Fredder vs. Amazing Superstar vs. Mosorahiki "The Eagle" vs. Nieznany gość.
5-man Ladder Match z walizką (tajemnicza zawartość)
Czytaj całość...
Go-To-Sleep:
Nie mogłem znaleźć innego, 1:15 www.youtube.com/watch?v=4is14WBKfbA

No i trza oddać hołd Morrisonowi, co oznacza zmiany w postaci:
Czytaj całość...
Shaggy Killer vs Nicco Track vs Qus vs Motaker vs Axe vs Pinius vs Nanor vs Predator vs The Hurricane vs Tamer
No Hoolds Barred Elimination Match

Czytaj całość...
Assuś:
A nie kumasz, że jakieś trzy walki temu właśnie miałeś walkę? A może jej nie przeczytałeś? Na tej tygodniówce walki nie masz, ale za to na następnej bierzesz udział w Gauntlet Matchu.
Czytaj całość...
Katsuke Feledeo:
:<
mały awersomik:
Wiesz, to był mały botch !?

Poprzednie notowanie Power 25:
1. The Aryan - Po tym, jak Fredder pobił sędziego Tima Seno, przyszedł ten uczciwy, po czym Aryan z łatwością odzyskał pas MWE z rąk Rothe.
2. Rothe - Utracił pas MWE, ale wygrał Royal Rumble, więc tylko spadek o jedną pozycję.
3. Sparta - Posiadacz pasa NNO Skull pokonał mniejszego Amazing Superstara i jeszcze zdążył nieźle poobijać niepełnosprawnego Hubę.
4. Philip Watson - Mimo tego, że jest World Heavyweight Championem, jest bardzo mało zauważalny w MWE jak na taki prestiżowy pas.
5. The "Fly Boy" Bohtes - Wygrana w Triple Threat Matchu powoduje, że zalicza świetny powrót do MWE i Power25.
6. Zirael - Wygrać 12-man Extreme Rules Match to nie lada sztuka, a jeszcze powracając do ringu, z cenionymi zawodnikami i jeszcze o miano pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
7. Fredder - Zwolnił Ithora na Ironfists On The Way z MWE i na tym samym PPV zaatakował podczas Lumberjack Matchu Tima Seno, nakręcając tym samym feud i powodując wiktorię Aryana.
8. K5W - Po nieczystej zagrywce Bossiskita został European Championem, ale Master Of Game teraz będzie go ciągle atakował.
9. Mistic - Wygrana nad Loordem i Assusiem chyba powoduje, że Mistic zdecydowanie wygrał ten feud.
10. Master Of Game - Nieczysta zagrywka Bossiskita go usprawiedliwia, w każdym razie MoG będzie chciał zemsty i to jest pewne.
11. Sir Matizo - Extreme Champion nie miał żadnej walki na Ironfists On The Way, ale jego backstage'e uczyniły, że bez niego te PPV byłoby gorsze.
12. Tim Seno - Od niego powinno się uczyć rozkazywania ludziom. Na początku PPV zadał Rolling Drop Fredderowi, ale ten się zemścił koszem na śmieci i GTS. W każdym razie zaczął ciekawy feud.
13. Shaggy Killer - Całkiem długo wytrzymał w Royal Rumble Matchu.
14. Motaker - Wygrana nad The Superstarem to dosyć niezły push, Motaker chyba niedługo powalczy o jakiś pas.
15. Mosorahiki - Przegrał z Aryanem na tygodniówce, ale mimo bardzo dobrze spisał się jako drwal w Lumberjack Matchu, lecz jego TT partner przegrał.
16. Qus - Zmarnował życiową szansę. Już nigdy takiej nie dostanie.
17. The Hurricane - Udany debiut na 12-man Extreme Rules Matchu, za pomocą pięknego RKO wyeliminował stamtąd Maczomxa, a sam wyeliminowany został jako siódmy.
18. Pinius - Wygrana w Triple Threat Matchu to znak, że Pinius do MWE nie przyszedł po to, aby przegrywać.
19. Guido Gigant - Jak na razie nic elektryzującego nie zrobił, w takim razie trochę spada.
20. Amazing Superstar - Swoją przegraną udowodnił, że Sparta jest niepokonany, bowiem wygrać z takim legendarnym teamem, jakimi są bracia Superstar, to wystarczający dowód na to. Za to będzie w finale Tag Teamów.
21. Nanor - Udany debiut przed PPV i dosyć długie utrzymanie się w Royal Rumble. Nic więcej powiedzieć nie można.
22. Brett The Bouble - Co prawda, wrócił, ale tylko na Royal Rumble. Mimo wszystko Brett kreuje sobie niesamowity powrót do MWE.
23. Assuś - Zawiódł Loorda, przegrywając z nim nad Misticiem i Predatorem, nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu TT z Motakerem.
24. Predator - Wygrana nad Assusiem i Misticiem mimo wszystko wiele nie zmienia.
25. Green Master - Przegrał Triple Threat Match, ale zdołał wystarczająco upokorzyć Aseyena, który ma odejść z MWE niedługo.
Obecne notowanie Power25: (Amazing Superstara nie ma bo ma kontuzję)
1. Philip Watson - Mimo tego, że fani go nie zauważają, udowodnił, że jako mistrz WHC jest lepszy od mistrza MWE Aryana, który go zaatakował na dodatek przed walką.
2. Aryan - Lekki spadek, przegrana z Philipem Watsonem, ale mimo wszystko wielka aktywność. Udowodnił, że potrafi być prawdziwym tyranem i niedługo będziemy oczekiwać pomszczenia się Freddera.
3. Sparta - Na ostatnim MWE doprawdy upokorzył Hubę Niszczyciela, który teraz będzie miał niemałe problemy z MWE i fanami. Pytanie tylko, czy on to powiedział naprawdę?
4. Rothe - Wygrana w fantastycznym Fatal-4 Way'u daje mu prostą drogę do zrewanżowania się z Aryanem na War Of Masters. Będzie się działo!
5. Axe - Młody, dzielny wrestler nieoczekiwanie wygrał z The Superstarem i Piniusem w duecie z Batsepem. Coś wielkiego się chyba dla niego szykuje.
6. K5W - Na MWE nie miał za dużo do roboty, w każdym razie trochę tam narozrabiał. Pozostaje na tej samej pozycji.
7. Tim Seno - Fantastycznie wyeliminował The Bohtesa z akcji i wywiązał się z walki Fly Boya o pas MWE. Ale teraz będzie miał niemałe problemy z całą paczką. Miejsce 7.
8. Zirael - Na MWE boleśnie przegrał z powracającym Nicco Trackiem, ale, zdaje się, bardziej przejął się oglądającym ten mecz Philipem Watsonem niż swoim oponentem.
9. Motaker - Nie jest wciśnięty w jakiś większy feud, ale był bardzo blisko wywalczenia miana pretendenta do pasa MWE. Niestety, ten Fatal-4 Way wygrał Rothe.
10. Qus - wygrał wielki Extreme Rules Match, więc zasługuje na pochwałę w postaci miejsca w pierwszej dziesiątce.
11. The Bohtes - Boleśnie oberwał od Tima Seno, przez co jego wymuszony o MWE Championship Match nie dojdzie do skutku. Poza tym możliwa jest mała pauza tego zawodnika.
12. Sir Matizo - Epizodycznie pojawił się na poprzednim MWE, mimo wszystko zasługuje na te miejsce dwunaste.
13. The Superstar - Jest od niedawna TT Championem, ale udowodnił, że potrafi tylko to osiągnąć z Amazing Superstarem, bowiem przegrał z Axe i Batsepem.
14. Batsep - Wygrana nad The Superstarem i Piniusem w duecie Axe otwiera mu wrota do wielkiej kariery w MWE.
15. Brett The Bouble - Miał mały udział w Fatal-4 Wayu, mimo wszystko raz był bliski wygrania miana pretendenta o pas MWE.
16. Nicco Track - Zalicza wielki powrót. Wygrał z Ziraelem, który, co prawda, bardziej przejął się rozbudowywaniem feudu z Philipem Watsonem, ale każde zwycięstwo się liczy.
17. The Hurricane - Na backstage'u sprytnie zrobiony w bambuko przez Motakera i Assusia. Udowodnił, że jest prawiczkiem, ale mimo wszystko jego pozycja się nie zmienia.
18. Master Of Game - Nie pojawił się na pobliskim MWE, ale podobno musiał odpoczywać po atakach K5W. Tak więc, szykujemy się na zemstę MoG'a.
19. Shaggy Killer - Wielki udział w Fatal-4 Wayu, jednak w żadnej sytuacji specjalnie nie zagroził.
20. Mosorahiki - Sprytnie wygrał z Bossiskitem, jednakże został zwolniony z MWE i nie będziemy go raczej widzieć w następnym Power25 (to część storyline'u jbc.)
21. Huba Niszczyciel - Kompletnie upokorzony przez Spartę może pożegnać się z pushem w MWE, jednakże wiemy, że nie puści tego gładko.
22. Pinius - Przegrał z klasą samą w sobie w duecie, THE SUPERSTAREM przeciwko równym sobie Axe i Batsepie. Spadek. O 4 pozycje.
23. Bossiskit - W końcu włazi do Power25. Zasłużenie, bowiem ostatnio bardzo pomaga w życiu swoich kolegów z nowej grupy antykonspiracyjnej zrobionej przez Freddera.
24. Assuś - Nadal plasuje się na dole tabeli, jednakże nieznacznie pomógł Motakerowi w zrobieniu dowcipu The Hurricane'owi. Szykuje się dobry tag team!
25. Tamer - Brutalny atak na Asvela, przez co ten wygrał via DQ z Samoan Palu, a także ścisła współpraca z swoimi kolegami z The Legends.
Czytaj całość...
Most Popular:
Amazing ma kontuzję :D
Pasy? Ty najpierw dokończ walki o pas WHC :D Będziemy pisali na współ, ale od następnej tygodniówki. Albo... byśmy zrobili podział brandów, co ty na to? :)
Ja z Unledo na jednym brandzie, a ty z Kolanem na drugim. Ja piszę PPV wraz z tobą ewentualnie. Co ty na to? :)
Inni nie byliby pomijani, nawet mam szereg pasów na dany roster:
Jeden brand:
MWE Champion
European Champion
NNO Skull (ja biorę ten brand)
Drugi brand:
WHC Champion
Extreme Champion
+ jakiś nowy title
Czytaj całość...
Jestem pomocnikiem...Mam się cieszyć, czy płakać!? A tak nawiasem, dzisiaj wracam o 10:50 do domu, więc walka będzie sporo wcześniej. :)


Słyszymy muzykę The Hurricane. Wchodzi na ring i prosi pracowników MWE o mikrofon.
- Jak wiecie, ostatnio w No Hoolds Barred Matchu przegrałem tylko z Qusem… Ale drugie miejsce to jak nic. Chcę Wam dziś pokazać, że jestem przyszłością MWE! A zmierzę się z…Nanorem!
W tej chwili z szatni wychodzi Nanor, z mikrofonem w ręku.
N: Haha, chcesz się ze mną zmierzyć? Przecież dobrze wiesz, że nie masz ze mną szans chudzinko.
TH: Tak? To w takim razie proponuję Street Fight!
N: Naprawdę chcesz, żebym Ci kark złamał? Pro… - Nanor nie zdołał dokończyć, zanim już stał GM.
GM: Hurricane. Będzie tak, jak sobie życzysz… A ty Nanor zamiataj na ring! Dla urozmaicenia, w narożnikach w koszach na śmieci będą stały kije do kendo! Powodzenia.
Nanor szybko wszedł na ring, a pracownicy MWE wnieśli na narożniki kosze z kijami do kendo.
Czytaj całość...
Na ring wchodzi GM, z mikrofonem w ręku.
- Jak wiecie, w MWE zaczyna powiewać nudą...w większości walk wiemy kto wygra, a na dodatek zawodnicy trzymają swoje pasy przez pół roku...Właśnie to ostatnie jest powodem zmiany. W związku z tym, co powiedziałem ogłaszam, że na początku każdego miesiąca będziemy mogli ujrzeć... MONEY IN THE BANK! Oczywiście nagrodą będzie walizka, a w niej kontrakt na walkę z pasem. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobało!
Czytaj całość...
Wisdom Tooth:
Nikt Ci nie zabrania pisać, po prostu my mamy już z Tuneerem wszystko ustalone co do naszego brandu.

Brand 1.
GM: Wisdom Tooth, Go-To-Sleep
Zawodnicy: The Legends, Rothe (Ci muszą być)
Pasy:
MWE Championship,
European Champioship,
NNO Skull.
Czytaj całość...