MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Shaggy Killer vs Nicco Track vs Qus vs Motaker vs Axe vs Pinius vs Nanor vs Predator vs The Hurricane vs Tamer
No Hoolds Barred Elimination Match


Mamy gong!

Nicco rzuca się na Shaggiego Clotheslinem, ten przechodzi pod nim i Half Nelson Suplex, potocznie zwany Shaggyplexem! Motaker wykonuje Running DDT na Axe i atakuje Clotheslinem Nanora! Motaker rzuca się na Predatora, ale ten go przechwytuje i wykonuje Sitout Spinebuster! The Hurricane atakuje Buzzsaw Kickiem Piniusa! I jeszcze Springboad DDT dla Tamera! Shaggy nadbiega na Predatora, ale ten oddaje mu Gut Kicka i ustawia Pod Powerbomba! Wykonuje jednak Sunset Flip Powerbomb! Ale Shaggy natychmiastowo się uwalnia! Shaggy szybko wstaje, zaatakowany przez Nanora Dropkickiem! Jednak Reated Shaggy złapał za nogi rywala i mamy Shaggy Lock! Nikt nie śni pomóc Nanorowi, wręcz przeciwnie! Axe podchodzi do Nanora i zapina mu Lebell Locka! Nanor musiał odklepać!

Nanor pada ofiarą eliminacji!

O jednego zawodnika mniej, jednak różnicy prawie nie widać. Middle Kick w wykonaniu Piniusa na Nicco, jednak ten chwyta za jego nogę i wykonuje Leg Sweepa! Tym czasem The Hurricane wykonał Running Hurricanranę na Motakerze! Jak ten się podnosił Hurricane dołożył piękne Shinning Wizard! Próba Hurricanrany Piniusa na Shaggim, jednak ten go przechwytuje, chce wykonać Powerbomba, jednak Pinius wykonuje Go Round! Ładnie się zapowiada ten mecz. Axe atakuje Qusa Gut Kickiem, ten łapie za nogę, jednak Prince Of Parkour, podskakuje na jednej nodze i wykonuje Dropkicka! Shaggy na narożniku, jednak Predator rzucił się na liny, przez co Shaggy usiadł na narożniku. Naradził się z Motakerem i szykują się pod Double Superplex! Wchodzą na narożnik i tak! Podwójny Superplex! Cała trójka na tym ucierpiała. Predator dokłada Diving Legdropa i pinuje Shaggiego.

1..
2..

Nie! To za mało dla Shaggiego.

Pinius nadbiega na Qusa, jednak ten kontruje Arm Dragiem. I jeszcze jednym! I mamy zapięty Armbar! Jednak Pinius doczołgał się do lin! Axe podchodzi do narożnika i wykonuje Moonslaut To Standing Oponent, a tym Oponentem staje się Nicco! Jednak ta dwójka szybko wstaje i zaczyna się bitwa na pięści. Tymczasem Motaker wykonuje MoDDT na Tamerze! Pinius dokłada od siebie Legdropa, a Predator wykonuje Big Elbowa! Tamer sturlał się za ring. Jednak Axe to dostrzegł i zaatakował rywala Over The Top Rope Planchą! Do tego Hurricane dokłada Valuting Plancha! I Pinius atakuje Sucide Diving Splashem! Za ringiem robi nam się zbiorowisko. Shaggy podnosi jeszcze Predatora i wykonuje Military Press Drop za ring! Sam odbija się od lin i wykonuje Sucide Dive! Qus schodzi za ring i wyciąga z pod niego drabinę! I atakuje grupę zawodników poza ringiem! Rozstawia ją koło nich i wchodzi na ring, ale tam czeka na niego Shaggy! Qus atakuje Clotheslinem, jednak Shaggy po raz kolejny wychodzi z sytuacji Shaggyplexem! W tym czasie Pinius wchodzi na drabinę! Jest już na szczycie, ale teraz pytanie - co zrobi? Otóż wykonuje piękny 180 Splash! Ląduje na stojących rywalach! Nicco popisuje się przed publicznością, ale na ring wchodzi Predator, który uniknął 180 Splasha! Atakuje Nicco Jumping Knee! I jeszcze jedno! I mamy Reverse STO Backbreaker, z dodatkiem Neck Breakera! Podnosi Tracka, Irish Whip na liny i Spinebuster! Jednak nie, Nicco skontrował znakomitym Codebreakerem!!! Pin w wykonaniu Tracka.

1..
2..
3!!!

Predator został wyeliminowany

The Hurricane wszedł na ring z kijem do Kendo! Zaczął nim lać Tracka! Jednak na pomoc Nicco przybywa Pinius ze Springboad Hurricanraną! Motaker także wrócił do kwadratowego pierścienia z gitarą i koszem na śmieci! Nałożył kosz na głowę Piniusa, wykonał Gut Kicka i zaatakował go potężnym uderzeniem gitarą w podbródek! Piękna akcja! Podnosi rywala, Irish Whip na liny i Lif-Up Uppecurt. Ładna akcja, jednak publiczność buczy. Pinius wstaje, Motaker częstuje go MoDDT, podnosi go i mamy Cradle Shock! I pin.

1...
2...
3!!!

Drugiego 180 Splasha nie zobaczymy, Pinius wyeliminowany.

Na ringu zostało siedmiu zawodników. Shaggy z Axe rzucają się na Tamera, jednak ten schyla się, podnosi kij do Kendo i zaczyna lać obu zawodników! Jednak Nicco atakuje Clotheslinem Tamera! Tamer natychmiastowo się podnosi i mamy Big-Boota! Nicco zasygnalizował Pedigree! Publiczność szaleje! Jednak Hurricane uderzył Tracka łopatą! Bardzo niebezpieczna jest ta broń! Axe dostrzega Tamera leżącego na ziemi, więc przechodzi za liny i mamy Springboad 450 Splash! Do tego Shaggy dokłada Diving Elbow Dropa! Shaggy dokłada jeszcze Snap DDT! I Hurricane zaczyna okładać Tamera łopatą! Z siedem takich uderzeń w plecy! Tamer doznał chyba jakiejś kontuzji, ale Hurricane na to nie patrzy, podnosi go i wykonuje Go-To-Sleep. I formalność, w tym wypadku pin.

1..
2..
3!!!

Tamer wypada z gry

Ale co to? Na ring wbiegają The Legends! Widać, że chcą pomścić Tamera! Aryan wbiega na ring, zostaje zaatakowany Clotheslinem, ale ten z łatwością kontruje i mamy Skull Crushing Finale! Odwraca przeciwnika na plecy i Frog Splash od K5W! A potem podciąga Nicco na Motakera!

1..
2..
3!!!

Motaker żegna się z nami za sprawą The Legends!

The Legends szybko zbiegają z ringu w stronę szatni. Shaggy do tego zasygnalizował Reated Speara! A "odbiorcą będzie Nicco Track! Nicco wstał, Shaggy ruszył, jednak Nicco uniknął. Shaggy zaatakował jeszcze Clotheslinem, jednak Nicco złapał jego rękę i mamy Spiral Trap! Nicco Track podnosi Shaggiego oraz sygnalizuje Killswitch! No i tak, mamy piękne Killswitch! Ale to nie koniec tego. Nicco schodzi za ring i wyciąga z pod niego stół! Rozstawia go w narożniku, podnosi Shaggiego Irish Whip w narożnik gdzie jest stół! I co robi Nicco? Parodiuje Shaggiego sygnalizacją Speara! I rusza na niego z jego koronną akcją! Ale ten cudem unika, odbija się od lin i mamy pięknego Reated Speara!

1..
2..
3!!!

Nicco chyba wystarczająco oduczył się naśmiewania, zostając wyeliminowany.

Teraz o wygraną walczy czterech zawodników: Axe, Shaggy Killer, The Hurricane i Qus. Ten ostatni na razie leży pod stołem komentatorskim, natomiast pozostała trójka znajduje się w ringu. The Hurricane stoczył się poza ring i wyciągnął z pod niego krzesło. Wrzucił je na ring i sam do niego wszedł. Podniósł Shaggiego i Dropkickiem przywitał go z betonem. Wziął rozbieg i wykonał Sucide Diving Crossbody! Wyciągnął drugie krzesło z pod ringu, położył je na betonie. Chwycił Shaggiego i ustawił pod Snap DDT. Podciągnął nogą krzesło i mamy Snap DDT na krzesło! Krew na głowie Shaggiego nie oznacza nic dobrego! Rozebrał stół komentatorski, wrzucił na niego Shaggiego. Poczekał aż Shaggy wstanie i wykonał RKO! Stół się załamał! Szybko wrzucił na ring Shaggiego i go przypiął.

1..
2..
3!!!

Shaggy zmiażdżony przez The Hurricane przegrywa.

The Hurricane nie próżnuje. Szybko chwyta za krzesło, podnosi Axe. Ale ten mu się wyrywa, błyskawicznie wstaje i mamy Van Dominatora!!! Krzesło się powyginało, a Axe dołożył Breakdence Leg Dropa! Podniósł Hurricane i oddał mu Gut Kicka. Mamy Moonlight Drive! Hurricane wstaje, ale obrywa L-Kickiem! Qus przy narożniku czeka na rozwój wydarzeń. The Hurricane wstał, ale Axe się przymierzył do Flip Bottom, już je miał wykonać, kiedy Hurricane mu się wyrwał! I The Hurricane próbuje wykonać Clotheslina, udanie. Do tego dokłada Dropkicka i Knee Dropa! Nie ma sił, więc pinuje.
1..
2..

Axe odkopuje!

Widząc to Qus szybko wszedł na ring trzymając w ręku Coca-Colę. Wziął ją do ust i plunął w oczy Axe! Potem rzucił jakimiś słowami do The Hurricane. Podnieśli Prince Of Parkoura we dwójkę i wykonali Double DDT! Do tego Qus dorzucił Elbow Dropa! Hurricane naradził się z Qusem i ten drugi podniósł Axe. Qus wykonał Irish Whip na liny i wykonał Flapjacka, ale Hurricane dołożył do tego RKO!!! I natychmiastowy pin.

1..
2..
3!!!

Axe wyeliminowany, ale tego by nawet Sparta nie wytrzymał!

W ringu już tylko dwóch rywali! The Hurricane i Qus. Ten pierwszy atakuje rywala Dropkickiem! Hurricane podnosi ponownie Qusa i mamy Snap Suplex! I do tego Foot DDT a potem Knee Slam! Hurricane schodzi z ringu i wyciąga z pod niego krzesło! Hurricane uderza krzesłem Qusa, raz, drugi trzeci! I jeszcze przydusza go końcówką! Rozkłada krzesło przy linach, odbija się od lin, przeskakuje nad Qusem i mamy Springboad Moonslaut! Podnosi rywala i mamy Fisherman Suplex! Pin.

1..
2..

Nie! To jeszcze za mało dla Qusa!

The Hurricane rozwścieczony sygnalizuje RKO! Qus wstał, wtedy Hurricane spróbował swoich sił RKO! Ale Qus rzucił nim o matę i zażegnał Dropkickiem. Hurricane się podniósł, ale Qus zaatakował go One Hand Bulldogiem! I jeszcze Low Dropkick! Qus zamierza wygrać to starcie. Schodzi z ringu i wyciąga z pod niego...Młotek! Wchodzi z nim na ring i atakuje nim Hurricane! Podnosi rywala i mamy Vertical Suplex! Hurricane podnosi się za pomocą lin, ale od razu zostaje zaatakowany Step-Up-Enzuigri! Qus schodzi ponownie z ringu. Podchodzi do drabiny która stoi przed rampą i chwyta za nią i wnosi na ring! Ale tam czeka na niego Hurricane z Dropkickiem! Hurricane chwyta za drabinę i wykonuje nią Slingshot Suplex na Qusa! I jeszcze podnosi specjalistę od Submisionów i wykonuje Backbreaker! Hurricane w narożniku! Diving Splash! Ładnie, ładnie. Sygnalizacja Go to Sleep! Ale jednak Qus się wywiązuje, oddaje Gut Kicka i podnosi rywala pod Powerbomb! Ale Hurricane kontruje świetnym Miami Rollem!

1..
2..

Nie!!! Qus jeszcze odkopuje po pinie z zaskoczenia.

Hurricane przechodzi za liny i czeka aż Qus wstaje. Qus wstaje, po czym obrywa Springboad Dropkickiem! Qus jednak szybko się podnosi, ale obrywa Double Backhand Chopem! I Jumping Clothesline! Rzuca przeciwnika w narożnik i mamy Clothesline! Podnosi rywala i wnosi go na szczyt narożnika! Chwyta za młotek i uderza Qusa tak, żeby nie spadł z narożnika! Wchodzi na niego i ustawia rywala pod Super RKO! Jednak Qus oddaje uderzenie łokciem i zrzuca rywala. Qus przechodzi za liny, a Hurricane natychmiast się podnosi. Jednak Hurricane inkasuje Springboad Blockbuster! I Qus zapina Anaconda Vise! Przypominam, że jest to mecz No Hoolds Barred, więc nie ma Rope Brecku! Ale Hurricane i na to znalazł sposób - uderzenie młotkiem. Hurricane się podniósł i wziął do ręki młotek! I zaczął przyduszać końcówką Qusa! Hurricane schyla się nad Qusem, żeby go podnieść. Chwyta go za rękę, ale ten zapine Heels Gate!!! I Hurricane odklepał! Niesamowita końcówka!

Qus wygrał cały pojedynek! Niesamowita dźwignia - Heels Gate dała mu zwycięstwo!

Nawet błędów mi nie wypominajcie, tyle się nad tym napracowałem...Może się wydawać, że krótkie ;x
_

Polecane: donice zewnętrzne

Komentarze:

2011-11-21 15:24:00, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Nanor wykonuje dropckik, ciekawe
Widziałeś batistę albo takera jak wykonuje dropckik'a?
ja nie...

2011-11-21 15:32:02, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Ale Kane widziałem -.-

2011-11-21 15:39:11, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Hehe, mój zawodnik a Kane to według mnie duża różnica.... ale cieszę się że jestem w tym pojedynku... jako chłopiec do bicia...

2011-11-21 16:37:26, Most Popular:

Jak po Killswitch, Shaggy zrobił unik? Dobra to jeszcze może być, ale żeby od razu potem Speara?! :s
Ogólnie jak na coś takiego nieźle :P Tylko Qus nie ma być pushowany :O
I jak na kogoś kto nie chce być GM'em to piszesz bardzo często ;) Pozdrawiam ;x

2011-11-21 16:39:16, Go-To-Sleep:

Bez przesady, nie chcę, aby Qus był pushowany. :P

2011-11-21 16:47:29, na kolana i do pana:

Most Popular:
Nie nie chcę, tylko inni nie chcą, żebym ja był nim.
Go-To-Sleep:
Ja Qusa widzę, jako Extreme Championa.

2011-11-21 17:03:15, Hepatoil:

na kolana i do pana:
A ja jako zbyt pushowanego. Zostaw drania i bież się za innych.

2011-11-21 17:03:50, Most Popular:

na kolana i do pana:
Extreme?! Co?! Qus?! :)

2011-11-21 17:09:02, na kolana i do pana:

Most Popular:
Tsa. Albo Brett..Obaj pasują :P
Hepatoil:
Pushowany powinien być Axe ;<
Go-To-Sleep:
Power25 po tygodniówce mam rozumieć? :P

2011-11-21 17:37:26, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Tak.

2011-11-21 19:10:06, Elective:

na kolana i do pana:
Nieźle, drugi byłem, a to moje początki :D

2011-11-22 11:06:12, Resvean:

Dobra. To mnie możecie wypisać, bo jak widać i tak każdy o mnie zapomniał.
A, że nie piszę często - po prostu nie mogę jak na razie wchodzić w domu i tylko czekam na okazję, jak będę w bibliotece albo w domu sam.

2011-11-22 14:23:38, na kolana i do pana:

Assuś:
Zapewne GTS przygotował dla Ciebie walkę na tygodniówce. Nikt o Tobie nie zapomniał...Tylko Ci się tak wydaje. No, ale jak chcesz to się wypisuj... :O

2011-11-22 15:13:44, mały awersomik:

kurka nie dość że mam szlaaan to jeszcze przegrana :@

2011-11-22 18:03:59, Go-To-Sleep:

Assuś:
Stary, ty myślisz, że ty będziesz ciągle sukcesy zdobywał? Jak tak, to się mylisz. Bardziej pushuję niektórych zawodników, ponieważ są DOŚWIADCZENI, a z nikogo nie chcę robić drugiego Sheamusa który po pół roku kariery w WWE zgarnął główny pas RAW :O

2011-11-22 19:09:19, Katsuke Feledeo:

Go-To-Sleep:
PW jest kox. Raz wygrywa, raz z przegrywa. A MoG wszystko przegrywa. :D

2011-11-22 19:10:33, Go-To-Sleep:

Katsuke Feledeo:
Oj, nie oceniaj MoG'a zbyt pochopnie ;<

2011-11-22 19:12:41, Katsuke Feledeo:

Go-To-Sleep:
Ale i tak przegra. :D

2011-11-22 19:14:26, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Nom...Axe powinien dostać Pusha, tyle powiem. :D

2011-11-22 19:15:05, Go-To-Sleep:

Katsuke Feledeo:
W sumie racja :D
na kolana i do pana:
Nie zauważyłeś, że Axe i tak już dużo osiągnął jak na początek? I tak ma pusha. :D

2011-11-22 19:17:47, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
MoG ma dużo bardziej udaną karierę...Drugie miejsce to nie żaden Push! Powinien trzymać jakiś pas...Tak z pół roku. Wtedy będzie Push! :)
Katsuke Feledeo:
Ciesz się z tego co MoG wygrał :P Wyobraź sobie...Master Of Game...Wielki giermek mistrza wagi ciężkiej, Philipa Watsona.... :D

2011-11-22 20:01:48, Aryan:

na kolana i do pana:
Notowania Power25 i
1. The Aryan

2011-11-22 20:04:21, Katsuke Feledeo:

na kolana i do pana:
Tak właściwie, MoG to kuzyn PW. :P

2011-11-23 18:25:27, Resvean:

Go-To-Sleep:
A kto powiedział o wygranej !
Ja nie mówię, że mam wygrywać. Ale dla twojej informacji, ŻE OD KILKU DNI nie miałem żadnej walki. Nawet nikt nie wspomniał o mnie. No, ale co tam. Po co w ogóle sobie głowę zawracać.

Partnerzy

  1. Bramy warsztatowe