MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Assuś:
A nie kumasz, że jakieś trzy walki temu właśnie miałeś walkę? A może jej nie przeczytałeś? Na tej tygodniówce walki nie masz, ale za to na następnej bierzesz udział w Gauntlet Matchu.

A oto tygodniówka:
-------------
Pora na kolejną tygodniówkę MWE! Przypomnijmy sobie, co wcześniej się działo: między innymi Fredder został zwolniony z MWE, Sir Matizo obronił tytuł Extreme Championa, i jeszcze bójka w pokoju! Było to wtedy strasznie ciekawe MWE, teraz te musi także być dobre!
A dzisiejsze MWE zaczyna… Philip Watson! Unosi swój pas WHC w górę, po czym go całuje. Publiczność się raduje! Wbiega na ring, wślizguje się pod linami, unosi swój pas mistrzowski w górę. Potem przyczepia go do pasa. Chwyci za mikrofon leżący na ziemi i mówi!
- Rzadko kiedy zdarza się okazja otworzyć MWE. A te otwarcie będzie w piorunującym stylu. Ale to będzie szybkie przemówienie… otóż będę bronił swojego pasa World Heavyweight Championship w War Of Masters Matchu, jest to oficjalnie potwierdzone. Będę jednak walczył z oszustem, szwindlarzem, opryszkiem Ziraelem! Osobiście mój pas WHC będę musiał kiedyś oddać, ale chcę go trzymać co najmniej dobry rok. To są moje ambicje. Zasłużyłem na to. W ogóle powiem wam, że po studiach wszystko się rozwinęło. Najpierw byłem sprzedawcą hamburgerów. Chodziłem na treningi MMA. Zauważył mnie jeden z wrestlerów, po czym dotarłem tutaj! I zostałem World Heavyweight Championem! Tajemniczy jest ten pas, ale i potężny. Trzeba jednak przyznać, że do mnie pasuje. A dlaczego? Bo na to zasługuję. Zobaczycie, że na Margomanii tak czy siak ujrzycie mnie w walce o World Heavyweight Championa, bo jestem wie…
Nagle wtrąca się w jego przemowę Zirael! Kibice buczą, ale Zirael nic sobie z tego nie robi! Rzuca obelgami w ich stronę, po czym wbiega na ring po schodkach. Pracownik MWE rzuca mu mikrofon. ZIrael sprytnie łapie i przykłada do ust,
- Panie, panie, panie! Pan żeś się trochę zapędził! Nieładnie tak witać powracającego! A wiedz, że się tym odpłacę! Twój pas World Heavyweight Champion… powinien należeć do mnie, a jeszcze nigdy nie należał, oszczerco i szmato! Kto wygra w ringu? Ja! Kto wygra pas WHC? Ja! A kto strzeli samobója do własnej bramki? TY! Powiem ci jedno jeszcze, dzisiaj sobie nałożyłeś gustowne portki. Takie dosyć damskie. Gdzie się podziała twoja męskość? A ten pas… jak ty w nim kobieco wyglądasz! Toż to pani Watson!
Philip Watson się wkurzył, już chciał startować na Ziraela, kiedy wszedł Aryan! Ponownie kibice buczą. Aryan, w towarzystwie Tamera i K5W, wchodzi na ring. Na rampie jednak się żegnają. Aryan chwyci mikrofon na rampie, trzyma w ręku także pas MWE.
- Philipie Watsonie! Moja godna, niesamowita osoba przyszła tutaj, aby cię powiadomić, że nie dostałem jeszcze rewanżu za pas World Heavyweight Championa! Chętnie to zrobię dziś nocą, aby ci go odebrać. A zaraz… do czego to przeszliśmy? A tak! Przecież gdybym to teraz zdobył, byłbym największym wrestlerem w historii, bo byłbym pierwszym, który ma pas MWE i pas WHC, dlatego, że jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Kibice buczą, ale nagle wchodzi GM przy swojej muzyce z gatunku japońskiego popu! Staje na rampie, przed Aryanem.
- Aryanie, twoje życzenie się spełni. Main Eventem gali będzie twój pojedynek o pas World Heavyweight Championa, a ty, Ziraelu, masz dzisiaj walkę z Brettem The Bouble. A, panie niby-niesamowity Aryanie, dzisiaj także wyłonimy następnego pretendenta do pasa MWE. A teraz won do szatni i zrobić miejsce dla Asvela i Samoana Palu!
Zawodnicy posłusznie wyszli do szatni, Zirael raz się potknął o własne nogi, ale dobiegł jeszcze przed Aryanem. Za nimi spokojnie poszedł GM. A potem na rampę wszedł Samoan Palu! Uniósł ręce w górę, potem złożył je do kolan, i ponownie w górę! Toż to jego znak rozpoznawczy! Wbiega powoli na ring, po czym zajmuje pozycję przy narożniku. Atmosfera kibiców mieszana!
A potem w odpowiedzi wychodzi Asvel! Dumnie zmierza ku ringu, zbiera pop poziomu średniego! Większość kibiców jest cicha. W każdym razie Asvel chwyta się lin, po czym podskakuje, i wchodzi przez drugą linę. Unosi wskazujący palec w górę, po czym zaczyna „podcierać się” o narożnik.
Samoan Palu vs. Asvel
Single Match
Mamy gong!
Na początek zawodnicy przechodzą w zwarcie. W końcu Samoan Palu chwyci za łokcie Asvela i go odpycha. Na liny. Opiera się o nie, po czym próbuje naskoczyć na rywala z Running Elbow. The Great Samoan mało ucierpiał. Potem Gut Kick. I kolejny. Zwieńczony Backhand Chopem, a potem Discus Clotheslinem. Samoan Palu oparł się o narożnik. Asvel nadbiegł z Running Washem, ale został odepchnięty. I The Great Samoan natychmiast wstaje, po czym wykonuje Samoan Strike! I kolejny! Asvel powalony. I zostaje schwytany za szyję! Surfboard Stretch. Asvel kręci głową, ale się wywiązuje. Obaj zawodnicy wstają, Samoan Palu rzuca swojego rywala na liny. Irish Whip i… Spear od Asvela! Nieźle.
Samoan Palu następnie wstaje. Otrzymuje serię Chopów od Asvela. Knee Attack, European Uppercut i Rolling Elbow. Asvel jeszcze szarżuje na swojego rywala, ale Palu podrzuca go, po czym ustawia pod Gutwrench Backbreaker Drop! Wykonane. Asvel łapie się za plecy. I potem Pendulum Backbreaker na nim! Asvel łapie się za tyłek. Zostaje jeszcze złapany za rękę, a ta w końcu zostaje wykręcona, i ustawiony pod Argentine Backbreaker! Ale Asvel odskoczył, po czym oddał Big Boota w brzuch. I ładne Jumping DDT! Samoan Palu powalony. Ale odpycha swojego rywala pod nogami! I szarżuje na niego z Bicycle Kickiem! Trochę za wcześnie, Asvel prześlizguje się pod rywalem, po czym wykonuje Edge-O-Matic i natychmiastowy pin!
1…
Samoan Palu łapie swojego rywala za głowę i odrzuca w górę!
Asvel z wrażenia odbiega do narożnika. Samoan Palu szarżuje z Hip Attackiem! Ale Asvel odskakuje na drugą stronę lin. Po czym wchodzi na drugą linę, biegnie po niej i cudny Clothesline! I wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Reverse Lucha DDT! Ale co to? Zostaje podniesiony! Lift Up! Zostaje jednak puszczony, po czym natychmiastowy i rzadki Devastator Drop! Samoan Palu podnosi następnie Asvela. Oddaje mu podbródkowego. Ciągnie go za włosy, i zaczyna go lać! Po dwunastu uderzeniach sędzia go odsuwa, ale Palu sam zaczyna z nim dyskutować! Skończy się na odepchnięciu! Samoan Palu odwraca się, ale Asvel odbija się od lin, nadbiega i ładny Bulldog! Zaskoczenie.
Asvel schyla się nad Samoanem Palu, ale ten się odsuwa, oddaje Throat Thrust rywalowi, po czym wstaje! Natychmiastowy Wrestling Hero Slam. Publiczność buczy! Asvel jest już zmęczony, rany na klatce piersiowej, z uda lewego i kolana prawego leci krew. W każdym razie wstaje! Szarżę Samoana Palu kontruje Spinning Heel Kickiem, po czym Suplex Facebuster! I Asvel łapie się za twarz. Poprawia sobie włosy, po czym chwyci za rękę Samoana Palu. Podnosi go, ale staje się ofiarą Armbar Suplexu! O kurczę, to było niezłe! A potem pin The Great Samoana!
1…
2…
Byłoby już trzy, ale Asvel w porę odkopał!
Obaj zawodnicy wstają. Asvel próbuje Gut Kicka, ale zostaje złapany za nogę. Obrócony, po czym Saito Suplex! Ale co to? Samoan Palu jeszcze ma swojego oponenta na barku! Po czym wykonuje Saito Suplex Facecrusher na ochraniacz narożnika! To było bolesne! I następnie zostają oddane Gut Kicki! Potem Clothesline! Samoan Palu odbija się od lin, Asvel wstaje! I Running Sto! Szykuje się krwiożercza seria. Asvel ponownie wstaje, źle zrobił, bowiem Samoan Drop! I zostaje podniesiony, i odepchnięty do narożnika głową! Samoan Palu odsuwa się, po czym skacze na swojego rywala i Running Splash! I Asvel wchodzi na narożnik. Oddany ponowny Samoan Strike, i zwieńczone Samoan Killem! I sygnalizuje Bicycle Kick! Asvel wstaje, już zostaje wykonane! Ale nie trafione! I Flash Back! Ładna kontra!
Asvel następnie podchodzi do narożnika i sygnalizuje Spear! Samoan Palu wstaje. I zadany! Asvel wgniótł się w wielki brzuch Samoana Palu. Ale tylko zostaje odepchnięty do narożnika! I seria Shoulder Blocków! W końcu Samoan Palu łapie swojego rywala za pośladki, podnosi jego i chce wykonać Jackknife Powerbomb! Skontrowane pięknym Facebusterem! Samoan Palu krwawi na twarzy, i zostaje zasygnalizowane Edgecution! Ale wchodzi do narożnika. Asvel szarżuje z kolejnym Spearem! Ale zadany Big Boot w głowę. Asvel powalony!
Długo nie było pinu. Publiczność mimo wszystko skanduje przezwiska obu zawodników! Samoan Palu jeszcze chwilę przybliża się do narożnika. Asvel wstaje. Ale zostaje przyduszony do lin! Raz, dwa, trzy, puszcza The Great Samoan. Próbuje jeszcze Bicycle Kicku, aby pokonać Asvela przez Count-Out! Ale zostaje odepchnięty, cudem! Po czym trzeci w tym meczu Spear! I sygnalizacja Edgecution!? Nie, to niemożliwe! Tamer wchodzi na rampie z młotkiem w ręku! Wbiega na ring po schodkach, po czym oddaje potężne uderzenie w głowę Asvela, kładzie młot na ziemi i Twist Of Fate!
Asvel wygrywa przez dyskwalifikację!
I z szatni wychodzą kolejno: K5W, Aryan i Bossiskit! Pierwsi dwaj zaczynają oddawać serie Chopów na Samoana Palu, i przyduszają go do narożnika! Tamer z kolei siada na Asvelu, i zaczyna go lać! A Bossiskit zaczyna stąpać na sędzim przyciskając go do narożnika! I wszyscy zawodnicy stają się nieprzytomni! Publiczność buczy! Ale nagle, w odpowiedzi wychodzą Batsep, Rothe i Nanor! Mosorahiki nie przyszedł, szykował się do walki w szatni. W każdym razie próbowali zaszarżować na grupę antykonspiracyjną! Początkowo im się udawało, Rothe chciał zadać podwójne RKO na Aryana i K5W. Ale zostaje odrzucony! Potem Clothesline od obu zawodników, i zaczyna się stawać ofiarą stąpań po głowie! Bossiskit pięknym Spinebusterem wyrzucił Nanora poza ring, a Tamer już przy lekkiej pomocy Maczomxa wyrzucił Batsepa na bandę poza ring! Ładnie, ładnie.
Ale potem jeszcze z szatni wychodzi Tim Seno! Zadaje Clothesline’a nadbiegającemu K5W, Back Body Drop dla Tamera, a następnie jego finiszer, Rolling Drop dla K5W! Maczomx wywalony poza ring. I zaczął siłować się z Aryanem. Został zaskoczony dropkickiem w plecy od Tamera! I potem Mr. Awesome z Tamerem zaczęli go lać Gut Kickami! I wyjęli kajdanki, po czym przypięli Tima Seno do lin! I zaczęli go lać po głowie! Reszta także się dołączyła! W końcu został odpięty, i Back Body Dropem od Aryana wyrzucony poza ring. I potem zaczyna grozić pracownikom MWE! Zadaje Running Crossbody jednemu z komentatorów, drugiemu Sweet Chin Music! W końcu dali mu mikrofon. Wszedł do ringu i przemówił!
- My, The Legends, zakładamy grupę antykonspiracyjną, tu i teraz! Mścimy się za Freddera, ma zostać przywrócony! Chłopaki, schodzimy do szatni.
I chłopcy zeszli do szatni, wśród gwizdów kibiców.
-------
Przez ten czas The Hurricane siedział w swojej szatni, i, ćwicząc na hantlach, oglądał w telewizji te wszystkie zdarzenia. Zdenerwował się.
TH: - Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Przecież oni doprowadzą do rozpadu MWE… ale w sumie… jestem za nimi. Podobny charakter do mojego… chociaż na razie na push nie muszę narzekać. W sumie to należy się niezły podziw, że oni taki wytrwali… i skopali tą pseudo-legendę Tima Seno.
Nagle słyszy pewne pukanie do drzwi. Podszedł do nich i otworzył, a tam czekała go całkiem ładna i schludna brunetka. Na oko – brunetka. W niebieskiej bluzie, za pomocą której nie było widać brzucha i czerwonym dresie.
Laska: - Witaj, mój misiaczku. Wiem, że nieoczekiwana wizyta… ale nie mogłam się powstrzymać.
I już złapała się szyi The Hurricane’a.
Laska: - Z tego, co wiem, nie miałeś pierwszego razu… w sumie ja też. Czy moglibyśmy teraz się tym zająć?
TH: - Oł, bardzo chętnie, ale możemy się tak trochę bliżej poznać…
Laska: - To nic, misiaczku…
Po czym laska wsunęła się w ramiona The Hurricane’a, odwróciła się i zaczęła go głaskać po głowie.
Laska: - Jak starannie ogolony zarost… jakie zadbane włosy… a ciało musisz mieć dobrze zbudowane. To może już przechodzimy?
TH: - No, bardzo chętnie… a masz te… prezerwatywy?
Laska: - Mam ich całą zgrzewkę… misiu…
Nagle, z szafki The Hurricane’a, niezauważony wychodzi Motaker! Kładzie fałszywy pilot od telewizora, a zabiera ten prawdziwy! I znowu wchodzi do szafki. Laska już wchodziła w The Hurricane’a, byli przy kanapie.
TH: - Mógłbym zamknąć drzwi…
Laska: - To nic, zajmij się atmosferą, moją figurą…
TH: - To chociaż może wyłączę telewizor…
Laska: - Dobrze.
I The Hurricane chwycił za pilot. Chciał wyłączyć telewizor, ale nie mógł. Nagle, potem, z pilota poleciała sprężyna, która walnęła w głowę Hurricane’a. Laska odskoczyła, po czym się zaśmiała, zdjęła z siebie perukę, jak się okazało, sztuczne cycki… i to był Assuś! I za nim Motaker! Nabijali się z The Hurricane’a.
TH: - Wy świnie! Won!
M: - Chodźmy, bo będzie źle! Hahaha!
I Tag Team Assuś z Motakerem wyszli z szatni, z hukiem zamykając drzwi. The Hurricane, nieszczęśliwy, przysiadł na kanapie i zaczął znowu ćwiczyć na hantlach.
-----
Teraz pora na walkę Mosorahiki vs. Członek nowej grupy The Legends, czyli Bossiskit! Kibice się radują na wieść o tym starciu, ale na pewno nie będzie należało do najdłuższych na tej gali!
A pierwszy wychodzi… Mosorahiki „The Eagle”! Macha rękami w górze, po czym robi koziołka. Wbiega na ring, po czym wchodzi na liny. Podchodzi do narożnika, unosi ręce w górze! I salto! Po czym klęka, udaje, że grzebie na macie. Potem odskakuje i automatycznie wstaje!
I potem wchodzi jedna z pięciu najbardziej znienawidzonych postaci w MWE, Bossiskit! Udaje, że strzela, po czym podskakuje! Bierze od jednego z kibiców picie, piję, po czym pluję na rampę! I rzuca je w oddal. Po czym wchodzi spokojnie na ring. Łapie się za głowę, rozciąga ją, po czym przechodzi do pozycji bojowej!
Mosorahiki vs. Bossiskit
Single Match
Mamy gong!
Na początku obaj zawodnicy zadają sobie Roundhouse Kicki. Zostały zblokowane. Bossiskit zaczął okrążać swojego rywala i go straszyć. W końcu zdecydował się na odważną próbę Clothesline’u. Zblokowane Calf Kickiem. Bossiskit podchodzi do lin, i potem od nich się odbija. Flying Clothesline! Mosorahiki złożył się jednak do cudnego Jumping Armbreaker! Bossiskit łapie się za rękę. Wstaje, próbuje zaszarżować na swojego rywala z Clotheslinem. Ale Leapfrog, ponowne odbicie się od lin, tym razem próba Running Axe Handle. Skontrowane jednak ładną Hurraicanraną, po czym natychmiast nastąpił pin!
1…
Bossiskit się uwolnił, a zarazem złapał rywala za pośladki i wykonał Roll Up!
1…
2…
Mosorahiki się wyzwala. Obaj zawodnicy wstają. Publiczność się dziwi i raduje.
Potem obaj rywale zaczynają się przekomarzać. W końcu The Eagle zadaje ładnego Nitro Blasta, po czym serie Slapów. Zwieńczona Back Spin Kickiem. I jeszcze próba Banshee! Ale zostaje odrzucony na matę. Ląduje na zadku. Wstaje natychmiast, zostaje rzucony na narożnik. Ale robi cudnego koziołka, a potem salto do przodu! I jest na drugiej stronie lin. Bossiskit na niego wbiega, ale otrzymuje natychmiastowy Shoulder Cracker! I Mosorahiki wysiadł poza ringiem. Skorzystał z tego Bossiskit, który odbił się z trzeciej liny i wykonał Senton Bomb z trzeciej liny! Dobrze wykonane, ale lekko zbotchowane, bo Boss trafił nogami. Potem podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy. Oddaje mu cios, po czym ładne Mizard Of Oz! Sędzia wyliczył już trzy. Więc Bossiskit wszedł na ring.
Potem odbił się od lin, i chciał zaszarżować na Mosorahikiego! Ale The Eagle trzymał się lin, podskoczył i uchwycił pod Hurraicanranę Bossiskita! I zaczął go przyduszać do lin. Raz, dwa, trzy, puszcza. Potem oddaje ładne Enzuigiri, ale nie trafione! I Bossiskit szarżuje! Ale nie, zostaje zblokowany łokciem, po czym Mosorahiki odbija się z trzeciej liny i Polish Press! Uła, bolesne, publiczność się raduje! Szykuje nam się krótki squash. Bossiskit mimo wszystko wstaje. I unika Clothesline’a Mosorahikiego! Chce wykonać One-Handed Spinebuster! Ale Mosorahiki odskakuje do boku. Pożałował tego, bo już otrzymał Kenka Kick! Ale uklęknął w porę, Bossiskit potknął się o niego, i zostało wykonane Standing Sea Fire od The Eagle’a! Pin!
1…
2…
Bossiskit cudem odkopał!
Mosorahiki odskakuje natychmiast. Odbija się od lin, po czym nadchodzi z Jumping Knee! Bossiskit lekko oberwał, a potem próba wykonania Frankensteinera! Wykonany. The Eagle wchodzi na narożnik! Unosi ręce w górę, udaje, że przekręca żarówki! Skacze potem, wykonując Frog Splasha! Ale został nadziany na kolana Bossiskita! I obaj zawodnicy leżą! Sędzia ich wylicza. Raz, dwa, trzy, cztery, pięć… niechętnie, w końcu, wstają, ku radości kibiców. Mosorahiki podchodzi do rywala, ale ten wykonuje ładny Powerslam! A miał to być squash, krótki squash!
Bossiskit następnie sygnalizuje Whisper In The Wind! Podnosi Mosorahikiego, łapiąc go za rękę, wykręca ją, po czym Middle Kick! I odbija się potem od narożnika! Whisper In The Wind! Nietrafione, po czym natychmiast Jumping Reverse Neckbreaker! Bossiskit powalony. I Mosorahiki już sygnalizuje Eagle Fly! Wchodzi na narożnik, ale nagle z szatni wychodzi K5W! Mosorahiki to zauważa, nie próżnuje, tylko skacze, i wykonuje ładne West Coast Pop! Maczomx jeszcze ociężale wstaje, ale Flying Wheel Kick, po czym po sprawie! Wchodzi do ringu, i mało brakowało, a stałby się ofiarą Powerbombu! Przekombinował to w Sunset Flip Powerbomb!
1…
2…
Bossiskit się uwalnia! 2 count!
Mosorahiki ociera się na twarzy, po czym ponownie wchodzi na narożnik ku radości kibiców! Rozdaje całusy, po czym udaje, że lata! Sygnalizacja Eagle Fly! Wyskoczyłby, ale Bossiskit cudem wstał, i te całe Eagle Fly skontrował ładnym i precyzyjnym Flapjackiem! Mosorahiki jeszcze robi kulę, odbija się od lin, po czym chce zastosować ładny Arm Drag! Ale zostaje odepchnięty! I potem ładne Enzuigiri od Bossiskita! I takie trzy! W końcu Mosorahiki został powalony. Pin!
1…
2…
Mosorahiki cudem odkopał! Zapowiadał się krótki mecz, a tu…!
Bossiskit potem bierze się za sygnalizację Whisper In The Wind! Mosorahiki wstaje. Odbija się od narożnika, ale nie trafił. A The Eagle wykonał uderzenie spoza głowy, zadał prawego sierpowego, po czym ładny Front Dropkick! Bossiskit się skulił, odbił się od lin, a następnie został powalony za pomocą Drop Toe Holdu! Ale jeszcze na chwilę powstał. Naskoczył na swojego rywala, wykonał mu Headscissors Takedown! I ponowna sygnalizacja Whisper In The Wind! Ale nawet nie doszedł do narożnika, a został zaskoczony Player’s Bootem. Ale potem rzucił rywala na narożnik! Ten się od niego odepchnął, a Bossiskit natychmiast szarżował Shining Wizard! Nie trafił, złapał się za kolano, odwrócił się, i stał się ofiarą ładnego Banshee! Został odsunięty od lin, po czym pin! Ale na dokładkę jeszcze Leg Drop! I dopiero teraz pin!
1…
2…
3…!
Mosorahiki wygrywa z o wiele mniej doświadczonym Bossiskitem! W ramach sukcesu unosi ręce w górę, po czym zachęca publiczność do wiwatu! Ta to posłusznie spełnia. Potem, zadowolony, schodzi do szatni, a Bossiskit leży na ziemi i łapie się za głowę! Podnosi się, jest załamany, że przegrał. Pewnie myśli „Co pomyślą moi koledzy?”. Publiczność go wyśmiewa!
-------
Z kolei niejaki The Aryan, bardzo aktywny ostatnimi czasy, stoi przed drzwiami GM’a! Patrzy na komórkę, dorodną Sony Xperię Arc, ale zostaje zaczepiony przez Rothe!
R: - O, nasz MWE Champion. No, ciekawe, lepszy ode mnie…
A: - Zgadzam się.
R: - Hah, nawet ironii nie rozpozna. Słuchaj, powiem ci jedno. Nie wiem, jakim cudem wygrałeś, ale wiedz, że tak wolno to nie wybaczam. A z kolei ty tak szybko stracisz pas… bo wiesz, szwindlarzu, ja jestem miły, ja jestem uprzejmy, ale tobie nic nie wybaczę. Wybaczę K5W, wybaczę Tamerowi, nawet Fredderowi, ale tobie nie! Muszę się pomścić na tobie!
A: - Serio? Serio? Serio? Serio? A może pamiętasz początki MWE, kiedy to ja z tobą wygrywałem, a ty byłeś debiutantem? Pamiętasz? Wiem, że nie! To są, co prawda, tylko wspomnienia, ale wspomnienia lubią się powtarzać! I powtórzą się na War Of Masters!
R: - Wiesz, nie boję się tego, bo ty akurat filozofem jesteś cienkim. Myślisz, że pod tym względem dorównujesz Benjaminowi Franklinowi, ale się mylisz. Swoją drogą, fajny masz telefon. Popatrzę, co tam oglądasz. O, jakie fotki sobie strzelił z swoim pasem w lodówce! I się tym podnieca na Twitterze!
A: - Słuchaj, jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY i na Twitterze, i w realnym życiu, na Youtube, na wwe.com, na WikiLeaks, na Dailymotion, na Google, na stronie krajowej USA! Rozumiesz to? A teraz idź, mam sprawę do GM-a.
R: - Wiesz, ten, kto się wścieka, jest tchórzem. A ja z tchórzami się nie zadaję, przeszkodziło by to mojej dumie. Cześć, idę.
I Rothe sobie pobiegł, a Aryan wszedł do pokoju GM-a. Ale najpierw do kamery odkrzyknął „Nie wchodzić!”, po czym pokazał środkowe palce.
-------
A z kolei na ring wchodzi Mistic wraz z Timem Seno! A za nimi Predator! Witani owacjami, wchodzą na ring. Wślizgują się pod linami, po czym chwytają za mikrofony. Pierwszy przemawia Tim Seno!
- Otóż my mamy dla was dwie wieści. Dwie krótkie, banalne, ale dziwne i taktowne wieści. Pozwolicie, że ja zacznę, chłopcy? A no tak! Otóż The Superstar zgodził się na postawienie warunków – jeśli teraz przegra, zmierzy się ze MNĄ na War Of Masters! To będzie starcie epickie, szanuję go, ale niestety, stary GM go przekupił.
- Teraz wyjdę ja. – wtrącił się Mistic. – Otóż dzisiaj, tu i teraz, oficjalnie zmieniam sobie nazwę z Mistica na niejakiego Axe! Mistic było głupią nazwą, niegodną mnie, i jeszcze dziecinną. Tak więc przywitajcie fruwającego w obłokach Axe!
- Are you ready? – odkrzyknął Predator. – Właśnie teraz mój towarzysz, wraz z Batsepem, będzie walczył z The Superstarem i Piniusem! Are you ready? Tak!
Po czym Tim Seno wraz z Predatorem wyszli do szatni, a pięć sekund później, po radości kibiców, wszedł Batsep na ring! Uniósł ręce w górę, po czym buchnęły petardy za nim, rytmicznie. Potem uklęknął, buchnęły petardy z góry, wraz z uderzeniem w taraban w sound theme. Po czym wbiegł natychmiast na ring. Stanął obok Axe, po czym oddał mu piątkę, a ten rzucił mikrofonem do komentatorów, ci sprytnie złapali.
A potem razem wychodzą The Superstar i Pinius! Zapewne The Superstarowi pomógłby Amazing Superstar, ale ten ma kontuzję. Zgarniają większy pop, oddają piątki fanom, po czym wchodzą po schodkach na ring. Lżejszy Pinius podchodzi do narożnika, odbija się od niego i wtargnął do kwadratowego pierścienia. Potem panowie się ukłonili, i zajęli pozycje.
Na początku walczyć będą Pinius z Axe. High-Flyerowski pojedynek z początku!
The Superstar i Pinius vs. Axe i Batsep
Tag-Team Match
Mamy gong!
Na początek Axe szarżuje na Piniusa. Ten jednak go odpycha, oddaje Gut Kicka, i próba Enzuigiri. Nietrafione. Jeszcze próba Roundhouse Kicku! Axe odskakuje do tyłu, robi salto, odbija się od lin, po czym próba Jumping Kicku! Przemieniona jednak w ładny Powerslam od Piniusa. Axe mimo wszystko robi kulę, jeszcze raz odbija się od lin, po czym Flying Chuck z trzeciej liny! Pinius powalony. Zostaje podniesiony za pomocą pociągnięcia za rękę, zostaje ona wygięta, po czym Knee Strike! A następnie rzucony na narożnik. Jednak odbija się od ochraniacza, po czym ładny Body Splash! To nie koniec! Axe jeszcze stoi. W końcu seria low kicków! I byłby już High Kick, ale nie został trafiony, po czym Axe wykonał ku radości kibiców Jumping Reverse DDT & Elbow!
Axe próbował chwycić Piniusa za nogę, ale ten odwdzięczył mu się kopniakiem w głowę. Powstał szybko, po czym wykonał Rolling Spin Kick! Axe, osłabiony, został rzucony na narożnik. Szarża z Player’s Bootem, po czym Pinius zmienił się z The Superstarem! Per B oddał rywalowi Track SS, a Pinius na to odpowiedział Rolling Savate z trzeciej liny! I Per B wbiega do akcji. Zadaje swojemu rywalowi Clothesline, powala go. I kolejny. Próba Chicken Wings! Ale cudny Sunset Flip Axe, i to się nazywa klasowy pin! Dawny Mistic to przyszłość MWE!
1…
2…
The Superstar zaskoczony, ale się uwalnia!
Per B wstaje. Axe już zaczął w niego wskakiwać, tym razem za pomocą Springboard Arabian Press! I wciśnięty do narożnika. Axe unosi ręce w górę, sygnalizacja Hardiac Arrest! Na początek zadaje Running Jumping Splash, Per B się skula. I Hardiac Arrest! Ale zostaje odepchnięty! Jeszcze szarżuje z ruchem singaturowym, czyli Running Jumping Knee, ale zostało zblokowane na Backbreaker! The Superstar nie zawodzi. Podnosi Axe, ciągnąc go za włosy. Oddaje mu trzy uderzenia w kręgosłup, ale Axe szarżuje Shoulder Blockami! I się przesuwa do Batsepa. Oddaje piątkę! Zmiana! Axe wywala swojego rywala, po czym stosuje Slingshot Backbreaker! I trafia na Sentona od Batsepa! Ładnie, mimo wszystko są zgrani, a nie należą do jednego TT.
Batsep próbuje pinu, ale otrzymuje potężnego prawego sierpowego. The Superstar robi piruet, i wstaje. Seria chopów! W końcu Clothesline dla Batsepa. Otrzymany, ale Per B otrzymał Enzuigiri od „będącego na warcie” Axe! I Batsep się składa na Nitro Blast! Wykonane! Per B odsunięty od narożnika. Podsadzony na górę, po czym próba wykonania Super Back Suplexu! Rzadko to widzimy! Batsep się składa! Skacze, i… cudnie wykonany! Ale on także ucierpiał! Obaj zawodnicy leżą na środku ringu. Czołgają się do swoich towarzyszy, kibice wyraźnie dopingują The Superstara. Ten pierwszy oddaje piątkę Piniusowi, który natychmiast przywala Low Dropkickiem w głowę chętnego do zmiany Batsepa! I pin!
1…
2…
Batsep odkopuje, i natychmiast zmienia się z Axe! Stacza się poza ring!
Axe oddaje Kenka Kick Piniusowi, a potem ładny Neck Snap. Pinius łapie się za głowę z bólu. Zostaje podniesiony za rękę, rzucony na pobliski narożnik. Natychmiast siada! Próba Hardiac Arrest! Wykonana! Pinius wstaje na własnych nogach, i Flip Bottom! I sygnalizacja Running Knee! Pinius wstaje. Blokuje jednak próbę Running Knee cudnym Dropkickiem! Axe leży, w końcu dobiegł do narożnika. Powstał, i odwrócił się. Pinius na niego wbiegł. Axe nastawił nogę, ale została uniknięta, bo „Pinek” odbił się od lin, potem od narożnika, złapał za głowę dawnego Mistica i super-dynamiczne Tornado DDT! Natychmiastowy pin Piniusa!
1…
2…
A jednak! A jednak! Axe odkopuje, ale dał się zaskoczyć!
Pinius wali pięściami o matę, podnosi obolałego Axe, ciągnąc go za włosy. Potem naciąga rękę, chce założyć Cross Armbreaker! Ale Axe się wywiązuje, po czym wykręca rękę oponenta! Podcina go, i Arm Tap Flip Bottom! Bardzo rzadka akcja! Axe następnie wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Swanton Bomb! Ale zostaje zepchnięty przez The Superstara. Pinius na niego próbował wleźć, ale Axe go przydusił, i zapiął ładne Figure 4 Leg Lock! Pinius, ot tak po prostu z bólu, łapie się za nogę. Ale próbuje doczołgać się do The Superstara! Axe próbuje go odciągnąć, ale nie udaje mu się. Zmiana Piniusa! The Superstar skacze z narożnika, i Flying Elbow Drop w głowę Axe! Ale ten się schyla, puszcza Piniusa, i wykonuje na wstającym Per B Corskcrew Calf Kick! Byłaby seria, ale postanowił założyć pin, bowiem The Superstar leżał!
1…
2…
Per B łatwo się wywiązuje.
Axe łapie się za głowę. Drapie się po włosach. Per B wstaje. Otrzymuje ponowny Corskcrew Calf Kick. Potem Dropkick w narożnik! Axe unosi ręce w górę. Per B siedzi przy narożniku. Szarżuje na swojego rywala, chce wykonać Hardiac Arrest, ale ostrzega go Pinius, który nadchodzi z Enzuigiri w głowę! I The Superstar się zmienia! Pinius na początek siedzi za linami, unika dwóch sierpowych Axe, i jego High Kicka, a potem sam zadaje Big Boota! W końcu odbija się od trzeciej liny, skacze i zostaje wykonane School Boy Pin! Ale Axe natychmiast się wywiązał, przeskoczył na drugą stronę lin, odbił się od nich, pofrunął w górze i zaproponował Piniusowi Flying Chuck! I jeszcze próba prezentacji Falling Water Chopu, ale zostało jednak skontrowane cudnym Frankensteinerem!
Pinius zatacza się, po czym opiera się o narożnik. Wchodzi na niego. Wali pięściami w klatkę piersiową, sygnalizacja 180 Splash! Ale nagle z szatni wychodzi Tim Seno z mikrofonem! Chce iść do komentatorów, Pinius jednak wita Diving Side Kickiem! I potem zostaje wtoczony w bójkę z ochroniarzami! Zakończyło się to Springboard Arabian Pressem z ringu od Axe, który natychmiast wrzucił na ring Piniusa! Potem wszedł na narożnik, sygnalizacja Swanton Bomb! I skacze, robi salto! Ale ląduje na nogi, bo nie trafił! Pinius stoi, Axe na niego szarżuje, ale jest poczęstowany Olympic Dropem! Po czym szybki pin!
1…
2…
Mógł być koniec! Ale go nie ma. Axe odkopuje.
Pinius wstaje, odwraca się do The Superstara, ale Axe zakłada mu Drop Toe Hold. I obaj zawodnicy leżą. Czołgają się do swoich partnerów, równocześnie się zmieniają! Per B z Batsepem odbijają się od narożników i skaczą w swoją stronę z Flying Clotheslinami! Wygrywa Per B, który zadaje cudny Backbreaker swemu oponentowi! Ten się stacza, ale jeszcze wstaje. Próba Cool Shotu nieudana, rywal odepchnięty. Batsep szarżuje na swojego rywala z Shoulder Blockiem! Udany. The Superstar krwawi, ale jeszcze wstaje. I teraz Spear! Więc The Superstar powalony, mimo wszystko publiczność skanduje jego imię. Można zasygnalizować finiszer!
Tak więc sygnalizuje Sweet Chin Music! Podchodzi do narożnika, podnosi kolano i nogą prawą bije o matę. Publiczność skanduje: raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć! I Batsep szarżuje z kopniakiem! Ale unikniony! I próba Back Suplexu! Lecz Batsep odskoczył do tyłu, odbiegł do narożnika, The Superstar za nim. Odbił się od niego, i nagle pojawił się obok The Superstara! I RKO z zaskoczenia! Niesamowite! Axe i Batsep, czyli team Tima Seno, wygrywają! Czy to możliwe? Czy ja dobrze widzę? To już jest koniec! Axe wbiega z Go Round z biegu, po czym trafia jajami w Piniusa, i obaj wypadają poza ring! Pin Batsepa!
1…
2…
3…!
Niesamowite! Axe i Batsep wygrywają z bardziej doświadczonymi The Superstarem i Piniusem! To dzieje się naprawdę! Jest moc, kochani, jest MOC! Batsep zadowolony schodzi do szatni, Axe zostaje w ringu!
I skandują jego nową nazwę! Axe rzuca całusami w stronę widzów, kiedy nagle słyszymy muzykę wejściową… Loorda! Przypatruje się Axe uważnie, coś jak gniew! Axe z kolei rzuca w niego oszczerstwami i przekleństwami. Zaraz, zaraz! Za Loordem pojawia się Green Master, który swojemu oponentowi zadaje uderzenie krzesłem w plecy! I teraz on przypatruje się Axe! Próbuje ruszyć ku ringu, ale kiedy Axe ruszył do boju, został spłoszony i pobiegł do szatni. A za nim dawny Mistic.
-------
Przerwa reklamowa! Zostały prezentowane najnowsze podpaski Always i film z Tamerem w roli głównej, a także reklama Pedigree z Bruno. Czas na ciąg dalszy MWE!
A teraz, wraz z pasem NNO Skull na lewym barku, wychodzi Sparta! Najwyraźniej chce podgrzać feud z Hubą. Kibice buczą, wyraźnie! Sparta to ignoruje. Po schodkach wchodzi na ring, przechodzi przez ostatnią linę, po czym unosi swój pas w górę! Heat. Bierze mikrofon od jednego z pracowników MWE, po czym przemawia.
- Dzisiaj nie oczekujcie mojej walki, bolą mnie ręce od lania Huby, a także plecy od schylania się po podnoszenia jego ciała leżącego na betonie, pfff, cóż, chyba mu współczuje, ale nie wiem. Ja z kolei chciałem tylko przedstawić pewne takie fajne nagranie znajdujące się na moim magnetofonie, które właśnie jest przyczepione do mojego pasa, NNO Skull. Mam nadzieję, że znacie głos Huby, o którym szkoda gadać, bo jest taki piskliwy, i rozpoznacie, że to nikt kto inny, jak on, to mówi! Dowiecie się, jaki to opryszek! Wy się radujecie, jak go słyszycie, widzicie, ale powinniście na niego głośno krzyczeć „HUBA SUCK! HUBA SUCK!”! Zobaczycie, że on to wszystko robi dla kasy, nic innego go nie obchodzi! A oto i teraz się przekonacie, moi drodzy!
I Sparta odczepił magnetofonik biały, dosyć stary, od pasa NNO Skull! I go włączył, po czym przystawił do mikrofonu! Dało się słyszeć to:
„- Słuchaj, Sparto. Nie zawrzę z tobą pokoju. Nie masz pasa NNO Skull, poza tym przez co, że ciebie nie chlubię, dostaję za to spooooro kasy. Dużo kasy, przez co czuję się w raju, moje życie nabiera kolorów, a moja żona… phi… wiesz, ludzie to frajerzy, prezes MWE też, Tim Seno też, ci kibice też, moi krewni też, a ty jesteś MEGA idiotą, Sparto. Oni mnie lubią, ponieważ jestem dla nich pozornie miły, a ja za to dostaję dużo kasy. Przez te udawanie także ukryłem, że zdradzam moją żonę. Zdradzam moją żonę z żoną syna trenera młodych talentów MWE, czyli Michala Sattona, syna niejakiego Johnny’ego Sattona. Wiesz, życie jest okrutne dla takich palantów jak ty, którzy są skąpcami i nie zależy im na kasie. A ja – jestem władcą wszystkich ludzi, bo mam kasę.
I nagranie się skończyło. Sparta wyłączył magnetofon i przybliżył mikrofon do swoich ust.
- Myśleliście, że to ściema? Widzicie, jakiego mam niehonorowego wroga! Aż strach pomyśleć, co go czeka po śmierci! A teraz krzyczymy głośno „HUBA SUCK, WE WANT SPARTA!”! Raz, dwa, trzy!
I kibice zaczęli wydzierać się głośno, pewni gniewu, a także dopingować Spartę! Ale nagle z szatni wyszedł głośno heatowany Huba Niszczyciel! Wkurzony, stanął na rampie, po czym przepowiedział do mikrofonu!
- Sparto! Ty kłamco! Ty szwindlarzu! Jak śmiesz obrażać kolegę po fachu? Wiesz dobrze, że żadnych z tych rzeczy nie zrobiłem! Mój honor by na to nie pozwolił! I powiem ci jedno – nie zasługujesz, abyś teraz stał w ringu. A wiesz dlaczego? Bo jesteś zwykłym oprychem, nic nieumiejącym, a także wiesz dobrze, że do MWE wstępuje się dopiero wtedy, kiedy osiągnie się wykształcenie niskiego poziomu? Tak? No, więc uczestniczyłeś w KORUPCJI! Jakim cudem tutaj trafiłeś, to tego nie ogarniam kompletnie. Ludzie, nie wierzcie mu! To kłamca! Nauczył się używać przetwarzacza głosów, a tak na serio to ON to wszystko powiedział! Tak, on! Sparta! Szkoda na ciebie słów!
Kibice buczą, to na Spartę, to na Hubę Niszczyciela! Obaj zawodnicy są wyraźnie wkurzeni. W końcu przemawia Sparta!
- Znalazł się ten, który zazdrości mojego pasa, luby u kibiców i prawdomówności! Wiedz, że nie zasługujesz na to, żeby stać na rampie tutaj! A dlaczego? Bo zaprzeczasz prawdzie! Poza tym, masz jakiś dowód rzeczowy, w który by ktokolwiek uwierzył? Myślę, że nie.
Huba Niszczyciel zabrał głos.
- Nie… co nie oznacza, że za parę miesięcy to CZYSTA PRAWDA wygra…
A teraz głos zabrał Sparta, który pomachał Hubie na pożegnanie!
- Więc, baj baj! Nie chcemy cię tu widzieć! A zobaczysz, że nagranie pokażę jeszcze niejakiemu Timowi Seno , i myślę, że twój los będzie marny. Hehehe, mój mistrzu – te ostatnie zdanie powiedział cicho i ironicznie.
Huba Niszczyciel, z wściekłości, rzucił mikrofonem o rampę, po czym zbiegł do szatni. A za nim Sparta, żegnany mieszanymi uczuciami, w przeciwieństwie do Huby, który miał full heat!
---
Czyżby role nagle się zamieniły? A może Sparta po prostu pobawił się mikserem? To niewiadome, ale za to pora teraz na czwartą walkę na tej tygodniówce, czyli walkę brata Ziraela, Nicco Tracka, który ogłosił nieoficjalny wielki powrót do MWE! Jednakże ostateczną decyzję poznamy jutro. W każdym razie przy stole komentatorskim już jest Philip Watson! Będzie przyglądał się zapewne Ziraelowi.
Pierwszy z szatni wychodzi Nicco witany owacjami, ale i heatem! Co prawda, pojmał córkę Tima Seno, ale sam fakt że taka gwiazda powraca do MWE napawa radością. Wbiega ku ringu, nagle staje. Zaczyna się gimnastykować, po czym schodzi po schodkach. Przechodzi przez liny, rozkłada ręce radośnie, po czym ustawia się przy narożniku!
A potem, witany większym buczeniem, wychodzi na ring Zirael! Pochyla się do petard, czyli je zapala! I lecą w powietrze, buchają! I idzie powoli na ring, wyluzowany. Napręża mięśnie i „gada” z widzami o niej. Po czym wślizguje się pod linami. Wchodzi na narożnik, siada na nim, po czym napręża mięśniaki! W końcu odskakuje do tyłu. Zajmuje pozycję!
Zirael vs. Nicco Track
Single Match
Mamy gong!
Na początku zawodnicy na siebie naskakują, nieudanie. Raz Nicco w końcu skoczył i przywalił z lewego sierpowego, ale potem odbiegł od Gut Kicka. Zaczął okrążać swojego rywala. W końcu low kick. Ale nagle próba Slapu od Ziraela! Udana. I potem lewy sierpowy, a na końcu European Uppercut. W końcu zaczyna przyduszać Nicco Tracka! Próbuje zostać przyciśnięty do narożnika, ale cóż, otrzymał Throat Thrust, i rzucenie na ilny! Zirael silniejszy, przechwycił Nicco. Próbował Clothesline’u, lecz Nicco uniknął, ponownie odbił się od lin, po czym ładne Boxing Dash Punch! A następnie Enzuigiri! ZIrael powalony, mimo wszystko wstał, zaskoczony. Nicco zaszarżował, ale jego próba szarży została zakończona Samoan Dropem Zira i zakończona na Fujiwara Armbar!
Dźwignia na początek pojedynku. Cóż. W każdym razie Nicco przez chwilę się męczył, w końcu wstał, podpierając się o prawą, nieprzypiętą rękę. Wykręcił dłoń swojego oponenta, schował pod swoją pachę, a następnie wykonał Judgment Slam! Ale Zirael cudem odskoczył, odbił się od lin, po czym Dropkick! Nicco oddalony, ale próbę sprytnego Small Package przemienił na Chicken Wings. Początkowo tylko była to pewnego rodzaju dźwignia, ale w końcu rzucił przeciwnikiem o matę! Zirael, z bólem głowy, za nią się łapie. Unika Knee Dropu Nicco, wstaje natychmiast, po czym chwyci za szyję swojego oponenta, podbiega do narożnika, odbija się od niego i wykonane Shiranui!
Dziwne, że jeszcze nie było pinu. W każdym razie Zirael na razie wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Diving Leg Drop! Skacze, wystawiając nogi, publiczność buczy, bowiem nie trafił! Nicco tego sprytnie uniknął, a następnie przekombinował to na Backstabber! Zir zepchnięty do narożnika. I Enzuigiri w narożnik! Zirael pada na ziemię jak długi. Pin!
1…
2…
Zirael odkopuje. Akurat wtedy, jak sędzia powiedział dwa.
I już Zirael chce naskoczyć na Nicco! Ale ten oddaje mu Kenka Kick. Potem Soccerball Kick w plecy rywala. Dwa Stompy w główkę przeciwnika, po czym chwyci za jego rękę, potem głowę, więc ustawia go pod Suplex! Ale nie, Zirael chyba go ścisnął, bowiem on popisał się Gourdbusterem! Ale jeszcze trzyma swojego oponenta! Próba Suplexu, wykonane, ale nie, nie, Nicco wylądował na nogach, po czym próba Neckbreakeru! Ale to Zirael ostatecznie wykonuje Hangman’s Neckbreaker! Ależ on to zrobił! Nicco boleśnie złapał się za głowę, a Zirael w samą porę odbił się od trzeciej liny i wykonał ładny Leg Drop! To był przepis na krwawienie. Pin!
1…
2…
Nicco przerywa!
I od razu chwyci za barki rywala. Przyciska go do narożnika, po czym oddaje dwa mocne Headbutty! I ustawia swojego rywala na szczycie słupka. Odbija się następnie od lin, i wykonane piękne Enzuigiri! I Zirael wypada poza ring. To jeszcze nie koniec piekła, bowiem Nicco wykonuje Suicide Dive! Oberwał, ale potem został przytrzymany za włosy. Podniesiony i rzucony na schodki. Jednak to Nicco oberwał, bowiem na nim został wykonany Two-Handed Choke Toss i został wrzucony na ring! I potem Apron Leg Drop dla niego! Zirael ponownie wchodzi na ring. Akurat Nicco zaszarżował na swojego rywala z Clotheslinem! Ale otrzymał Judo Hip Toss.
Potem Zirael unosi ręce w górę, sygnalizuje Zirael Leg Drop! Ale nagle zaczyna przekomarzać się z Watsonem. W końcu przestaje, i próba swojego finiszera na Nicco Tracku! Ale zostaje unikniony! Zirael, z bólu, łapie się za udo, na próżno, bowiem został zapięty pod Full Nelson! Byłby Full Nelson Suplex, ale Zirael się wywinął, po czym oddał Spinning Heel Kicka. Po czym odbił się od lin i Flying Wheel Kick! Powalony Nicco. Zirael następnie wychodzi poza ring! Zaczyna przyduszać do krzesła Watsona, ten próbuje mu jednak przywalić w brzuch. Udaje mu się, potem jeszcze byłby Spinebuster, ale Zirael się wywiązał i skontrował cudnym Jumping Neckbreakerem na stół komentatorski! Philip Watson został powalony. A w nagrodę dropkick, a jeszcze potem Mexican Arm Drag na krzesło z bandy! Zirael spełnił swoje zadanie, po czym wszedł na ring po schodkach! Philip powalony, łapie się za swoją rękę.
Zirael wszedł do ringu, ale został powalony natychmiastowym Codebreakerem od Nicco Tracka! Odsunął się do narożnika, zakrwawiony. Otrzymał Clothesline w głowę, a potem jeszcze Snake Eyes. Zirael zatoczył się, po czym stał się ofiarą niewiarygodnego Pedigree! Aż Zirael odskoczył, stracił nawet ząb. Nicco zaczął gadać z Watsonem, nawet uśmiechnął się do niego. Także publiczność! Potem Nicco jeszcze raz podniósł Ziraela, ciągnąc go za rękę, i wykonał Codebreaker! Zirael powalony na maksimum. Pin!
1…
2…
3…!
Nicco Track wygrywa w swoim powrocie! Co prawda, Zirael bardziej przejął się Watsonem niż swoim rywalem, mimo wszystko pokazany był dobry, krótki mecz, gdzie wygrał ten, który przeważał krócej. Nicco następnie zszedł z ringu i pomógł wstać Watsonowi! Ten mu podziękował, i obaj zeszli do szatni.
------
Przerwa reklamowa. Pokazywane były nowe podpaski Calgonu.
A i teraz na ring wychodzi The Bohtes z mikrofonem w ręku! Uśmiecha się podstępnie, ale unosi ręce w górę! Buchają petardy. Następnie wchodzi na ring po schodkach! Robi fajne salto do przodu, potem do tyłu. Po czym wchodzi na szczyt narożnika i zaczyna przemawiać!
- Heh, cóż, dawno już nie przemawiałem… ale ważne, że wracam do formy, na razie w ringu, a te ogłoszenie będzie treningiem. No wiecie, ludzie dzielą się na dwie grupy – pechowców i szczęściarzy. Pechowcy mają na pieńku z szczęściarzami, a szczęściarze im się odpłacają i ich poniżają. Ten człowiek, o którym chciałbym powiedzieć, to raczej pechowiec, w mojej opinii.
I The Bohtes zeskoczył z narożnika.
- Ludzie, uwaga, wasz kochany The Bohtes zawalczy o MWE Championship w najbliższym czasie! Nie wierzycie temu? Wiedzcie, że w takim przypadku jesteście ofiarami losu. Ale ja mam dowód rzeczowy. Patrzcie, toż to kartka podpisana przez samego Tima Seno! Nie powiem, jak to zrobiłem, podpowiem natomiast, że do tego trzeba mieć talent… na najbliższym Raw pokonam Aryana, po czym ten będzie się smucił i zostanie pechowcem. A ja zostanę szczęściarzem i będę go poniżać.
Publiczność się raduje, kiedy nagle z szatni, bez wejściowego theme’u, w samych dresach wychodzi Tim Seno! The Bohtes, na jego widok, chce uciekać, ale się potknął o własne nogi. Wykorzystał to Seno, który natychmiast wykonał Rolling Drop na Fly Boyu! Co to ma być, do jasnej anielki? Nagle to Tim Seno chwyci za mikrofon!
- Miałeś mieć walkę o pas MWE, ale wiedz, że jej nie dostaniesz. Zaraz dopilnuję, abyś doznał kontuzji, ty nędzna szmato! Groziłeś mi zabiciem mojej córki, żony i wnuczki, wraz z Brettem The Bouble, Nicco Trackiem i FREDDEREM! Wszyscy chcą się na mnie zemścić, wszyscy chcą starego GM-a! Ciebie musiał nasłać ten Superstar! Panie i panowie, teraz ujrzycie, jak to się łamie nogę takich delikwentów jak ON! Którą wybierasz, prawą czy lewą? Mocniej kopiesz prawą, więc wybieramy tą…
Tim Seno wyszedł z ringu i zaczął pod nim grzebać. Wyjął stamtąd młotek i krzesło! Wraz z nimi przyszedł na ring. Krzesło położył pod nogą The Bohtesa, a za pomocą młotka zapiął Single Leg Boston Crab! To musi być bolesne! Współczuję ci, Fly Boyu! W końcu Tim Seno przestał. The Bohtes złapał się za udo z bólu! Chyba naciągnięta pachwina! Tim Seno jeszcze chwycił za młotek, kiedy nagle z szatni wyskoczyli Brett The Bouble i Nicco Track! Weszli na ring, ale zostali poczęstowani chairshotami. A potem jeszcze Tim Seno wziął za młotek! Zaczął więc oddawać serie mocnych uderzeń nim na głowę The Bohtesa! W końcu Fly Boy został nieprzytomny. Tim Seno przerzucił go na bark, po czym wraz z nim wyszedł do szatni! Publiczność się raduje!
------
Teraz pora na Fatal-4 Way które wyłoni kolejnego rywala Aryana o pas MWE! Niedługo zapoznamy się z składem tego meczu, ale przypomnijmy, że Aryan odzyskał pas po zaledwie miesięcznym title-reignu po wykorzystaniu walizki Rothe’a! Jednak kazano nam przekazać, że nie chce oglądać walk amatorów, ale jeśli wyłoni to pretendenta o pas MWE, to ten mecz będzie AWESOME. Dziwny gość.
A pierwszy na ring wchodzi… olbrzym Motaker! Po ostatniej wygranej nad The Superstarem chyba zaczyna rosnąć na czołową gwiazdę MWE! Jednak na razie do dyspozycji mamy Spartę. Motaker witany jest heatem, mimo wszystko zadowolony wchodzi na ring, a tam udaje, że przydusza ofiarę i podnosi ją do góry!
A potem wychodzi… Shaggy Killer! MWE Champion sprzed pół roku, chce ponownie odzyskać pas MWE. Ten pojedynek może dać mu ku temu przepustkę! Witany popem, mimo, że jest helem, wchodzi na ring, wślizgując się pod linami.
A następnie wchodzi witany mieszanymi uczuciami Brett The Bouble! Właściwie to nie wchodzi, on ciągle stał pod ringiem, bowiem został pobity przez Tima Seno. Wbiegł do ringu, naprężył muskuły, po czym podszedł do narożnika.
A potem wychodzi… witany WIELKIMI wiwatami ROTHE! Unosi ręce w górę, kieruje je ku publiczności. Przybija piątki i żółwiki fanom. Potem po schodkach, dynamicznie, wchodzi na ring. Zaczyna dyskutować z Brettem, potem z Shaggym, a potem zażartował sobie z Motakera. W końcu zajął pozycję przy narożniku!
Motaker vs. Shaggy Killer vs. Brett The Bouble vs. Rothe
Fatal-4 Way Match
Mamy gong!
Na początku zaczyna się typowy dla tego pojedynku brawl. W końcu wszyscy zawodnicy przechodzą na najsilniejszego Motakera i próbują go wywalić poza ring. Przyciskają go do lin, wszyscy rękoma, tylko Shaggy Killer nogą. W końcu Motaker ładnym Hip Tossem za ring wywala Bretta! Odwraca się, ale otrzymał dwa Clothesliny od Shaggy’ego Killera i Rothe. I Motaker się żegna. Shaggy na początku przyciska do narożnika Rothe, ale ten mu oddaje Gut Kicka, po czym zwarcie! Rothe przejmuje inicjatywę, wykonuje natychmiastowe Fireman’s Carry. Shaggy jednak wstaje. Odbija się od lin, unika Clothesline’u, a sam rywala ustawia pod Powerslam! Wykonany. Z kolei za ringiem Motaker zaczął lać Bretta serią ciosów. Następnie ładnym Sidewalk Slamem wbił go w schody. Odwrócił się, ale utrzymał Suicide Dive od Shaggy’ego Killera. Trafiony. Ale z kolei za nim poleciał Rothe! I Shaggy też oberwał.
W końcu to Brett przejmuje inicjatywę. Ładnym Clotheslinem powala Rothe. Następnie podnosi Shaggy’ego. Wykonuje na nim Running Bulldog, ale niesamowite, Shaggy odpycha rywala w bandę, ten się od niej odbija, po czym próbuje Falcon Arrow na bandę! Ale to Brett przejął inicjatywę i wykonał natychmiastowy Suplex. Następnie wszedł na ring, a wraz z nim, od przeciwnej strony, Motaker i Rothe. Brett zblokował Motakera łokciem, ale Rothe, za pomocą Rothe Bombu, ustawił swojego rywala na szczycie narożnika! I chce wykonać Superplex! Ale to Motaker łapie obu za pośladki! I wyrzuca w ring! I potem przechodzi do pinu na Rothe!
1…
Rothe natychmiast odkopuje!
Motaker natychmiast wstaje, pochyla się nad Rothe, ale zaskakuje go Shaggy Killer, który stosuje na nim Camel Clutch! Rothe jednak wstaje, i wykonuje Big Boot na Shaggym! Prosto w jego głowę. Motaker jednak odwdzięczył się mu Back Body Dropem. Interesujące! Rothe wypada poza ring. Jednakże Motaker natychmiast obrywa uderzenia kolanami od Bretta! W końcu przydusza go do narożnika, a potem zdaje się na tyle siły, że wyrzuca go zza ring! Odwraca się, popisuje się przed publicznością! Shaggy jednak wchodzi na narożnik, Brett tego nie widzi, potem zostaje wykonany na nim Flying Clothesline! W tył głowy! A potem jeszcze seria Gut Kicków! W końcu sędzia odsuwa Shaggy’ego od rywala. Ale Brett potem stosuje Clothesline! Ale z odsieczą przybywa Rothe! Gut Kick na Bretta, i wyrzuca go z ringu za pomocą Rothe Bombu! A z kolei Shaggy łapie rywala od tyłu i wykonuje German Suplex, natychmiastowy pin!
1…
2…
Motaker przerywa! Ciągnie za nogę Shaggy’ego i wysuwa go z ringu.
I potem ustawia swojego rywala pod Slamma Facecrusher! Wykonany, Shaggy krwawi. Jeszcze Brett szarżuje na Motakera! Ale ten go odrzuca do przodu! Fiu, ale poleciał! Aż wylądował na przeciwległe schodki! W końcu Motaker wchodzi do ringu. Jednakże oberwał Proto Bomb od Rothe. Motaker jednak uratował się Side Headlock Takedownem! I przydusza swojego rywala. W końcu kończy się na tym, że otrzymuje podwójny Big Boot zza ringu od Bretta i Shaggy’ego. Potem Brett oddaje nokautującego podbródkowego, a sam wchodzi na ring! Fameasserem onieśmiela Motakera, ten wysuwa się poza ring. Został sam Rothe!
Na początku Rothe nadbiega z prawym sierpowym. Zblokowany, a z kolei Brett oddaje z pięści! Rothe się zatoczył, złapał się za policzek. Cios kolanem Bretta! I kolejny! W końcu pociągnięcie za rękę i podcięcie, Drop Toe Facecrusher! Ale nagle na ring wchodzi Shaggy! Wślizguje się pod linami, unika Big Boota i Clothesline’a, a sam stosuje Neck Lock Suplex! Brett natychmiast wstaje, odbija się od lin, i zadaje Shoulder Block! Ale potem Rothe łapie go od tyłu! Chce wykonać German Suplex, nie udaje mu się to, Brett kontratakuje prawym łokciem! Ale Shaggy oddaje Dropkick! A sam Rothe oddaje Bodyscissors Kick! I potem zaczyna się naradzać z Shaggym. W końcu Killer się wkurzył, oddał Gut Kicka, a potem Running Powerslam! Podchodzi do Bretta, i go przypina!
1…
2…
Rothe przerywa! Uderza pięścią w zadek Shaggy’ego.
A potem trzej zawodnicy wstają i przechodzą do brawlu! Zaczynają się lać, ale na ring, na ich nieszczęście, wszedł Motaker! Mimo, że jest całkiem gruby, zdołał wykonać Diving Crossbody na nich trzech! I wszyscy leżą! A Motaker na nich! W końcu Rothe wywiązuje się z nóg Motakera, odsuwa go od zawodników, a potem ciągnie za nogę Bretta, i zapina mu STFU! O kurczę! Boleśnie się zapowiada! Brett odklepie? Może! Ale nie, Shaggy chwyci za głowę Rothe, po czym zapina mu Camel Clutch! Niesamowite, leży Brett, który ma zapięte STFU przez Rothe, a na Rothe siedzi Shaggy z Camel Clutchem! W końcu Motaker pochyla się nad łobuzami, wykonuje Elbow Drop! Rothe i Shaggy schodzą z Bretta. Zaczynają się nawzajem lać.
A z kolei Motaker pochyla się nad Brettem i go podnosi! I chwyta pod Lift Up! O Boże, O boże! Wyrzuca go poza ring! Oh my goodness! Brett ląduje prosto na beton i krwawi na klatce piersiowej, także na twarzy! A z kolei Rothe wykonuje na Shaggym Measured Strike To Head, a ten siada przy narożniku! I Running Low Dropkick! Shaggy łapie się za jaja, po czym, z bólu, wypada poza ring. Rothe szarżuje na Motakera, ale ten mu oddaje potężny Shoulder Block! Rothe, oślepiony, wstaje, ale otrzymuje natychmiastowy Clothesline! A potem Sidewalk Slam, natychmiastowy pin!
1…
2…
Rothe cudem odkopał!
Motaker wstaje, wkurza się w końcu, sygnalizuje MoDDT! Tak więc Mmo może zniszczyć Rothe. Ale jeszcze na liny wchodzi Brett! Unika potężnego prawego sierpowego, a sam stosuje Eye Rake, a następnie Arm Dragiem wyrzuca za ring Motakera! I sam wchodzi do kwadratowego pierścienia, szarżuje na Rothe, ale ten kontratakuje Bodyscissors w powietrzu! Niesamowite! Kolejna dźwignia! Brett nie może wytrzymać! Ale o własnych siłach, wstaje! Rothe schodzi z niego, potem próbuje Dropkicka! Ale Shaggy rzucił swoim rywalem o matę, a następnie uniknął Clothesline’a od Bretta, a potem wykonał Snap Suplex! Brett natychmiast wstaje, jeszcze raz szarżuje na swojego rywala, ale otrzymuje Rated Spear, który z ringu go wywala!
Ale jeszcze na ring wchodzi Motaker! Z nim będzie większy problem! Przechodzi po nodze Rothe, a potem próbę Running Crossbody Shaggy’ego kontruje na Backbreaker Drop! Ale jeszcze trzyma swojego rywala, obraca się z nim. Kolejny Backbreaker Drop! A ta seria zostaje zwieńczona ładnym Fallaway Slamem! Shaggy zwija się z bólu i tarza się po macie. W końcu Motaker chwyci za jego rękę, przysuwa do lin, przekłada przez drugą linę i przykłada do siebie! O kurczę, współczuje Shaggy’emu! W końcu Motaker wpuszcza, odsuwa swojego rywala od lin, po czym pin!
1…
2…
Rothe przerywa! Potężne stąpnięcie w plecy Motakera!
Motaker szarżuje jednak z Clotheslinem. Rothe tego unika, i stosuje Sto Backbreaker! Motaker jednak jeszcze nie jest powalony, więc zostaje rzucony na drugą linę! A dokładniej to nogami, bowiem już oberwał Hangman’s DDT! I sygnalizacja RKO od Rothe! Motaker wstaje, ale zostaje jednak poprzedzony Rated Spearem Shaggy’ego Killera! I powalony! Potem jeszcze szarżuje z Clotheslinem na Rothe! Ten jednak robi szpagat i unika. Shaggy jednak odbija się od lin, po czym próba Bulldogu! Ale zostało to skontrowane na RKO! I jeszcze Rothe podchodzi do narożnika! Sygnalizacja Running Punt Kick! Ale co to? Poza ringiem Brett się ożywił! Powstał, ale otrzymał Punt Kicka! A potem Rothe pochyla się nad Shaggym Killerem, całym zakrwawionym, stosuje na nim pin!
1…
2…
3…!
Rothe zostaje nowym pretendentem do pasa MWE Championship! To było akurat do przewidzenia. Czeka go przecież rewanż! W każdym razie unosi ręce w górę i raduje się wraz z publicznością!
----------
Teraz przenosimy się na backstage, dokładniej to do pokoju GM-a, a tam już siedzi Mosorahiki
GM: - Mosorahiki… zwany The Eaglem… musimy poważnie porozmawiać…
M: - A o czym, mój drogi pracodawco?
GM: - No to tak – zrobiłeś to? Powiedz to szczerze.
M: - Ale co?
GM: - No jak to co? Ukradłeś mi połowę majątku z mojego skarbca! Mam do tego paru świadków, którzy mówią tylko przeciw ciebie! I mówią prawdę! I jak? Przyznaj się! Rozprawa sądowa będzie potem.
M: - Ja… ja nic nie zrobiłem! Nawet nie znam adresu pańskiego domostwa, a pan mnie jeszcze śmie oskarżać?
GM: - Tak, śmiem cię oskarżać, bowiem mam w tym fachu WIĘKSZĄ posadę od ciebie, łajdaku!
M: - A może pan powiedzieć, kto jest tymi świadkami?
GM: - Niestety, prosili mnie o anonimowość w tej sprawie. W każdym razie to nie ma nic do rzeczy, bowiem jeśli zdziałasz coś w tym zawodzie, to na pewno nie tutaj! MOSORAHIKI, JESTEŚ ZWOLNIONY!
M: - Ale ja… ale ja… że niby co? Ja? Pan straci ratingi!
GM: - Nic mnie to nie obchodzi, okradłeś mnie, to ja zrobię tak, że te okradnięcie będzie twoim jedynym źródłem dochodu!
M: - Ale ja nic nie zrobiłem! Serio!
GM: - Fajnie, fajnie… Jack, Paul, zabierzcie go stąd. Natychmiast.
Ochroniarz Jack: - Tak jest, sir!
I ochroniarze wzięli Mosorahikiego pod pachę i wyrzucili z pokoju GM-a! Ja wiem, kto to, ale nie powiem! W każdym razie fani buczą! Chyba naprawdę ratingi spadną!
------
Teraz pora na Main Event tej gali: walkę o pas WHC! Aryan dostaje rewanż, kiedyś stracił ten pas na rzecz Huby Niszczyciela! Teraz jest MWE Championem, a jeśli teraz zdobędzie ten pas, będzie pierwszym wrestlerem w historii MWE, który to zrobił! Walczy z Philipem Watsonem!
A pierwszy wchodzi nas MWE Champion! Witany heatem przez kibiców, zaczyna się z nimi kłócić. W końcu chwyci za butelkę z Sprite jednego z nich, otwiera ją, oblewa na swoje ciało, po czym mu oddaje! Ten mu pokazuje środkowy palec! I Aryan potem, ignorujący fana, wchodzi na ring po schodkach, i unosi ręce w górę na linach! Po czym wchodzi do kwadratowego pierścienia.
A potem Philip Watson, witany wielkim popem! Udaje, że robi zdjęcie, klęka, po czym wstaje! Powoli wchodzi na ring, wbiega pod linami, po czym udaje, że robi zdjęcie Aryanowi! Ten się wkurza, i na dobry początek oddaje mu Kenka Kick między „aparat” z rąk!
Philip Watson vs. Aryan
Single Match o WHC Championship
Kibice buczą! Aryan zbyt szybko zaczął pojedynek. Natychmiast podniósł swojego rywala, pociągnął za rękę, przyciągnął do siebie i Clothesline! Jeszcze raz podniósł swojego rywala, po czym zaczął go przyduszać, i zadawać headbutty! Po trzech go puścił. I potem jeszcze seria lewych sierpowych! Zwieńczona Super Kickiem, a potem Dropknees. Philip Watson opiera się o liny! Obrywa Shining Wizard! A potem jeszcze Inverted Powerslam! PW zaskoczony na początek. Leży na ziemi, łapie się za głowę. Aryan pochyla się nad nim, chwyci za jego rękę, przysuwa do lin, po czym zapina Fujiwara Armbar! A następnie podbiega do narożnika, odbija się od niego, i cudny Arm Wringer w powietrzu! Philip Watson przerzucony nad Aryanem.
Philip Watson powstał, Aryan szarżuje z Clotheslinem! Ale skontrowane na Spinebuster, a potem jeszcze uniesiony na barki i Alley Oop na ochraniacze narożnika! Aryan odbija się od lin, próbę Clothesline’u unika Shoulder Blockiem w brzuch! I Philip Watson zadowolony, podnosi rywala, ciągnąc go za włosy. Ale otrzymuje natychmiastowe trzy uderzenia brzuch w łokciem, po czym Spinning Heel Kick! Próbę Clothesline’u jednak PW przekręca na Million Dollar Dream! Jednak Aryan cudem się wyzwolił, odbił się od lin, próba Clothesline’u, kolejnego, PW jednak wślizguje się pod jego nogami i unika! Aryan ponownie odbija się od lin, a potem obrywa Float Over DDT! Aryan jednak odpycha swojego rywala, i Shoulder Blockiem go powala! Pin!
1…
2…
Philip Watson już akurat, kiedy sędzia mówił dwa, odkopał!
Powstał natychmiast, Aryan już chciał mu zadać Big Boota w głowę, ale Philip Watson wykręcił jego nogę! Aryan robi piruet w powietrzu, po czym oddaje cios nogą! Ależ sprytna akcja! Philip Watson się odsuwa, ale próbę Low Kicka zamienia na przekręcenie i zastosowanie Back Suplexu, który postawił Mr.Awesome na szczycie narożnika! I potem próba Superplexu na Showstopperze! Ale nie, ten oddaje dziewięć mocnych uderzeń w biodra, po czym sam ustawia swojego rywala pod Body Slam! No i cóż, piekielnie dobrze wykonane! Philip Watson aż wyszedł poza ring. Aryan zaczął się z nim przekomarzać, ale Watson wszedł na ring, uklęknął nad prawym sierpowym Aryana, a sam mu oddał podbródkowego! A jeszcze potem, na dokładkę, Full Nelson Slam! Po czym pin na Aryanie!
1…
2…
Aryan w porę odkopuje!
Philip Watson, wkurzony, wstaje. Pełny furii zaczyna oddawać serię Knee Dropów na Aryanie! W końcu sędzia go odsuwa, po takich dziesięciu! I jeszcze Philip próbuje Low Dropkicka! Aryan unika, Philip łapie się za liny, odkręca się, szarżuje na Aryana z Clotheslinem, ale ten kontruje Legsweepem! Philip brutalnie i nieczysto powalony. Aryan go podnosi, ciągnąc go za rękę. Oddaje headbutta, a potem Middle Kick! Następnie Arm Wrench, jeszcze wykręca rękę oponenta, chowa ją do tyłu, i zaciska! Potem odsuwa swojego rywala, próba Suplexu! Ale ledwie go podniósł, a Philip wylądował na nogi, chwycił rywala za kolano, to była tylko lekka poprawka, i Snap Suplex! Ładnie.
Philip Watson już bierze się za sygnalizację Spinebuster! Czyż nie za wcześnie na jego signature’owy ruch? W każdym razie Aryan wstaje, zostaje ustawiony pod Spinebuster! Ale nie, to wszystko zostaje skontrowane cudownym Monkey Flipem! Aryan następnie stosuje Fist Drop błyskawiczny, co pobudza Philipa! Przydusza swojego oponenta do narożnika. Raz, dwa, trzy, zmuszony jest przerwać. Potem rzucił przeciwnikiem na liny, Irish Whip, po czym ładny Back Body Drop! Aryan się przekręca, i łapie się za plecy. To jeszcze nie koniec męki! Philip podnosi rywala, po czym ustawia go pod Belly to Belly Suplex! Ale Aryan się wywiązał, chciał wykorzystać Shoulder Crackera, ale jednak zostało to skontrowane Side Slamem! Pin!
1…
2…
Philip dominuje, ale Aryan odkopuje!
Aryan natychmiast się podnosi, unika lewego sierpowego, i przyciska Philipa Watsona do narożnika! Zaczyna go lać, ale ten go odpycha nogą, a następnie dostaje niezłe Double Underhook Backbreaker! Aryan ze strachu aż ześlizgnął się z ringu. Zaczął dyskutować z rywalem, a następnie pokazał mu środkowy palec! Philip Watson zszedł z ringu i zaczął go gonić. Dookoła kwadratowego pierścienia! W końcu Aryan odbił się od pobliskich schodków i zasadził Flying Clothesline! Mistrz WHC powalony, czysta heelowska zagrywka MWE Championa!
Następnie Showstopper pociągnął za rękę swojego rywala, po czym chwycił za cały obwód jego ciała i rzucił na ring. Potem wszedł na narożnik, i zasygnalizował Flying Elbow Drop! Publiczność buczy, zdecydowanie! Aryan w każdym razie skacze, Philip Watson jednakże się odsunął! Aryan więc rzucił się na liny, odbił się od nich, i ładnie zaskoczył swojego rywala za pomocą Springboard Crossbody! I teraz Aryan ponownie wchodzi na narożnik, i sygnalizuje Flying Elbow Drop! Skacze, skacze, leci w powietrzu… trafia w Watsona! Pin!
1…
2…
Philip Watson odkopał!
I natychmiast Aryan zapiął mu Figure 4 Leg Lock! Nie próżnuje. Watson łapie się za udo, piekielnie muszą go boleć nogi! W końcu nagle robi „świecę”, po czym unosi swojego rywala w górze! Niesamowite! Aryan automatycznie puszcza, ale oddaje serię Belly Stompów! Sędzia jednak odsuwa go. Philip Watson przez ten czas wstaje! Otrzymałby prawego sierpowego, ale to wszystko zostało skontrowane na One-Handed Spinebuster, a potem jeszcze został podniesiony, i Curtain Call! Aryan krwawi, leży na macie! Philip Watson natychmiast go podnosi, po czym wykonuje swój signature move – Spinebuster! Philip potem puszcza swojego rywala na ziemi, po czym zaczyna kręcić się w kółko!
Philip Watson w końcu pochyla się nad swoim rywalem, ale zostaje nagle podcięty! Drop Toe Hold wykonany przez Aryana! A potem jeszcze przyciąga swego rywala do najniższej liny! Zaczyna go dusić! Raz, dwa… Watson cudem rusza głową w prawą stronę, Aryan ląduje na linach, po czym WHC Champion wstaje i wykonuje Back Suplex! Aryan jednak odskoczył do tyłu, odbił się od lin, Clothesline dla Philipa, kolejny, a na zwieńczenie serii – Sitout Jawbreaker, a jeszcze potem Inverted Powerslam! I Aryan potem podchodzi do narożnika, zaczyna tupać rytmicznie na macie! Sygnalizacja Sweet Chin Music! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć! Philip Watson wstaje, ale unika soczystego kopniaka, po czym na swoim rywalu stosuje Russian Leg Sweep wraz z łokciem na twarzy! Uła, bolesne! Aryan znowu krwawi! Ale on nagle wykonuje Roll Up!
1…
2…
Philip Watson zamienia to na własne roll up!
1…
2…
Aryan się wyzwala!
Philip Watson następnie blokuje próbę Clothesline’u istnie ładnym Arm Dragiem! Po czym zakręca się, sprytnie unika Shoulder Blocku Aryana, a on sam stosuje Dropkick w plecy! Aryan odepchnięty do narożnika, ale nachyla obie nogi na Watsona! Wbijają się w jego brzuch. Aryan zachodzi swojego rywala od tyłu, i chce wykonać na nim Skull Crushing Finale! Już go podcinał, ale Philip przerzucił go nad sobą! Aryan wstał natychmiast, jeszcze raz nadbiegł, ale cóż, to WHC Champion PHILIP WATSON wykonuje na nim enty w tym spotkaniu Spinebuster! A potem Elbow Drop!
I w końcu Philip Watson sygnalizuje Pedigree! Szykuje się jatka dla Aryana! Ten posłusznie wstaje, już zostaje złapany za ręce, ale się wywiązuje i przerzuca rywala nad sobą, czyli Back Body Drop! Philip jeszcze raz wstaje, unika Sweet Chin Music, próba DA Shout Out, ale Aryan zaatakował go łokciem w biceps! Philip potem odchyla się od Gut Kicka Aryana, a sam go zadaje, po czym ustawia rywala pod Pedigree! Natychmiastowo wykonane! Kibice się cieszą! Aryan sam odskoczył z impetem na środek ringu! Będzie ciekawie! Pin WHC Championa!
1…
2…
3…!
[b]Philip Watson wygrywa! Niesamowite! A tak był nieobecny! A tu jednak! Aryan zwija się z bólu, a Philip Watson wchodzi na narożnik i unosi swój pas WHC w górze! Pokonał MWE Championa! Zapewne zaraz wtargną się Legends… ale, o dziwo, nie![/
Komentarze:

2011-11-23 18:51:05, Resvean:

Go-To-Sleep:
Sprawdzałem. Nie mam ...

2011-11-23 18:54:29, Go-To-Sleep:

Assuś:
Cóż... to co innego. Ale na przyszłej tygodniówce masz Gauntlet Match.

2011-11-23 19:58:47, mmmmoooo:

Hue hue hue ale go wrobiliśmy :D

a co do walki byłem raz blisko ^^

2011-11-23 20:07:37, Elective:

Go-To-Sleep:
mmmmoooo:
Zbereźniki jedne :P

2011-11-23 20:19:12, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Dostałem jajami !?

2011-11-23 20:44:38, Katsuke Feledeo:

To teraz Power25 :D

2011-11-23 20:45:43, Go-To-Sleep:

Katsuke Feledeo:
Piszę. Tylko daj starą

2011-11-23 20:47:15, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
A wyjaśnij mi jak to możliwe, że po uderzeniu jajami zostałem przypięty? !?

2011-11-23 20:48:02, Katsuke Feledeo:

Go-To-Sleep:
Nie mogę znaleźć.