MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Katsuke Feledeo:
:<
mały awersomik:
Wiesz, to był mały botch !?

Poprzednie notowanie Power 25:
1. The Aryan - Po tym, jak Fredder pobił sędziego Tima Seno, przyszedł ten uczciwy, po czym Aryan z łatwością odzyskał pas MWE z rąk Rothe.
2. Rothe - Utracił pas MWE, ale wygrał Royal Rumble, więc tylko spadek o jedną pozycję.
3. Sparta - Posiadacz pasa NNO Skull pokonał mniejszego Amazing Superstara i jeszcze zdążył nieźle poobijać niepełnosprawnego Hubę.
4. Philip Watson - Mimo tego, że jest World Heavyweight Championem, jest bardzo mało zauważalny w MWE jak na taki prestiżowy pas.
5. The "Fly Boy" Bohtes - Wygrana w Triple Threat Matchu powoduje, że zalicza świetny powrót do MWE i Power25.
6. Zirael - Wygrać 12-man Extreme Rules Match to nie lada sztuka, a jeszcze powracając do ringu, z cenionymi zawodnikami i jeszcze o miano pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
7. Fredder - Zwolnił Ithora na Ironfists On The Way z MWE i na tym samym PPV zaatakował podczas Lumberjack Matchu Tima Seno, nakręcając tym samym feud i powodując wiktorię Aryana.
8. K5W - Po nieczystej zagrywce Bossiskita został European Championem, ale Master Of Game teraz będzie go ciągle atakował.
9. Mistic - Wygrana nad Loordem i Assusiem chyba powoduje, że Mistic zdecydowanie wygrał ten feud.
10. Master Of Game - Nieczysta zagrywka Bossiskita go usprawiedliwia, w każdym razie MoG będzie chciał zemsty i to jest pewne.
11. Sir Matizo - Extreme Champion nie miał żadnej walki na Ironfists On The Way, ale jego backstage'e uczyniły, że bez niego te PPV byłoby gorsze.
12. Tim Seno - Od niego powinno się uczyć rozkazywania ludziom. Na początku PPV zadał Rolling Drop Fredderowi, ale ten się zemścił koszem na śmieci i GTS. W każdym razie zaczął ciekawy feud.
13. Shaggy Killer - Całkiem długo wytrzymał w Royal Rumble Matchu.
14. Motaker - Wygrana nad The Superstarem to dosyć niezły push, Motaker chyba niedługo powalczy o jakiś pas.
15. Mosorahiki - Przegrał z Aryanem na tygodniówce, ale mimo bardzo dobrze spisał się jako drwal w Lumberjack Matchu, lecz jego TT partner przegrał.
16. Qus - Zmarnował życiową szansę. Już nigdy takiej nie dostanie.
17. The Hurricane - Udany debiut na 12-man Extreme Rules Matchu, za pomocą pięknego RKO wyeliminował stamtąd Maczomxa, a sam wyeliminowany został jako siódmy.
18. Pinius - Wygrana w Triple Threat Matchu to znak, że Pinius do MWE nie przyszedł po to, aby przegrywać.
19. Guido Gigant - Jak na razie nic elektryzującego nie zrobił, w takim razie trochę spada.
20. Amazing Superstar - Swoją przegraną udowodnił, że Sparta jest niepokonany, bowiem wygrać z takim legendarnym teamem, jakimi są bracia Superstar, to wystarczający dowód na to. Za to będzie w finale Tag Teamów.
21. Nanor - Udany debiut przed PPV i dosyć długie utrzymanie się w Royal Rumble. Nic więcej powiedzieć nie można.
22. Brett The Bouble - Co prawda, wrócił, ale tylko na Royal Rumble. Mimo wszystko Brett kreuje sobie niesamowity powrót do MWE.
23. Assuś - Zawiódł Loorda, przegrywając z nim nad Misticiem i Predatorem, nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu TT z Motakerem.
24. Predator - Wygrana nad Assusiem i Misticiem mimo wszystko wiele nie zmienia.
25. Green Master - Przegrał Triple Threat Match, ale zdołał wystarczająco upokorzyć Aseyena, który ma odejść z MWE niedługo.
Obecne notowanie Power25: (Amazing Superstara nie ma bo ma kontuzję)
1. Philip Watson - Mimo tego, że fani go nie zauważają, udowodnił, że jako mistrz WHC jest lepszy od mistrza MWE Aryana, który go zaatakował na dodatek przed walką.
2. Aryan - Lekki spadek, przegrana z Philipem Watsonem, ale mimo wszystko wielka aktywność. Udowodnił, że potrafi być prawdziwym tyranem i niedługo będziemy oczekiwać pomszczenia się Freddera.
3. Sparta - Na ostatnim MWE doprawdy upokorzył Hubę Niszczyciela, który teraz będzie miał niemałe problemy z MWE i fanami. Pytanie tylko, czy on to powiedział naprawdę?
4. Rothe - Wygrana w fantastycznym Fatal-4 Way'u daje mu prostą drogę do zrewanżowania się z Aryanem na War Of Masters. Będzie się działo!
5. Axe - Młody, dzielny wrestler nieoczekiwanie wygrał z The Superstarem i Piniusem w duecie z Batsepem. Coś wielkiego się chyba dla niego szykuje.
6. K5W - Na MWE nie miał za dużo do roboty, w każdym razie trochę tam narozrabiał. Pozostaje na tej samej pozycji.
7. Tim Seno - Fantastycznie wyeliminował The Bohtesa z akcji i wywiązał się z walki Fly Boya o pas MWE. Ale teraz będzie miał niemałe problemy z całą paczką. Miejsce 7.
8. Zirael - Na MWE boleśnie przegrał z powracającym Nicco Trackiem, ale, zdaje się, bardziej przejął się oglądającym ten mecz Philipem Watsonem niż swoim oponentem.
9. Motaker - Nie jest wciśnięty w jakiś większy feud, ale był bardzo blisko wywalczenia miana pretendenta do pasa MWE. Niestety, ten Fatal-4 Way wygrał Rothe.
10. Qus - wygrał wielki Extreme Rules Match, więc zasługuje na pochwałę w postaci miejsca w pierwszej dziesiątce.
11. The Bohtes - Boleśnie oberwał od Tima Seno, przez co jego wymuszony o MWE Championship Match nie dojdzie do skutku. Poza tym możliwa jest mała pauza tego zawodnika.
12. Sir Matizo - Epizodycznie pojawił się na poprzednim MWE, mimo wszystko zasługuje na te miejsce dwunaste.
13. The Superstar - Jest od niedawna TT Championem, ale udowodnił, że potrafi tylko to osiągnąć z Amazing Superstarem, bowiem przegrał z Axe i Batsepem.
14. Batsep - Wygrana nad The Superstarem i Piniusem w duecie Axe otwiera mu wrota do wielkiej kariery w MWE.
15. Brett The Bouble - Miał mały udział w Fatal-4 Wayu, mimo wszystko raz był bliski wygrania miana pretendenta o pas MWE.
16. Nicco Track - Zalicza wielki powrót. Wygrał z Ziraelem, który, co prawda, bardziej przejął się rozbudowywaniem feudu z Philipem Watsonem, ale każde zwycięstwo się liczy.
17. The Hurricane - Na backstage'u sprytnie zrobiony w bambuko przez Motakera i Assusia. Udowodnił, że jest prawiczkiem, ale mimo wszystko jego pozycja się nie zmienia.
18. Master Of Game - Nie pojawił się na pobliskim MWE, ale podobno musiał odpoczywać po atakach K5W. Tak więc, szykujemy się na zemstę MoG'a.
19. Shaggy Killer - Wielki udział w Fatal-4 Wayu, jednak w żadnej sytuacji specjalnie nie zagroził.
20. Mosorahiki - Sprytnie wygrał z Bossiskitem, jednakże został zwolniony z MWE i nie będziemy go raczej widzieć w następnym Power25 (to część storyline'u jbc.)
21. Huba Niszczyciel - Kompletnie upokorzony przez Spartę może pożegnać się z pushem w MWE, jednakże wiemy, że nie puści tego gładko.
22. Pinius - Przegrał z klasą samą w sobie w duecie, THE SUPERSTAREM przeciwko równym sobie Axe i Batsepie. Spadek. O 4 pozycje.
23. Bossiskit - W końcu włazi do Power25. Zasłużenie, bowiem ostatnio bardzo pomaga w życiu swoich kolegów z nowej grupy antykonspiracyjnej zrobionej przez Freddera.
24. Assuś - Nadal plasuje się na dole tabeli, jednakże nieznacznie pomógł Motakerowi w zrobieniu dowcipu The Hurricane'owi. Szykuje się dobry tag team!
25. Tamer - Brutalny atak na Asvela, przez co ten wygrał via DQ z Samoan Palu, a także ścisła współpraca z swoimi kolegami z The Legends.
Komentarze:

2011-11-24 07:30:19, mmmmoooo:

Yeah jestem w pierwszej 10 .

2011-11-24 10:04:07, Amaduś:

Mogę Wam pomóc opisywać jakieś walki :P zajmuje się tym codziennie więc problemu z pisaniem nie powinno być :D

2011-11-24 12:39:53, Resvean:

Go-To-Sleep:
No tak. Jestem 24, bo od dawna nic nie miałem, hmm ... I ty się dziwisz, że się wkurzam.

2011-11-24 13:09:58, Katsuke Feledeo:

Jeeee, Philip pierwszy! A MoG i tak dobrze. :D

2011-11-24 13:18:49, mmmmoooo:

Assuś:
Ale się szykuje dobry T-T :P

2011-11-24 14:22:20, Hepatoil:

Łeee a kochanieńkiego Nanora nie ma, mojego Batiściaka
Ale Batsep jest..
Tygodniówka: 10/10

2011-11-24 15:27:17, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Na razie nie napiszę nic, nie mam zbytnio dostępu do internetu. Teraz zalogowałem się u kolegi.

O, 5 miejsce.

2011-11-24 16:02:51, Hepatoil:

pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
Przy Ziru popraw.

2011-11-24 16:49:15, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
To stare było Power25.
:at:assuś:
Jesteś 24 bo nic przez ten czas nie osiągnąłeś, rozumiem, że się wkurzasz ale zrozum wreszcie to że jesteś tutaj z gdzieś dwa miesiące i ja ci mam od razu dawać pas WHC?!? Poza tym po tej aferze, gdzie się dołączyła Ithor (wątpię, aby przyszła tutaj ot tak czy telepatycznie odczytała co ty teraz robisz), więc po tej aferze kara lekka się należy.

2011-11-24 17:17:33, Resvean:

Go-To-Sleep:
Kara? Kto o pasach mówi! Zrozum wreszcie, że nawet zwykłych walk nie mam! Od kilkunastu dni albo nawet 1-2 tygodni. Mam być happy z tego powodu?

2011-11-24 17:20:21, Go-To-Sleep:

Assuś:
Hmmm... no dobra, przez ostatnie siedem stron nie miałeś walk. Lecz też zrozum, że nie jestem Turbodymoman który zawstydzi CT i napisze sześćdziesiąt pojedynków na godzinę. Mimo wszystko pretensje kieruj także do Kolana, bowiem to on pisał walki przez tydzień.

2011-11-24 17:22:26, Resvean:

Go-To-Sleep:
I ja mam być zadowolony, że wy nawet sobie nie pomyślicie, a może by mu dać jedną walkę chociaż? A ja się pytałem często, czy macie coś w planach z Assusiem itd.
Dlatego chciałem się wypisać. Bo tutaj to już w ogóle nic ...

2011-11-24 17:25:49, Go-To-Sleep:

Assuś:
Hmmm... myślisz, że jak było z Fredderem, Tamerem, Qusem, Motakerem, Predatorem, Piniusem, Green Masterem itp.? Czy oni wygrywali ciągle/mieli dobry feud/ciągle wygrywają do dziś? Nie, a niektórzy są starsi od twojego zawodnika. Poza tym zrozum, że na razie jestem jednym z dwóch GM-ów piszących w miarę aktywnie (Kolano stopuje), więc cóż można powiedzieć.

2011-11-24 17:27:29, Resvean:

Go-To-Sleep:
Akurat Pinius nie jest aż tak wczesny, a już kilka razy miał walki o pas i zwykłe. A ja może 3 walki i kij ...
To znajdźcie MG jak macie taki problem, a nie ...

2011-11-24 17:29:03, Go-To-Sleep:

Assuś:
Poprawka - raz miał walkę o pas, na dodatek i tak jobbował, poza tym problem z MG jest taki że jak poprzednio robiłem konkurs na GM'a to zgłosiły się tylko dwie osoby (w tym Kolano) i on wygrał. Więc widzisz, jak jest obecnie dużo chętnych.

2011-11-24 17:30:09, Resvean:

Go-To-Sleep:
Ludzi do pisania walk jest łatwo znaleźć.

2011-11-24 17:36:00, Go-To-Sleep:

Assuś:
ŁATWO?!? Ty mówisz, że łatwo?!? Łatwo znaleźć kolesia do pisania walk, ale kolesia do pisania DOBRYCH walk i w miarę systematycznie, NA DODATEK który by nie porzucił pisania do MWE w ciągu dwóch tygodni, to wiesz jaki to problem? Gdyby MWE było PBF z własną witryną to takiego człowieka może by się znalazło, ale ponieważ jest grą forumową w dziale pewnej gry to niektórzy ten temat zaniedbują ponieważ nie mają czasu na grę.

2011-11-24 17:37:00, Resvean:

Go-To-Sleep:
Jeśli chodzi o systematyczność, to w tym temacie jest dużo osób co często siedzi/albo ogląda temat.

2011-11-24 17:46:15, Go-To-Sleep:

Assuś:
Aha, problem byłby tylko z pisaniem, poza tym na razie w tym temacie widzę mało osób nadających się do tego (mówię ogólnikowo)

2011-11-24 17:47:10, mały awersomik:

Kurczę, muszę się odbić -.-

Kto solo? :D

2011-11-24 18:16:35, na kolana i do pana:

Assuś:
Ja ci napisałem walkę jako moją próbną, mogę zmienić wynik i wkleić :O

Mam dość bycia w nawiasach! Jutro ujrzycie walkę mojego autorstwa.

2011-11-24 18:37:15, Elective:

Go-To-Sleep:
Mogę już dawać tą kartę, co o niej gadaliśmy?

2011-11-24 19:10:00, Go-To-Sleep:

Elective:
Tak.

2011-11-24 19:14:06, Elective:

Go-To-Sleep:
To daję, mam nadzieję, ze jakąś scenkę przygotowałeś. Wejdź na gej geja.
Nazwa: Samoans in Hurricane
Członkowie: The Hurricane, Samoan Paulu
Charakterystyczne akcje: Double Clothesline, Double Gutbuster, Double DDT, Amazing Bulldog( Bulldog i Elbow drop)
Dźwignia grupowa: Edge Vice( Edgecator i Anaconda Vice)
Finiszery grupowy: Go to Samoa( Go to sleep i Samoan Facecrusher)
Whisper in the Hurricane( Pedigree, tak wykonane, aby zachaczył nogami o liny i Whisper in the wind)

2011-11-24 19:18:45, Go-To-Sleep:

Elective:
Na następnej tygodniówce :P


Nie mogę wejść bo zaraz lecę w Team Fortress grać.

2011-11-24 19:20:03, Elective:

Go-To-Sleep:
Ok :P

2011-11-24 19:23:04, na kolana i do pana:

Elective:
To ja wejdę :|
37684263
Napisz, bo mam coś specjalnie dla Ciebie...

2011-11-24 19:58:41, Resvean:

Fajnie by było kiedyś czasem samemu coś napisać.

2011-11-24 21:54:21, Most Popular:

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę zrobić galę MWE? Ponieważ pojedyncze walki mi nie idą. Coś w stylu Tygodniówki. Chciałbym oczywiście poruszyć pasy... GTS?

W notowaniu Power25 nie ma Amazinga chyba :P