MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Maczomx K5W vs. Fredder vs. Amazing Superstar vs. Mosorahiki "The Eagle" vs. Nieznany gość.
5-man Ladder Match z walizką (tajemnicza zawartość)

Niewiadomo co to może być, walizka jest dość duża... Ale teraz dowiemy się kto jest tym Nieznanym... Axe! A więc skład pełny. Zaczynamy!

Rozpoczynamy walkę o nieznane! K5W atakuje Amazinga Big Bootem. Amazing wstaje bardzo szybko i unika kolejnego natarcia ze strony Maczomxa. 1 z 2 mistrzów T-T bierze K5W na ramiona i Vertical Suplex!

Przechodzimy na drugą stronę ringu. Tam Mosorahiki oraz Axe atakują Freddera. Próbuje się jakoś bronić, ale na marne. Drabiny porozkładane za ringiem, kiedy zostaną użyte?!

Axe przechodzi w stronę Amazinga, na nim skupia uwagę. Piękne Enzuiguri, Amazing pada, a Axe wchodzi na 3 linę. 1 akcja wysokiego napięcia, Moonsault! Znakomicie Axe, trzyma się teraz za brzuch, też trochę to musiał odczuć. Amazing nieprzytomny.

Freddera otrząsa się po napadzie na niego ze strony Eagle i Axa. Wstaje i wykonuje clothesline na K5W. Ten drugi wydaje mi się, że źle zaczął pojedynek. Fredder podnosi Maczomxa, boczny headlock, odbicie od lin, Bulldogg!

A my widzimy jak krwawi Axe. Na powtórce widać, że dostał drabiną od Mosorahikiego! Axe leży w narożniku, a na niego z całą szybkością leci Mosorahiki, atak kolanem! I to jeszcze w miejsce krwawiena, czyli w czoło. Mosorahiki powalony przez Amazinga i to teraz On dostaje drabiną w głowę. Axe natychmiast wstaje, Amazing podnosi Eagle'a, a Axe wykonuje Pele Kick! Mosorahiki pada na mate!

Fredder nadal wojuje z K5W. Maczomx rzucona na liny, odbicie i piękny Big Boot dla Freddera, Fredder zrobił błąd, od dłuższego czasu królował nad Maczomxem! K5W bierze się do roboty, atakuje Knee Dropem i na koniec Leg Drop! Ale to nie jest koniec K5W wydaje się być zdenerwowany, wchodzi na 3 linę i Tak!! Frog Splash!! K5W zadowolony!

Amazing od razu bierze drabinę! Bez problemu rozstawia ją na ringu, wchodzi! Ale na chwile, bo już razem z drabiną zwala go Maczomx! Widać, że K5W, ma zamiar tutaj osiągnąć sukces.

Maczomx od razu podchodzi do Axe'a, ten natychmiast ucieka! Ale K5W go dogania! Axe odpycha go i naskakuje Bicycle Kickiem!! Pięknie to wyglądało. Trzeba przyznać, że Axe też dobrze spisuje się w MWE.

Mosorahiki natychmiast dochodzi do Freddera, ale ten nie daje mu nawet siebie zaatakować, ale sam to robi! Chop, piękny unik i Vertical Suplex! Podnosi od razu Eagle'a rzuca na liny i Leg Lariat, który powoduje, że High Flyer wypada z ringu. Freddera tym razem napada Amazing i od razu wyrzuca z ringu! Natomiast jego z ringu wyrzuca Axe! Szok! K5W teraz bierze rozpęd, by wyrzucić z ringu Axa, ale ten robi unik, a sam Maczomx wylatuje!! Wolna droga do walizki! Axe natychmiast znajduje się na drabinie, jest już w połowie! Nikt się nie rusza, Axe blisko wygrania walki! Tak! Nie!! Co?! Niesamowite! Mosorahiki zdołał przewrócić drabinę! Axe poleciał daleko poza ring! Długo go nie będzie!

Fredder natychmiast wchodzi do ringu, by wziąć drabinę! Tym razem na to nie pozwala Amazing, który atakuje w tył głowy Big Bootem! Fredder powalony, a Amazing tym razem nie próbuje wejść na drabinę, bo K5W jest już w ringu. Amazing atakuje szybko butem i DDT! Znakomicie AS! I już próbuje wejść, ale znów się nie udaje, bo wraz z nim idzie Mosorahiki! Obaj obijają się na szczycie drabiny! I nie mogło być inaczej! Obaj spadają na matę.

Robi się coraz ciekawiej. Fredder wchodzi do ringu, tam pusto, oprócz leżących Amazinga i Mosorahikiego, wchodzi na drabinę, ale od razu zwala go z niej Axe, który już wstał po tym zrzucie z drabiny. Fredder nie pozwala mu na kolejne wejście, atakuje Scissors Kickiem! Axe powalony, a Fredder jeszcze bierze drabinę i 4 razy uderza nią w głowę Axa! Po czym jego drabiną atakuje K5W! Maczomx wchodzi na drabinę! Jest już na szczycie! Mosorahiki podchodzi razem z AS'em, ale... nie wiadomo czy K5W ściągnął drabinę! Drabina popchana i spada razem z Maczomxiem... i z walizką na sam dół!!!!

Maczomx K5W ma walizkę w rękach, wygrał!!! Spadł tuż pod stół komentatorski!

Amazing Superstar i Eagle zrozpaczeni, zaraz zobaczą co stracili wraz z Axem i Fredderem! K5W, leży, ale należało mu się! Tuli walizkę jak syna! Wygrał!

Wszyscy patrzą na niego z ringu! Maczomx zadowolony powoli wstaje. Otwiera walizkę!! Puszcza ją na ziemię!! Nie wiemy co to jest! K5W zaczyna się śmiać! Bierze mikrofon!

- Ludzie... Ja.. Ja.. Jestem nowym European Championem!!!

Nowym MWE European Championem zostaje Maczomx K5W!!!

Coś niesamowitego!!! Maczomx cieszy wraz z publicznością zgromadzoną w hali! Amazing z Mosorahikim łapią się za głowę i schodzą z ringu. Axe pada na kolana, a drabiną uderza w niego Fredder i odchodzi! Maczomx wchodzi do ringu! Jest na 3 linie i podnosi swój pas! Od dziś jest znany jako European Champion! Gratulacje Maczomx! Dobranoc!

__________________

Sprawa pasa European poruszona :@
Komentarze:

2011-11-19 16:57:29, Go-To-Sleep:

European Championem był ciągle K5W :)

2011-11-19 18:10:46, Elective:

Go-To-Sleep:
Kiedy tygodniówka?

2011-11-19 18:26:57, Hepatoil:

Elective:
Tylko Bóg zna decyzje i zamiary szaleńca, więc Jego się pytaj :)

2011-11-19 19:55:04, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Nieładnie, nieładnie tak mówić o MG w MWE. :D
Elective:
Gdzieś w poniedziałek.

2011-11-19 21:00:25, Most Popular:

Ide się powiesić...
Jak można zrobić taki błąd? ;'-(

2011-11-19 21:19:28, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
A RoH to co? :D
Most Popular:
Ja też...

Widzę, że moja funkcja GM'a nie ma racji bytu, więc skoro Wam to nie pasuje to...Nim nie będę.

2011-11-19 21:22:06, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Ma rację bytu, ma rację bytu.

2011-11-19 21:26:35, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Jakby miał, to by mi każdy tego nie wypominał, że coś zrobiłem źle.

Wiesz co to jest L-Kick? (Takie cuś Morrisona)

2011-11-19 21:32:29, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Niezbyt.