MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Planowane walki na Margomenię V:

1. Huba Niszczyciel vs. TrojeQ vs. Shaggy Killer vs. Philip Watson vs. Sparrow vs. Amazing Superstar -6 man Elimination match, walka o zawieszony pas NNO Skull
Czytaj całość...
TrojerQ`:
Tak tu są błędy, ale ten przecinek to bez przesady, dobra? :-/ A o ten Powerslam i Powerbomb, trudno, najpierw się dziwiłeś, o "Dziwne DDT", że cały czas trzeba pisać akcje, bo nie wie się jakie one są. A teraz Te "finishery nie możemy wymieniać" Sory, TrojerQ, ale jeżeli coś tu jest wkurzające, to to, że ty każesz pisać akcje, bo ich się nie zna, a teraz każesz unikać ich :-/ Nie chce Ci nic robić na złe. Ale to też denerwujące np. jak ktoś wymienia błędy, a walkę pisze się 2 godz., a założę się, że ta gala Guido, normalnie bez przerw pisana wyniosła ok. 4 godz pisania, a mój table match 2,5 godz. zajął i jakaś inna walka. Dlaczego nikt nas nie krytykuje za błędy, tylko Ty? Bo inni rozumieją ile to zajmuje czasy. Ale nie chcę się kłócić. Pochwalam to, że wytykasz błędy, ale czasami w większych walkach możesz się powstrzymać, w małych tak, ale w większych oszczędź. Nie wiesz ile to zajmuje pracy i skupienia.
Rokue:
Ah! Szlagier z Basonem? Supcio. Chociaż nie wykluczyłbym walki o pas :D
Rokue znalazłem jeden błąd :D Tam jest napisane, że o NNO Skull walczy Shaggy. Ale to bez sensu, ma już pas, a za Niego mogę wskoczyć ja :D A jego daj na pojedynek Bason vs Shaggy o pas WHC :D Radziłbym tak zrobić. Ale jak Ty chcesz. Pozdrawiam :D
:at:down wiem :) ale inni też chcą :) zresztą szykuje się ładny feud :O
Czytaj całość...
Mosorahiki "The Eagle" vs. Velle vs. TrojerQ
Triple Threath Match + Chairs Match

Witamy państwa na MWE! Przed nami walka trzech zawodników, walka z krzesłami!
Na ring wchodzi TQ jest gorąco witany. Teraz następuje wejście Velle także ma swoją grupę fanów. No, a teraz ten najbardziej "latający" Mosorahiki! Cała hala ucieszona jego wejściem. Krzesła służą po prostu jako broń, bez dyskwalifikacji, oczywiście są piny.
Czytaj całość...
Rokue:
Czyli będzie 1 walka o pas, reszta jest meczów normalnych?

:at:DOWN
To powiedz mi czy jest sens to robić? Największa gala z 1 sensowną walką o pas, reszta to walki 1 vs 1 (znajda się mecze no DQ, handicap i submission) reszta normalne walki które już lepiej by było zrobić na "tygodniówkach" bo by się ludziom nie nudziło, a tu zrobisz 10 walk w pewnym sensie takich samych... sorry dla mnie to ma mały sens.
Juz by było lepiej, jakby były jakieś mini battle royal, pierwsza krew, ale to pewnie tylko moje zdanie.
Czytaj całość...
Na ring wchodzi Mosorahiki!
- Witajcie! Może nie pamiętacie, ale kiedyś (ponad pół roku temu) miałem walkę z Amazingiem Superstarem. Słuchaj! Nie podoba mi się, że jesteś tak chamski wobec zawodników w ringu, nie to co Twój brat. Jakbyś chciał wiedzieć to chc...
Ale na ring wchodzi właśnie AS! I przerywa Mosorahikiemu.
- Gościu! Nie obchodzi mnie czy jestem miły dla innych czy nie. Mam to gdzieś, tak samo mam gdzieś swojego brata. Mam Cię dość! I nawet jeżeli będziesz mi robił tysiąc razy West Coast Pop, to i tak nie dasz rady mojemu talentowi.
Amazing atakuje Mosorahikiego mikrofonem!!!
A.Superstar zdenerwowany atakuje Eagle'a o stół komentatorski! i jeszcze dobija krzesłem! Jeszcze coś wyciąga za ringu, jakąś metalowy kij, tylko co to jest?! ufff! Nie ważne, ważniejsze to, że to bolesny i niebezpieczny przedmiot!
Amazing znów bierze mikrofon!
- Teraz to Ty słuchaj! Oto mój mały przyjaciel, metalowy patyk, czy raczej kij!
Uśmiech na twarzy Amazing'a
Fani cieszą się! Czyżby to koniec, Amazinga "Hella"? Może Amazing "Face"? Nie wyobrażam sobie tego zawodnika jako face, ale różnie bywa. Fani są dziwnie ucieszeni, może to jednak Amazing ich bohater? Jeszcze coś chce powiedzieć.
- Mosorahiki, jak chcesz więcej przyjemności na stole czy z moim przyjacielem, dzwoń!
Niektórzy buczą inni się cieszą. Amazing jest na fali!
Mosorahikiego to może kosztować kontuzję, ale już widzimy, że się powoli podnosi patrząc na Superstara! I na koniec właśnie jego theme! To będzie na tyle! Gotuje nam się feud Mosorahiki vs. Amazing, ale zobaczymy co się stanie. Na Margomanii walki pomiędzy nimi nie zobaczymy. Ale kto wie po Margomanii jeszcze dużo walk i gal! A przed Margomanią jeszcze dużo walk i do gali jeszcze na prawdę dużo czasu. No nic! Żegnamy się z państwem przy muzyce Amazinga. Dobranoc!
Czytaj całość...
Mosorahiki:
Dobra kłócić się nie będę. Z High-Flyerem przecież sam nim moim zawodnikiem jestem :D Ale gala jest pisana przez Rokue i mówił, że będą niespodzianki!
Rokue wybacz, ale to dziwnie wygląda same walka 1 vs. 1 (i tu się zgodzę z Mosorahikim) Może daj walkę o pas MWE! Żeby go bronił Guido, albo o pas Interkontynentalny nikt go nie ma! Zrób jakieś wyjątki, jakbyś mógł oczywiście, wiem to Twoja gala i już nic nie mówię ;) Ale tak by ładniej wyglądało i wiem masz już 4 walki (no 3 :D), ale niektóre mogą być o pas. To moje zdanie. ;) Ale rób co chcesz, jak znam życia to i tak gala wyjdziesz Muaaa!! :D
Możecie jeszcze dodać pasy Tag Teamowe :D
Czytaj całość...
Spróbuje coś napisać, coś wielkiego!Przed nami walka Amazing Superstar vs. Mosorahiki "The Eagle", ale to za chwilę.
Trzeba przyznać, że rozpoczyna nam się feud o złą rolę Amazinga... Jednakże jest On teraz lubiany i może przejść Face Turn. Na ring właśnie gotowy do wyjścia GM!
- Tak! Tak! Znacie mnie... Dzięki mnie normalna walka może zamienić się w walkę z krzesłami, dziś nie będzie wyjątku!
Fani szaleją, niektórzy trzymają plakaty, a na nich m.in. Superstar, The Mystico, Nicco Track. Na razie tyle tylko zobaczyłem.
GM nadal coś kombinuje. Ale wiemy, że fani to kochają!
- A więc zarządzam... 20-man Battle Royal!!!
Arena się kręci. I szaleje.
- Pewnie się zastanawiacie co będzie z pojedynkiem Amazinga i Mosorahikiego? Co? Nie bójcie się! Zwycięzca tego Battle Royal będzie miał szansę na zostanie... European Championem! Amazing i Mosorahiki będą walczyć!
GM wychodzi!
I mamy już zawodników! Rated R Shaggy! Bason! Mosorahiki! Amazing Superstar! The Mystico! The Bohtes! Nicco Track! Velle! Huba Niszczyciel! The Superstar! Rothe! Cichy Zabójca! Lorfrid! Siłacz! e Bin! Zirael! Baesbori! Affirion! Brett The Bouble! The Black!
20-man Battle Royal match o miano pretendenta o pas European!
Czytaj całość...
Spokojnie z uśmiechniętą twarzą w stronę ringu idzie Mosorahiki. Cheer fanów jest nieziemski... The Eagle ściąga swoją koszulkę (co wzbudza jeszcze większe emocje wśród jego fanów) i podaje najmłodszemu uczestnikowi którego zobaczył i mógł dosięgnąć.
Trzymając w ręce mikrofon wchodzi na ring:
- Taaa... zaraz na ten ring wejdzie cały roster i będzie opowiadał bajeczki o swoich zamiarach na wygranie walki na największej gali roku. Nie martwcie się ja tego nie zrobię. Poza tym z kim ja w ogóle walczę? Hmmm... no nic, porzućmy to, skoro nie pamiętam jego imienia, znaczy że nic mi nie grozi.
Przy zakończeniu tego zdania fani zaczynają swój pop.
- Spokojnie ludziska, płacicie za wielkie widowisko i na Margomenii pewno je dostaniecie. Przynajmniej ja dam z siebie wszystko, nie ważne kim jest mój przeciwnik
Zaczął schodzić z ringu...
- Aha... prawie zapomniałem, moje DVD jest dostępne w MWE Shop. Także nie wydawajcie kasy na hot-dogi, tylko zobaczcie jak WYSOKO LATAM!Czytaj całość...
Sparrow vs ???
1 vs 6 Handicap Match

Witamy na MWE z niesamowitą walką na dziś wieczór, jednak zanim do niej przejdziemy Mr Carter, nasz ulubiony GM, ma coś do powiedzenia.
Czytaj całość...
The Bohtes wchodzi na ring, ale z Amazingiem Superstarem.
- Amazing, trudno jest uwalić młotkiem Mosorahikiego?
- Oh! Bohtes to proste ja po prost...
I na ring wchodzi ten dręczony Mosorahiki.
- Dobra... Macie mnie za frajera, tak? To zobaczycie co się stanie na MM V.
I znów miesza nam się GM Andy.
- Ludzie! Ludzie! Czemu mi to robicie, a? Chcecie się przekonać, który lepszy? Dobra! Będzie match T-T. AS & Fly Boy vs. Mosorahiki &... hmmm... Wiecie... The Superstar!
Amazing załamany. Co dopiero pogodził się z bratem. Życzył mu szczęścia. Bohtesowi też nie do śmiechu.
- Amazing, Bohtes... Lekceważyliście go... Więc ja GM ustalam tą walkę!!!
Fani ucieszeni.

Czytaj całość...