MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Spróbuje coś napisać, coś wielkiego!Przed nami walka Amazing Superstar vs. Mosorahiki "The Eagle", ale to za chwilę.
Trzeba przyznać, że rozpoczyna nam się feud o złą rolę Amazinga... Jednakże jest On teraz lubiany i może przejść Face Turn. Na ring właśnie gotowy do wyjścia GM!
- Tak! Tak! Znacie mnie... Dzięki mnie normalna walka może zamienić się w walkę z krzesłami, dziś nie będzie wyjątku!
Fani szaleją, niektórzy trzymają plakaty, a na nich m.in. Superstar, The Mystico, Nicco Track. Na razie tyle tylko zobaczyłem.
GM nadal coś kombinuje. Ale wiemy, że fani to kochają!
- A więc zarządzam... 20-man Battle Royal!!!
Arena się kręci. I szaleje.
- Pewnie się zastanawiacie co będzie z pojedynkiem Amazinga i Mosorahikiego? Co? Nie bójcie się! Zwycięzca tego Battle Royal będzie miał szansę na zostanie... European Championem! Amazing i Mosorahiki będą walczyć!
GM wychodzi!
I mamy już zawodników! Rated R Shaggy! Bason! Mosorahiki! Amazing Superstar! The Mystico! The Bohtes! Nicco Track! Velle! Huba Niszczyciel! The Superstar! Rothe! Cichy Zabójca! Lorfrid! Siłacz! e Bin! Zirael! Baesbori! Affirion! Brett The Bouble! The Black!
20-man Battle Royal match o miano pretendenta o pas European!

Przed nami długa i emocjonująca walka! Battle Royal!!!

I zaczynamy! W ringu demolka! E Bin atakuje Mosorahikiego, ale ten już w rękach Amazinga!

Widzimy właśnie jak The Black wychodzi dolną liną! I chowa się za ring! Chyba nikt tego nie zauważył!

Velle atakowany przez Brett'a i mamy Neckbraker! Chodź w takim tłoku nie jest on za mocny...

I teraz bardzo źle dla Baesboriego!!! Wszyscy dosłownie! Bason, Bohtes, Nicco, Brett, Rated, Zirael oraz Mosorahiki chcą go wyrzucić i... to się uda? Tak!
Ale niestety Baes wyleciał między 3 a 2 liną! trzeba wylecieć nad 3! A więc Baesbori dalej walczy! Nikomu nie chce się po Niego schodzić!

Brett dominuje jak na razie w ringu! Przepiękne DDT na bracie i podwójny Clothesline razem z Bohtesem na Rated R Shaggim! Przybijają sobie piątkę i pracują dalej.

Widzimy jak Mosorahiki atakuje Amazinga, myślę, że to będzie ich wieczór!

I już Rothe razem z Cichym Zabójcą atakują ikonę MWE Superstara!
Piękny podwójny Clothesline, to samo co w przypadku Fly-Bouble. Rothe jeszcze dokłada Speara dla Per'a!

Lorfrid wzajemnie atakuje się z Hubą i Siłaczem. Siłacz to były mistrz wagi ciężkiej, ale co to? Właśnie robił rozbieg i nie trafił w Hubę.

Niestety koniec przygody dla Siłacza!

Teraz przeskakujemy na Mystica, który atakuje Basona. Hurricanrana na liny! 619?! Nie, zostaje schwytany przez Baes'a! I Chokeslam. Rozpoznawalna akcja Baes'a!

Bason uratowany, jednak sam ma już kłopoty... Rated razem z Affironem atakują go pięściami.

Brett, Bohtes i Nicco atakują razem teraz olbrzyma Baesboriego! I świetny Tornado DDT od Nicc'a, a na koniec DDE od Brett'a! Ale to nadal nie koniec! I mamy Flying Elbow od Fly Boya! Baesbori liże matę.

Amazing i Mosorahiki nadal oboje się naparzają! Świetny Powerbomb od Amazing'a i zakłada Slepper Hold! Mosorahiki nam odpływa! Mosrahikiemu i Amazingowi nie obchodzi pas. Oni mają swoje sprawy. Superstar widzi co robi brat. I rzuca go na liny, razem z Eaglem. I Clothesline dla Amazinga i Mosorahikiego! Oboje wypadają!!!

Amazing i Mosorahiki poza stawką, szkoda!

Lorfrid napada teraz Cichego Zabójcę. Ten nie może się uwolnić z jego Headlocka! Zostawiamy ich.

Bason i Brett okładają się pięściami. Bason podnosi brata, Brainbuster! Próbuje założyć Anaconda Vise! Jednak nie jest to możliwe w takim tłoku.

Superstar i Baes działają razem. Ale teraz Baes odwraca się od Niego! No i kolejny w Battle Royal Chokeslam!

Znów mamy akcję

Brett i Nicco razem atakują Cichego Zabójcę. Spinning Kick od Brett'a. A na dokładkę dla spadającego Zabójcy Neckbreaker od Nicc'a!

Pokazujemy teraz świetną walkę Bohtes'a i Rated'a. Chop od Shaggiego! Jeszcze jeden! I na koniec Suplex! Próba wyrzucenia! Nie, jakoś wynika z tego świetna Hurricanrana od Bohtes'a! Jednakże Rated nie spada, jest za linami. Wyleciał nad trzecią linę. Rozbiega się Bason! On wie co robi i atakuje Rated'a!! Ten spada, ale nie sam! Zaciągnął ze sobą Bason'a!

To już druga podwójna eliminacja! Tym razem to jedni najlepszych. Bason i Rated R Shaggy WHC Champion.

Bohtes szczęśliwie uniknął spotkania gigantów! Właśnie atakuje Cichego Zabójcę. Moonsault!

Rothe atakuje Superstara. Ten jednak nie wie, że ma za sobą Affirona. I ładny Backbreaker od Niego! Rothe dokłada jeszcze Leg Dropa!

Coraz gorzej u Cichego Zabójcy cały czas jest atakowany przez Bohtes'a. I teraz dołącza się do niego Brett. I ładny Powerslam. Cichy Zabójca jest oszołomiony. I próba wyrzucenia przez Brett'a Cichy Zabójca jednak trafia na Nicc'a, ale ten bez zastanowienia go wyrzuca za Brett'a!

Cichy Zabójca odpada!

Ring powoli się zmniejsza. Ale coś jest nie tak! Widzimy na powtórce jak Baesbori wyrzuca The Mystic'a!

Mystico wyrzucony!

Przepraszamy państwa za opóźnienie! Ale patrzmy dalej.

Velle jest wytrwały! Cały czas broni się przed Basonem. Na ratunek przychodzi mu właśnie Brett! Wykonując DDE!

Velle wstaje i rusza na Afirrona, jakby mu coś zrobił, nie ważne wykonuje Fallaway Slam. I Splash, która powala Afirrona!

Widzimy właśnie jak The Black wychodzi za ringu. Ale już wraca chciał tylko sprawdzić co się w nim dzieje. Bardzo chytrze. Ale to nie potrwa długo, bo już widzimy jak Bohtes wychodzi po Niego i wrzuca do ringu. Tam już na Niego czeka Brett i znów świetne DDE! Brett w świetnej formie!

Velle nie spuszcza oka z Affirona! Już powoli dochodzi do Niego i Powerbomb!
Tak, będzie próbował wyrzucić, pomaga mu w tym e Bin i razem go wyrzucają!

Affirion wypada! Trzymał się dzielnie.

Baesbori teraz ma kłopoty z nie za bardzo obecnym dzisiaj, lecz trzymającym się nadal Hubą Niszczycielem!

Jednak teraz patrzymy na Nicc'a, który może zostać wyeliminowany przez Zir'a! Już prawie! Superstar jednak ratuje Track'a i ma już przed sobą Zirael'a i ładny sierpowy. Nicco dobija go jeszcze Double Underhook DDT! Jeszcze nie koniec. No tak trzeba to ładnie skończyć, Asso w wykonaniu Superstara!

Velle atakowany przez Lorfrida i Rothe'a. Velle jednak nie odpuszcza i próbuje się bronić. Jednak to na nic i znów mamy przyjazną rękę, Bohtes! I już atak z 3 liny to Bohtes Bomb! na Lorfridzie, a Rothe ucieka!

Huba Niszczyciel teraz zajmuje się The Blackiem, który siedział pół walki pod ringiem! Pomaga mu z nim Baesbori, który go podnosi i chce wyrzucić, ale Black trzyma się lin. Nie puszcza. Huba maltretuje teraz ręce Blacka, chce, aby je puścił. The Black dzielnie się trzyma. W końcu dochodzi ratunek, Rothe i Velle! Ale w tym momencie właśnie sprytnie Baesbori puszcza Black'a, a Rtohe wykonuje na nim clothesline!

Black kończy zawody!

Przenosimy się na jeden z narożników gdzie mamy E Bina oraz Nicco Tracka. A dla jasności w ringu pozostało 11 zawodników!

Brett atakuje Rothe'a. Brett w tym matchu jest zupełnym liderem. Świetny Hell Kick. I Drop Kick. Ataki nogą od Boubla.

Bohtes pomaga bratu w potrzebie i oboje atakują E Bina. Tworzy nam się grupa Nicco, Brett, Bohtes vs. Baes, Rothe, E Bin. Bohtes wychodzi na E Bina i atakuje Low Kickami. Brett zajął się największym. Natomiast Rothe ma problem z Nicc'iem.

Zapraszamy na króciutką przerwę.
__________________________________________________________________________________

Margomania V - największa gala w roku! To co się działo na MM IV przeszło do historii. Shaggy pokonał wtedy w matchu "3 poziomy piekła" Superstara. Stawką była kariera SS'a. Co się stanie na tej gali? Wszystko jest możliwe! Zapraszamy!

Czy wiesz że... MWE jest największą federacją wrestlingu na świecie? Wiele gwiazd i wiele adrenaliny możecie oglądać prawie zawsze! Dostarczają nam emocji i świetnej zabawy!
__________________________________________________________________________________

I wracamy po przerwie! Baesbori już wynosi Brett'ana 3 linę i próbuje go wypchnąć! Szybko! Ale jednak pomaga mu Bohtes! Na szczęście. teraz Rothe poradził sobie z Nicco i dochodzi do olbrzyma, pomagając mu wyrzucić Brett'a oraz Bohtes'a. Rothe podchodzi z drugiej strony i wypycha Bohtes'a! Niestety! Co gorsza ten spada na Bretta i oboje spadają!

Bohtes i Brett, pracowali razem! Razem też spadli...

Nicco zdenerwowany! Ależ wkurzony! Rothe w opałach. Baes mu już nie pomoże, bo rusza na e Bina. Wracamy jednak do Tracka i Rothe'a. Walczą zaciekle, ale w końcu udaje się wykonać Killwitch przez Nicco! Bason nam tego nie zrobił, to musiał być Nicco!

Baes i e Bin są już w parterze. Już wstaje Baes i od razu Spinebuster. To nie koniec, e Bin rzucony na liny i świetny Splash. I znów to samo! Tym razem Body Avalanche!

Ale przenosimy się już od dawna nieobecnego Superstara, który atakuje Vella, jednak Oni nawzajem się atakują!

Huba razem z Lorfridem dobijają Leg Dropem właśnie Ziraela! Ten trochę omotany!
Jednak Lordfrid'a to nie interesuje. Układa Zirael'a przy linach i będzie Drop Kick, ale z kolankiem! Ależ błąd Lordfrida! Zir naciągnął 3 linę, a Lordfrid po prostu wyleciał!

Lordfrid kończy z Battle Royal!

I znów coś przeoczyliśmy! Przepraszamy. e Bin wyleciał. To miał być clothesline, który wywali Baes'a, ale ten zrobił unik!

Koniec przygody e Bina, brawa dla Niego, za wytrwałość!

Zostało tylko 7, jeden z nich zostanie pretendentem do pasa Eurpoean Champ!
Drugi zawodnik jaki będzie walczył o pas jest jeszcze niewiadomy!

Huba ma problem znowu teraz z Baes'em! Zostaje wyniesiony bez żadnego wysiłku!
I znów z pomocą biegnie Superstar! Atakuje olbrzyma i... czyżby?! Tak! Drugie Asso! Huba uratowany od porażki.

Rothe czeka aż Nicco wyniesie Velle! Wtedy będzie mógł zaatakować obu. Tak się dzieje Velle wyniesiony! A Rothe rusza na nich, ale Oni robią unik!! Rothe sam wypada, to była sztuczka Vellego oraz Nicco!

Rothe spada, trzmał się dość długo.

Jestem pod zachwytem u Velle, na prawdę świetny występ. Pierwsza 6-stka!
Ale już ma problem, bo to koniec przyjaźni z Nicc'iem atakuje go Backbreaker'em. No i na koniec Faceuster.

Chyba najciekawiej jest w pojedynku Baes'a i Zirael'a. Oni są w tej stawce chyba najsilniejsi. W tym czasie Huba oraz SS odpoczywają w narożnikach.

właśnie Zir atakuje Leg Drop'em Baes'a. Próbuje założyć Chin Lock'a jednak Baes wierci się jak zwierze... Nie przestaje atakuje bardzo niskim Drop Kickiem Baes'a, kolejny świetny Leg Drop! No i co teraz? 2 Leg Dropy? To teraz chyba ten najsłynniejszy Leg Drop! Tak! Zirael Leg Drop! Baes cierpi!

Pewien wrestler kiedyś mówił mi jak bardzo bolą ogólnie wszystkie Leg Dropy, czuje się jak płuca przestają ci działać. Dla wrestlerów jest już przyzwyczajeniem, ale dla człowieka, który ma to na sobie pierwszy raz to wielki ból...

Już mamy jakąś eliminacje? Tak! Wyleciał nam Nicco! Niestety! Huba wyrzuca Tracka.

Koniec z Trackiem

3/4 zawodników już wyleciało, teraz ta najważniejsza część Battle Royal!

Superstar już ma problem z Velle. Na prawdę przyznam, że Velle mi zaimponował.
Velle wychodzi z Suplexem. I dokłada świetny Russian Legsweep! To może być koniec przygody SS'a! Jest teraz wyniesiony przez Vellego i Hubę! Jednakże SS spada nogami na matę, chce wykonać clothesline, ale Huba robi unik i niefortunnie ten clothesline natrafia na Vellego.

Niestety, ale Velle wylatuje.

No i zostało 4! Huba miał ogromne szczęście przy tym clotheslinie SS'a, ale zostaje tak jak jest, czyli Zir vs. Baesbori i SS vs. Huba. Będzie się działo!

Huba atakuje SS'a clotheslinem, tu przewagę siłową ma oczywiście Niszczyciel, ale to nie takie pewne, że będzie lepszy SS jest szybszy i zwinniejszy. Mimo to i tak nadal lepszy jest Huba. Samoan Drop właśnie od Niego!

Przechodzimy jednak na już bardzo długą walkę Baes'a z Ziraelem. Przeważa ten pierwszy. Teraz właśnie wyniesienie. Ale już na nogach Zirael, są bardzo zmęczeni. Jednak lepszy jest trochę Zir, teraz odbija się od lin i ładny Drop Kick, jednak nie powala olbrzyma, a sam leży ze zmęczenia. Choć nie! Baes właśnie spada na matę, ależ huk!

Proszę zobaczyć co się dzieje! Huba już prawie wylatuje. Jak do tego doszło? Przecież przeważał! Widzimy na powtórce jak SS po prostu zrobił unik gdy Huba był na 2 linie i skakał całym ciałem. Jest blisko! SS jeszcze próbuje. Widzi to Zirael i pomaga "Per'owi", Huba nie ma szans!

Niszczyciel zlatuje, brawa dla Niego!

I od razu SS rzuca się na Zira! ładny Scoop Slam, jednak teraz dochodzi do Niego Baes! I atakuje Big Bootem! SS powalony.

Fani teraz liczą na Superstara, na to, że ich ulubieniec wykaże się sprytem i wygra ten Battle Royal!

Baes podchodzi teraz do leżącego Zira i Leg Drop. Ponad 200kg ląduje na Ziraelu!
Jeszcze na stojącego Double Leg Takedown!

Będzie próba wyrzucenia Zirael'a, ale nie udana. Baes coraz bardziej przeważa! Wchodzi na 3 linę! Będzie akcja na SS'a! Ale teraz ożywiony Zirael! Zrzuca Baes'a, a ten wylatuje!!! Coś niesamowitego, ależ adrenalina Ziraela

Olbrzym odpada!

Ziarel łapie się za głowę ze zmęczenia, a SS patrzy na Niego. Będzie walka tych dwóch! Ależ Battle Royal! Zirael rozpoczyna to lepiej. Piękne STO w wykonaniu Zir'a! To On ma przewagę siłową, To On ma więcej sił, To On jest tu faworytem!

Zir na 3 linie, udane Crossbody, choć takie "lelawe", zawodnicy będą walczyć dalej!

Jednak to już tylko kwestia czasy ktoś się musi pomylić! Lepiej to ktoś musi rozegrać.

Ładny Elbow Drop, na stojąco od Zirael'a, jednak Zir podchodzi do narożnika, to dla Niego wysiłek!

SS powoli wstaje. Zir rozpędza się! To może być to! SS w tarapatach. Zirael nabiega na Per'a, ale ten go wynosi jak do Vertical Suplex i wyrzuca za 3 linę!!!
Pech Zirael'a! SS pada na matę, z przeraźliwym hukiem!

Zir odpada!

1 Pretendentem do tytułu European Champ zostaje SS! Zwycięzca tego Battle Royal, brawo!


Na ring jednak wchodzi GM!
- Brawo Superstar! Jesteś pretendentem! Ale jeszcze musisz poznać przeciwnika. Ale zanim to nastąpi, musisz wiedzieć, że ta walka o pas będzie po Margomanii! A więc będzie losowanie!!!
Fani szaleją! To piękne!
- Są tu wszyscy zawodnicy najpierw z wszystkich wylosujemy 5, potem 3, a na koniec 1!
I losowanie 1 z 5 jest to : The Bohtes!!!
2: The Zet!!!
3: Brett The Bouble!!!
4: Baesbori!!!
i ten 5: to Velle!!!

- Wystąpcie chłopaki! Teraz będzie ich tylko 3! Uwaga zaczynamy!
Pierwszym z trzech jest: Brett The Bouble!!!
2: Baesbori!!!
3: Velle!!!

- Ludzie no i teraz zwycięzcą, a zarazem 2 pretendent do zawieszonego pasa European! Velle czy Brett czy Baes?
Przeciwnikiem SS'a jest Baesbori!!!!!
A więc mamy match o pas European!
Superstar "Per" vs. Baesbori "Baes"
To tyle na dziś, widzimy już schodzącego GM'a i uśmiechniętego Baesboriego oraz jeszcze siedzącego w narożniku ringu SS'a! Dobranoc, widzimy się niebawem!
__________________________________________________________________________________

Wybaczcie, że naruszyłem pas European, ale musiałem nic z nim nie ma! Mogę napisać tą walkę o ten pas za zgodą Huby :D
:at:DOWN
Przepraszam, nie będziesz wybacz! Ale nie chciałem robić 30-osobowego, za dużo czasu by zżarło, a 20-man to i tak bardzo dużo :D
Trochę się na to napracowałem, tak jak table match :P Pozdrawiam!


Komentarze:

2010-11-07 20:18:41, Dancuś:

Ultimate Kid:
A ja w tym będe? :D

2010-11-08 15:37:03, KONTO USUNIĘTE:

Ok, na Margomenii zrobię walkę o pas Interkontynentalny. Jeśli mogę... I nie narzekajcie, bo z jednej walki zrobiła się trzyosobowa bez zasad :O

:at:Down
Weź nie spamuj... Nie możesz spokojnie zaczekać, jak inni?

2010-11-08 15:39:13, Dancuś:

Rokue:
Będe w niej walczył? :P

wszystko co pisze to spam? -.- Pytam się tylko.

2010-11-08 16:16:16, Rothe:

Ultimate Kid:
Jak dla mnie zbyt dużo "ale".

2010-11-08 17:47:36, Mosorahiki:

Ultimate Kid:
- "Ale już na nogach Zirael, są bardzo zmęczeni." - jak zmieniasz wątek to zaczynasz od nowego zdania, a nie dajesz przecinek. Przez co nic się nie trzyma kupy.

- "Jednak lepszy jest trochę Zir" - lepszy w czym? W tym zmęczeniu?

- "Mosrahikiemu i Amazingowi nie obchodzi pas." - yyyyy... what?

- po wielu "!" nie zaczynasz zdania od wielkich liter
- nie piszesz listu, ani żadnego posta do konkretnej osoby, więc czemu używasz (On, Jego, tym bardziej Niego) z wielkich liter?

2010-11-08 20:01:06, Guido:

Ultimate Kid:
Walki piszesz na szybko przez co robisz błędy. Jakbym pisał jak ty to ten Handicap Match byłby napisany, jednak jedyny kto by rozumiał co napisałem to ja. Jeśli możesz to zwolnij i następną walkę napisz lepiej i wklej za dwa dni...Nie musisz pisać byle czego na szybko tylko po to by była jakaś walka. Jakaś walka to mogą być 5 długich zdań.

2010-11-09 15:56:35, KONTO USUNIĘTE:

-e Bin vs. Sparta
-The Zet&David Gron vs. Baesbori
-The Bason vs. The "Fly Boy" Bohtes
-Brett The Bouble vs. Nicco Track
-Affirion vs. Zirael

Te walki już napisałem, oprócz Affirion vs. Zirael -Ta jest prawie napisana, to walka o pas Interkontynentalny. I dorzuciłem triple threat match bez zasad ;)

2010-11-12 12:54:55, Dancuś:

ef pięć

2010-11-12 15:39:36, KONTO USUNIĘTE:

dancan:
Ok, dobrze, że odświeżyłeś.

Pan Guido:
Wciąż czekamy na ten Handicap Match :)

--
Teraz piszę Table Match- Guido Gigant vs. The Black. Margomenia V będzie niedługo, prace idą naprawdę szybko ;)

2010-11-13 09:50:07, Guido:

Tewqa:
Troche poczekacie bo mam kare na kompa a teraz pisze z Wii. Ale powinna byc za tydzien najpozniej :)

PS. Sory za ortografie ale jak mowilem pisze z Wii

2010-11-15 17:01:05, KONTO USUNIĘTE:

No co jest? :) Dalej, dalej... Rozruszajmy temat, piszmy o sprawach ważnych i ważniejszych. Na Margomenię trzeba zaczekać, ale nie przestańmy pisać z tego powodu!

2010-11-15 17:07:19, Katsuke Feledeo:

Philip Watson wchodzi na ring wśród oklasków i krzyków kibiców.Staje na środku i chwyta za mikrofon.
-Kibice!Mam zamiar wygrać 6 man Elimination match,czyli walkę o zawieszony pas NNO Skull.Nikt mi w tym nie przeszkodzi!Będzie to najlepsza i najbardziej widowiskowa walka na całej Margomeni!
Wysoki chłopak oddaje mikrofon i schodzi z ringu,machając do fanów.

2010-11-17 16:20:07, KONTO USUNIĘTE:

Na ring wchodzi Amazing Superstar:
-Watson mówił, że zamierza wygrać walkę sześciu rywali. Myli się, to ja zwyciężę i zdobędę pas NNO Skull. Nie zawiodę moich fanów. Mam też nadzieję, że mój brat wygra Fatal Four Way.
Amazing schodzi z ringu, jest pewny siebie. Zobaczymy co będzie na Margomenii V...

2010-11-17 16:36:16, Dancuś:

Na ring Wchodzi Sparta:
- Witajcie.Jak wiecie Będe walczył z E binem życzcie mi szczęścia.Kiedyś Zdobęde pas Mwa.


Sparta schodzi z ringu zadowolony.

2010-11-17 18:00:44, Rothe:

Na ring wbiega witany wiwatami Rothe:
-Wszyscy mówią tylko i wyłącznie o tym, że wygrają, czy to was nie denerwuje? Właśnie dlatego przychodzę tu chcąc być oryginalnym i życzyć szczęścia memu rywalowi, liczę na świetną walkę choć nie ukrywam, że jak każdy pragnę zwycięstwa!
Rothe schodzi z ringu zadowolony swoją przemową.

-
:at:Tewqa Staram się udzielać jednak wolę zbyt dużo nie pisać bo zaraz wyskoczą z tym, że spamuję. ^^
-