MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Na ringu widzimy GM’a! Ma dla nas coś specjalnego.
Za chwilę zobaczycie dosyć niespotykany pojedynek…Będzie on się odbywał w tak zwanej kapsule eliminacji, czyli…Elimination Chamber! *Publiczność zaczyna krzyczeć „Elimination! Elimination!”* A pierwszym zawodnikiem będzie….Motaker! Zacznie ten pojedynek razem z Samoanem Palu. A ich przeciwnikami będą: Predator, The Hurricane, Assuś i…Nicco Track! Mam na dzieję, że będzie Wam się podobało, miłego oglądania!
Czytaj całość...
Elective:
Mam władzę absolutną. :-) A tak nawiasem, wymieniłeś siedem osób w EC :)

Na prośbę Sabera:

...Brett, Bohtes i Nicco udali się do szatni a Assusia zespół medyczny wyniósł na noszach. Jednak z szatni wybiega The Hurricane! Taranuje sędziów i wchodzi z Assusiem na ring! (Klatka została już podniesiona) Huragan rzucił nim w narożnik i zszedł po mikrofon. Z tym zabójczym narzędziem, które może zabić ponownie wszedł do ringu i zaczął:
- Nie ładnie, oj nieładnie...Małpujemy Finisher, tak? Coś Ci się za to należy... Huragan plunął w twarz Assusiowi
- No, właśnie to. I jeszcze coś.
Huragan podniósł Assusia i wykonał RKO!
- Palu, chodź no tu! Na ring przyszedł Samoan Palu. Wziął do ręki mikrofon i zachrypiałym głosem rzekł -
Huragan, czyń swoją powinność. Huragan schylił się nad Assusiem i wykonał pięciokrotny Knee Drop na rękę Assusia. Elbow Drop na rękę i Arm Drag. Podciągnął Assusia pod narożnik i zaczął uderzać jego lewą ręką (Tą na którą leciały Knee Dropy, Elbow Drop i Arm Drag) o metalowy słupek. Jeszcze Diving Leg Drop na rękę! Aż w końcu zapiął mu Anaconda Vice!!! Assuś klepał, ale Huragan dalej trzymał Submission. Samoan Palu podsunął mu mikrofon pod usta i z ironią rzekł:
- Poddajesz się?
- Taaaaaaa-Taaaaaaa-Taaak!
- Nie drżyj się jak parszywy Bachor...Zaraz, już pora spania! Hura... - Nie skończył, bowiem "Huragan" był już gotowy do wykonania Go To Sleep. Krew zalała twarz Assusia.
- Ach, miło było...A teraz na pożegnanie taki prezencik ode mnie. Palu podniósł Assusia, ustawił pod Powerbomba no, ale on jest strasznie przewidywalny...Świetne Jacknife Powerbomb! Lecz w tej chwili można było usłyszeć muzykę Motakera! No i tak, Motaker wybiegł z szatni, na pomoc swojemu Tag-Team partnerowi. Jednak Palu i Hurricane uciekli przez trybuny.
Czytaj całość...
Wisdom Tooth:
Nazwa: Axe
Przydomek ringowy: Prince Of Parkour
Rola : Face
Styl : High Flyers
Waga: 76kg
Wzrost: 165cm.
Charakterystyczne akcje : Wszystkiej maści Huricarany, Van Daminator , Kicki(Pele Kick, Back Flip Kick) Flying Chuck, Springboad 450 splash, Moonligth Drive
Dźwignie: LeBell Lock, Spine Line
Finishery : La Mistico, Swantom Bomb, Flip Bottom
Seria ataków: Corcksew Calf Kick, Dropkick w narożnik, Hardiac Arrest, Buzzsaw Kick , Running Knee, Swantom Bomb
Seria ataków 2: Calf Kick, Van Daminator, Breakdance Leg Drop, Gut Kick, Moonligth Drive, (Czeka aż przeciwnik wstaje) L-Kick, Flip Bottom
Ruchy Signaturowe: Running Knee, L-Kick
Czytaj całość...
Go-To-Sleep:
Ultimate powiedziałem Ci, że kolega jednak zrezygnował.

A Wy macie z mojej strony walkę.


Motaker & Assuś vs Nicco Track & The „Fly Boy” Bohtes & Brett The Bouble
Handicap Match
Czytaj całość...
Już jestem i wróciłem ;)

Małe przypomnienie
Nazwa: Devill Wizard (Wizerus)
Rola: Heel
Styl: Mexico
Wzrost: 184 cm
Waga: 101 kg
Charakterystyczne akcje: Super Kick, Kick a Head,Slingshot DDT,Leg Droop
Dźwignie: Crossbreaker (jeśli można to zaliczyć)
Finishery: Trouble in Paradise, 450 Splash
Czytaj całość...
Co powiedzieć – zaczynamy kolejną galę MWE! Po wczorajszej, bardzo ciekawej, gdzie Philip Watson ocalił swój pas, Mosorahiki został zwolniony, Tamer zaatakował Asvela itd. pora na ciąg dalszy tych wydarzeń! Wczoraj zapomnieliśmy podać zapowiedzianych pojedynków na War Of Masters! Tak więc zmierzą się Philip Watson z Ziraelem i Rothe z Aryanem o swoje pasy w stypulacji War Of Masters i odbędzie się pojedynek Tima Seno z The Superstarem!
A teraz pora na MWE! A otwiera je… głośny szum grupy antykonspiracyjnej stworzonej przez zwolnionego Freddera! Najpierw wychodzi Aryan, unosi ręce w górę, potem K5W i Bossiskit, którzy klękają i pokazują środkowe palce, a za Aryanem pojawia się Tamer, który przytyka dłonie do swoich jaj i jak DX „puka”! A potem wszyscy wchodzą na ring, witany heatem, wszyscy wchodzą na narożniki, biją pięściami w klatki piersiowe, po czym chwycą za mikrofony od pracowników MWE! Przemawia najpierw Tamer, który wchodzi na narożnik!
- To wielkie wydarzenie w historii tego knota, którym jest MWE! To wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów! Dalszą część powiem wam NIESAMOWITY! Domyślacie się, kto to!
I rzeczywiście, Mr.Awesome Aryan wraz z swoim pasem przemawia!
- Moi drodzy… Tamer mówi prawdę, w tym, że jestem NIESAMOWITY! Ale także mam dla was ważną wieść! Nasza grupa oficjalnie się połączyła, i teraz zwani będziemy jako The Legends! Od dzisiaj na Maczomxa będzie mówić Legendary K5W, na Bossiskita Legend Boss, na Tamera Tamer The Legend, a na mnie THE ARYAN, Master Of Legends, Showstopper, Mr.Awesome, dlatego, że jestem NIESAMOWITY i zasługuje na miano legendy! Widzicie dobrze, kto jest na topie? Kto? Ja, bowiem mam pas MWE! A reszta to nie są byle jakie pachołki, to są LEGENDY, mniejsze ode mnie, ale cóż powiedzieć, pomścimy Freddera i spodziewajcie się jeszcze na tej gali ISTNEGO PIEKŁA! Dlatego, że jestem THE ARYAN I JESTEM NIESAMOWITYYYYYYY!
Publiczność wyraźnie buczy, a teraz głos zabiera K5W!
- Stfu, wy śmiecie na nas buczeć! Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni! Myślę, że Master Of Game, ten istny idiota, jest tego idealnym przykładem, bowiem to w końcu JA zdobyłem od niego pas, a on chciał na mnie złożyć fałszywe świadectwo! Wyobrażacie to sobie?
Bossiskit teraz zabiera głos!
- To, co się dzieje tutaj w MWE, to skandal dla takich jak my, a my to najmądrzejsi, najwierniejsi, najlepsi do zaufania, najwięksi i NAJBARDZIEJ LEGENDARNI I NIESAMOWICI ludzie, czyli THE LEGENDS, zrozumiano? Przepraszam! Wy na nas buczycie? O, patrzcie, ssać to!
I Bossiskit pokazuje środkowy palec, a teraz głos zabiera Aryan!
- I TO JEST PRAWDĄ! NIESAMOWITĄ PRAWDĄ!
Po czym nagle na rampę wchodzi Axe! Wraz z mikrofonem w ręku, a i witany owacjami przez fanów!
- WY? Wy niesamowici? Serio? Wiesz, kto tu jest niesamowity? Tim Seno i Philip Watson! Tim Seno rządzi MWE, a Philip Watson, w przeciwieństwie do ciebie, wygrał walkę o pas WHC z tobą i plasuje się na szczycie Power25! A ty się nazywasz niesamowitym! Lepiej popatrz na mnie. Patrz, taki młody jak ja plasuję się na piątym miejscu Power25, czyż to niegodne pochwały? Ach, jesteście żałośni.
I nagle wybąkał Tamer przez mikrofon!
- Takiż sprytny? The Aryan, co prawda, wygrał, ale niesamowici mają także obniżki formy. Ta było jednodniowa. Teraz on jest pełen sił, ale ja tobie proponuję pojedynek ze mną! To będzie dobry początek dla takiego wariata jak ty! Haha!
Axe zabiera głos!
- Ale o twoim ostatnim miejscu w Power25 to nie wspomniałeś.
K5W się wtrąca!
- Bo ty jesteś zamieszany w korupcję z twoim Timem Seno, jakbyś chciał wiedzieć, naszymi Awesome Kickami przywalimy mu w jego Oncy Boncy Suck Head!
Tamer zabiera głos!
- Więc walczysz ze mną? Otrzymasz Boots To Guts od Mastera Tamera!
Nagle, za rampą, pojawia się GM, a obok niego Loord! Gm zabiera głos!
- Panowie The Legends, proszę o zejście stąd albo zostaniecie zwolnieni. Bowiem to teraz pora na to, aby to Axe zawalczył z Loordem! I to w Falls Count Anywhere Matchu!
I Loord już zalicza swój wejściowy theme! Razem z Axe wbiegają na ring i zaczynają się przekomarzać. Publiczność, mimo entego takiego pojedynku, się raduje!
Loord vs. Axe
Falls Count Anywhere Match
Mamy gong!
Szykuje nam się dosyć krótki, ale solidny opener z stypulacją Falls Count Anywhere. Na początku Loord naskoczył na Axe. Ten się odsunął. Jeszcze szarża z Clothesline’em, Axe jednakże wślizguje się pod Loordem. Przeskakuje z nogi na nogę. Loord podchodzi do niego, zaczyna się zwarcie. Axe w końcu się odsuwa, ale jednak Lordzik wygrywa, i rzuca swojego oponenta na liny! Byłby Irish Whip, ale Axe robi rozgwiazdę, odbija się od lin, to oznacza cudny Handspring Elbow! Loord powalony, ale jeszcze raz wstaje. Zblokował łokciem szarżującego Axe, po czym wykonał na nim Knee Facebuster! Następnie Loord przysuwa się z nim do lin pod pachą. I chce wykonać Gourdbuster wywalający dawnego Mistica poza ring! Ale jednak tylko przestawił go na drugą stronę lin, Axe wykonał Enzuigiri, a następnie cudną Hurraicanranę, po czym obaj wypadli poza ring!
Obaj zawodnicy po pięciu sekundach wstają. Axe na początek podszedł do swojego rywala i chciał mu zadać European Uppercut. Loord jednak odsunął swojego rywala, a potem sam zadał mu cios pięścią zza głowy! Ale Axe potem zadał mu Backflip Kick, potem Pele Kick! Loord odbija się od stołu, ale szarżującego Axe blokuje łokciem! I zaczyna go łapać za głowę i oddawać prawe sierpowe, headbuttami też nie żałuje. W końcu przyspiesza tempo, potem jeszcze próba DDT, ale Axe go odsuwa, po czym próbuje wykonać Standing Shooting Star Hurraicanranę! Ta cudna, ale i rzadka akcja mu się udała. Jeszcze Loord szarżuje, ale obrywa Crucifix Headscissor! Wbija się w narożnik. Axe szarżuje na niego z Jumping Sentonem! Loord jednak się uchyla, po czym natychmiast wykonuje Back Suplex, natychmiastowy pin!
1…
2…
Axe dał się zaskoczyć, ale odkopuje!
Axe jeszcze próbuje zaszarżować z Clotheslinem, ale otrzymuje headbutta, po czym zostaje ustawiony pod Samoan Drop! Przysunięty do bandy, zostaje uniesiony, i Military Press Drop! Axe to musiało boleć. Teraz opiera się o bandę. Otrzymuje serię Gut Kicków! Po dwunastu Loord przestaje. Potem prosi komentatorów, aby dali mu krzesło! Ci mu posłusznie oferują. Potem Loord ustawia je naprzeciw stołu komentatorskiego, po czym chwyci Axe pod Body Slam! Ale jednak, dawny Mistic wyzwolił się od tego Slamu na krzesło, po czym wykonał Buzzsaw Kick! I ustawia Loorda na krześle. Odbija się od stołu komentatorskiego, a i już cudny Flying Chuck! Kibice się radują. Axe przypina spadającego z krzesła Loorda!
1…
2…
Nie! Loord odkopuje!
Po czym Axe podnosi Loorda! Ciągnie go za włosy, dosyć mocno, bowiem Loord zakrzyknął! Ale oddał prawego sierpowego w brzuch dawnego Mistica, po czym rzucił na ring swojego oponenta! Sam wślizgnął się pod linami, uniknął Corsckrew Calf Kicku, po czym wykonał Sidewalk Slam! Ładnie! Ale Loord jeszcze nie popisał się pinem. Ciągnie swojego rywala za nogę, i przyciąga do lin! Ale ten cudem wstaje, po czym odwdzięcza się swojemu rywalowi Mule Kickiem! Ten już siada przy narożniku, po czym próba Hardiac Arrest! Ale Loord rzucił swoim rywalem przed siebie! Ten jeszcze próbuje odbić się od lin i wykonać Springboard 450 Splasha, ale Loord zatrząsnął ostatnią liną!
Tak więc Axe boleśnie upadł. Loord następnie go podniósł, po czym chciał wykonać Lifting DDT! Axe zaczął krwawić, bowiem Loordowi się to udało. Jeszcze raz go podniósł, oddał headbutta, i rzucił na narożnik! Ale Axe odbija się od narożnika i cudnym piruetem przeskakuje na drugą stronę lin. Loord, szarżujący z Shoulder Blockiem, wbił się prosto w narożnik, po czym zaczął się o niego opierać. Axe wykorzystał sytuację i wykonał Catapult Dropkick! Muah! Miłe dla oka! Loord wstaje natychmiast, źle zrobił, bowiem otrzymał L-Kick! I Lordzik upadł na ziemię! Po czym pin na nim!
1…
2…
Loord odkopuje, a następnie zamienia ten pin na swój roll up!
1…
2…
Dawny Mistic odkopuje!
W końcu Loord sygnalizuje Chokeslam! Axe, posłuszny, wstaje, mieszane uczucia publiczności! Loord już przydusza swojego rywala, i go podnosi! Ale Axe wykonuje cudne 180 DDT! Loord odbija się z impetem od maty! I Axe sygnalizuje Running Knee! Loord, ociężały, wstaje, ale zatrzymuje kolano Axe! Jednakże Prince Of Parkour kontruje Monkey Flipem! Jednak cudem Loord wstaje! Chwyci za kolana Axe, po czym podrzuca go i ustawia pod Powerbomb! Ale Axe przekłada to na swój Sunset Flip Powerbomb! Loord jednakże znowu powstał, oparł się o liny, odbił się od nich, i stał się ofiarą Flip Bottom, finiszera Axe!
I Axe chciał już zastosować pin, ale Loord uciekł poza ring! Jednakże znowu się położył. Axe przysiadł na narożniku, zasygnalizował Swanton Bomb! A następnie to wykonał! Axe już próbuje pinu, kiedy to nagle z szatni wychodzi Green Master z patykiem porośniętym mchem i młotkiem zawiniętym w zielonym bandaż! Axe na niego szarżuje, ale otrzymuje mocny cios młoteczkiem, a potem zostaje atakowany w głowę patykiem! W końcu cały się rozkrwawił. Jeszcze wstaje Loord! Ale młotek z patykiem wbijają się w jego przyrodzenie, potem zostają odrzucone, po czym Scoop Slam, a potem jeszcze Standing Moonsault! Ta kombinacja to Fly Pig! Jeszcze Green Master z trudem podnosi schodki, po czym atakuje nimi Loorda w głowę, ten też się rozkrwawił, a następnie schody kładzie na jego głowie!
Niesamowite! Axe i Loord leżą. Nadbiega pomoc medyczna. Sprawdzają stan Loorda i Axe. Za nimi idzie GM! W końcu lekarze raportują, co się stało. GM, wkurzony, zdenerwowany, ale zdecydowany, podchodzi do swojego stanowiska, po czym coś ogłasza!
- W związku atakiem Green Mastera na Axe i Loorda, spowodował u nich nieprzytomność, więc mecz kończy się wynikiem no-contest!
Tak więc, za rozkazem GM-a, mecz kończy się wynikiem No-Contest! Jeszcze Green Master zagląda z szatni i się złowieszczo uśmiecha. Publiczność wyraźnie buczy! Loord i Axe wychodzą na noszach, a za nimi idzie Green Master!
----------
Po przerwie reklamowej zawodnicy już byli przy karetce. Nagle, znikąd, wtargnął się Green Master, z olbrzymim patykiem bambusa! Zamachem przegonił lekarzy, a następnie zadał potężne uderzenie w głowę opartego o karetkę Loorda! Ten kładzie się na ziemię, i jest nieprzytomny. Jeszcze pochyla się nad Axe. Unosi bambus nad sobą, po czym przywala w korpus wroga! A potem wspina się na szczyt karetki. Unosi ręce w górę, chce skoczyć na Axe! Jednakże już karetkę okrążyli ochroniarze, którzy nakazali zejść Green Masterowi i wrócić do szatni! Ten to posłusznie zrobił.
------
A z kolei na backstage’u, obok toalety męskiej, stoi Tim Seno, który właśnie wyszedł! I nagle zaczepił go niejaki Brett The Bouble! Od razu do niego przemawia!
TS: - Czego chcesz, pędraku?
BTB: - Sprawiedliwości. Czy wie pan, że nieładnie lać pana pracowników? Ci mogą poodchodzić. The Bohtes, najlepszy high-flyer w federacji, chce przejść do powstającego MNA, a to poważna konkurencja.
TS: - Chłopie, wiesz, że The Bohtes teraz będzie znienawidzony po ataku na moją rodzinę? Czy wiesz o tym? W MNA nawet pracy nie znajdzie, ja o to zadbam!
BTB: - Wie pan jednak, że głupio tracić kogoś z dwuletnim stażem, który tak wiele osiągnął? Czy wie pan, że MWE pozostałoby bez jednego symbolu?
TS: - Wiem, ale co z tego, jeśli tych symboli jest ponad 36?
BTB: - Proszę pana, ja pana Seno nie chcę szantażować, ja chcę to załatwić dyplomatycznie. No to z The Bohtesem to jedno, drugie natomiast to to, że pan nienawidzi Aryana. A mi zależy na jego pasie. Też go zresztą nie lubię, dla nas dwóch byłaby to wspaniała propozycja. Ja bym się wykazał, pan by miał satysfakcję.
TS: - Ty, wiesz, że mądrze gadasz? Otrzymasz dzisiaj szansę o pas MWE, w Normal Matchu. Obaj zrobicie ciekawe widowisko. Ale teraz idź, ja tylko zapalę papierosa.
BTB: - Pan przyrzeka?
TS: - Ja przyrzekam.
BTB: - Na serio?
TS: - Tak, i jeszcze będziesz w main evencie.
BTB: - To dobrze… dla naszego dobra. Do widzenia.
I Brett The Bouble odszedł, a Tim Seno popatrzył na niego dziwnym wzrokiem, zapalając pety.
--------
A teraz pora na mecz z udziałem Nicco Tracka, którego managerem będzie Sparta, i Guido Giganta, którego menedżerem będzie Huba Niszczyciel!
Pierwszy wychodzi Nicco Track wraz z olbrzymim Spartą. Sparta pokazuje swoje muskuły, a z kolei Nicco Track wślizguje się pod linami! Unosi lewą rękę w górę, po czym odbija się od lin, nagle siada, i odskakuje!
Potem wchodzi Guido Gigant, a za nim klaszczący Huba Niszczyciel! Kibice buczą, jednakże tylko w stronę Huby. On pokazuje, że jest niewinny, a z kolei Guido, potężny, wchodzi do kwadratowego pierścienia po schodkach. Nicco Track wyraźnie się go przeraził! Aż odbiega do narożnika. W końcu managerzy zajmują swoje miejsce, a zawodnicy także!
Nicco Track [/w Sparta) vs. Guido Gigant (w/ Huba Niszczyciel)
Single /w manager match
Mamy gong!
Nicco, wyraźnie przerażony, odbiega od Giganta. Ten już na niego szarżuje z Clotheslinem, ale Nicco się pochyla i udaje Gut Kick w brzuch. Potem seria dziesięciu sierpowych! Jednakże Guido w końcu się odsuwa, ale swojego rywala powala High Knee! Nicco leży na ziemi. Zostaje jednak podniesiony, pociągnięty za rękę! I potężny cios łokciem w biceps! A potem jeszcze próba Chokeslamu! Jednakże Sparta zaczyna rzucać wyzwiskami do Guido Giganta. Ten puszcza NT i szarżuje na rywala z nachyloną stopą! Sparta natychmiast odbiega. W końcu się odwraca, lecz od razu obrywa Spear! Guido Gigant powalony, więc Nicco stosuje na nim pin! Strasznie szybko!
1…
Guido odkopuje, a Nicco odlatuje z takim impetem że wpada na narożnik!
Siedzi przy nim, korzysta z tego Guido. Szarżuje na Nicco z Running Hip Attack! Ależ został przygnieciony. Nicco, z bólu, wstaje. Pewnie tego pożałuje, bowiem już otrzymał Clothesline! Leży na brzuchu. W końcu Guido zaczyna stać na jego plecach! O kurczę, ależ to musi być bolesne! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sędzia go w końcu spycha. W końcu Sparta wdał się w pogaduszkę z Guido Gigantem! Zaczęli się przekomarzać, a potem Nicco zaczął gadać z sędzią! Sparta to wykorzystał, wywalił Guida pociągnięciem za nogę, w końcu zaszarżował Huba. Nicco już stosował Low Dropkick, ale został wywalony, po czym Guido wstał i wykonał Leg Drop! Przygniatający!
Nicco leży na ziemi. Łapie się za głowę, krwawi! Guido Gigant go podnosi. Zostaje rzucony na narożnik! Ale Nicco się od niego odbija, po czym kontruje cudnym Corner Diving DDT! Oh my goodness! Guido powalony, Nicco doprawdy się wysilił! W końcu poza ringiem Huba zaczął zagadywać do Sparty. Zaczęli się kłócić! W końcu sytuację przerwał sędzia! To wszystko wykorzystał Nicco, który oddał Guido Gigantowi kop w jaja! Sędzia tego nie zauważa! Guido jednak tylko lekko się schyla, próbę Knee Strike’u kontruje na Ankle Lock, w końcu przestaje, chwyci za nogę i potężny Knee Slam! Po czym pin!
1…
2…
Nicco odkopuje, cudem!
Guido w końcu się wkurza, zaciska pięści, wali nimi o liny, po czym przydusza Nicco! Więc Track staje się ofiarą Chokeslamu! Guido już go unosi w górze, i Nicco ląduje na ziemi! Śliczny Chokeslam! Guido napręża swoje mięśnie, po czym unosi je w górę! Nicco to wykorzystuje, odsuwa się do narożnika! Odsuwa się od Clothesline’a Guido, a potem stosuje na nim Double Flying Kick To Head(nie wiem jak to się nazywa, ten ruch Kofiego czy Christiana), po czym Guido odbiega! Nicco potem wbiega na narożnik, po czym sygnalizuje Diving Rolling Elbow! Skacze, i… to wykonał! Guido, obolały, łapie się za szczękę.
Guido kołysze się, a tu nagle Nicco wyskakuje z Codebreakerem! Zostaje jednak rzucony na liny. Jeszcze wstaje, ale otrzymuje Clothesline! I jeszcze raz wstaje, ponowny Clothesline! A potem jeszcze pora na Fist Drop w tył głowy! Nicco potem zostaje podniesiony, zbliżony do lin, po czym obrywa Slingshot Suplex! Ładnie! I następnie sygnalizacja The Endu! Sparta wyraźnie gestykuluje, w końcu zastrasza go Guido Gigant, szarżujący, mistrz NNO Skull przysuwa się do bandy! Tam zostaje przywitany przez Hubę! Sparta w końcu na niego szarżuje, i zaczynają się siłować! W końcu sędzia obu wywala do szatni! Ci to posłusznie spełniają, cóż. Resztę bójki dokończą w szatni. A z kolei Guido, podziwiający zamieszanie, już się odwrócił, a tam szarżował Nicco! Otrzymał natychmiast The End, a tuż po nim odsunięcie od lin i przypięcie!
1…
2…
3…!
Guido Gigant wygrywa! Menedżerzy zostali wygonieni, więc on sam może cieszyć się zwycięstwem. Można to nazwać squashem! Z kolei Nicco, zakrwawiony i obolały, ale i dużo lżejszy, leży na ziemi. Ależ otrzymał manto! Guido Gigant potem schodzi do szatni.
------
I właśnie teraz Green Master siedzi sobie na ławeczce w sali gimnastycznej! Pali sobie papierosa, a obok niego leżą hantle. Nagle podchodzi do niego nowy zawodnik MWE – Ultimate Warrior! Chce zagadać do Green Mastera.
UW: - Witaj, chłopcze.
GM: - Witaj, pędraku. Czego szukasz u najlepszego?
UW: - Dokładniej, to czy nie sądzisz, że mam duże umiejętności? W jednym brandzie zawodnicy, których jest pełno, się marnują. My się marnujemy świetnie, ja jeszcze nawet debiutu nie miałem. Niesłychane! To znaczy jeszcze nie wystąpiłem na żadnej tygodniówce. Beznadzieja. Ty to co najmniej masz feud, ale po co, jak to są zawodnicy niskiej klasy! Chciałbym zatem poinformować, a zarazem tutejszych pracowników i widzów, że po War Of Masters odbędzie się wielki DRAFT!
GM: - Odbędzie się? Jest! Wreszcie będę miał push! Chłopie, strasznie łapczywy jesteś, a zarazem będą z ciebie ludzie. Mówi ci to zielony mistrz! The Green Master, The Green Rood Champion! Ale czekaj! Musimy zrobić pozę! Zabójczą pozę! Ja wezmę aparat z mojego telefonu, po czym nasze zdjęcie przerobię, I będzie to oficjalny plakat Draftu! Widzisz? Byt na plakacie to także jest push!
UW: - No a jakże! No a jakże! Wyciągaj to szybko!
I Green Master wziął telefon z swojego plecaka, po czym włączył w nim aparat! Ultimate Warrior zbliżył się do jego barka, po czym obaj zrobili sobie zdjęcie!
GM: - Potem się przerobi.
I nagle, do akcji wtargnął się Predator! Natychmiast odsunął Ultimate Warriora, dając znak, że chce pogadać z Green Masterem, po czym zaczął!
P: - Słuchaj, mam dzisiaj Gauntlet Match. Jednakże wiedz, że zdążę ci jeszcze powiedzieć o tym, że jesteś szwindlarzem? Kto to słyszał tak atakować niewinnych ludzi! Może mi odpowiesz, co? Jesteś nikim, a myślę, że na przyszłej tygodniówce znajdzie się miejsce dla nas dwóch! Chce ci się odpłacić! Czy ty to przyjmujesz? Przyjmujesz moją propozycję, czy po prostu jesteś zwykłym tchórzem?
Green Master na chwilę wstał. Powiedział ciepłe słówka Predatorowi, po czym zadał mu prawy sierpowy! Predator jednak zblokował, potem oddał Gut Kick, i jeszcze na dokładkę X-Factor! Piękne to! Ultimate Warrior jednakże podszedł do Predatora, oddał mu kopniaka w plecy, po czym podniósł go i Backbreaker! Już chciał założyć mu Edgecatora, ale już do sali wszedł trener fitness, który nakazał Ultimate Warriorowi uspokoić się! Predatorowi też!
-----
A teraz pora na trzeci z siedmiu pojedynków na tej tygodniówce, czyli walkę Master Of Game vs. Qus! Widownia szaleje, będzie zdecydowanie dobry pojedynek, tym bardziej że na poprzedniej tygodniówce nie widzieliśmy tych dwóch zawodników w akcji!
Na początek wychodzi Qus! Po nieudanej walce o pas WHC, jest witany mieszanymi uczuciami kibiców. Ten jednak pokazuje, aby się radowali, i robi uśmiechniętą minę. Po czym, przy hucznej muzyce „Dawaj na ring!”, wchodzi właśnie na to miejsce, po czym staje w rozkroku! Obserwuje okolice, po czym zajmuje swoją pozycję przy narożniku!
A potem wchodzi Master Of Game, wchodzący w podobnym stylu co do Qusa, witany owacjami! Napręża mięśnie, przybija piątki fanom, po czym wślizguje się pod linami i tańczy sambę! Po czym podchodzi do narożnika.
Master Of Game vs. Qus
Single Match
Mamy gong!
Na początku zwarcie. Zawodnicy się siłują, jednakże to Qus przejmuje inicjatywę, i już stosuje Waist Lock. Ściska rywala, uderza głową w jego plecy, po czym go odsunął. Ponownie zaczęli się ściskać, tym razem Qus zapiął bocznego headlocka, który przerodził się w DDT! Jednakże MoG natychmiast odskoczył. Podszedł do Qusa, uniknął potężnego prawego sierpowego, po czym oddaje uderzenie w brzuch, a potem wykonuje Vertical Suplex! Z łatwością utrzymuje Qusa, w końcu ten ląduje na ziemi. Łapie się za głowę, ale wstaje z własną pomocą. Master Of Game już próbował Corsckrew Enzuigiri, ale jego oponent tego uniknął, a próbę Clothesline’u skontrował na Atomic Drop, potem złapał rywala za rękę, przyciągnął do siebie i zadał Clothesline!
Qus następnie pochyla się nad swoim rywalem. Oddaje serie Angry Stompów, jednakże piątego z rzędu MoG unika, zatacza się, wstaje, jednakże Qus próbuje Knee Facebuster Smash! Udaje się. Jeszcze próba Suplexu! Ale to jednak MoG zaciska mocniej Qusa, i to na nim wykonuje Snap Suplex! O dziwo, Qus staje na nogach, po czym zadaje Hangman’s Neckbreaker! Ładna akcja, Qus dominuje. Master Of Game jeszcze na nogach. Qus próbuje RKO! Ale zostaje rzucony na matę. Wstaje, ale otrzymuje Gut Kicka, potem Low Kick, i potem zaczyna być lany po podbródku! W końcu zaciśnięty do narożnika. Master Of Game rzuca go na tył, potem odbija się od lin i szarżuje na swojego rywala, ale ten blokuje łokciem! Pin!
1…
2…
MoG odkopuje!
Qus łapie się za głowę. Podchodzi do narożnika, po czym sygnalizuje Speara! Jednakże Master Of Game odwraca się od niego tyłkiem. Qus, zdenerwowany, szarżuje na swojego przeciwnika i zadaje mu Front Dropkick w tyłek! Master Of Game łapie się za niego, po czym się odwraca. Lecz popada w furię i stosuje Snap Powerslam na swoim oponencie! Ależ odrodzenie! Następnie przestawia się, po czym siada na swoim rywalu i zaczyna go lać! W końcu odsuwa go sędzia. Qus wstaje, zostaje jednak złapany za ręce, i zostałby ofiarą Double Underhook DDT! Ale wyzwala swoje ręce, po czym na swoim rywalu stosuje Samoan Drop! Pin natychmiastowy!
1…
2…
MoG odkopuje ponownie!
Qus przeciera głowę z potu, po czym sygnalizuje swój ruch sygnaturowy, czyli serię trzech Suplexów! Przeciera ręce, po czym Master Of Game wstaje. Jednakże natychmiast wykonał Snapmare, co wzbudziło sensację wśród fanów. Snapmare na Qusie został wykonany, ten wypadł poza ring. Jednakże Master Of Game szybko zastosował Suicide Dive! Qus oberwał łokciem. Master Of Game rozprawia się następnie z Qusem poza ringiem. Podnosi go, ciągnąc go za włosy, przybliża się z nim do schodków i z całej siły wali jego głową o nie! A potem wrzuca na ring, po czym wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! Więc skacze! Ale Qus nagle wstaje, i wykonuje RKO w powietrzu! Na 12-man Extreme Rules Matchu widzieliśmy podobną akcję, tyle że role odegrali K5W i The Hurricane!
Obaj zawodnicy leżą, sędzia zaczyna ich odliczać. Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… siedem… w końcu obaj wstają. Podchodzą do siebie, Qus już szarżuje z Mongolian Chopem, ale Master Of Game pochyla się, po czym wykonuje cudny Spinebuster! Upadają na matę, ale MoG nie przerywa! Jeszcze raz podnosi swojego oponenta, i kolejny Spinebuster! W końcu puszcza Qusa. Ten leży na ziemi! Master Of Game sygnalizuje Million Dollar Dream! Qusa czeka walka o przetrwanie! Zostaje podniesiony, pociągnięty za rękę, jednakże on kontruje Backslidem! Niesamowite! Ale Master Of Game zwija się w kulę, po czym wyłapuje Qusa, i wykonuje na nim Air Raid Siren! I pin następnie!
1…
2…
Qus cudem odkopuje!
Qus, lekko zadziwiony, wstaje. Master Of Game oddaje mu natychmiast Spinning Heel Kick! Qus przybliża się do narożnika. MoG szarżuje, byłby wykonany Shining Wizard, ale niestety, został przerzucony na szczyt narożnika! Qus potem łapie go za barki, podskakuje, i wykonuje niesamowity Super Backstabber! Wykonane! Master Of Game łapie się za plecy. Korzysta z tego Qus, który już sygnalizuje Trouble In Paradise! MoG „posłusznie” wstaje, potyka się o własne nogi, co pomaga mu w uniknięciu Trouble In Paradise! Potem natychmiast podnosi się ,szarżuje na Qusa, ale ten zadaje Knee Strike! I potem rzuca oponenta na liny! Ten kładzie głowę na drugiej linie, więc Qus odbija się od lin, po czym zadaje 619! Master Of Game jednak się odchylił. Qus upadł na ziemię!
Master Of Game pochyla się nad nim, lecz Qus natychmiast zapina mu Hell’s Gate! W przeciągu dwudziestu sekund MoG chwyta lin, po czym wstaje! A wraz z nim Qus! Ten otrzymuje Big Boota, potem próba Spinebusteru! Udana! Qus natychmiast został podniesiony pociągnięciem za rękę, ta otrzymała Single Armbreaker, a potem została odrzucona, po czym cudny Codebreaker MoG’a! Jego oponent odbija się od ziemi jak tyczka, MoG więc interweniuje kolejnym Codebreakerem! I Qus pada na ziemię! Zostaje złapany za nogi, Belly Stomp, i odsunięty od lin! Pin! To już jest koniec!
1…
2…
3…!
Master Of Game wygrywa w tym emocjonującym meczu! Unosi ręce w górę, jest wyczerpany, a z kolei Qus leży na ziemi, znokautowany poważnie i totalnie!
Jednakże, ku buczeniu fanów, z szatni wychodzą The Legends! Najpierw K5W, potem Bossiskit, potem Aryan, a na końcu Tamer! Wyzywają MoG’a, po czym szarżują na niego! Ten próbuje uciec, ale zostaje otoczony ze wszystkich stron! Więc próbuje Suicide Dive’u na Tamerze. Ten jednak kontruje Backbreaker Dropem, a potem Legsweepem, a następnie Twist Of Fate! Świetnia kombinacja! Potem zgraja legendarnych zaczyna lać Mastera Of Game, w końcu K5W się oddala, chwyci coś spod ringu, okazuje się, że jest to butelka wina! Nakazuje The Legends przyprowadzić ofiarę tutaj. Na początek Maczomx położył flaszkę na środku ringu. Potem podnosi Mastera Of Game, po czym ustawia go pod Powerbomb! Zostaje wykonany na butelkę! Ale nagle obudził się Qus, który chwycił tą butlę! Maczomx, zaskoczony, nie wiedział, co się dzieje, Qus już na niego szarżował z butelką, wyręczył go jednak Aryan, który wykonał Diving Crossbody z narożnika! Qus powalony. A następnie butelka zostaje ponownie ustawiona! I tym razem Aryan się tym zajmuje! Ustawia Qusa pod Skull Crushing Finale, po czym wykonuje to… PROSTO NA BUTELKĘ WINA! QUS WALNĄŁ GŁOWĄ! Butelka się stłukła, alkohol rozlał się dookoła, razem z krwią, której było od groma! Następnie Qus został odwrócony przez Bossiskita, i potem zadał mu Angry Stomp! Ależ tam było krwi! Jak nie u Qusa! Potem The Legends, żegnany heatem, zeszli do szatni!
--------
Zostało puszczone promo War Of Masters! Widoczne tam było przemówienie Aryana, Rolling Drop Tima Seno na The Basonie prosto na szkło, i Starship Pain Axe z szczytu klatki rodzaju Steel Cage! I parę innych ciekawych akcji. Aż na końcu pojawił się czerwony, krwawy napis „War Of Masters”, a obok niego The Aryan z pasem MWE i Huba Niszczyciel z złożonymi pięściami! Potem to wszystko zniknęło.
I z szatni wychodzi ponownie witany owacjami Guido Gigant! Ten, na początek, napręża muskuły, i tak idzie do połowy rampy! Tam w końcu puszcza, i powoli zmierza ku schodom, po których wchodzi na ring! Prosi następnie pracowników MWE o mikrofon, ci mu posłusznie dają! Guido Gigant następnie pochyla się nad krwią!
- Ach, szkoda tego człowieka, który stracił tyle kropli krwi. Mam nadzieję, że co najmniej nie umarł. Nie wiem, odpoczywałem w szatni i nie oglądałem telewizora, a że nie mam przyjaciół w tej federacji, to nikt mnie nie poinformował. Niestety, co ja tutaj robię? Nie mam przecież żadnego pasa. Toż to wstyd! Jestem takim potężnym zawodnikiem, który kocha walczyć, jest gwiazdą wrestlingu, a nawet nie ma żadnego wroga i przyjaciela? Może to i dobrze, bo patrząc na tą krew… widać, że nadchodzi tutaj moc, która zniszczy MWE. Mówi to Gigant!
Publiczność milczy mimo wszystko, a Guido kontynuuje!
- Mówi się jednak, że nastąpiło tutaj odrodzenie. Niestety, to, że pojawił się Tim Seno, nie wyręcza sytuacji, bowiem też powstali tutaj The Legends. Nie uważacie, że to zwykła kłoda pod nogi? MWE musi ich zniszczyć, dlatego mam nadzieję, że coś się z nimi stanie do Margomanii, bowiem oni totalnie zepsują show! Tylko je zniszczą! Chociaż, Fredder już został zwolniony. Potężna pięść Guido się cieszy!
Publiczność się raduje, nagle, gdy z trybun wychodzi, wraz z mikrofonem, dawno niewidziany SPARROW! The Flying Kid szedł ku GG. Przemówił!
- Nie zauważyłeś, że ta sytuacja znacznie się poprawia? Przybyłem tutaj, abyś ty, mój bracie, nie zanudził publiczności swoją monotonią… co prawda, bracia powinni się kochać, bracia powinni się szanować, bracia powinni sobie pomagać. Lecz ty nawet tego nie chcesz! Rozumiesz? Przestań być egomaniakiem! Ochłoń, brachu! Pokazałem ci klasę po Inferno Matchu z tobą, jeszcze przed Ironfists On The Way. Dawno mnie nie widziała publiczność, dopiero podczas 12-man Extreme Rules Matchu o miano pretendenta o pas WHC, gdzie zresztą byłem jednym z ostatnich wyeliminowanych! Ale ja mam dla ciebie szacunek! Dlatego składam ci propozycję… czy chciałbyś być moim Tag Team Partnerem?
Publiczność się raduje, nagle gdy Guido Gigant przemawia do The Flying Kida!
- Bracie, ja ciebie bym szanował, lecz niestety, ty tego sam nie chcesz. Nie kłam przed publicznością, oni czasem potrafią uwierzyć w zwykłe brednie. Nie kumasz, że jesteś dla mnie za mały? Musisz napakować, musisz zmienić swój styl walki. I to jest braterska porada. Tak, dobrze słyszałeś.
I Sparrow wbiegł na ring!
- Pochodzi z jednej rodziny, jednakże w twojej radzie brzmiała nutka ironii. Rozumiem, że nie chcesz zawierać ze mną tag teamu, lecz popatrz na Philipa Watsona i Mastera Of Game. To bracia, tag teamu wielkiego nie mają, ale co robią? Pomagają sobie! Dzięki temu PW ma pas WHC, a MoG jest byłym European Championem po interwencji Bossiskita na rzecz Maczomxa. Widzisz? To są bracia! I chciałbym, abyśmy takimi też byli!
Guido Gigant zabiera głos!
- Słuchaj, po tym, co mi zrobiłeś, jakoś nie sądzę, abym zabierał z tobą tag team! Skończyło się to Inferno Matchem, jednakże ty go wygrałeś! Lecz myślę, że byłeś dobrze ochłonięty na tą walkę, gdyż dopiero wracałeś do MWE. Może i po Gauntlet Matchu, ale trafiłeś na cieniasów. Udowodnij mi, że możesz być ze mną w tag teamie, a będzie dobrze. Więc…
Sparrow nagle przybliża się do Guido Giganta, chwyci za jego mikrofon i przyciąga do siebie, także swój przykłada do ust!
- JESTEŚ HIPOKRYTĄ! Jesteś skończoną ofiarą losu! Nie umiesz pogodzić się z porażką! Jesteś wstydem dla mojego rodu! I nawet nie chce ze mną zawrzeć sojuszu po bratersku! Jesteś skończony!
Po czym Sparrow rzucił oba mikrofony, a następnie skierował się do szatni. Guido Gigant wygiął bezradnie ręce, nie wiedząc, o co swojemu bratu chodzi. Następnie sam zszedł do szatni, przy swojej głośnej muzyce! Odczucia publiczności są mieszane!
A teraz pora na walkę Tag Teamów! Zmierzą się Samoan Palu z The Hurricane na Nanora i Batsepa! Będzie się działo!
Pierwszy wychodzi team heelów, czyli Palu z Hurricane! Zostają przywitani niemiłym heatem, ale ci ukazują swoje muskuły! Potem Palu chwyci Hurricane na bark, po czym nim rzuca, ten ląduje na nogach! I potem podnosi go! Ten chwyci za liny, przeskakuje! Jest już w ringu! Palu sam wchodzi po schodkach do niego!
A teraz pora na Nanora i Batsepa! Ci popisują się przed ucieszoną publicznością. W końcu wbiegają na ring! Wślizgują się pod linami, oddają sobie piątki, po czym podchodzą do narożnika!
Pierwsi na ring wychodzą Palu i Nanor!
The Hurricane i Samoan Palu vs. Nanor i Batsep
Tag Team Match
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy podchodzą do siebie. Palu chce zadać prawego sierpowego, ale Nanor się odsuwa. Po czym ten szarżuje z Flying Elbow! Palu lekko oberwał. Nanor natychmiast wstaje, próbuje Big Boota w brzuch! Udany. Palu się schylił, po czym Nanor już próbuje Body Slamu! Z trudem udźwigał The Great Samoana. Ostatecznie została na nim wykonana zemsta! I powalony. Jednakże Palu szybko wstał, zblokował Clothesline’a Nanora, przekręcił go i Hip Toss. Nanor jeszcze wstaje, ale pożałował, bowiem został przyduszony! I Choke Toss Suplex! Nanor leży obok lin. Łapie się o nie, wstaje. Samoan Palu szarżuje na niego! Jednakże otrzymuje kontratak – Head Block!
Samoan Palu łapie się za głowę. Odwraca się. Nanor na niego szarżuje z Big Bootem! Podskakuje! Jednakże zostaje na nim wykonany niesamowity Spinebuster Fallaway Slam! Rzadka akcja! Nanor leży na trzeciej linie. Wykorzystał to Palu, który wykonał Elbow Drop! Nanor upada na ring. Potem zostaje podniesiony za rękę. Jednakże wstaje, i kontruje łokciem! Po czym rzuca Samoana Palu na narożnik. Potem zamienia się z Batsepem. Ustawiają Samoana Palu przed sobą, i Nanor wykonuje Big Boota, a jego TT Partner – Nitro Blast! Samoan Palu powalony. The Hurricane wydziera się na drugiej stronie lin. Pin Batsepa!
1…
2…
Palu odkopuje, Batsep odlatuje z takim impetem, że aż przy The Hurricane!
Więc Samoan Palu zaczyna zagadywać sędziego. Z kolei The Hurricane podnosi Batsepa, i wykonuje Hotshot! Jego oponent się wykręca. Korzysta z tego Palu, który wykonał podrzut, i niesamowity Samoan Drop! Ładnie! Następnie Palu jeszcze podnosi swojego rywala, po czym chodzi z nim w kółko! Zostaje wykonany Gutwrench Gutbuster! Potem jeszcze przysuwa swojego rywala do lin, ustawiając go pod Flapjack! Oddaje piątkę z The Hurricane! Ten wchodzi na narożnik, skacze, i Flying Elbow Drop w plecy Batsepa! I Flapjack! Jednakże Batsep odskoczył na drugą stronę lin. Oddał Enzuigiri Samoanowi Palu, a The Hurricane’owi – Apron Suplex To Ring! Jeszcze szarżuje Samoan Palu, tym razem oddaje Gut Kicka! I przechodzi na drugą stronę lin.
The Hurricane z kolei wstaje. Widzi rywala poza linami, schylonego. Oddaje mu w takim razie ładny Clothesline! Batsep wypada poza ring. Palu pochyla się nad nim! Podnosi go, ciągnąc go za rękę, i układa pod Fireman’s Carry Slam! Jednakże nagle pojawia się Nanor, który oddaje Big Boota w brzuch Palu, a z kolei Batsep wykonuje Flying Reverse DDT! Ale nagle, z lin, skacze The Hurricane, który wykonuje Suicide Dive na Nanorze! Batsep chciał go już zaatakować Nitro Blastem, ale zostało na nim oddane Drop Toe Hold przez Samoana Palu! Bałagan poza ringiem, ostatecznie The Hurricane chwyci swojego oponenta i rzuca go na ring! Potem sam tam wchodzi. Jednakże Batsep szybko wstał, i wykonał Enzuigiri! The Hurricane uniknął, a sam wykonał Back Suplex, a po nim natychmiastowy pin!
1…
2…
Batsep odkopał!
The Hurricane podniósł Batsepa, ciągnąc go za włosy. Zmienił się z Samoanem Palu. Ustawili Batsepa w linii prostej, i wykonali na nim Double Clothesline! Potem jeszcze podnieśli rywala, i wykonali na nim Double DDT! W końcu The Hurricane przeszedł na drugą stronę lin. Samoan Palu zapewne zadba o to, aby Batsep przeżył istne piekło! Podnosi go, przykłada dłoń do głowy, i Samoan Strike! I kolejne! W końcu odsuwa swojego rywala na liny! I zaczyna go przyduszać! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, puszcza, sędzia go do tego zmusza. Jeszcze szarżuje z Player’s Bootem na Batsepa, ale ten wykonuje niesamowite Small Package Pin!
1…
Samoan Palu się wyzwolił, po czym rzucił swoim rywalem przed siebie!
Ten to wykorzystał. Przyczaił się do narożnika. Palu na niego zaszarżował. Przez ten czas zmienił się z Nanorem! I wykonał natychmiast na szarżującym The Great Samoan Drop Toe Hold! A Nanor wykonał Springboard Elbow Drop! Mimo stylu American ta akcja była banalna do zrobienia. Potem podniósł na przykład swojego oponenta, to znaczy odciągnął go od lin, podniósł jego tułów, po czym zaczął przyduszać jego szyję! Samoan Palu zaczął się tarzać. W końcu przerzucił swojego oponenta nad sobą! Wstał. Nanor odbił się od lin, i próbował Spearu! Lecz Samoan Palu skontrował to na Alley Oop Facebuster! Nanor odbił się od lin, Palu jeszcze próbował Choke Toss Suplex, ale otrzymał Monkey Flip!
Nanor złapał się za kolana, po czym powstał. A zaraz po nim, mechanicznie, The Great Samoan! Szarżę Nanora z Shoulder Blockiem zamienił na piękny Super Kick! Nanor został powalony. Potem podszedł do The Hurricane, zaczął się z nim naradzać, po czym piątka! Tylko zaszarżował na Nanora, ten zastosował Reverse Rolling Elbow! The Hurricane upadł, ale został natychmiast podniesiony, schwytany o barki! I Nanor wziął go na narożnik! Potem ustawił na szczycie! Samoan Palu jednak szarżował! Otrzymał jednak Clothesline! I potem Hurricane został ustawiony pod Raven Fly! Nanor ustawia go. Samoan Palu jeszcze próbuje interweniować, ale niestety, za późno, bowiem Hurricane już został wyłożony na matę! Jednakże Palu zaczął rozmawiać z Nanorem! Zaczął go zaczepiać, w końcu tym wszystkim zajął się sędzia! Nanor się odwrócił, ale już otrzymał Judo Hip Toss od Hurricane, a potem pin!
1...
2…
Nie! Nanor odkopuje!
The Hurricane łapie się za głowę, po czym ciągnie swojego rywala na środek. Potem podchodzi do narożnika i sygnalizuje Spear! Nanor wstaje. I szarża! Jednakże otrzymuje Sitout Hip Toss! Łał! Pięknie! Po czym Nanor podnosi swojego oponenta! Przydusza go i przybliża do swojego TT partnera, czyli Batsepa! Oddaje mu piątkę, więc przydusza swojego oponenta, a z kolei Batsep chwyci za nogi swojego oponenta! I Knee Facebuster & Gutbuster! Pięknie! Z kolei teraz Batsep zaczyna oddawać serię Low Kicków Huraganowi! W końcu podcięty! I sygnalizacja RKO! Wściekle wali pięściami o ziemię. The Hurricane wstaje! I zostaje na nim wykonane RKO! Ale nie, rzuca rywalem o matę!
Potem obaj zawodnicy padają! Dążą do swoich partnerów. I oddają nim piątki! Jednakże The Hurricane trochę wcześniej. I Palu szarżuje z Clotheslinem na zmienionego Nanora! O ty! I jeszcze Clothesline dla Batsepa! Nanor wstaje. Otrzymuje dwa Gut Kicki, potem Clothesline, jeszcze Samoan Palu odbija się od lin, i Running Sto na bezradnym Nanorze! Ale szybko wstał. Pożałował tego, bowiem na nim zostało wykonane Samoan Drop! Jeszcze raz wszystko wstał, toż to SERIA ŚMIERCI Samoana Palu! I rzucenie na narożnik. Nanor jednak zmienia się z Batsepem! Ten także otrzymuje Samoan Drop, jednak natychmiast wstaje, i rzucony na inny narożnik! I Running Splash na nim! Wykonany! Kontynuacja serii, tym razem na Batsepie!
Potem Batsep zostaje podsadzony na szczyt narożnika! Natychmiast otrzymuje Samoan Strike, a potem zostaje ustawiony pod akcje wieńczącą Samoan Kill – czyli Fireman’s Carry Slam! No i wykonane! I już Samoan Palu sygnalizuje Bicycle Kick! Batsep, powoli, wstaje, potyka się o własne nogi, co źle dla niego się skończy, bowiem zostaje podtrzymany Bicycle Kickiem! A na koniec, podnosi swojego rywala! The Hurricane go dopinguje! Zamienia się z nim, po czym The Hurricane chwyci swojego oponenta na barki, i wykonuje Go To Sleep, a z kolei Samoan Palu Samoan Facecrusher! I przechodzi na drugą stronę lin! Wykonane GO TO SAMOA! The Hurricane stosuje pin!
1…
2…
3…!
Nanor już szarżował, ale nie zdążył! The Hurricane z Samoanem Palu wygrywają nad Nanorem i Batsepem! Czyżby nowy tag team? Przekonamy się teraz, bowiem The Hurricane właśnie chwyci mikrofon od pracowników MWE, i coś ogłasza!
- Ja, The Hurricane i mój partner, „The Great Samoan”, czyli Samoan Palu, zakładamy właśnie tag team pod nazwą Samoans In Hurricane! Wygramy, zdominujemy MWE kompletnie!
I Samoan Palu przytakiwał głową! I chwycił za rękę The Hurricane’a, którą uniósł w górę! Potem podsadził go na barki! The Hurricane machał rękami w górze! Na barana, na barana! I w takim stylu zeszli do szatni. Batsep leży na macie, w końcu Nanor chwyci go pod bark, i również schodzi do szatni!Czytaj całość...
Z kolei niedawno zatrudniony wrestler, czyli K-Keita, zaczął rapować po korytarzu! Przypatrywali mu się wszyscy, w końcu podszedł do niego nikt kto inny, jak jeszcze nowszy Wizardus! Zaczął do niego przemawiać!
W: - Pierwszy raz jestem na tej tygodniówce, ale tacy jak ty odrzucają mnie od MWE i utwierdzają mnie w przekonaniu, że to dom krejzoli. Ogarnij się, błagam cię.
K-K: - Cokolwiek mi rozkażesz, nie będzie spełnione, prędzej mi pokażesz, jak ja wtedy spłonę!
W: - Rozumiem, że lubisz spełniać swój zawód i styl życia, ale niektórych to odraża.
K-K: - Nic mnie to nie obchodzi, żyję sam w tym mieście, ze mną chodzi laska, szukam z nią po fieście!
W: - Spokojnie, spokojnie, bo na laskę to jesteś za stary.
K-K: - Starość nie radość, każdy o tym wie, yo, twoja zazdrość utonie w rowie!
Nagle do nich dołącza Tom Crash! Obserwuje ich wzrokiem, po czym przemawia.
TC: - O, nasz nowy Wizardus. Widzisz, jak on pięknie rapuje? Wystrzegaj się to bo to idiota krwi czystej!
K-K: - Cokolwiek powiesz chamie, będzie to kłamstwem, masz wysokie mniemanie, cechujesz się grubiaństwem!
W: - Tak, mam nadzieję, że nasz GM nie jest taki.
K-K: - Młody, się nie odzywaj, bo cię w końcu zniszczę, idź ty gary zmywaj, albo zamienię cię w zgliszcze!
TC: - Boże. To, że ze mną wygrałeś, nic mnie nie obchodzi. Otóż chciałbym rewanżu na najbliższym…
K-K: - Tak ty podskakujesz? No ja nie bomba! Czy ty trawkę żujesz, czy udajesz głąba? Hahaha! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! YOU SUCK!
Po czym K-Keita poszedł sobie od nich. Tom Crash z Wizardusem przypatrywali się mu z politowaniem i nabijaniem się, ale i z gniewem i niesmakiem.
-------
Teraz pora na mecz byłego MWE Championa Rothe i towarzysza swojego największego wroga, czyli K5W! Rothe jest samotny po tym, jak Mosorahiki został zwolniony. I to właśnie pomaga Aryanowi! Ale cóż, szykujmy się na walkę!
Więc na początek wychodzi były MWE Champion Rothe! Witany owacjami i wielkim popem wśród wszystkich, rzuca w nimi całusami! W końcu pokazuje do nich pięść! I potem normalnie idzie, „dyskutując” z fanami. Po czym wślizguje się pod liny! Jest już na ringu! Unosi ręce w górę, napinając muskuły! W końcu staje w miejscu.
A teraz pora na K5W! Jednakże, z szatni, w czarnej masce powolnym krokiem nadchodzi ktoś inny! Coś trzyma za plecami! Rothe się temu przypatruje, gdy nagle, z tyłu, wychodzi K5W, który wszedł na narożnik i poczęstował się Diving Wheel Kickiem w plecy Rothe! Aż w końcu zamaskowany mężczyzna uniósł w górze pas MWE! Po czym wyszedł do szatni. Nie ma wątpliwości, że był to Aryan! A z kolei Rothe leży, zaskoczony. Lecz wstaje powoli!
Rothe vs. K5W
Single Match
Mamy gong!
Rothe wstaje na kolana, jednakże otrzymuje natychmiastowy Knee Strike od Maczomxa. Jeszcze raz próbuje wstać, jednakże na dokładkę otrzymał Leg Drop Bulldog. Rothe w końcu decyduje się na lekko nieczystą zagrywkę – a tak dokładniej to przerzut nogami pochylającemu się nad nim K5W. Wyszło mu to nader ładnie, i w końcu wstał na nogi. Chciał zadać Big Boota rywalowi, ale ten się wślizgnął pod jego nogami, natychmiast wstał, i wykonał Back Flip Kick na swoim oponencie! Ten został oślepiony. W końcu K5W decyduje się na Powerbomb! Ale nawet nie uniósł Rothe, ten skontrował European Uppercutem, a potem Dropkickiem! I Maczomx się oddalił.
Oparł się o narożnik rękoma. Rothe na niego zaszarżował. Maczomx w porę odbił się od narożnika, po cym wykonał Diving Body Splash! Naskoczył na Rothe, przeturlali się, i potem obaj wstali. Zaczęło się zwarcie! W końcu obaj się puścili. Zaczęli chodzić w kółko. W końcu Rothe naskoczył z prawym sierpowym! Maczomx jednakże sprytnie uniknął. Oddalił się, po czym przybliżył, i próbował Low Kicka! Jednakże Rothe zblokował kolanem. Maczomx odskoczył, łapiąc się za nogę. Potem K5W zaczął przekomarzać się z Rothe! MWE Champion zaszarżował na niego, ale natychmiast otrzymał Roundhouse Kicka! Jak się okazało, powalającego. Pin!
1…
Rothe odkopuje!
Natychmiast wstaje. Oddaje wściekłego Gut Kicka na Maczomxie, po czym rzuca go na narożnik! Ten jednak odbija się od lin i siada na jego szczycie. Po czym skacze z Moonsaultem! Lecz Rothe sprytnie to przemienił na Scoop Powerslam! Ależ K5W został zmylony! Rothe potem zaczyna zakładać Scoop Clutch! Ależ zaciska Maczomxa! Jednakże ten się przeturlał, po czym przysiadł na rywalu i zaczął go walić pięściami! W końcu Rothe go odrzucił. Lecz K5W rzucił się na liny, zrobił fikołka, po czym chciał wykonać Handspring Elbow! Lecz Rothe skoczył na swojego rywala, po czym wykonał Bodyscissors Slam! A następnie pin!
1…
2…
Nie! Maczomx odkopuje!
Rothe łapie się za twarz. Zmusza Maczomxa do wstania przyduszeniami kolanem. Ten to w końcu posłusznie zrobił. Po czym został ustawiony pod Back Suplex! Lecz K5W odskakuje od tyłu! Niestety, zbotchował to, i wylądował na kolana, łapiąc się za nie z bólu. Rothe popatrzył na niego z politowaniem. Aż mu podał rękę! Zdziwienie publiczności! Maczomx za nią chwycił, ale potem oberwał sierpowego, w końcu Low Kick, Pele Kick, Backflip Kick, mała przerwa, w końcu prawy sierpowy, Roundhouse Kick i już by było Enzuigiri, ale Rothe przerzucił swojego rywala na Rothe Bomb! I przycisnął go do narożnika! K5W aż przeskoczył na schodki, lecz były MWE Champion odepchnął go za pomocą uderzeniem jego głową w narożnik! I potem wychodzi poza ring!
Podniósł K5W, ciągnąc go za włosy. Ten jednak natychmiast zadał Sweep! Rothe został lekko odepchnięty, a potem stał się ofiarą Hurraicanrany na schodki! Złapał się za plecy, po czym zaczął się przekomarzać z Maczomxem. Wezwał go na ring! Obaj panowie posłusznie weszli. Lecz Maczomx odbił się od lin, wykonując Springboard Splash! Tym razem Rothe tego się nie spodziewał. K5W z tego skorzystał, bowiem zaczął popisywać się przed swoim przeciwnikiem! Naprężył mięśnie i zrobił salto do przodu. Rothe się wściekł, bowiem zadał natychmiast swojemu rywalowi Clothesline. Dla Maczomxa to jeszcze za mało! Tak więc stosuje na nim Pendulum Backbreaker! A potem pin!
1…
2…
K5W jednak jeszcze się trzyma!
Maczomx wstaje za pomocą Kick-Up’u, i potem próbował wymierzyć Buzzsaw Kick! Rothe złapał się za tył głowy, po czym była próba Powerbombu! K5W jednak szybko rzucił przeciwnikiem na matę, nie mógł wytrzymać. Złapał się za barki z bólu. Potem zaczął zadawać serię Angry Stompów swojemu rywalowi! W końcu Rothe się odsunął, wstał, po czym uniknął Hurraicanrany, a sam to skontrował na Oklahoma Slam! Muah, to było bolesne! Ostatecznie K5W jednak złapał swojego oponenta za kolana, po czym odskoczył wraz z nim. Potem obaj wstali. Rothe próbował zadać prawego sierpowego, jednak został unikniony, i Rolling Arm Wringer! I jeszcze potem na dokładkę wyniesienie, podniesienie przeciwnika, i The Code Blue!
Potem jeszcze Rothe wstaje! Ale otrzymuje natychmiastowego headbutta od Maczomxa. A ten potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! Publiczność buczy zdecydowanie! Maczomx zaczyna ich wszystkich wyzywać! W końcu skacze! Fruwa w powietrzu, przykłada się do zwieńczenia tego Frog Splasha, kiedy jednak ROTHE unika! Ten unosi ręce w górę, i szykuje się na sygnalizację Running Punt Kick! K5W lekko się podniósł, wykorzystał to Rothe, który zaszarżował z kopniakiem! Maczomx jednak odskoczył! Rothe chytrze jednak to zauważył, po czym zadał swojemu rywalowi RKO! Udanie!
Chciał już przypiąć przeciwnika, kiedy nagle z szatni wyskoczył Bossiskit! Uniósł ręce w górę, był w nich rulonik! Przed ringiem go rozsunął, i pokazał plakat Rothe, tym razem jadł śniadanie Gerbera i wyskoczyły jeszcze płatki śniadaniowe dla dzieci! Rothe się wkurzył, chciał zaszarżować na Bossiskita, jednakże Maczomx wstał, i korzystając z nieuwagi byłego MWE Championa wykonuje Backslide! Czyli natychmiastowy pin! To może być koniec!
1…
2…
3…!
K5W wygrał! Niesamowite! Wygrał nad kimś tak potężnym jak Rothe, i był jeszcze dużo lżejszy! Unosi ręce w górę, z kolei Bossiskit pokazuje obraźliwy plakat byłego MWE Championa, po czym K5W wyskakuje do niego! I przybijają sobie piątki! Rothe przegrał nieczysto, nagle wyszedł poza ring, i zaczął gonić członków The Legends! Jednakże ci w porę uciekli. Więc Rothe tylko złapał się za głowę, i się schylił! Przegrał z kimś dużo gorszym od niego!
------
K5W natychmiast wparowuje do korytarza, w końcu zasiada w pobliżu lustra, gdzie akurat szykował się lokalny wrestler do Gauntlet Matchu! A wręcz nieładnie, bo nogą. Potem usiadł, i zaczął się cieszyć!
K5W:- TAK! Wygrałem z Rothe! Wygrałem z moim rywalem! Wygrałem z byłym MWE CHAMPIONEM! Kto tu zasługuje na pas, kurde! Ludzie, a to niby ja jestem kozłem ofiarnym! A ty, lokalny, liż mi stopy, o! Przypatrujesz się właśnie na EUROPEAN CHAMPIONA! Jestem jednością z The Legends! Aryan ma pas MWE, ja pas European! Nazwa mówi sama za SIEBIE! That’s time for DESTINY RUSH!
Potem jednak głos zabiera lokalny wrestler!
Lokalny: - Ale, ale… nicponiu… nie…
K5W: - Cicho bądź, bo nigdy nie będziesz taki świetny jak ja! TAKI ŚWIETNY JAK K5W! A ty… przykro mi, na tobie odbędzie się DESTINY RUSH, los jest ważny, zadecyduje o tobie źle! THAT’S… TIME… FOR… DESTINY RUSH!
Ale nagle, w tą rozmowę, wtrąca się Master Of Game! Z bandażem na głowie, łapie się za kolano.
MoG: - Może i jestem od ciebie gorszy… ale na pewno jestem od ciebie inteligentniejszy. Myślisz, że jesteś jakiś dobry, a tak naprawdę to taki nie jesteś. Rzygam twoim tym Destiny Rush, ba, możesz to zrobić na mnie, zobaczymy, jak to będzie, ale mojego przeznaczenia nikt nie zmieni. Moim przeznaczeniem jest być uczciwym. I za to mam tylu fanów! Niestety, ciebie nie lubią, boś ty zła bestia! A na dodatek – mięczak! Gdyby nie Bossiskit, przegrałbyś ze mną, a tym bardziej z Rothe!
K5W: - Co ty nie powiesz? On, ten lokalny wrestler, klęka przede mną, i mówi, że jestem jego wzorem, jestem jego idolem!
Lokalny: - To…
K5W oddał lokalnemu wrestlerowi Slapa!
K5W: - On tak lubi stękać. A zwłaszcza powtarza mu się słowo „to”. Za dużo tłumaczył się matce, a na dodatek jego pies zwał się „Toto”. Jak ten z Czarodzieja z Krainy Oz. W każdym razie nie wiesz, ilu ja mam fanów. Nie… może i jesteś inteligentniejszy, ale wiesz, że ona w dzisiejszych czasach się nie liczy, a i tak jej dobrze nie wykorzystasz!
MoG: - Ty oszczerco! On chciał powiedzieć „to kłamstwo!”! Mądrzy i dobrzy ludzie mają umiejętność rozpoznawania ciągu ludzkich słów. Myślisz, że dlaczego nie zadałeś mu Slapa? Bowiem chciałeś ukryć prawdę, i aby fani uwierzyli, że naprawdę jesteś świetny! Zresztą, w takie ścierwo jak ty nawet nie uwierzą!
K5W: - Ohohoho! Ale ja pokonałem byłego MWE Championa i jestem European Championem!
Master Of Game złapał się za brodę, po czym przemówił do Maczomxa!
MoG: - Jesteś uparty jak osioł i zadowolony jak grubas w McDonald’s, ale zobaczymy, jak to będzie po War Of Masters…
I odszedł.
--------
Z kolei teraz, na Titantronie, puszczona jest scena w barze! A tam… no zgadnijcie kto! Fredder siedzi sobie w szaliku swojego ulubionego klubu piłki nożnej, Realu Madryt, i zatapia swoje smutki w drinku!
F: - Za co taki geniusz jak ja został zwolniony…? E tam, trudno, zobaczmy kontrakt, jaki mi zaoferowała MNA… może nie tutaj…
Nagle, obok niego, przysiada się pewien zakapturzony dres! Zdejmuje kaptur, i ujawnia się tam skromna twarz Mosorahikiego! Uśmiecha się do zaskoczonego Freddera!
M: - Widzę, że się nie udało w MWE, to chce się przejść do MNA, byleby było banalne życie!
F: - Nie wtrącaj się w moje sprawy. Chcę sobie popić gin, a ty mi tylko przeszkadzasz.
M: - Wiesz, pijacy w wrestlingu nie mają miejsca. W każdym razie chciałbym ci tylko powiedzieć, że na War Of Masters my dwaj zmierzymy się w pojedynku Winner Back To MWE w Single Matchu! Jestem pewny zwycięstwa!
F: - O ty jeden… to dla mnie szansa!
M: - Hah!
I Mosorahiki pogłaskał swojego wroga po policzku, po czym odszedł z lady! Fredder jeszcze oblał go ginem, po czym zaczął rozmyślać.
-------------
A teraz czas na Gauntlet Match! Głównym obleganym będzie The Superstar, który na początek zmierzy się z lokalnym wrestlerem!
A oto i on, THE PER B SUPERSTAR! Witany gorącymi owacjami wśród fanów, wita się z nimi! Z jednym z nich przybija żółwia. Chodzi po rampie. W końcu staje na jej końcu! Puka się w klatkę piersiową, klęka, i pokazuje ręce w prawo, pokazując minę uśmiechniętą! Po czym wślizguje się pod linami! I natychmiast wbiega na narożnik. Pokazuje, aby kibice wiwatowali! Po czym schodzi z narożnika.
I potem cicho na ring wchodzi lokalny wrestler! Mimo wszystko fani witają go owacjami, a ten wchodzi po schodkach, unosząc ręce w górę, po czym wbiega na ring.
The Superstar vs. Local Wrestler, ???, ???, ???
Gauntlet Match
Mamy gong!
Na początek The Superstar zaczyna straszyć lokalnego wrestlera. Ten się dekoncentruje i atakuje z Clotheslinem! The Superstar lekko oberwał, przyznaje do lokalnego, że jest pod wrażeniem. A jego oponent znowu zaszarżował! Nie powinien tego robić, bowiem natychmiast otrzymał Backbreaker! I potem został przeniesiony na Curtain Call! Ale lokalny wrestler uwolnił się, po czym zrobił Tirl-A-Whirl Backbreaker! Cud! The Superstar jednak wstaje. Łapie się za plecy. Lokalny wrestler odbija się od lin. The Superstar odbiega od niego, sam naskakuje na liny, po czym wykonuje Springboard Dropkick! Lokalny wrestler jeszcze stoi. Więc otrzymał prawego prostego! I to silnego.
Lokalny wrestler natychmiast odbiegł od Per B. Pokazywał, aby wyluzował. Sam oparł się o narożnik i wstał. Ale natychmiast został wzgnieciony Shoulder Blockiem! Oponent The Superstara wychylił się, po czym wylądował po drugiej stronie lin. Oddał jednak The Superstarowi Low Kicka From The Apron! Per B jednak się wkurzył, i natychmiast zrobił na swoim oponencie Apron Hip Toss! Jednakże on wstał. Odbił się od lin, ale stał się ofiarą natychmiastowego Leg Lariatu! Ajć! Lokalny wrestler otrzymuje duże lanie. Pin na nim!
1…
2…
Lokalny wrestler jeszcze trzyma się na nogach!
The Superstar unosi ręce w górę z uniesionym palcem środkowym! Czeka tylko, aż jego oponent wstanie. Ten to posłusznie zrobił! Jednakże, otrzymał natychmiastowe Track SS! To go wybiło z rytmu! A na koniec Wrestling Hero Slam! Pin!
1…
2…
3…!
Lokalny wrestler wyeliminowany!
Teraz spod ringu wychodzi… Predator! Unosi ręce w górę, obrzuca całusami publiczność, po czym wślizguje się pod linami!
Natychmiast wbiega na The Superstara, jednakże ten próbuje Jumping Heel Kicku! Predator powalony. Jednakże natychmiast wstaje! Per B rzuca się na swojego rywala z Clotheslinem. Ale Predator tego uniknął. Oddał Low Kicka po udzie swojego rywala, po czym zaczął go uderzać. W końcu przybliżył się z nim do narożnika. I seria chopów! W końcu The Superstar nogą wypycha go, a sam chce zrobić próbę mocnego podbródkowego! Predator lekko ucierpiał. I zostaje złapany od tyłu! Chicken Wings! Ale The Superstar go nie utrzymuje, otrzymuje Spinning Heel Kicka, a potem prawego sierpowego! Powalony. Lecz Predator ściska go za rękę i podnosi! Próba Pull-Back Big Boota, ale unikniona.
The Superstar z kolei pojawia się z tyłu Predatora. Ten nagle stoi w miejscu! Źle zrobił, bowiem został kopnięty w kostkę. Złapał się za nią. Potem Per B chciał mu oddać Clothesline! Ale unikniony. Predator chciał jeszcze Spearem zaatakować The Superstara, ale nie dosięgnął, a ten z kolei odbił się od lin i wykonał Springboard Dropkick! Predator powalony. I Per B potem oddaje mu serię Knee Dropów! Sędzia nalega, The Superstar nic sobie z tego nie robi, lecz w końcu przestaje! Predator wstaje ociężały. Podchodzi do narożnika! The Superstar na niego szarżuje z Jumping Clotheslinem! Ale Predator stosuje jednak Spinebuster. Potem pin!
1…
2…
The Superstar odkopuje!
I teraz Predator pochyla się nad The Superstarem! Podnosi go, łapiąc go za włosy. Podchodzi z nim do narożnika! W końcu, gdy stoi na drugiej linie, unosi prawą rękę do publiczności! Po czym wchodzi na szczyt narożnika! I ustawia The Superstara pod Avalanche Powerbomb! Toż to będzie niezła rozwałka! Współczuję! Nagle gdy Predator chciał już wykonać, The Superstar zmienił to na swój Facebuster! Niesamowite! Predator łapie się za głowę, krwawi, i teraz wręcz można powiedzieć że jego nazwa mówi sama za siebie! The Superstar go podniósł, ściskając go za głowę, po czym chciał wykonać na nim Snap Suplex! Ale Predator wylądował na nogach, i sam zadał swojemu oponentowi Reverse Snapmare na kolano!
The Superstar złapał się za głowę! Lekko go zabolała. Zaczął przeskakiwać z nogi za nogę, był nieźle odurzony. W końcu Predator naskoczył na niego ze Spearem! Panowie wylecieli poza ring. Per B został wgnieciony w bandę! Predator też złapał się za bark. Sędzia zaczął ich wyliczać… raz… dwa… trzy… cztery… pięć… w końcu obaj wstali. Predator zaszarżował na swojego rywala, ale The Superstar go przycisnął do siebie i zaczął walić serię w schodki! Potem wraz z nim wszedł na nie. Po czym skoczył! Toż to Cool Shot! I Predator powalony! Sędzia już odlicza siedem! Na ośmiu akurat The Superstar wszedł na ring. Złapał się za końcową linę i zaczął patrzeć na Predatora! Ten leżał poza ringiem i się nie podnosił! W końcu sędzia wyliczył dziesięć i to koniec dla Predatora!
Predator wyeliminowany!
I teraz spod ringu wychodzi… witany wielkim heatem Motaker! Powolnym krokiem wślizguje się pod linami, po czym ustawia się do pozycji bojowej!
Motaker na dobry początek klepie się po lewej ręce, po czym szarżuje z Clotheslinem! The Superstar został powalony, ale wstał Kick-Upem. Oddał natychmiastowy Super Kick! Motaker złapał się za brzuch. The Superstar na niego zaszarżował! Jednak zostało to skontrowane na Back Body Drop! I The Superstar wylądował na linach. Motaker z tego korzystał, i z całej siły uderzył go w plecy! Per B upadł. Motaker go podniósł, przyduszając go. The Superstar jednak oddał prawego sierpowego, potem Low Kick, a na koniec Track SS! Ponownie! Motaker lekko traci równowagę, w końcu upada ! Pin The Superstara!
1…
Motaker odkopuje, z takim impetem, że The Superstar odlatuje!
The Superstar łapie się za głowę, potem za brzuch. Motaker natychmiast wstaje i z pełną furią na niego szarżuje. The Superstar opiera się o narożnik! Szarżuje tam Mmo! I Per B idealnie wykorzystał sytuację aby przejść na drugą stronę lin. Motaker wbił się w narożnik, chciał zrobić Shoulder Block, ale też i lekko wytrącił poza ring The Superstara, który zakręcił się w powietrzu i wylądował na betonie! Motaker łapie się za bark, po czym odchodzi. Już z kolei na liny wbiega The Per B Superstar! Ten odbija się od trzeciej, i wykonuje Springboard Rolling Senton na swoim rywalu! Motaker jednak skontrował na Powerbomb, jednakże, przerzucił tylko swojego rywala pod Sidewalk Slam i to wykonał!
Po czym Motaker zaczął rzucać przekleństwami w stronę swojego oponenta! A następnie złapał za jego głowę, chciał zapiąć Hell’s Gate! I to zrobił! O kurczę, The Superstar jest w tarapatach! Jednakże kładzie dłonie na macie, po czym robi natychmiastowy przewrót! I wstaje! Stosuje Leg Drop na Motakerze, ale ten tego sprytnie unika! The Superstar chwyci się za liny. Łapie się jeszcze za pośladki! W końcu łapie się tej na samej górze. Korzysta z tego Motaker, który chwyci za nogi swojego oponenta, po czym rzuca na kolano, wykonuje Snake Eyes! The Superstar wręcz odleciał na środek ringu. Po czym pin na nim!
1…
2…
The Superstar z trudem odkopuje!
I potem jeszcze Motaker podnosi swojego rywala! Chwyci go pod Suplex, jednak przerzuca go na drugą stronę lin! Potem przekłada ręce poza jego barki, po czym klęka! Cóż za bolesny Hotshot! The Superstar łapie się lin, ale zaczyna lekko się dusić! Motaker odpowiada na to Giant Slapem. The Superstar obraca się lekko, jednakże potem wali rywala w głowę, co miało znaczyć Double Chop Block! Motaker jednak tylko lekko ucierpiał. Więc The Superstar wszedł na ring! Zblokował pięknym Wheel Kickiem szarżującego Motakera, po czym natychmiast się podnosi! I sygnalizuje kolejny Cool Shot!
Motaker jednak natychmiast wstał. Uderzył mocnym Gut Kickiem! I kolejny! A potem jeszcze Motaker ustawił swojego rywala pod MoDDT! I je wykonał! The Superstar jednak zrobił piękną kulę w powietrzu, ustał na nogi, po czym oparł się o narożnik! Nastawił Big Boota w głowę Motakera, ten się za nią złapał, ale potem sam załatwił headbutta! I potem przycisnął swojego rywala do narożnika! Zaczął go lać! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć… sędzia nalega, aby Motaker przestał, ale on sobie nic z tego nie robi! Po dwudziestu uderzeniach w końcu sędzia postanawia go zdyskwalifikować!
Motaker wyeliminowany przez DQ!
I teraz na ring wchodzi Assuś! Natychmiast wślizguje się pod linami.
Ale Motaker jeszcze nie skończył! Przyciągnął swojego rywala do siebie, po czym oddał Gut Kicka, a następnie ustawił go pod Border Toss! I uniósł go w górze! I rzucił przed siebie! Wykonany Border Toss! Assuś przybija piątkę z Motakerem, a ten schodzi z ringu i wychodzi do szatni! Uśmiecha się głupio pod nosem! Tim Seno musi być zadowolony! Z kolei Assuś pochyla się nad The Superstarem, rzuca w niego przekleństwami, po czym przechodzi do pinu!
1…
2…
The Superstar cudem odkopuje!
Następnie Assuś łapie się za głowę! Wali pięściami o swoje kolana. Jak nie mógł wykorzystać takiej szansy? W końcu siada na swoim rywalu. Zaczyna go lać serią ciosów! Ale on go chwyci pod natychmiastowe Powerbomb! Assuś siedzi na jego barkach! Jednakże natychmiast The Superstar go puszcza! I zostaje ustawiony pod Vertical Suplex! Assuś trzyma go mocno. Bardzo mocno. Publiczność buczy na niego! Jednakże The Superstar staje na nogach, wchodzi pod Assusia, wykonuje mu Reverse Elbow, a potem Fireman’s Carry, a na koniec tego kombosu chwyci go za bark, podnosi go i stosuje Backbreaker!
Assuś łapie się za plecy. The Superstar następnie skacze! Wykonuje Dropkick! Ale Assuś rzuca nim o matę. The Superstar, zaskoczony, wstaje! Ale Assuś natychmiast wykonuje RKO! Nie, Per B go rzucił. Stanął na nogach! I potem The Superstar rzucił go na narożnik. Assuś jednak odbił się od ochraniacza, kombinując niesamowite Body Splash! Przeleciał jednak nad The Superstarem. Więc to wszystko zakończył Jumping Neckbreakerem! Assuś potem podchodzi do narożnika! Sygnalizacja Speara! The Superstar, z trudem, wstaje. Assuś na niego szarżuje! Ale The Superstar robi Leapfrog i przeskakuje!
The Superstar potem obraca się i zadaje prawego sierpowego Assowi! Ale nie udaje się to jemu, bowiem został zblokowany! I potem przeszli w zwarcie! W końcu wygrał Assuś, który natychmiast przekombinował to na Sambo Hip Toss! Mimo wszystko The Superstar, zakrwawiony, wstaje! Assuś ponownie składa się na RKO! The Superstar jednak sprytnie się odwraca, po czym stosuje Flying Hangman’s Neckbreaker! Assuś na ziemi! Per B wstaje, i sygnalizuje ponownego Cool Shota! Ass w końcu wstaje, bał się wyliczenia przez sędziego. I natychmiast otrzymał Cool Shot! Następnie The Superstar stosuje na nim pin! Nieprawdopodobne! The Superstar był na początku i wszystko przetrwał!
1…
2…
3…!
The Superstar wygrywa Gauntlet Match! Był od samego początku, i to wygrał! Cud! Ale wiemy dobrze, że The Superstar jest doświadczony i ma wielkie umiejętności! Assuś zwija się z bólu! A z kolei The Superstar świętuje wraz z widzami! On to wygrał! A potem schodzi do szatni.
Z kolei w swojej szatni Philip Watson wiesza swój nowy plakat! Jest tam on z pasem WHC, i pokazuje go Ziraelowi, a ten robi minę zazdrości. Z kolei nagle w jego drzwi ktoś puka!
PW: - Proszę!
I tutaj nagle wszedł Zirael, który natychmiast zamknął drzwi!
PW: - Co ciebie tu sprowadza, Zir?
Z: - Ty jeden… nie zasługujesz na ten pas! Nie zasługujesz! Tylko ja mogę go mieć!
PW: - Nie bądź maniakiem, Zir!
Z: - Bo co? Bo może Syberia to kasza?
I natychmiast Zirael przycisnął za głowę Philipa Watsona, i zaczął nią walić w jego nowy plakat! Potem rzuca go na sztangę! Następnie sam ją chwyci! Unosi ją w górze, i zadaję nią potężny cios dla obecnego WHC Championa! Ten już krwawi! Potem zostaje podniesiony, mały Coconut Crash, i potem rzucony na krzesło! I zaciśnięty! Następnie podeszli do kanapy! Zirael przez nią przerzucił swojego wroga! Potem przycisnął ją do kantu ściany! Potem ponownie chwycił za Philipa Watsona! Wygiął mu rękę, po czym Arm Wringer, a potem uchwycił go pod Giant Swing! I Philip Watson głową zarył o duży kaktus leżący w pobliżu! I jeszcze raz zostaje podniesiony! Ustawiony pod Powerbomb! I szarża na jego półkę! W końcu trochę z niej odpadło. A z kolei Philip Watson jest już powalony! I potem zostaje na nim wykonany Zirael Leg Drop, który powoduje, że Philip Watson zaczyna jeszcze bardziej krwawić i staje się nieprzytomny!
Z: - I masz tak leżeć. Do końca swego życia. Który nastąpi już niedługo na WAR OF MASTERS!
I potem Zirael zaczyna szperać po szafkach w celu poszukiwania pasa WHC! W końcu był on schowany pod szafką na buty. Wyjął go, potem go pocałował, a potem wybiegł razem z nim! Jednak przed wyjściem powiedział:
Z: - Zabiorę pas w powołane ręce. Dobrej nocy, Philipie!
I wyszedł z szatni.
------
A teraz pora zabierać się na main event wieńczący te niesamowite show! Czyli walkę o pas MWE ustaloną na zasadach tego, który tego pasa nie trzyma, czyli Bretta The Bouble! Stawi czoła z Aryanem!
A oto i właśnie wychodzi Brett! Witany owacjami przez publiczność, przeskakuje z nogi za nogę, po czym wymachuje włosami! I następnie szarżuje na ring! Wbiega pod liny, po czym robi wślizg na kolanach, kończąc przy narożniku! I zaczyna „gadać” z fanami! Po czym wraca do swojej normalnej pozycji.
A potem, witany buczeniem, lecz pełen luzu, przy swojej muzyce rytmicznie z szatni wychodzi Aryan z swoim pasem! Potem go chwyci jedną ręką, i unosi ją w górze! Całuje swój pas, a potem w takim stanie zmierza ku ringu. Przeskakując z nogi na nogę! Potem wszedł na nich po schodkach, po czym zrobił minkę „orła”! I wszedł ku ringu, przechwalając się Brettowi swoim pasem. Potem dał to sędziemu!
A ten go uniósł w górze! Ogłoszenie walki, po czym rozbrzmiał gong, a sędzia oddał pas pracownikom!
Aryan (c) vs. Brett The Bouble
Single Match o MWE Championship
Mamy gong!
Na początek przeciwnicy zakładają niezłe koło. Opierają się o liny, odbijają się od nich i próbują Clothesline’ów. Jednakże wszystkie na zastraszenie. W końcu Aryan, bez ostrzeżenia, ruszył na przeciwnika i zaczął go wpychać w narożnik! Ale Brett złapał za jego barki i zaczął go odsuwać. Zwarcie! W końcu wygrywa Brett, który przysuwa swojego oponenta do narożnika, oddając mu Gut Kicki. Potem sierpowy! A jeszcze Knee Strike w brzuch. I atak prawym łokciem w plecy rywala! I kolejny, tym razem to już Aryan zaliczył Elbow Strike w udo Bretta. I potem Slap, a potem dwa lewe sierpowe, na przemian z Gut Kickiem!
I Aryan potem chce wykonać od razu Devil Lock DDT. Jednakże Brett cudem go odpycha. Potem jeszcze szarżuje z Flying Forearm Smash, udane, Aryan jednak wstał, lecz zostało to odpowiedziane natychmiastowym Backbreakerem! I jeszcze potem zostaje na nim założony headlock! Brett wraz z nim podchodzi do narożnika. Odbija się od niego, i mamy cudne Tornado DDT! Wstaje jednak natychmiast, odbija się od ochraniacza, i robi niesamowity Moonsault! Jednakże nadziewa się na kolana Aryana. Skuwa się z bólu, a z kolei Mr. Awesome wstaje i oddaje mu People’s Stomp w kostkę! Potem jeszcze łapie go za rękę, podnosi, i Showstopper wykonuje Judgment Slam!
Aryan następnie wstaje, ociera się z potu. Próbuje wejść na narożnik. Odwraca się, i czeka, aż Brett wstanie! I w końcu on to zrobił. Aryan skacze, Diving Crossbody! Lecz Brett kontruje to na Flapjack! Jednakże Mr.Awesome zadziwia i odskakuje, robiąc dziwną pętlę! Chciał się odwrócić, ale Brett szybciej to zrobił, wykonał Full Nelson, a to zmienił na Full Nelson Facebuster! Aryan złapał się za głowę. Brett zaszarżował nad nim, chciał wykonać Slingshot Body Splash! Ale został podcięty. Opiera się o liny! MWE Champion wstaje, ale otrzymuje Super Kicka, a na koniec Sto Backbreaker! I pin!
1…
2…
Aryan odkopuje!
Natychmiast wstaje za pomocą Kick-Upu. Brett próbuje prawego sierpowego, ale zostaje wyniesiony w górę, potem wykręcony, i rzucony na narożnik! Brett aż zrobił piruet. Aryan natychmiast zaszarżował z Running Knee! W głowę oponenta. Brett złapał się za nią, i potem natychmiast stał się ofiarą Rolling Suplexu! Jednak zostało to przetransformowane na Suplex Lift Neckbreaker. Aryan natychmiast wstał swoim tułowiem, i okazał zadowoleniem. Odskoczył do tyłu, odbił się od lin, i próbował Reality Checku! Jednakże Brett skontrował to na Belly-To-Back Suplex! Aryan jednakże natychmiast wstał, zblokował Clothesline Bretta, a sam wykonał Shoulder Cracker! Po nim pin!
1…
2…
Brett odkopuje!
Aryan wali pięścią o matę, nie może uwierzyć, że teraz nie wygrał przez pin na Bretcie. Zaczął go wyzywać, w końcu zadał mu Angry Stompy – w głowę i w dwie ręce. Potem podniósł Bretta, przyduszając go, jednakże ustawił go pod Kick Out DDT! Nie, nie, Brett to kombinuje na Back Body Drop, który wyrzuca Aryana poza ring! Ten łapie się za nos, który zaczął mu krwawić. Oparł się o stół komentatorski, po czym wstał. Ale nagle Brett podbiega do narożnika, odbija się od niego i wykonuje niesamowity Moonsault Back Elbow! Jednakże nie trafił Aryana, tylko w stół komentatorski, który się załamał!
Brett złapał się za plecy, bowiem bardzo go bolały. Jednakże wpierw podniósł go Aryan, równo z tym, jak sędzia odliczył pięć. I rzucił na ring! Aryan potem jeszcze wbiegł po schodkach, i wszedł na narożnik! Lecz Brett natychmiast wstał, i naskoczył z Leg Lariatem! Aryan się skulił, po czym wylądował na schodkach! Po czym Brett sygnalizuje hardkorowy Suicide Dive na głowę Showstoppera! Odbija się od lin, po czym przelatuje przez tą przy narożniku! I walnął głową Aryana! Ten został oniemiony. Brett próbował go złapać za głowę, ale jednak Aryan wsadził mu palec w oko! Po czym wstał, i oddał kopniaka w głowę! I wszedł na ring! Brett też. Aryan już chciał skorzystać z Powerslamu, podczas gdy otrzymał Knee Strike! Brett ponownie się odbija, po czym wykonuje Shoulder Block! Po nim pin!
1…
2…
Aryan z trudem odkopuje!
Brett łapie się za głowę, po czym unosi ręce w górę, a następnie sygnalizuje Killswitch! Aryan wstał szybko. Już miał zostać złapany od tyłu, ale odpowiedział Clotheslinem! Aryan potem łapie się lin! Zaczyna wyzywać komentatorów, po czym podchodzi do Bretta! Ale ten już chciał zadać ponownie Killswitch! Jednakże Aryan go popchnął do przodu, a sam skontrował Forward Rollem! Brett, zaskoczony, nie wie, że Mr.Awesome odbił się od lin i że zaraz zaatakuje go Chop Blockiem! To też wykonał! Aryan zaczął walić w klatkę!
Nagle wyszedł poza ring! Potem w końcu przeszedł obok komentatorów i zaczął z nimi dyskutować! Udowodnił swoją niesamowitość! Nagle z trybun wychodzi Rothe! Przebiega przez bandę, przeskakuje przez nią, i pięknym Dropkickiem w plecy wywala na kolana komentatorów MWE Championa! Rothe, zadowolony, patrzy na niego. A potem schodzi do szatni! W końcu z ringu wychodzi Brett, komentatorzy dają mu obolałego Aryana! I potem rozbiera ten drugi stół, jeszcze niezniszczony! Odwraca się do Aryana, ale ten mu zadaje Sweet Chin Music! I Brett kładzie się na stole. I potem Aryan sam wchodzi! Podnosi swojego rywala, i ustawia go pod Skull Crushing Finale! Podcina, i… wykonuje! Brett zsuwa się z stołu komentatorskiego! Aryan jednak wsuwa go jeszcze do ringu, akurat na dziewięć! I podnosi już w kwadratowym pierścieniu swojego rywala!
I już natychmiast Aryan zaczyna przemawiać do swojego rywala, obrażając go! Pokazuje mu środkowe palce, po czym oddaje serię chopów! A na koniec zadaje mu Sweet Chin Music w narożnik! I Brett się odsuwa! Aryan znowu ustawia swojego rywala pod Skull Crushing Finale, i po raz kolejny udaje mu się to wykonać! Następnie wykonuje pin! To już jest koniec!
1…
2…
3…!
I Aryan broni swój pas MWE! Wygrywa to! Zresztą, nieźle rozgromił swojego rywala, który jest cały zakrwawiony! Unosi swój pas w górze, jednakże fani się nie cieszą, wręcz przeciwnie – buczą! Właśnie na ucieszonym Aryanie kończymy te MWE!
Lecz jeszcze trzeba przede wszystkim… przedstawić listę zapowiedzianych pojedynków na War Of Masters!
MWE Championship: Aryan vs. Rothe – War Of Masters Match
WHC Championship: Philip Watson vs. Zirael – War Of Masters Match
The Superstar vs. Tim Seno – Single Match
i jeszcze
Winner Back To MWE: Fredder vs. Mosorahiki – Single Match!
Kończymy już te dzisiejsze MWE!Czytaj całość...
Go-To-Sleep napisał(a):
Katsuke Feledeo:
:<
mały awersomik:
Wiesz, to był mały botch !?
Czytaj całość...
Stare notowanie Power25:
1. Philip Watson - Mimo tego, że fani go nie zauważają, udowodnił, że jako mistrz WHC jest lepszy od mistrza MWE Aryana, który go zaatakował na dodatek przed walką.
2. Aryan - Lekki spadek, przegrana z Philipem Watsonem, ale mimo wszystko wielka aktywność. Udowodnił, że potrafi być prawdziwym tyranem i niedługo będziemy oczekiwać pomszczenia się Freddera.
3. Sparta - Na ostatnim MWE doprawdy upokorzył Hubę Niszczyciela, który teraz będzie miał niemałe problemy z MWE i fanami. Pytanie tylko, czy on to powiedział naprawdę?
4. Rothe - Wygrana w fantastycznym Fatal-4 Way'u daje mu prostą drogę do zrewanżowania się z Aryanem na War Of Masters. Będzie się działo!
5. Axe - Młody, dzielny wrestler nieoczekiwanie wygrał z The Superstarem i Piniusem w duecie z Batsepem. Coś wielkiego się chyba dla niego szykuje.
6. K5W - Na MWE nie miał za dużo do roboty, w każdym razie trochę tam narozrabiał. Pozostaje na tej samej pozycji.
7. Tim Seno - Fantastycznie wyeliminował The Bohtesa z akcji i wywiązał się z walki Fly Boya o pas MWE. Ale teraz będzie miał niemałe problemy z całą paczką. Miejsce 7.
8. Zirael - Na MWE boleśnie przegrał z powracającym Nicco Trackiem, ale, zdaje się, bardziej przejął się oglądającym ten mecz Philipem Watsonem niż swoim oponentem.
9. Motaker - Nie jest wciśnięty w jakiś większy feud, ale był bardzo blisko wywalczenia miana pretendenta do pasa MWE. Niestety, ten Fatal-4 Way wygrał Rothe.
10. Qus - wygrał wielki Extreme Rules Match, więc zasługuje na pochwałę w postaci miejsca w pierwszej dziesiątce.
11. The Bohtes - Boleśnie oberwał od Tima Seno, przez co jego wymuszony o MWE Championship Match nie dojdzie do skutku. Poza tym możliwa jest mała pauza tego zawodnika.
12. Sir Matizo - Epizodycznie pojawił się na poprzednim MWE, mimo wszystko zasługuje na te miejsce dwunaste.
13. The Superstar - Jest od niedawna TT Championem, ale udowodnił, że potrafi tylko to osiągnąć z Amazing Superstarem, bowiem przegrał z Axe i Batsepem.
14. Batsep - Wygrana nad The Superstarem i Piniusem w duecie Axe otwiera mu wrota do wielkiej kariery w MWE.
15. Brett The Bouble - Miał mały udział w Fatal-4 Wayu, mimo wszystko raz był bliski wygrania miana pretendenta o pas MWE.
16. Nicco Track - Zalicza wielki powrót. Wygrał z Ziraelem, który, co prawda, bardziej przejął się rozbudowywaniem feudu z Philipem Watsonem, ale każde zwycięstwo się liczy.
17. The Hurricane - Na backstage'u sprytnie zrobiony w bambuko przez Motakera i Assusia. Udowodnił, że jest prawiczkiem, ale mimo wszystko jego pozycja się nie zmienia.
18. Master Of Game - Nie pojawił się na pobliskim MWE, ale podobno musiał odpoczywać po atakach K5W. Tak więc, szykujemy się na zemstę MoG'a.
19. Shaggy Killer - Wielki udział w Fatal-4 Wayu, jednak w żadnej sytuacji specjalnie nie zagroził.
20. Mosorahiki - Sprytnie wygrał z Bossiskitem, jednakże został zwolniony z MWE i nie będziemy go raczej widzieć w następnym Power25 (to część storyline'u jbc.)
21. Huba Niszczyciel - Kompletnie upokorzony przez Spartę może pożegnać się z pushem w MWE, jednakże wiemy, że nie puści tego gładko.
22. Pinius - Przegrał z klasą samą w sobie w duecie, THE SUPERSTAREM przeciwko równym sobie Axe i Batsepie. Spadek. O 4 pozycje.
23. Bossiskit - W końcu włazi do Power25. Zasłużenie, bowiem ostatnio bardzo pomaga w życiu swoich kolegów z nowej grupy antykonspiracyjnej zrobionej przez Freddera.
24. Assuś - Nadal plasuje się na dole tabeli, jednakże nieznacznie pomógł Motakerowi w zrobieniu dowcipu The Hurricane'owi. Szykuje się dobry tag team!
25. Tamer - Brutalny atak na Asvela, przez co ten wygrał via DQ z Samoan Palu, a także ścisła współpraca z swoimi kolegami z The Legends.
Czytaj całość...
Nazwa : Resvean (dla przyjaciół Resv)
Rola : Tweener (Pół na pół)
Styl : High Flyer
Wzrost : 187 cm
Waga : 92 kg
Charakterystyczne akcje : Dropkick, Tornado DDT, Moonsault (głównie Double jump moonsault)
Dźwignie : Boston Crab (Walls of Jericho)
Finishery : 450 splash, Air Bourne
Czytaj całość...