MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Stare notowanie Power25:
1. Philip Watson - Mimo tego, że fani go nie zauważają, udowodnił, że jako mistrz WHC jest lepszy od mistrza MWE Aryana, który go zaatakował na dodatek przed walką.
2. Aryan - Lekki spadek, przegrana z Philipem Watsonem, ale mimo wszystko wielka aktywność. Udowodnił, że potrafi być prawdziwym tyranem i niedługo będziemy oczekiwać pomszczenia się Freddera.
3. Sparta - Na ostatnim MWE doprawdy upokorzył Hubę Niszczyciela, który teraz będzie miał niemałe problemy z MWE i fanami. Pytanie tylko, czy on to powiedział naprawdę?
4. Rothe - Wygrana w fantastycznym Fatal-4 Way'u daje mu prostą drogę do zrewanżowania się z Aryanem na War Of Masters. Będzie się działo!
5. Axe - Młody, dzielny wrestler nieoczekiwanie wygrał z The Superstarem i Piniusem w duecie z Batsepem. Coś wielkiego się chyba dla niego szykuje.
6. K5W - Na MWE nie miał za dużo do roboty, w każdym razie trochę tam narozrabiał. Pozostaje na tej samej pozycji.
7. Tim Seno - Fantastycznie wyeliminował The Bohtesa z akcji i wywiązał się z walki Fly Boya o pas MWE. Ale teraz będzie miał niemałe problemy z całą paczką. Miejsce 7.
8. Zirael - Na MWE boleśnie przegrał z powracającym Nicco Trackiem, ale, zdaje się, bardziej przejął się oglądającym ten mecz Philipem Watsonem niż swoim oponentem.
9. Motaker - Nie jest wciśnięty w jakiś większy feud, ale był bardzo blisko wywalczenia miana pretendenta do pasa MWE. Niestety, ten Fatal-4 Way wygrał Rothe.
10. Qus - wygrał wielki Extreme Rules Match, więc zasługuje na pochwałę w postaci miejsca w pierwszej dziesiątce.
11. The Bohtes - Boleśnie oberwał od Tima Seno, przez co jego wymuszony o MWE Championship Match nie dojdzie do skutku. Poza tym możliwa jest mała pauza tego zawodnika.
12. Sir Matizo - Epizodycznie pojawił się na poprzednim MWE, mimo wszystko zasługuje na te miejsce dwunaste.
13. The Superstar - Jest od niedawna TT Championem, ale udowodnił, że potrafi tylko to osiągnąć z Amazing Superstarem, bowiem przegrał z Axe i Batsepem.
14. Batsep - Wygrana nad The Superstarem i Piniusem w duecie Axe otwiera mu wrota do wielkiej kariery w MWE.
15. Brett The Bouble - Miał mały udział w Fatal-4 Wayu, mimo wszystko raz był bliski wygrania miana pretendenta o pas MWE.
16. Nicco Track - Zalicza wielki powrót. Wygrał z Ziraelem, który, co prawda, bardziej przejął się rozbudowywaniem feudu z Philipem Watsonem, ale każde zwycięstwo się liczy.
17. The Hurricane - Na backstage'u sprytnie zrobiony w bambuko przez Motakera i Assusia. Udowodnił, że jest prawiczkiem, ale mimo wszystko jego pozycja się nie zmienia.
18. Master Of Game - Nie pojawił się na pobliskim MWE, ale podobno musiał odpoczywać po atakach K5W. Tak więc, szykujemy się na zemstę MoG'a.
19. Shaggy Killer - Wielki udział w Fatal-4 Wayu, jednak w żadnej sytuacji specjalnie nie zagroził.
20. Mosorahiki - Sprytnie wygrał z Bossiskitem, jednakże został zwolniony z MWE i nie będziemy go raczej widzieć w następnym Power25 (to część storyline'u jbc.)
21. Huba Niszczyciel - Kompletnie upokorzony przez Spartę może pożegnać się z pushem w MWE, jednakże wiemy, że nie puści tego gładko.
22. Pinius - Przegrał z klasą samą w sobie w duecie, THE SUPERSTAREM przeciwko równym sobie Axe i Batsepie. Spadek. O 4 pozycje.
23. Bossiskit - W końcu włazi do Power25. Zasłużenie, bowiem ostatnio bardzo pomaga w życiu swoich kolegów z nowej grupy antykonspiracyjnej zrobionej przez Freddera.
24. Assuś - Nadal plasuje się na dole tabeli, jednakże nieznacznie pomógł Motakerowi w zrobieniu dowcipu The Hurricane'owi. Szykuje się dobry tag team!
25. Tamer - Brutalny atak na Asvela, przez co ten wygrał via DQ z Samoan Palu, a także ścisła współpraca z swoimi kolegami z The Legends.

Nowe notowanie Power25:
1. Aryan - Wystarczająco dużo zrobił ze swoją grupą na MWE, poprzeszkadzał w walkach, obronił pas MWE, a przede wszystkim wyeliminował z akcji Qusa na jeden tydzień, bowiem ten otrzymał Skull Crushing Finale na wino.
2. Zirael - Brutalnie zaatakował Watsona w jego szatni, jednakże powinien spodziewać się wkrótce odwetu. Starcie z TT partnerem Watsona czeka na następnej tygodniówce.
3. Philip Watson - WHC Champion został brutalnie zaatakowany przez Ziraela w swojej szatni, a tak to nic więcej nie zrobił.
4. K5W - Cudem wygrał nad Rothe, jednakże po niemałej interwencji Bossiskita. W każdym razie European Champion ma powody do zadowolenia. Zobaczymy, co będzie dalej, jako iż jest obecnym wiceliderem The Legends.
5. The Superstar - Po wygranej w Gauntlet Matchu zasługuje na spory skok w górę, tym bardziej że po nieczystej zagrywce Motakera, który wykonał na nim Border Toss po odpadnięciu, założył pin na Assusiu. Tim Seno musi być niezadowolony.
6. Rothe - Przegrana z European Championem trochę źle mu wróży przed War Of Masters, jednakże nie zapominajmy że Bossiskit i Aryan go zdekoncentrowali.
7. Sparta - Był managerem Nicco Tracka, jednakże ten sromotnie przegrał z Guido Gigantem. Sparta pod koniec walki wdał się jeszcze w bójkę z managerem Guida, Hubą Niszczycielem, i sędzia ich wyrzucił do szatni.
8. Tim Seno - Tym razem nieobecny na MWE nie powinien być zadowolony z wygranej The Superstara w Gauntlet Matchu.
9. Brett The Bouble - Niewykorzystana szansa o pas MWE, jednakże spokojnie wygrał przez dyskwalifikację w Handicap Matchu wraz z The Bohtesem i Nicco Trackiem nad Motakerem i Assusiem.
10. Axe - Green Master brutalnie powalił go i Loorda, co skończyło się ostatecznie no-contest. Potem jeszcze mistrz zieleni powalił ich przed karetką pogotowia.
11. Nicco Track - Przegrał z Guido Gigantem, który był jednak dużo bardziej masywny od niego. Jednakże wygrana w Handicap Matchu i na Elimination Chamber powinna zadowalać.
12. Motaker - Przegrał w Gauntlet Matchu, jednakże popisał się ładnym Border Tossem na The Superstarze.
13. The Hurricane - Ten chłopak, nie ukrywajmy, ma talent, i zostaje on dobrze wykorzystywany. Zawarcie tag teamu z Samoanem Palu i wygrana nad Nanorem i Batsepem - to jest to!
14. The Bohtes - Wygrana w Handicap Matchu, jednakże nie pojawił się na tygodniówce. Spadek o trzy lokaty.
15. Guido Gigant - Wreszcie olbrzymi gigant wygrał na tygodniówce, a także i wygłosił genialne promo wraz z Sparrowem co powinno doprowadzić do ich przyszłej walki.
16. Batsep - Przegrana z The Hurricane i Samoan Palu, jednakże walczył z kimś kto nie jest jego TT partnerem i tak zgrani nie powinni być.
17. Bossiskit - Od dwóch tygodniówek nie walczył - mimo wszystko jego rola w MWE jest nadal duża. Pomoc w wygraniu nad Rothe dla Maczomxa - Boss staje się niezłym kanciarzem.
18. Master Of Game - Wreszcie wygrana na tygodniówce, lecz został brutalnie zaatakowany przez The Legends po walce. Utrzymuje równą formę i dostaje miejsce 18.
19. Qus - Skull Crushing Finale głową w butelkę wina powinno boleć, a wyglądem wręcz przypominał jakiegoś potwora. Qus zostaje wykluczony z akcji na tydzień. Niestety.
20. Green Master - Spowodował pojedynek Loord-Axe za no-contest i brutalnie ich zaatakował przed karetką. Ponowne wejście do Power 25.
21. Huba Niszczyciel - I na tej samej pozycji, bowiem jako manager spowodował wygraną Guido Giganta.
22. Sir Matizo - Extreme Champion widocznie leniuchuje i wziął sobie urlop, więc spada. Uuu-u.
23. Wizerus - Fajny segmencik z K-Keitą i Tomem Crashem, więc ostatnio debiutujący wkracza do Power 25 na 23 lokacie.
24. Assuś - Nie wykorzystał swojej wielkiej szansy w Gauntlet Matchu, jednakże dalej powinien pozostać w Power25.
25. Predator - Cicha woda brzegi rwie... Predator nadal ma nadzieję że jako cicha woda zajdzie daleko. Jednakże na razie brzegów nie rwie. Mimo wszystko miejsce 25.
Komentarze:

2011-12-07 19:53:25, Resvean:

Go-To-Sleep:
Hmm ... Assuś nadal został 24 :@ No, ale trza się pogodzić. Oby Resv wskoczył potem.

2011-12-07 19:54:05, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Zgadłem. Nie ma mnie :D

2011-12-07 19:55:07, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
No pojedynku nie było no ;'-(

Chciałbym ogłosić, że od chwili obecnej drugiej postaci nie można założyć. Mamy i tak od fulla zawodników. A nowi dochodzą.

2011-12-07 19:55:17, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Chlip...10 i 25 ;'-(

2011-12-07 19:55:46, Resvean:

Go-To-Sleep:
Uff ... To się złapałem z Resvem. Jeśli trzeba Assusia mogę usunąć.

2011-12-07 19:55:54, mmmmoooo:

ehhh i już poza 10 wypadłem :@

2011-12-07 19:56:24, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
A niedawno co potrzebowałeś zawodników...

2011-12-07 19:56:26, Go-To-Sleep:

Assuś:
Nie, nie trzeba. :P
na kolana i do pana:
No cóż, los jest okrutny, Axe i tak wyjątkowo wysoko jak na początki, Hurricane też !?

2011-12-07 19:57:36, Resvean:

Go-To-Sleep:
Hmm ... Mam nadzieję, że Resv mnie nie zawiedzie jak Ass. Nawet z pierwszej 20 nie może wyjść.
Yhm ... słabeusz. Kto to powiedział?

2011-12-07 19:58:22, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Huba niszczyciel? On ma chyba pierwszy( może drugi ) i jakiś jeszcze post. Jego postać działa?

2011-12-07 19:58:43, Go-To-Sleep:

Assuś:
Resv powinien ciebie nie zawieść. :D
:at:up:
Tak, działa.

2011-12-07 19:59:00, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Axe jak na początki!? Jestem z Wami od MitB, to już można karierą nazwać. A patrząc na to, Saber jest ode mnie lepszy.

2011-12-07 19:59:01, mmmmoooo:

Go-To-Sleep:
Mogę zrobić 2 zawodnika, ale tak żeby Motaker był ważniejszy ?

2011-12-07 19:59:24, mały awersomik:

mmmmoooo:
Ja też bym chciał, ale nie można :@

2011-12-07 19:59:44, Resvean:

Go-To-Sleep:
A skąd wiesz, że nie zawiedzie. Przyznaj się, masz plany :D!

2011-12-07 19:59:50, Go-To-Sleep:

mmmmoooo:
No niezbyt :@
na kolana i do pana:
No chociaż racja... jakaś kariera jest. Mimo wszystko to popatrz na innych, i tak już pierwsza dziesiątka to spore osiągnięcie !?
:at:up:
No, plany to ja akurat może i mam, ale i tak pójdzie na brand Kolana raczej, aby było po równo ludu :D

2011-12-07 20:00:40, Resvean:

Go-To-Sleep:
Do kolana ? To gitara :)

2011-12-07 20:01:12, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
A można tą ,, usunąć" i zrobić nową? Będzie tyle samo.

2011-12-07 20:01:16, Go-To-Sleep:

Assuś:
No :)
:at:up:
Bez przesady, twoja karta jest dobra.

2011-12-07 20:01:38, mmmmoooo:

Kurde a chciałem Babyface zrobić :)

2011-12-07 20:02:35, Resvean:

Go-To-Sleep:
Czy Resv może coś ogłosić na ringu dla Assa :)?

2011-12-07 20:03:08, na kolana i do pana:

Assuś:
Taaaaaaaaaaaaak :D

2011-12-07 20:04:30, Go-To-Sleep:

Assuś:
Tak.
mmmmoooo:
Zrobimy może Motakera na babyface'a? :D

2011-12-07 20:06:51, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Ja chcę w końcu wygrać ;'-(