MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Go-To-Sleep napisał(a):
Katsuke Feledeo:
:<
mały awersomik:
Wiesz, to był mały botch !?

Poprzednie notowanie Power 25:
1. The Aryan - Po tym, jak Fredder pobił sędziego Tima Seno, przyszedł ten uczciwy, po czym Aryan z łatwością odzyskał pas MWE z rąk Rothe.
2. Rothe - Utracił pas MWE, ale wygrał Royal Rumble, więc tylko spadek o jedną pozycję.
3. Sparta - Posiadacz pasa NNO Skull pokonał mniejszego Amazing Superstara i jeszcze zdążył nieźle poobijać niepełnosprawnego Hubę.
4. Philip Watson - Mimo tego, że jest World Heavyweight Championem, jest bardzo mało zauważalny w MWE jak na taki prestiżowy pas.
5. The "Fly Boy" Bohtes - Wygrana w Triple Threat Matchu powoduje, że zalicza świetny powrót do MWE i Power25.
6. Zirael - Wygrać 12-man Extreme Rules Match to nie lada sztuka, a jeszcze powracając do ringu, z cenionymi zawodnikami i jeszcze o miano pretendenta do pasa WHX. Nieźle.
7. Fredder - Zwolnił Ithora na Ironfists On The Way z MWE i na tym samym PPV zaatakował podczas Lumberjack Matchu Tima Seno, nakręcając tym samym feud i powodując wiktorię Aryana.
8. K5W - Po nieczystej zagrywce Bossiskita został European Championem, ale Master Of Game teraz będzie go ciągle atakował.
9. Mistic - Wygrana nad Loordem i Assusiem chyba powoduje, że Mistic zdecydowanie wygrał ten feud.
10. Master Of Game - Nieczysta zagrywka Bossiskita go usprawiedliwia, w każdym razie MoG będzie chciał zemsty i to jest pewne.
11. Sir Matizo - Extreme Champion nie miał żadnej walki na Ironfists On The Way, ale jego backstage'e uczyniły, że bez niego te PPV byłoby gorsze.
12. Tim Seno - Od niego powinno się uczyć rozkazywania ludziom. Na początku PPV zadał Rolling Drop Fredderowi, ale ten się zemścił koszem na śmieci i GTS. W każdym razie zaczął ciekawy feud.
13. Shaggy Killer - Całkiem długo wytrzymał w Royal Rumble Matchu.
14. Motaker - Wygrana nad The Superstarem to dosyć niezły push, Motaker chyba niedługo powalczy o jakiś pas.
15. Mosorahiki - Przegrał z Aryanem na tygodniówce, ale mimo bardzo dobrze spisał się jako drwal w Lumberjack Matchu, lecz jego TT partner przegrał.
16. Qus - Zmarnował życiową szansę. Już nigdy takiej nie dostanie.
17. The Hurricane - Udany debiut na 12-man Extreme Rules Matchu, za pomocą pięknego RKO wyeliminował stamtąd Maczomxa, a sam wyeliminowany został jako siódmy.
18. Pinius - Wygrana w Triple Threat Matchu to znak, że Pinius do MWE nie przyszedł po to, aby przegrywać.
19. Guido Gigant - Jak na razie nic elektryzującego nie zrobił, w takim razie trochę spada.
20. Amazing Superstar - Swoją przegraną udowodnił, że Sparta jest niepokonany, bowiem wygrać z takim legendarnym teamem, jakimi są bracia Superstar, to wystarczający dowód na to. Za to będzie w finale Tag Teamów.
21. Nanor - Udany debiut przed PPV i dosyć długie utrzymanie się w Royal Rumble. Nic więcej powiedzieć nie można.
22. Brett The Bouble - Co prawda, wrócił, ale tylko na Royal Rumble. Mimo wszystko Brett kreuje sobie niesamowity powrót do MWE.
23. Assuś - Zawiódł Loorda, przegrywając z nim nad Misticiem i Predatorem, nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu TT z Motakerem.
24. Predator - Wygrana nad Assusiem i Misticiem mimo wszystko wiele nie zmienia.
25. Green Master - Przegrał Triple Threat Match, ale zdołał wystarczająco upokorzyć Aseyena, który ma odejść z MWE niedługo.
Obecne notowanie Power25: (Amazing Superstara nie ma bo ma kontuzję)
1. Philip Watson - Mimo tego, że fani go nie zauważają, udowodnił, że jako mistrz WHC jest lepszy od mistrza MWE Aryana, który go zaatakował na dodatek przed walką.
2. Aryan - Lekki spadek, przegrana z Philipem Watsonem, ale mimo wszystko wielka aktywność. Udowodnił, że potrafi być prawdziwym tyranem i niedługo będziemy oczekiwać pomszczenia się Freddera.
3. Sparta - Na ostatnim MWE doprawdy upokorzył Hubę Niszczyciela, który teraz będzie miał niemałe problemy z MWE i fanami. Pytanie tylko, czy on to powiedział naprawdę?
4. Rothe - Wygrana w fantastycznym Fatal-4 Way'u daje mu prostą drogę do zrewanżowania się z Aryanem na War Of Masters. Będzie się działo!
5. Axe - Młody, dzielny wrestler nieoczekiwanie wygrał z The Superstarem i Piniusem w duecie z Batsepem. Coś wielkiego się chyba dla niego szykuje.
6. K5W - Na MWE nie miał za dużo do roboty, w każdym razie trochę tam narozrabiał. Pozostaje na tej samej pozycji.
7. Tim Seno - Fantastycznie wyeliminował The Bohtesa z akcji i wywiązał się z walki Fly Boya o pas MWE. Ale teraz będzie miał niemałe problemy z całą paczką. Miejsce 7.
8. Zirael - Na MWE boleśnie przegrał z powracającym Nicco Trackiem, ale, zdaje się, bardziej przejął się oglądającym ten mecz Philipem Watsonem niż swoim oponentem.
9. Motaker - Nie jest wciśnięty w jakiś większy feud, ale był bardzo blisko wywalczenia miana pretendenta do pasa MWE. Niestety, ten Fatal-4 Way wygrał Rothe.
10. Qus - wygrał wielki Extreme Rules Match, więc zasługuje na pochwałę w postaci miejsca w pierwszej dziesiątce.
11. The Bohtes - Boleśnie oberwał od Tima Seno, przez co jego wymuszony o MWE Championship Match nie dojdzie do skutku. Poza tym możliwa jest mała pauza tego zawodnika.
12. Sir Matizo - Epizodycznie pojawił się na poprzednim MWE, mimo wszystko zasługuje na te miejsce dwunaste.
13. The Superstar - Jest od niedawna TT Championem, ale udowodnił, że potrafi tylko to osiągnąć z Amazing Superstarem, bowiem przegrał z Axe i Batsepem.
14. Batsep - Wygrana nad The Superstarem i Piniusem w duecie Axe otwiera mu wrota do wielkiej kariery w MWE.
15. Brett The Bouble - Miał mały udział w Fatal-4 Wayu, mimo wszystko raz był bliski wygrania miana pretendenta o pas MWE.
16. Nicco Track - Zalicza wielki powrót. Wygrał z Ziraelem, który, co prawda, bardziej przejął się rozbudowywaniem feudu z Philipem Watsonem, ale każde zwycięstwo się liczy.
17. The Hurricane - Na backstage'u sprytnie zrobiony w bambuko przez Motakera i Assusia. Udowodnił, że jest prawiczkiem, ale mimo wszystko jego pozycja się nie zmienia.
18. Master Of Game - Nie pojawił się na pobliskim MWE, ale podobno musiał odpoczywać po atakach K5W. Tak więc, szykujemy się na zemstę MoG'a.
19. Shaggy Killer - Wielki udział w Fatal-4 Wayu, jednak w żadnej sytuacji specjalnie nie zagroził.
20. Mosorahiki - Sprytnie wygrał z Bossiskitem, jednakże został zwolniony z MWE i nie będziemy go raczej widzieć w następnym Power25 (to część storyline'u jbc.)
21. Huba Niszczyciel - Kompletnie upokorzony przez Spartę może pożegnać się z pushem w MWE, jednakże wiemy, że nie puści tego gładko.
22. Pinius - Przegrał z klasą samą w sobie w duecie, THE SUPERSTAREM przeciwko równym sobie Axe i Batsepie. Spadek. O 4 pozycje.
23. Bossiskit - W końcu włazi do Power25. Zasłużenie, bowiem ostatnio bardzo pomaga w życiu swoich kolegów z nowej grupy antykonspiracyjnej zrobionej przez Freddera.
24. Assuś - Nadal plasuje się na dole tabeli, jednakże nieznacznie pomógł Motakerowi w zrobieniu dowcipu The Hurricane'owi. Szykuje się dobry tag team!
25. Tamer - Brutalny atak na Asvela, przez co ten wygrał via DQ z Samoan Palu, a także ścisła współpraca z swoimi kolegami z The Legends.
Komentarze:

2011-12-07 19:28:52, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Spadne na pewno. :@

2011-12-07 19:29:40, mały awersomik:

na kolana i do pana:
A ja może nie? Mnie tu chyba nawet nie będzie :@

2011-12-07 19:51:38, Resvean:

Może Resv wskoczy, co? A Assuś pewnie spadnie.