MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Z kolei niedawno zatrudniony wrestler, czyli K-Keita, zaczął rapować po korytarzu! Przypatrywali mu się wszyscy, w końcu podszedł do niego nikt kto inny, jak jeszcze nowszy Wizardus! Zaczął do niego przemawiać!
W: - Pierwszy raz jestem na tej tygodniówce, ale tacy jak ty odrzucają mnie od MWE i utwierdzają mnie w przekonaniu, że to dom krejzoli. Ogarnij się, błagam cię.
K-K: - Cokolwiek mi rozkażesz, nie będzie spełnione, prędzej mi pokażesz, jak ja wtedy spłonę!
W: - Rozumiem, że lubisz spełniać swój zawód i styl życia, ale niektórych to odraża.
K-K: - Nic mnie to nie obchodzi, żyję sam w tym mieście, ze mną chodzi laska, szukam z nią po fieście!
W: - Spokojnie, spokojnie, bo na laskę to jesteś za stary.
K-K: - Starość nie radość, każdy o tym wie, yo, twoja zazdrość utonie w rowie!
Nagle do nich dołącza Tom Crash! Obserwuje ich wzrokiem, po czym przemawia.
TC: - O, nasz nowy Wizardus. Widzisz, jak on pięknie rapuje? Wystrzegaj się to bo to idiota krwi czystej!
K-K: - Cokolwiek powiesz chamie, będzie to kłamstwem, masz wysokie mniemanie, cechujesz się grubiaństwem!
W: - Tak, mam nadzieję, że nasz GM nie jest taki.
K-K: - Młody, się nie odzywaj, bo cię w końcu zniszczę, idź ty gary zmywaj, albo zamienię cię w zgliszcze!
TC: - Boże. To, że ze mną wygrałeś, nic mnie nie obchodzi. Otóż chciałbym rewanżu na najbliższym…
K-K: - Tak ty podskakujesz? No ja nie bomba! Czy ty trawkę żujesz, czy udajesz głąba? Hahaha! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! You suck! YOU SUCK!
Po czym K-Keita poszedł sobie od nich. Tom Crash z Wizardusem przypatrywali się mu z politowaniem i nabijaniem się, ale i z gniewem i niesmakiem.
-------
Teraz pora na mecz byłego MWE Championa Rothe i towarzysza swojego największego wroga, czyli K5W! Rothe jest samotny po tym, jak Mosorahiki został zwolniony. I to właśnie pomaga Aryanowi! Ale cóż, szykujmy się na walkę!
Więc na początek wychodzi były MWE Champion Rothe! Witany owacjami i wielkim popem wśród wszystkich, rzuca w nimi całusami! W końcu pokazuje do nich pięść! I potem normalnie idzie, „dyskutując” z fanami. Po czym wślizguje się pod liny! Jest już na ringu! Unosi ręce w górę, napinając muskuły! W końcu staje w miejscu.
A teraz pora na K5W! Jednakże, z szatni, w czarnej masce powolnym krokiem nadchodzi ktoś inny! Coś trzyma za plecami! Rothe się temu przypatruje, gdy nagle, z tyłu, wychodzi K5W, który wszedł na narożnik i poczęstował się Diving Wheel Kickiem w plecy Rothe! Aż w końcu zamaskowany mężczyzna uniósł w górze pas MWE! Po czym wyszedł do szatni. Nie ma wątpliwości, że był to Aryan! A z kolei Rothe leży, zaskoczony. Lecz wstaje powoli!
Rothe vs. K5W
Single Match
Mamy gong!
Rothe wstaje na kolana, jednakże otrzymuje natychmiastowy Knee Strike od Maczomxa. Jeszcze raz próbuje wstać, jednakże na dokładkę otrzymał Leg Drop Bulldog. Rothe w końcu decyduje się na lekko nieczystą zagrywkę – a tak dokładniej to przerzut nogami pochylającemu się nad nim K5W. Wyszło mu to nader ładnie, i w końcu wstał na nogi. Chciał zadać Big Boota rywalowi, ale ten się wślizgnął pod jego nogami, natychmiast wstał, i wykonał Back Flip Kick na swoim oponencie! Ten został oślepiony. W końcu K5W decyduje się na Powerbomb! Ale nawet nie uniósł Rothe, ten skontrował European Uppercutem, a potem Dropkickiem! I Maczomx się oddalił.
Oparł się o narożnik rękoma. Rothe na niego zaszarżował. Maczomx w porę odbił się od narożnika, po cym wykonał Diving Body Splash! Naskoczył na Rothe, przeturlali się, i potem obaj wstali. Zaczęło się zwarcie! W końcu obaj się puścili. Zaczęli chodzić w kółko. W końcu Rothe naskoczył z prawym sierpowym! Maczomx jednakże sprytnie uniknął. Oddalił się, po czym przybliżył, i próbował Low Kicka! Jednakże Rothe zblokował kolanem. Maczomx odskoczył, łapiąc się za nogę. Potem K5W zaczął przekomarzać się z Rothe! MWE Champion zaszarżował na niego, ale natychmiast otrzymał Roundhouse Kicka! Jak się okazało, powalającego. Pin!
1…
Rothe odkopuje!
Natychmiast wstaje. Oddaje wściekłego Gut Kicka na Maczomxie, po czym rzuca go na narożnik! Ten jednak odbija się od lin i siada na jego szczycie. Po czym skacze z Moonsaultem! Lecz Rothe sprytnie to przemienił na Scoop Powerslam! Ależ K5W został zmylony! Rothe potem zaczyna zakładać Scoop Clutch! Ależ zaciska Maczomxa! Jednakże ten się przeturlał, po czym przysiadł na rywalu i zaczął go walić pięściami! W końcu Rothe go odrzucił. Lecz K5W rzucił się na liny, zrobił fikołka, po czym chciał wykonać Handspring Elbow! Lecz Rothe skoczył na swojego rywala, po czym wykonał Bodyscissors Slam! A następnie pin!
1…
2…
Nie! Maczomx odkopuje!
Rothe łapie się za twarz. Zmusza Maczomxa do wstania przyduszeniami kolanem. Ten to w końcu posłusznie zrobił. Po czym został ustawiony pod Back Suplex! Lecz K5W odskakuje od tyłu! Niestety, zbotchował to, i wylądował na kolana, łapiąc się za nie z bólu. Rothe popatrzył na niego z politowaniem. Aż mu podał rękę! Zdziwienie publiczności! Maczomx za nią chwycił, ale potem oberwał sierpowego, w końcu Low Kick, Pele Kick, Backflip Kick, mała przerwa, w końcu prawy sierpowy, Roundhouse Kick i już by było Enzuigiri, ale Rothe przerzucił swojego rywala na Rothe Bomb! I przycisnął go do narożnika! K5W aż przeskoczył na schodki, lecz były MWE Champion odepchnął go za pomocą uderzeniem jego głową w narożnik! I potem wychodzi poza ring!
Podniósł K5W, ciągnąc go za włosy. Ten jednak natychmiast zadał Sweep! Rothe został lekko odepchnięty, a potem stał się ofiarą Hurraicanrany na schodki! Złapał się za plecy, po czym zaczął się przekomarzać z Maczomxem. Wezwał go na ring! Obaj panowie posłusznie weszli. Lecz Maczomx odbił się od lin, wykonując Springboard Splash! Tym razem Rothe tego się nie spodziewał. K5W z tego skorzystał, bowiem zaczął popisywać się przed swoim przeciwnikiem! Naprężył mięśnie i zrobił salto do przodu. Rothe się wściekł, bowiem zadał natychmiast swojemu rywalowi Clothesline. Dla Maczomxa to jeszcze za mało! Tak więc stosuje na nim Pendulum Backbreaker! A potem pin!
1…
2…
K5W jednak jeszcze się trzyma!
Maczomx wstaje za pomocą Kick-Up’u, i potem próbował wymierzyć Buzzsaw Kick! Rothe złapał się za tył głowy, po czym była próba Powerbombu! K5W jednak szybko rzucił przeciwnikiem na matę, nie mógł wytrzymać. Złapał się za barki z bólu. Potem zaczął zadawać serię Angry Stompów swojemu rywalowi! W końcu Rothe się odsunął, wstał, po czym uniknął Hurraicanrany, a sam to skontrował na Oklahoma Slam! Muah, to było bolesne! Ostatecznie K5W jednak złapał swojego oponenta za kolana, po czym odskoczył wraz z nim. Potem obaj wstali. Rothe próbował zadać prawego sierpowego, jednak został unikniony, i Rolling Arm Wringer! I jeszcze potem na dokładkę wyniesienie, podniesienie przeciwnika, i The Code Blue!
Potem jeszcze Rothe wstaje! Ale otrzymuje natychmiastowego headbutta od Maczomxa. A ten potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! Publiczność buczy zdecydowanie! Maczomx zaczyna ich wszystkich wyzywać! W końcu skacze! Fruwa w powietrzu, przykłada się do zwieńczenia tego Frog Splasha, kiedy jednak ROTHE unika! Ten unosi ręce w górę, i szykuje się na sygnalizację Running Punt Kick! K5W lekko się podniósł, wykorzystał to Rothe, który zaszarżował z kopniakiem! Maczomx jednak odskoczył! Rothe chytrze jednak to zauważył, po czym zadał swojemu rywalowi RKO! Udanie!
Chciał już przypiąć przeciwnika, kiedy nagle z szatni wyskoczył Bossiskit! Uniósł ręce w górę, był w nich rulonik! Przed ringiem go rozsunął, i pokazał plakat Rothe, tym razem jadł śniadanie Gerbera i wyskoczyły jeszcze płatki śniadaniowe dla dzieci! Rothe się wkurzył, chciał zaszarżować na Bossiskita, jednakże Maczomx wstał, i korzystając z nieuwagi byłego MWE Championa wykonuje Backslide! Czyli natychmiastowy pin! To może być koniec!
1…
2…
3…!
K5W wygrał! Niesamowite! Wygrał nad kimś tak potężnym jak Rothe, i był jeszcze dużo lżejszy! Unosi ręce w górę, z kolei Bossiskit pokazuje obraźliwy plakat byłego MWE Championa, po czym K5W wyskakuje do niego! I przybijają sobie piątki! Rothe przegrał nieczysto, nagle wyszedł poza ring, i zaczął gonić członków The Legends! Jednakże ci w porę uciekli. Więc Rothe tylko złapał się za głowę, i się schylił! Przegrał z kimś dużo gorszym od niego!
------
K5W natychmiast wparowuje do korytarza, w końcu zasiada w pobliżu lustra, gdzie akurat szykował się lokalny wrestler do Gauntlet Matchu! A wręcz nieładnie, bo nogą. Potem usiadł, i zaczął się cieszyć!
K5W:- TAK! Wygrałem z Rothe! Wygrałem z moim rywalem! Wygrałem z byłym MWE CHAMPIONEM! Kto tu zasługuje na pas, kurde! Ludzie, a to niby ja jestem kozłem ofiarnym! A ty, lokalny, liż mi stopy, o! Przypatrujesz się właśnie na EUROPEAN CHAMPIONA! Jestem jednością z The Legends! Aryan ma pas MWE, ja pas European! Nazwa mówi sama za SIEBIE! That’s time for DESTINY RUSH!
Potem jednak głos zabiera lokalny wrestler!
Lokalny: - Ale, ale… nicponiu… nie…
K5W: - Cicho bądź, bo nigdy nie będziesz taki świetny jak ja! TAKI ŚWIETNY JAK K5W! A ty… przykro mi, na tobie odbędzie się DESTINY RUSH, los jest ważny, zadecyduje o tobie źle! THAT’S… TIME… FOR… DESTINY RUSH!
Ale nagle, w tą rozmowę, wtrąca się Master Of Game! Z bandażem na głowie, łapie się za kolano.
MoG: - Może i jestem od ciebie gorszy… ale na pewno jestem od ciebie inteligentniejszy. Myślisz, że jesteś jakiś dobry, a tak naprawdę to taki nie jesteś. Rzygam twoim tym Destiny Rush, ba, możesz to zrobić na mnie, zobaczymy, jak to będzie, ale mojego przeznaczenia nikt nie zmieni. Moim przeznaczeniem jest być uczciwym. I za to mam tylu fanów! Niestety, ciebie nie lubią, boś ty zła bestia! A na dodatek – mięczak! Gdyby nie Bossiskit, przegrałbyś ze mną, a tym bardziej z Rothe!
K5W: - Co ty nie powiesz? On, ten lokalny wrestler, klęka przede mną, i mówi, że jestem jego wzorem, jestem jego idolem!
Lokalny: - To…
K5W oddał lokalnemu wrestlerowi Slapa!
K5W: - On tak lubi stękać. A zwłaszcza powtarza mu się słowo „to”. Za dużo tłumaczył się matce, a na dodatek jego pies zwał się „Toto”. Jak ten z Czarodzieja z Krainy Oz. W każdym razie nie wiesz, ilu ja mam fanów. Nie… może i jesteś inteligentniejszy, ale wiesz, że ona w dzisiejszych czasach się nie liczy, a i tak jej dobrze nie wykorzystasz!
MoG: - Ty oszczerco! On chciał powiedzieć „to kłamstwo!”! Mądrzy i dobrzy ludzie mają umiejętność rozpoznawania ciągu ludzkich słów. Myślisz, że dlaczego nie zadałeś mu Slapa? Bowiem chciałeś ukryć prawdę, i aby fani uwierzyli, że naprawdę jesteś świetny! Zresztą, w takie ścierwo jak ty nawet nie uwierzą!
K5W: - Ohohoho! Ale ja pokonałem byłego MWE Championa i jestem European Championem!
Master Of Game złapał się za brodę, po czym przemówił do Maczomxa!
MoG: - Jesteś uparty jak osioł i zadowolony jak grubas w McDonald’s, ale zobaczymy, jak to będzie po War Of Masters…
I odszedł.
--------
Z kolei teraz, na Titantronie, puszczona jest scena w barze! A tam… no zgadnijcie kto! Fredder siedzi sobie w szaliku swojego ulubionego klubu piłki nożnej, Realu Madryt, i zatapia swoje smutki w drinku!
F: - Za co taki geniusz jak ja został zwolniony…? E tam, trudno, zobaczmy kontrakt, jaki mi zaoferowała MNA… może nie tutaj…
Nagle, obok niego, przysiada się pewien zakapturzony dres! Zdejmuje kaptur, i ujawnia się tam skromna twarz Mosorahikiego! Uśmiecha się do zaskoczonego Freddera!
M: - Widzę, że się nie udało w MWE, to chce się przejść do MNA, byleby było banalne życie!
F: - Nie wtrącaj się w moje sprawy. Chcę sobie popić gin, a ty mi tylko przeszkadzasz.
M: - Wiesz, pijacy w wrestlingu nie mają miejsca. W każdym razie chciałbym ci tylko powiedzieć, że na War Of Masters my dwaj zmierzymy się w pojedynku Winner Back To MWE w Single Matchu! Jestem pewny zwycięstwa!
F: - O ty jeden… to dla mnie szansa!
M: - Hah!
I Mosorahiki pogłaskał swojego wroga po policzku, po czym odszedł z lady! Fredder jeszcze oblał go ginem, po czym zaczął rozmyślać.
-------------
A teraz czas na Gauntlet Match! Głównym obleganym będzie The Superstar, który na początek zmierzy się z lokalnym wrestlerem!
A oto i on, THE PER B SUPERSTAR! Witany gorącymi owacjami wśród fanów, wita się z nimi! Z jednym z nich przybija żółwia. Chodzi po rampie. W końcu staje na jej końcu! Puka się w klatkę piersiową, klęka, i pokazuje ręce w prawo, pokazując minę uśmiechniętą! Po czym wślizguje się pod linami! I natychmiast wbiega na narożnik. Pokazuje, aby kibice wiwatowali! Po czym schodzi z narożnika.
I potem cicho na ring wchodzi lokalny wrestler! Mimo wszystko fani witają go owacjami, a ten wchodzi po schodkach, unosząc ręce w górę, po czym wbiega na ring.
The Superstar vs. Local Wrestler, ???, ???, ???
Gauntlet Match
Mamy gong!
Na początek The Superstar zaczyna straszyć lokalnego wrestlera. Ten się dekoncentruje i atakuje z Clotheslinem! The Superstar lekko oberwał, przyznaje do lokalnego, że jest pod wrażeniem. A jego oponent znowu zaszarżował! Nie powinien tego robić, bowiem natychmiast otrzymał Backbreaker! I potem został przeniesiony na Curtain Call! Ale lokalny wrestler uwolnił się, po czym zrobił Tirl-A-Whirl Backbreaker! Cud! The Superstar jednak wstaje. Łapie się za plecy. Lokalny wrestler odbija się od lin. The Superstar odbiega od niego, sam naskakuje na liny, po czym wykonuje Springboard Dropkick! Lokalny wrestler jeszcze stoi. Więc otrzymał prawego prostego! I to silnego.
Lokalny wrestler natychmiast odbiegł od Per B. Pokazywał, aby wyluzował. Sam oparł się o narożnik i wstał. Ale natychmiast został wzgnieciony Shoulder Blockiem! Oponent The Superstara wychylił się, po czym wylądował po drugiej stronie lin. Oddał jednak The Superstarowi Low Kicka From The Apron! Per B jednak się wkurzył, i natychmiast zrobił na swoim oponencie Apron Hip Toss! Jednakże on wstał. Odbił się od lin, ale stał się ofiarą natychmiastowego Leg Lariatu! Ajć! Lokalny wrestler otrzymuje duże lanie. Pin na nim!
1…
2…
Lokalny wrestler jeszcze trzyma się na nogach!
The Superstar unosi ręce w górę z uniesionym palcem środkowym! Czeka tylko, aż jego oponent wstanie. Ten to posłusznie zrobił! Jednakże, otrzymał natychmiastowe Track SS! To go wybiło z rytmu! A na koniec Wrestling Hero Slam! Pin!
1…
2…
3…!
Lokalny wrestler wyeliminowany!
Teraz spod ringu wychodzi… Predator! Unosi ręce w górę, obrzuca całusami publiczność, po czym wślizguje się pod linami!
Natychmiast wbiega na The Superstara, jednakże ten próbuje Jumping Heel Kicku! Predator powalony. Jednakże natychmiast wstaje! Per B rzuca się na swojego rywala z Clotheslinem. Ale Predator tego uniknął. Oddał Low Kicka po udzie swojego rywala, po czym zaczął go uderzać. W końcu przybliżył się z nim do narożnika. I seria chopów! W końcu The Superstar nogą wypycha go, a sam chce zrobić próbę mocnego podbródkowego! Predator lekko ucierpiał. I zostaje złapany od tyłu! Chicken Wings! Ale The Superstar go nie utrzymuje, otrzymuje Spinning Heel Kicka, a potem prawego sierpowego! Powalony. Lecz Predator ściska go za rękę i podnosi! Próba Pull-Back Big Boota, ale unikniona.
The Superstar z kolei pojawia się z tyłu Predatora. Ten nagle stoi w miejscu! Źle zrobił, bowiem został kopnięty w kostkę. Złapał się za nią. Potem Per B chciał mu oddać Clothesline! Ale unikniony. Predator chciał jeszcze Spearem zaatakować The Superstara, ale nie dosięgnął, a ten z kolei odbił się od lin i wykonał Springboard Dropkick! Predator powalony. I Per B potem oddaje mu serię Knee Dropów! Sędzia nalega, The Superstar nic sobie z tego nie robi, lecz w końcu przestaje! Predator wstaje ociężały. Podchodzi do narożnika! The Superstar na niego szarżuje z Jumping Clotheslinem! Ale Predator stosuje jednak Spinebuster. Potem pin!
1…
2…
The Superstar odkopuje!
I teraz Predator pochyla się nad The Superstarem! Podnosi go, łapiąc go za włosy. Podchodzi z nim do narożnika! W końcu, gdy stoi na drugiej linie, unosi prawą rękę do publiczności! Po czym wchodzi na szczyt narożnika! I ustawia The Superstara pod Avalanche Powerbomb! Toż to będzie niezła rozwałka! Współczuję! Nagle gdy Predator chciał już wykonać, The Superstar zmienił to na swój Facebuster! Niesamowite! Predator łapie się za głowę, krwawi, i teraz wręcz można powiedzieć że jego nazwa mówi sama za siebie! The Superstar go podniósł, ściskając go za głowę, po czym chciał wykonać na nim Snap Suplex! Ale Predator wylądował na nogach, i sam zadał swojemu oponentowi Reverse Snapmare na kolano!
The Superstar złapał się za głowę! Lekko go zabolała. Zaczął przeskakiwać z nogi za nogę, był nieźle odurzony. W końcu Predator naskoczył na niego ze Spearem! Panowie wylecieli poza ring. Per B został wgnieciony w bandę! Predator też złapał się za bark. Sędzia zaczął ich wyliczać… raz… dwa… trzy… cztery… pięć… w końcu obaj wstali. Predator zaszarżował na swojego rywala, ale The Superstar go przycisnął do siebie i zaczął walić serię w schodki! Potem wraz z nim wszedł na nie. Po czym skoczył! Toż to Cool Shot! I Predator powalony! Sędzia już odlicza siedem! Na ośmiu akurat The Superstar wszedł na ring. Złapał się za końcową linę i zaczął patrzeć na Predatora! Ten leżał poza ringiem i się nie podnosił! W końcu sędzia wyliczył dziesięć i to koniec dla Predatora!
Predator wyeliminowany!
I teraz spod ringu wychodzi… witany wielkim heatem Motaker! Powolnym krokiem wślizguje się pod linami, po czym ustawia się do pozycji bojowej!
Motaker na dobry początek klepie się po lewej ręce, po czym szarżuje z Clotheslinem! The Superstar został powalony, ale wstał Kick-Upem. Oddał natychmiastowy Super Kick! Motaker złapał się za brzuch. The Superstar na niego zaszarżował! Jednak zostało to skontrowane na Back Body Drop! I The Superstar wylądował na linach. Motaker z tego korzystał, i z całej siły uderzył go w plecy! Per B upadł. Motaker go podniósł, przyduszając go. The Superstar jednak oddał prawego sierpowego, potem Low Kick, a na koniec Track SS! Ponownie! Motaker lekko traci równowagę, w końcu upada ! Pin The Superstara!
1…
Motaker odkopuje, z takim impetem, że The Superstar odlatuje!
The Superstar łapie się za głowę, potem za brzuch. Motaker natychmiast wstaje i z pełną furią na niego szarżuje. The Superstar opiera się o narożnik! Szarżuje tam Mmo! I Per B idealnie wykorzystał sytuację aby przejść na drugą stronę lin. Motaker wbił się w narożnik, chciał zrobić Shoulder Block, ale też i lekko wytrącił poza ring The Superstara, który zakręcił się w powietrzu i wylądował na betonie! Motaker łapie się za bark, po czym odchodzi. Już z kolei na liny wbiega The Per B Superstar! Ten odbija się od trzeciej, i wykonuje Springboard Rolling Senton na swoim rywalu! Motaker jednak skontrował na Powerbomb, jednakże, przerzucił tylko swojego rywala pod Sidewalk Slam i to wykonał!
Po czym Motaker zaczął rzucać przekleństwami w stronę swojego oponenta! A następnie złapał za jego głowę, chciał zapiąć Hell’s Gate! I to zrobił! O kurczę, The Superstar jest w tarapatach! Jednakże kładzie dłonie na macie, po czym robi natychmiastowy przewrót! I wstaje! Stosuje Leg Drop na Motakerze, ale ten tego sprytnie unika! The Superstar chwyci się za liny. Łapie się jeszcze za pośladki! W końcu łapie się tej na samej górze. Korzysta z tego Motaker, który chwyci za nogi swojego oponenta, po czym rzuca na kolano, wykonuje Snake Eyes! The Superstar wręcz odleciał na środek ringu. Po czym pin na nim!
1…
2…
The Superstar z trudem odkopuje!
I potem jeszcze Motaker podnosi swojego rywala! Chwyci go pod Suplex, jednak przerzuca go na drugą stronę lin! Potem przekłada ręce poza jego barki, po czym klęka! Cóż za bolesny Hotshot! The Superstar łapie się lin, ale zaczyna lekko się dusić! Motaker odpowiada na to Giant Slapem. The Superstar obraca się lekko, jednakże potem wali rywala w głowę, co miało znaczyć Double Chop Block! Motaker jednak tylko lekko ucierpiał. Więc The Superstar wszedł na ring! Zblokował pięknym Wheel Kickiem szarżującego Motakera, po czym natychmiast się podnosi! I sygnalizuje kolejny Cool Shot!
Motaker jednak natychmiast wstał. Uderzył mocnym Gut Kickiem! I kolejny! A potem jeszcze Motaker ustawił swojego rywala pod MoDDT! I je wykonał! The Superstar jednak zrobił piękną kulę w powietrzu, ustał na nogi, po czym oparł się o narożnik! Nastawił Big Boota w głowę Motakera, ten się za nią złapał, ale potem sam załatwił headbutta! I potem przycisnął swojego rywala do narożnika! Zaczął go lać! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć… sędzia nalega, aby Motaker przestał, ale on sobie nic z tego nie robi! Po dwudziestu uderzeniach w końcu sędzia postanawia go zdyskwalifikować!
Motaker wyeliminowany przez DQ!
I teraz na ring wchodzi Assuś! Natychmiast wślizguje się pod linami.
Ale Motaker jeszcze nie skończył! Przyciągnął swojego rywala do siebie, po czym oddał Gut Kicka, a następnie ustawił go pod Border Toss! I uniósł go w górze! I rzucił przed siebie! Wykonany Border Toss! Assuś przybija piątkę z Motakerem, a ten schodzi z ringu i wychodzi do szatni! Uśmiecha się głupio pod nosem! Tim Seno musi być zadowolony! Z kolei Assuś pochyla się nad The Superstarem, rzuca w niego przekleństwami, po czym przechodzi do pinu!
1…
2…
The Superstar cudem odkopuje!
Następnie Assuś łapie się za głowę! Wali pięściami o swoje kolana. Jak nie mógł wykorzystać takiej szansy? W końcu siada na swoim rywalu. Zaczyna go lać serią ciosów! Ale on go chwyci pod natychmiastowe Powerbomb! Assuś siedzi na jego barkach! Jednakże natychmiast The Superstar go puszcza! I zostaje ustawiony pod Vertical Suplex! Assuś trzyma go mocno. Bardzo mocno. Publiczność buczy na niego! Jednakże The Superstar staje na nogach, wchodzi pod Assusia, wykonuje mu Reverse Elbow, a potem Fireman’s Carry, a na koniec tego kombosu chwyci go za bark, podnosi go i stosuje Backbreaker!
Assuś łapie się za plecy. The Superstar następnie skacze! Wykonuje Dropkick! Ale Assuś rzuca nim o matę. The Superstar, zaskoczony, wstaje! Ale Assuś natychmiast wykonuje RKO! Nie, Per B go rzucił. Stanął na nogach! I potem The Superstar rzucił go na narożnik. Assuś jednak odbił się od ochraniacza, kombinując niesamowite Body Splash! Przeleciał jednak nad The Superstarem. Więc to wszystko zakończył Jumping Neckbreakerem! Assuś potem podchodzi do narożnika! Sygnalizacja Speara! The Superstar, z trudem, wstaje. Assuś na niego szarżuje! Ale The Superstar robi Leapfrog i przeskakuje!
The Superstar potem obraca się i zadaje prawego sierpowego Assowi! Ale nie udaje się to jemu, bowiem został zblokowany! I potem przeszli w zwarcie! W końcu wygrał Assuś, który natychmiast przekombinował to na Sambo Hip Toss! Mimo wszystko The Superstar, zakrwawiony, wstaje! Assuś ponownie składa się na RKO! The Superstar jednak sprytnie się odwraca, po czym stosuje Flying Hangman’s Neckbreaker! Assuś na ziemi! Per B wstaje, i sygnalizuje ponownego Cool Shota! Ass w końcu wstaje, bał się wyliczenia przez sędziego. I natychmiast otrzymał Cool Shot! Następnie The Superstar stosuje na nim pin! Nieprawdopodobne! The Superstar był na początku i wszystko przetrwał!
1…
2…
3…!
The Superstar wygrywa Gauntlet Match! Był od samego początku, i to wygrał! Cud! Ale wiemy dobrze, że The Superstar jest doświadczony i ma wielkie umiejętności! Assuś zwija się z bólu! A z kolei The Superstar świętuje wraz z widzami! On to wygrał! A potem schodzi do szatni.
Z kolei w swojej szatni Philip Watson wiesza swój nowy plakat! Jest tam on z pasem WHC, i pokazuje go Ziraelowi, a ten robi minę zazdrości. Z kolei nagle w jego drzwi ktoś puka!
PW: - Proszę!
I tutaj nagle wszedł Zirael, który natychmiast zamknął drzwi!
PW: - Co ciebie tu sprowadza, Zir?
Z: - Ty jeden… nie zasługujesz na ten pas! Nie zasługujesz! Tylko ja mogę go mieć!
PW: - Nie bądź maniakiem, Zir!
Z: - Bo co? Bo może Syberia to kasza?
I natychmiast Zirael przycisnął za głowę Philipa Watsona, i zaczął nią walić w jego nowy plakat! Potem rzuca go na sztangę! Następnie sam ją chwyci! Unosi ją w górze, i zadaję nią potężny cios dla obecnego WHC Championa! Ten już krwawi! Potem zostaje podniesiony, mały Coconut Crash, i potem rzucony na krzesło! I zaciśnięty! Następnie podeszli do kanapy! Zirael przez nią przerzucił swojego wroga! Potem przycisnął ją do kantu ściany! Potem ponownie chwycił za Philipa Watsona! Wygiął mu rękę, po czym Arm Wringer, a potem uchwycił go pod Giant Swing! I Philip Watson głową zarył o duży kaktus leżący w pobliżu! I jeszcze raz zostaje podniesiony! Ustawiony pod Powerbomb! I szarża na jego półkę! W końcu trochę z niej odpadło. A z kolei Philip Watson jest już powalony! I potem zostaje na nim wykonany Zirael Leg Drop, który powoduje, że Philip Watson zaczyna jeszcze bardziej krwawić i staje się nieprzytomny!
Z: - I masz tak leżeć. Do końca swego życia. Który nastąpi już niedługo na WAR OF MASTERS!
I potem Zirael zaczyna szperać po szafkach w celu poszukiwania pasa WHC! W końcu był on schowany pod szafką na buty. Wyjął go, potem go pocałował, a potem wybiegł razem z nim! Jednak przed wyjściem powiedział:
Z: - Zabiorę pas w powołane ręce. Dobrej nocy, Philipie!
I wyszedł z szatni.
------
A teraz pora zabierać się na main event wieńczący te niesamowite show! Czyli walkę o pas MWE ustaloną na zasadach tego, który tego pasa nie trzyma, czyli Bretta The Bouble! Stawi czoła z Aryanem!
A oto i właśnie wychodzi Brett! Witany owacjami przez publiczność, przeskakuje z nogi za nogę, po czym wymachuje włosami! I następnie szarżuje na ring! Wbiega pod liny, po czym robi wślizg na kolanach, kończąc przy narożniku! I zaczyna „gadać” z fanami! Po czym wraca do swojej normalnej pozycji.
A potem, witany buczeniem, lecz pełen luzu, przy swojej muzyce rytmicznie z szatni wychodzi Aryan z swoim pasem! Potem go chwyci jedną ręką, i unosi ją w górze! Całuje swój pas, a potem w takim stanie zmierza ku ringu. Przeskakując z nogi na nogę! Potem wszedł na nich po schodkach, po czym zrobił minkę „orła”! I wszedł ku ringu, przechwalając się Brettowi swoim pasem. Potem dał to sędziemu!
A ten go uniósł w górze! Ogłoszenie walki, po czym rozbrzmiał gong, a sędzia oddał pas pracownikom!
Aryan (c) vs. Brett The Bouble
Single Match o MWE Championship
Mamy gong!
Na początek przeciwnicy zakładają niezłe koło. Opierają się o liny, odbijają się od nich i próbują Clothesline’ów. Jednakże wszystkie na zastraszenie. W końcu Aryan, bez ostrzeżenia, ruszył na przeciwnika i zaczął go wpychać w narożnik! Ale Brett złapał za jego barki i zaczął go odsuwać. Zwarcie! W końcu wygrywa Brett, który przysuwa swojego oponenta do narożnika, oddając mu Gut Kicki. Potem sierpowy! A jeszcze Knee Strike w brzuch. I atak prawym łokciem w plecy rywala! I kolejny, tym razem to już Aryan zaliczył Elbow Strike w udo Bretta. I potem Slap, a potem dwa lewe sierpowe, na przemian z Gut Kickiem!
I Aryan potem chce wykonać od razu Devil Lock DDT. Jednakże Brett cudem go odpycha. Potem jeszcze szarżuje z Flying Forearm Smash, udane, Aryan jednak wstał, lecz zostało to odpowiedziane natychmiastowym Backbreakerem! I jeszcze potem zostaje na nim założony headlock! Brett wraz z nim podchodzi do narożnika. Odbija się od niego, i mamy cudne Tornado DDT! Wstaje jednak natychmiast, odbija się od ochraniacza, i robi niesamowity Moonsault! Jednakże nadziewa się na kolana Aryana. Skuwa się z bólu, a z kolei Mr. Awesome wstaje i oddaje mu People’s Stomp w kostkę! Potem jeszcze łapie go za rękę, podnosi, i Showstopper wykonuje Judgment Slam!
Aryan następnie wstaje, ociera się z potu. Próbuje wejść na narożnik. Odwraca się, i czeka, aż Brett wstanie! I w końcu on to zrobił. Aryan skacze, Diving Crossbody! Lecz Brett kontruje to na Flapjack! Jednakże Mr.Awesome zadziwia i odskakuje, robiąc dziwną pętlę! Chciał się odwrócić, ale Brett szybciej to zrobił, wykonał Full Nelson, a to zmienił na Full Nelson Facebuster! Aryan złapał się za głowę. Brett zaszarżował nad nim, chciał wykonać Slingshot Body Splash! Ale został podcięty. Opiera się o liny! MWE Champion wstaje, ale otrzymuje Super Kicka, a na koniec Sto Backbreaker! I pin!
1…
2…
Aryan odkopuje!
Natychmiast wstaje za pomocą Kick-Upu. Brett próbuje prawego sierpowego, ale zostaje wyniesiony w górę, potem wykręcony, i rzucony na narożnik! Brett aż zrobił piruet. Aryan natychmiast zaszarżował z Running Knee! W głowę oponenta. Brett złapał się za nią, i potem natychmiast stał się ofiarą Rolling Suplexu! Jednak zostało to przetransformowane na Suplex Lift Neckbreaker. Aryan natychmiast wstał swoim tułowiem, i okazał zadowoleniem. Odskoczył do tyłu, odbił się od lin, i próbował Reality Checku! Jednakże Brett skontrował to na Belly-To-Back Suplex! Aryan jednakże natychmiast wstał, zblokował Clothesline Bretta, a sam wykonał Shoulder Cracker! Po nim pin!
1…
2…
Brett odkopuje!
Aryan wali pięścią o matę, nie może uwierzyć, że teraz nie wygrał przez pin na Bretcie. Zaczął go wyzywać, w końcu zadał mu Angry Stompy – w głowę i w dwie ręce. Potem podniósł Bretta, przyduszając go, jednakże ustawił go pod Kick Out DDT! Nie, nie, Brett to kombinuje na Back Body Drop, który wyrzuca Aryana poza ring! Ten łapie się za nos, który zaczął mu krwawić. Oparł się o stół komentatorski, po czym wstał. Ale nagle Brett podbiega do narożnika, odbija się od niego i wykonuje niesamowity Moonsault Back Elbow! Jednakże nie trafił Aryana, tylko w stół komentatorski, który się załamał!
Brett złapał się za plecy, bowiem bardzo go bolały. Jednakże wpierw podniósł go Aryan, równo z tym, jak sędzia odliczył pięć. I rzucił na ring! Aryan potem jeszcze wbiegł po schodkach, i wszedł na narożnik! Lecz Brett natychmiast wstał, i naskoczył z Leg Lariatem! Aryan się skulił, po czym wylądował na schodkach! Po czym Brett sygnalizuje hardkorowy Suicide Dive na głowę Showstoppera! Odbija się od lin, po czym przelatuje przez tą przy narożniku! I walnął głową Aryana! Ten został oniemiony. Brett próbował go złapać za głowę, ale jednak Aryan wsadził mu palec w oko! Po czym wstał, i oddał kopniaka w głowę! I wszedł na ring! Brett też. Aryan już chciał skorzystać z Powerslamu, podczas gdy otrzymał Knee Strike! Brett ponownie się odbija, po czym wykonuje Shoulder Block! Po nim pin!
1…
2…
Aryan z trudem odkopuje!
Brett łapie się za głowę, po czym unosi ręce w górę, a następnie sygnalizuje Killswitch! Aryan wstał szybko. Już miał zostać złapany od tyłu, ale odpowiedział Clotheslinem! Aryan potem łapie się lin! Zaczyna wyzywać komentatorów, po czym podchodzi do Bretta! Ale ten już chciał zadać ponownie Killswitch! Jednakże Aryan go popchnął do przodu, a sam skontrował Forward Rollem! Brett, zaskoczony, nie wie, że Mr.Awesome odbił się od lin i że zaraz zaatakuje go Chop Blockiem! To też wykonał! Aryan zaczął walić w klatkę!
Nagle wyszedł poza ring! Potem w końcu przeszedł obok komentatorów i zaczął z nimi dyskutować! Udowodnił swoją niesamowitość! Nagle z trybun wychodzi Rothe! Przebiega przez bandę, przeskakuje przez nią, i pięknym Dropkickiem w plecy wywala na kolana komentatorów MWE Championa! Rothe, zadowolony, patrzy na niego. A potem schodzi do szatni! W końcu z ringu wychodzi Brett, komentatorzy dają mu obolałego Aryana! I potem rozbiera ten drugi stół, jeszcze niezniszczony! Odwraca się do Aryana, ale ten mu zadaje Sweet Chin Music! I Brett kładzie się na stole. I potem Aryan sam wchodzi! Podnosi swojego rywala, i ustawia go pod Skull Crushing Finale! Podcina, i… wykonuje! Brett zsuwa się z stołu komentatorskiego! Aryan jednak wsuwa go jeszcze do ringu, akurat na dziewięć! I podnosi już w kwadratowym pierścieniu swojego rywala!
I już natychmiast Aryan zaczyna przemawiać do swojego rywala, obrażając go! Pokazuje mu środkowe palce, po czym oddaje serię chopów! A na koniec zadaje mu Sweet Chin Music w narożnik! I Brett się odsuwa! Aryan znowu ustawia swojego rywala pod Skull Crushing Finale, i po raz kolejny udaje mu się to wykonać! Następnie wykonuje pin! To już jest koniec!
1…
2…
3…!
I Aryan broni swój pas MWE! Wygrywa to! Zresztą, nieźle rozgromił swojego rywala, który jest cały zakrwawiony! Unosi swój pas w górze, jednakże fani się nie cieszą, wręcz przeciwnie – buczą! Właśnie na ucieszonym Aryanie kończymy te MWE!
Lecz jeszcze trzeba przede wszystkim… przedstawić listę zapowiedzianych pojedynków na War Of Masters!
MWE Championship: Aryan vs. Rothe – War Of Masters Match
WHC Championship: Philip Watson vs. Zirael – War Of Masters Match
The Superstar vs. Tim Seno – Single Match
i jeszcze
Winner Back To MWE: Fredder vs. Mosorahiki – Single Match!
Kończymy już te dzisiejsze MWE!
Komentarze:

2011-12-06 20:10:59, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Wiesz co...
Dzięki za taki pojedynek. To było co najmniej niesprawiedliwe. Nie cofnę tego. Samoan ma mniejszy staż i ot tak se wygrywa a moi zawodnicy no cóż... nie dość że nie są TT to ze sobą są chociaż się bili... bezsens...
Może i partner Samoana ma większy staż ale to jednak nie przekonuje mnie.
Trochę byłeś stronniczy.
Reszta fajna.

2011-12-06 20:12:46, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
1. Popatrz na wagę Samoana - w porównaniu z Batsepem i Nanorem to gigant, to chciałem wziąć pod uwagę !?
2. Z tego co wiem to Kolano ma niezłe plany na tag team Hurricane i Palu, więc chciałem go nieco podpromować.
Poza tym to ja ciągle myślałem że jest tag team Nanor i Batsep, a kiedy poinformowano mnie że nie to akurat zaczynałem szóstą walkę tygodniówki. .___.

2011-12-06 20:14:22, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
1.A nie zwracasz uwagi na serię przegranych Nanora?
2.Batista nie raz wygrywał z Markiem i Showem, Mysterio też ( wiem Nanor to nie Batista)

2011-12-06 20:20:29, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Batista to był niezły paker, a z kolei Mysterio był zbyt pushowany, a ja wiesz, nie chcę robić ery MWE 4Kids :P
No, na Nanora to akurat uwagi nie zważyłem...

2011-12-06 20:22:39, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
A Nanor też jest paker, o podobnej wadze.
I błagam cię poświęcę się tylko nie rób w MWE tej ery!
Po prostu nie rób z Nanora szmaty, daj mu się wykazać, popatrz na niego z innej perspektywy!

2011-12-06 20:26:23, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Tak czy siak on pójdzie na brand Slamground, czyli Kolanka i Tuneera :P

2011-12-06 20:28:23, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Pięknie. O żadnym pasie nie mogę marzyć.
Ale Batsep do ciebie.

2011-12-06 20:49:59, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
No wiesz co? A mnie nie ma :(

2011-12-06 21:13:52, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Nie, Batsep też do niego. :P
Możesz marzyć... :)

2011-12-06 21:18:09, Resvean:

Go-To-Sleep:
Znowu łupnia dostałem? Jak to :) A masz plany co do Resva :P?

2011-12-06 21:19:56, Go-To-Sleep:

Assuś:
Tak. Walka z twoim zawodnikiem na następnej tygodniówce.

2011-12-06 22:16:17, Katsuke Feledeo:

Trolololoolo, MoG wygrał. :D

2011-12-06 22:27:13, Resvean:

To ja lecę. Na razie :D

Go-To-Sleep:
Tygodniówka, hm. Będzie się działo.

2011-12-07 12:33:53, Hepatoil:

Assuś:
Ta, będą wszyscy ci sami wygrywać, heele żądzić, bo jest moda na heeli a każdy face dostanie w pysk. Zero zmian, brak zróżnicowania, i wiele niepotrzebnych pushów.

2011-12-07 12:59:50, Sidewipe:

Hepatoil:
Tylko że ja si9e porywam na GTS ;3 Nie wiem pewnie przegram ale 1 walka z mocnym ;3

2011-12-07 13:31:41, Elective:

Jea :D Zmiażdżyliśmy ich.

2011-12-07 15:10:38, Resvean:

Hepatoil:
Resv to u mnie Tweener :)

2011-12-07 15:36:15, mmmmoooo:

Hepatoil:
Ja jestem heelem a od czasu zwycięstwa nad Superstarem nic nie wygrałem ...

2011-12-07 15:54:06, Resvean:

Hepatoil:
Też potwierdzę gracza wyżej. Assuś, to też heel i dostaje łupnia.

2011-12-07 15:56:40, Most Popular:

Kiedy brandy? ^^

2011-12-07 16:42:26, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Moda na heeli? Co ty gościu gadasz? ._. Wiesz w ogóle, co to jest push? Push to coś, za pomocą czego ktoś się wbija. Pushe są potrzebne. A powiedz np. komu daję takiego niepotrzebnego? Ja z każdego pusha staram się robić zazwyczaj feud. Ach. Cokolwiek dobrego zrobisz, znajdzie się i ten najgorszy. Jak zwykle, kozioł ofiarny ze mnie. Wszystko za was. -.-
Most Popular:
Po War Of Masters.

2011-12-07 16:49:05, Devill Wizard:

Go-To-Sleep:
Wizerus a nie "Wizardus" po za tym chyba nie rozumiecie.. mówiłem że moja postać jest Heel i to na całości <..

Co do reszty walk nawet niezłe :P

2011-12-07 16:50:21, Go-To-Sleep:

Devill Wizard:
Ciągle mi się myli ._.
Wiesz, to akurat było heelowe zagranie bowiem K-Keita jest face'em, a z kolei nie chciałem robić entego ataku na kogoś na tej tygodniówce bo to by była krwawa wojna a nie wrestling. ._.

2011-12-07 16:53:20, Devill Wizard:

Go-To-Sleep:
Tak mi nie chodzi o ataki tylko moja postać działa na zasadzie kpin itp.Także postać rozgadana i mająca dużo do powiedzenia -,-

2011-12-07 16:58:02, Go-To-Sleep:

Devill Wizard:
No dobra, popełniłem błąd, nie myślałem że chcesz mieć heela bardziej na styl The Miza :) Następnym razem będzie według twojej myśli.

2011-12-07 17:00:37, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dzisiaj też nie wiem, czy dam radę coś napisać. Jak nie dziś, to jutro coś specjal. :)

2011-12-07 17:01:37, mały awersomik:

na kolana i do pana:
A kto w specjalu będzie? :)

2011-12-07 17:38:36, Devill Wizard:

Go-To-Sleep:
Tak coś typu The Miz czy Kiedyś CM Punk ;)
na kolana i do pana:
mały awersomik:

Obym ja w końcu był :)

2011-12-07 18:38:59, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Kozioł ofiarny to ja. Nanor jest dla ćwiczeń, dla pokazówek jak bić face będąc heelem.
Assuś:
A Batsep? Od razu prawie zawsze wygrywa z silniejszymi.
I powiedz mi, dlaczego twój zawodnik, Samoan, od razu wszedł i wygrywa?
Jest wielu lepszych nowicjuszy, ale nie GM musi mieć najlepszych zawodników.

2011-12-07 18:50:36, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Człowieku! Co najmniej ty się ze mną nie kłóć! Nie dość, że przeżywam trudne chwile w życiu realnym (o których nie będę mówić) i przez te problemy mam kłótnie z kolegami, to jeszcze ty zamierzasz się ze mną kłócić. I czemu mówisz, że Batsep jest lepszy od Nanora? Już nawet w tej gierce nie ma spokoju.

2011-12-07 18:51:54, Devill Wizard:

Go-To-Sleep:
Po prostu to człowiek dla którego tylko wygrywanie się liczy ^^..

2011-12-07 18:52:38, mały awersomik:

Hepatoil:
Chłopie ja jestem HF, a jeszcze nie wygrałem nic, oprócz debiutu. Nie płacz

2011-12-07 18:53:00, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Zauważ, ile ja pisałem walk Samoanowi... a jestem uczciwą osobą i nie daję się na przekupstwa.

2011-12-07 18:53:00, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Dobra, pożyjemy zobaczymy.
Ja też jestem człowiekiem. Dam ci spokój a ty tylko sobie to przemyśl, ostatnie dwie linijki mojego ostatniego postu.
Koniec kłótni.

2011-12-07 18:54:12, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Policz mi, ile ja napisałem walk Samoanowi, a ile inni. Ja napisałem tylko JEDNĄ, tą, aby wypromować tag team Hurricane i Palu, ponieważ Kolanko ma na nich niecne plany na swoim brandzie.

2011-12-07 18:56:01, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
To znaczy że nigdy nie przegrają? Robisz z nich kidsy, i Johny Przeceny.

2011-12-07 18:58:27, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
A czy ty myślisz że dobre tag teamy przegrywały swoje debiuty? Nawet Awesome Truth wygrało na dobry początek. Poza tym, Johny Przeceny, Kidsy, nie chcę nikogo takiego tutaj widzieć, a Hurricane to heel, Palu z kolei tweener. ._.

2011-12-07 19:02:07, mały awersomik:

Ej zluzujcie. Walki niech nie będą ustawione. Niech GTS losuje karteczki albo coś. Pełny los w tej sytuacji wskazany.

2011-12-07 19:04:45, Hepatoil:

mały awersomik:
Albo bezwzględny zakaz pisania walk swoim zawodnikom.

2011-12-07 19:06:08, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
Jakbyś chciał wiedzieć to w ponad połowie meczów losuję karteczki, aczkolwiek już w co po niektórych aby rozkręcić feud muszę akurat według własnej woli. .___.

2011-12-07 19:07:46, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
I dobrze robisz. Wtedy wiemy, że nic nie jest oszukane

2011-12-07 19:11:35, Akhaved vs Ice:

Chciałbym założyć tutaj postać o lekkiej wadze.
Jakie parametry polecacie? i jaki styl?

2011-12-07 19:12:39, mały awersomik:

Krewetka pro player:
Oczywiście High Flyer

Waga koło 80 kg tu się kręci

2011-12-07 19:14:09, Akhaved vs Ice:

mały awersomik:
A jakie jeszcze są.

2011-12-07 19:14:49, Hepatoil:

Krewetka pro player:
80-90kg wzrost do 170 cm.

2011-12-07 19:15:02, Go-To-Sleep:

Krewetka pro player:
Zrób technicala. Z 90-100 km.

2011-12-07 19:17:11, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
kg*

Krewetko, zrób sobie Technicala lub Submision Wrestler.

2011-12-07 19:18:07, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Takiego Chrisa Mastersa :D

2011-12-07 19:25:40, Go-To-Sleep:

Dajcie ostatnie Power 25. Tak, robię nowe.