MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Co powiedzieć – zaczynamy kolejną galę MWE! Po wczorajszej, bardzo ciekawej, gdzie Philip Watson ocalił swój pas, Mosorahiki został zwolniony, Tamer zaatakował Asvela itd. pora na ciąg dalszy tych wydarzeń! Wczoraj zapomnieliśmy podać zapowiedzianych pojedynków na War Of Masters! Tak więc zmierzą się Philip Watson z Ziraelem i Rothe z Aryanem o swoje pasy w stypulacji War Of Masters i odbędzie się pojedynek Tima Seno z The Superstarem!
A teraz pora na MWE! A otwiera je… głośny szum grupy antykonspiracyjnej stworzonej przez zwolnionego Freddera! Najpierw wychodzi Aryan, unosi ręce w górę, potem K5W i Bossiskit, którzy klękają i pokazują środkowe palce, a za Aryanem pojawia się Tamer, który przytyka dłonie do swoich jaj i jak DX „puka”! A potem wszyscy wchodzą na ring, witany heatem, wszyscy wchodzą na narożniki, biją pięściami w klatki piersiowe, po czym chwycą za mikrofony od pracowników MWE! Przemawia najpierw Tamer, który wchodzi na narożnik!
- To wielkie wydarzenie w historii tego knota, którym jest MWE! To wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów! Dalszą część powiem wam NIESAMOWITY! Domyślacie się, kto to!
I rzeczywiście, Mr.Awesome Aryan wraz z swoim pasem przemawia!
- Moi drodzy… Tamer mówi prawdę, w tym, że jestem NIESAMOWITY! Ale także mam dla was ważną wieść! Nasza grupa oficjalnie się połączyła, i teraz zwani będziemy jako The Legends! Od dzisiaj na Maczomxa będzie mówić Legendary K5W, na Bossiskita Legend Boss, na Tamera Tamer The Legend, a na mnie THE ARYAN, Master Of Legends, Showstopper, Mr.Awesome, dlatego, że jestem NIESAMOWITY i zasługuje na miano legendy! Widzicie dobrze, kto jest na topie? Kto? Ja, bowiem mam pas MWE! A reszta to nie są byle jakie pachołki, to są LEGENDY, mniejsze ode mnie, ale cóż powiedzieć, pomścimy Freddera i spodziewajcie się jeszcze na tej gali ISTNEGO PIEKŁA! Dlatego, że jestem THE ARYAN I JESTEM NIESAMOWITYYYYYYY!
Publiczność wyraźnie buczy, a teraz głos zabiera K5W!
- Stfu, wy śmiecie na nas buczeć! Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni! Myślę, że Master Of Game, ten istny idiota, jest tego idealnym przykładem, bowiem to w końcu JA zdobyłem od niego pas, a on chciał na mnie złożyć fałszywe świadectwo! Wyobrażacie to sobie?
Bossiskit teraz zabiera głos!
- To, co się dzieje tutaj w MWE, to skandal dla takich jak my, a my to najmądrzejsi, najwierniejsi, najlepsi do zaufania, najwięksi i NAJBARDZIEJ LEGENDARNI I NIESAMOWICI ludzie, czyli THE LEGENDS, zrozumiano? Przepraszam! Wy na nas buczycie? O, patrzcie, ssać to!
I Bossiskit pokazuje środkowy palec, a teraz głos zabiera Aryan!
- I TO JEST PRAWDĄ! NIESAMOWITĄ PRAWDĄ!
Po czym nagle na rampę wchodzi Axe! Wraz z mikrofonem w ręku, a i witany owacjami przez fanów!
- WY? Wy niesamowici? Serio? Wiesz, kto tu jest niesamowity? Tim Seno i Philip Watson! Tim Seno rządzi MWE, a Philip Watson, w przeciwieństwie do ciebie, wygrał walkę o pas WHC z tobą i plasuje się na szczycie Power25! A ty się nazywasz niesamowitym! Lepiej popatrz na mnie. Patrz, taki młody jak ja plasuję się na piątym miejscu Power25, czyż to niegodne pochwały? Ach, jesteście żałośni.
I nagle wybąkał Tamer przez mikrofon!
- Takiż sprytny? The Aryan, co prawda, wygrał, ale niesamowici mają także obniżki formy. Ta było jednodniowa. Teraz on jest pełen sił, ale ja tobie proponuję pojedynek ze mną! To będzie dobry początek dla takiego wariata jak ty! Haha!
Axe zabiera głos!
- Ale o twoim ostatnim miejscu w Power25 to nie wspomniałeś.
K5W się wtrąca!
- Bo ty jesteś zamieszany w korupcję z twoim Timem Seno, jakbyś chciał wiedzieć, naszymi Awesome Kickami przywalimy mu w jego Oncy Boncy Suck Head!
Tamer zabiera głos!
- Więc walczysz ze mną? Otrzymasz Boots To Guts od Mastera Tamera!
Nagle, za rampą, pojawia się GM, a obok niego Loord! Gm zabiera głos!
- Panowie The Legends, proszę o zejście stąd albo zostaniecie zwolnieni. Bowiem to teraz pora na to, aby to Axe zawalczył z Loordem! I to w Falls Count Anywhere Matchu!
I Loord już zalicza swój wejściowy theme! Razem z Axe wbiegają na ring i zaczynają się przekomarzać. Publiczność, mimo entego takiego pojedynku, się raduje!
Loord vs. Axe
Falls Count Anywhere Match
Mamy gong!
Szykuje nam się dosyć krótki, ale solidny opener z stypulacją Falls Count Anywhere. Na początku Loord naskoczył na Axe. Ten się odsunął. Jeszcze szarża z Clothesline’em, Axe jednakże wślizguje się pod Loordem. Przeskakuje z nogi na nogę. Loord podchodzi do niego, zaczyna się zwarcie. Axe w końcu się odsuwa, ale jednak Lordzik wygrywa, i rzuca swojego oponenta na liny! Byłby Irish Whip, ale Axe robi rozgwiazdę, odbija się od lin, to oznacza cudny Handspring Elbow! Loord powalony, ale jeszcze raz wstaje. Zblokował łokciem szarżującego Axe, po czym wykonał na nim Knee Facebuster! Następnie Loord przysuwa się z nim do lin pod pachą. I chce wykonać Gourdbuster wywalający dawnego Mistica poza ring! Ale jednak tylko przestawił go na drugą stronę lin, Axe wykonał Enzuigiri, a następnie cudną Hurraicanranę, po czym obaj wypadli poza ring!
Obaj zawodnicy po pięciu sekundach wstają. Axe na początek podszedł do swojego rywala i chciał mu zadać European Uppercut. Loord jednak odsunął swojego rywala, a potem sam zadał mu cios pięścią zza głowy! Ale Axe potem zadał mu Backflip Kick, potem Pele Kick! Loord odbija się od stołu, ale szarżującego Axe blokuje łokciem! I zaczyna go łapać za głowę i oddawać prawe sierpowe, headbuttami też nie żałuje. W końcu przyspiesza tempo, potem jeszcze próba DDT, ale Axe go odsuwa, po czym próbuje wykonać Standing Shooting Star Hurraicanranę! Ta cudna, ale i rzadka akcja mu się udała. Jeszcze Loord szarżuje, ale obrywa Crucifix Headscissor! Wbija się w narożnik. Axe szarżuje na niego z Jumping Sentonem! Loord jednak się uchyla, po czym natychmiast wykonuje Back Suplex, natychmiastowy pin!
1…
2…
Axe dał się zaskoczyć, ale odkopuje!
Axe jeszcze próbuje zaszarżować z Clotheslinem, ale otrzymuje headbutta, po czym zostaje ustawiony pod Samoan Drop! Przysunięty do bandy, zostaje uniesiony, i Military Press Drop! Axe to musiało boleć. Teraz opiera się o bandę. Otrzymuje serię Gut Kicków! Po dwunastu Loord przestaje. Potem prosi komentatorów, aby dali mu krzesło! Ci mu posłusznie oferują. Potem Loord ustawia je naprzeciw stołu komentatorskiego, po czym chwyci Axe pod Body Slam! Ale jednak, dawny Mistic wyzwolił się od tego Slamu na krzesło, po czym wykonał Buzzsaw Kick! I ustawia Loorda na krześle. Odbija się od stołu komentatorskiego, a i już cudny Flying Chuck! Kibice się radują. Axe przypina spadającego z krzesła Loorda!
1…
2…
Nie! Loord odkopuje!
Po czym Axe podnosi Loorda! Ciągnie go za włosy, dosyć mocno, bowiem Loord zakrzyknął! Ale oddał prawego sierpowego w brzuch dawnego Mistica, po czym rzucił na ring swojego oponenta! Sam wślizgnął się pod linami, uniknął Corsckrew Calf Kicku, po czym wykonał Sidewalk Slam! Ładnie! Ale Loord jeszcze nie popisał się pinem. Ciągnie swojego rywala za nogę, i przyciąga do lin! Ale ten cudem wstaje, po czym odwdzięcza się swojemu rywalowi Mule Kickiem! Ten już siada przy narożniku, po czym próba Hardiac Arrest! Ale Loord rzucił swoim rywalem przed siebie! Ten jeszcze próbuje odbić się od lin i wykonać Springboard 450 Splasha, ale Loord zatrząsnął ostatnią liną!
Tak więc Axe boleśnie upadł. Loord następnie go podniósł, po czym chciał wykonać Lifting DDT! Axe zaczął krwawić, bowiem Loordowi się to udało. Jeszcze raz go podniósł, oddał headbutta, i rzucił na narożnik! Ale Axe odbija się od narożnika i cudnym piruetem przeskakuje na drugą stronę lin. Loord, szarżujący z Shoulder Blockiem, wbił się prosto w narożnik, po czym zaczął się o niego opierać. Axe wykorzystał sytuację i wykonał Catapult Dropkick! Muah! Miłe dla oka! Loord wstaje natychmiast, źle zrobił, bowiem otrzymał L-Kick! I Lordzik upadł na ziemię! Po czym pin na nim!
1…
2…
Loord odkopuje, a następnie zamienia ten pin na swój roll up!
1…
2…
Dawny Mistic odkopuje!
W końcu Loord sygnalizuje Chokeslam! Axe, posłuszny, wstaje, mieszane uczucia publiczności! Loord już przydusza swojego rywala, i go podnosi! Ale Axe wykonuje cudne 180 DDT! Loord odbija się z impetem od maty! I Axe sygnalizuje Running Knee! Loord, ociężały, wstaje, ale zatrzymuje kolano Axe! Jednakże Prince Of Parkour kontruje Monkey Flipem! Jednak cudem Loord wstaje! Chwyci za kolana Axe, po czym podrzuca go i ustawia pod Powerbomb! Ale Axe przekłada to na swój Sunset Flip Powerbomb! Loord jednakże znowu powstał, oparł się o liny, odbił się od nich, i stał się ofiarą Flip Bottom, finiszera Axe!
I Axe chciał już zastosować pin, ale Loord uciekł poza ring! Jednakże znowu się położył. Axe przysiadł na narożniku, zasygnalizował Swanton Bomb! A następnie to wykonał! Axe już próbuje pinu, kiedy to nagle z szatni wychodzi Green Master z patykiem porośniętym mchem i młotkiem zawiniętym w zielonym bandaż! Axe na niego szarżuje, ale otrzymuje mocny cios młoteczkiem, a potem zostaje atakowany w głowę patykiem! W końcu cały się rozkrwawił. Jeszcze wstaje Loord! Ale młotek z patykiem wbijają się w jego przyrodzenie, potem zostają odrzucone, po czym Scoop Slam, a potem jeszcze Standing Moonsault! Ta kombinacja to Fly Pig! Jeszcze Green Master z trudem podnosi schodki, po czym atakuje nimi Loorda w głowę, ten też się rozkrwawił, a następnie schody kładzie na jego głowie!
Niesamowite! Axe i Loord leżą. Nadbiega pomoc medyczna. Sprawdzają stan Loorda i Axe. Za nimi idzie GM! W końcu lekarze raportują, co się stało. GM, wkurzony, zdenerwowany, ale zdecydowany, podchodzi do swojego stanowiska, po czym coś ogłasza!
- W związku atakiem Green Mastera na Axe i Loorda, spowodował u nich nieprzytomność, więc mecz kończy się wynikiem no-contest!
Tak więc, za rozkazem GM-a, mecz kończy się wynikiem No-Contest! Jeszcze Green Master zagląda z szatni i się złowieszczo uśmiecha. Publiczność wyraźnie buczy! Loord i Axe wychodzą na noszach, a za nimi idzie Green Master!
----------
Po przerwie reklamowej zawodnicy już byli przy karetce. Nagle, znikąd, wtargnął się Green Master, z olbrzymim patykiem bambusa! Zamachem przegonił lekarzy, a następnie zadał potężne uderzenie w głowę opartego o karetkę Loorda! Ten kładzie się na ziemię, i jest nieprzytomny. Jeszcze pochyla się nad Axe. Unosi bambus nad sobą, po czym przywala w korpus wroga! A potem wspina się na szczyt karetki. Unosi ręce w górę, chce skoczyć na Axe! Jednakże już karetkę okrążyli ochroniarze, którzy nakazali zejść Green Masterowi i wrócić do szatni! Ten to posłusznie zrobił.
------
A z kolei na backstage’u, obok toalety męskiej, stoi Tim Seno, który właśnie wyszedł! I nagle zaczepił go niejaki Brett The Bouble! Od razu do niego przemawia!
TS: - Czego chcesz, pędraku?
BTB: - Sprawiedliwości. Czy wie pan, że nieładnie lać pana pracowników? Ci mogą poodchodzić. The Bohtes, najlepszy high-flyer w federacji, chce przejść do powstającego MNA, a to poważna konkurencja.
TS: - Chłopie, wiesz, że The Bohtes teraz będzie znienawidzony po ataku na moją rodzinę? Czy wiesz o tym? W MNA nawet pracy nie znajdzie, ja o to zadbam!
BTB: - Wie pan jednak, że głupio tracić kogoś z dwuletnim stażem, który tak wiele osiągnął? Czy wie pan, że MWE pozostałoby bez jednego symbolu?
TS: - Wiem, ale co z tego, jeśli tych symboli jest ponad 36?
BTB: - Proszę pana, ja pana Seno nie chcę szantażować, ja chcę to załatwić dyplomatycznie. No to z The Bohtesem to jedno, drugie natomiast to to, że pan nienawidzi Aryana. A mi zależy na jego pasie. Też go zresztą nie lubię, dla nas dwóch byłaby to wspaniała propozycja. Ja bym się wykazał, pan by miał satysfakcję.
TS: - Ty, wiesz, że mądrze gadasz? Otrzymasz dzisiaj szansę o pas MWE, w Normal Matchu. Obaj zrobicie ciekawe widowisko. Ale teraz idź, ja tylko zapalę papierosa.
BTB: - Pan przyrzeka?
TS: - Ja przyrzekam.
BTB: - Na serio?
TS: - Tak, i jeszcze będziesz w main evencie.
BTB: - To dobrze… dla naszego dobra. Do widzenia.
I Brett The Bouble odszedł, a Tim Seno popatrzył na niego dziwnym wzrokiem, zapalając pety.
--------
A teraz pora na mecz z udziałem Nicco Tracka, którego managerem będzie Sparta, i Guido Giganta, którego menedżerem będzie Huba Niszczyciel!
Pierwszy wychodzi Nicco Track wraz z olbrzymim Spartą. Sparta pokazuje swoje muskuły, a z kolei Nicco Track wślizguje się pod linami! Unosi lewą rękę w górę, po czym odbija się od lin, nagle siada, i odskakuje!
Potem wchodzi Guido Gigant, a za nim klaszczący Huba Niszczyciel! Kibice buczą, jednakże tylko w stronę Huby. On pokazuje, że jest niewinny, a z kolei Guido, potężny, wchodzi do kwadratowego pierścienia po schodkach. Nicco Track wyraźnie się go przeraził! Aż odbiega do narożnika. W końcu managerzy zajmują swoje miejsce, a zawodnicy także!
Nicco Track [/w Sparta) vs. Guido Gigant (w/ Huba Niszczyciel)
Single /w manager match
Mamy gong!
Nicco, wyraźnie przerażony, odbiega od Giganta. Ten już na niego szarżuje z Clotheslinem, ale Nicco się pochyla i udaje Gut Kick w brzuch. Potem seria dziesięciu sierpowych! Jednakże Guido w końcu się odsuwa, ale swojego rywala powala High Knee! Nicco leży na ziemi. Zostaje jednak podniesiony, pociągnięty za rękę! I potężny cios łokciem w biceps! A potem jeszcze próba Chokeslamu! Jednakże Sparta zaczyna rzucać wyzwiskami do Guido Giganta. Ten puszcza NT i szarżuje na rywala z nachyloną stopą! Sparta natychmiast odbiega. W końcu się odwraca, lecz od razu obrywa Spear! Guido Gigant powalony, więc Nicco stosuje na nim pin! Strasznie szybko!
1…
Guido odkopuje, a Nicco odlatuje z takim impetem że wpada na narożnik!
Siedzi przy nim, korzysta z tego Guido. Szarżuje na Nicco z Running Hip Attack! Ależ został przygnieciony. Nicco, z bólu, wstaje. Pewnie tego pożałuje, bowiem już otrzymał Clothesline! Leży na brzuchu. W końcu Guido zaczyna stać na jego plecach! O kurczę, ależ to musi być bolesne! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sędzia go w końcu spycha. W końcu Sparta wdał się w pogaduszkę z Guido Gigantem! Zaczęli się przekomarzać, a potem Nicco zaczął gadać z sędzią! Sparta to wykorzystał, wywalił Guida pociągnięciem za nogę, w końcu zaszarżował Huba. Nicco już stosował Low Dropkick, ale został wywalony, po czym Guido wstał i wykonał Leg Drop! Przygniatający!
Nicco leży na ziemi. Łapie się za głowę, krwawi! Guido Gigant go podnosi. Zostaje rzucony na narożnik! Ale Nicco się od niego odbija, po czym kontruje cudnym Corner Diving DDT! Oh my goodness! Guido powalony, Nicco doprawdy się wysilił! W końcu poza ringiem Huba zaczął zagadywać do Sparty. Zaczęli się kłócić! W końcu sytuację przerwał sędzia! To wszystko wykorzystał Nicco, który oddał Guido Gigantowi kop w jaja! Sędzia tego nie zauważa! Guido jednak tylko lekko się schyla, próbę Knee Strike’u kontruje na Ankle Lock, w końcu przestaje, chwyci za nogę i potężny Knee Slam! Po czym pin!
1…
2…
Nicco odkopuje, cudem!
Guido w końcu się wkurza, zaciska pięści, wali nimi o liny, po czym przydusza Nicco! Więc Track staje się ofiarą Chokeslamu! Guido już go unosi w górze, i Nicco ląduje na ziemi! Śliczny Chokeslam! Guido napręża swoje mięśnie, po czym unosi je w górę! Nicco to wykorzystuje, odsuwa się do narożnika! Odsuwa się od Clothesline’a Guido, a potem stosuje na nim Double Flying Kick To Head(nie wiem jak to się nazywa, ten ruch Kofiego czy Christiana), po czym Guido odbiega! Nicco potem wbiega na narożnik, po czym sygnalizuje Diving Rolling Elbow! Skacze, i… to wykonał! Guido, obolały, łapie się za szczękę.
Guido kołysze się, a tu nagle Nicco wyskakuje z Codebreakerem! Zostaje jednak rzucony na liny. Jeszcze wstaje, ale otrzymuje Clothesline! I jeszcze raz wstaje, ponowny Clothesline! A potem jeszcze pora na Fist Drop w tył głowy! Nicco potem zostaje podniesiony, zbliżony do lin, po czym obrywa Slingshot Suplex! Ładnie! I następnie sygnalizacja The Endu! Sparta wyraźnie gestykuluje, w końcu zastrasza go Guido Gigant, szarżujący, mistrz NNO Skull przysuwa się do bandy! Tam zostaje przywitany przez Hubę! Sparta w końcu na niego szarżuje, i zaczynają się siłować! W końcu sędzia obu wywala do szatni! Ci to posłusznie spełniają, cóż. Resztę bójki dokończą w szatni. A z kolei Guido, podziwiający zamieszanie, już się odwrócił, a tam szarżował Nicco! Otrzymał natychmiast The End, a tuż po nim odsunięcie od lin i przypięcie!
1…
2…
3…!
Guido Gigant wygrywa! Menedżerzy zostali wygonieni, więc on sam może cieszyć się zwycięstwem. Można to nazwać squashem! Z kolei Nicco, zakrwawiony i obolały, ale i dużo lżejszy, leży na ziemi. Ależ otrzymał manto! Guido Gigant potem schodzi do szatni.
------
I właśnie teraz Green Master siedzi sobie na ławeczce w sali gimnastycznej! Pali sobie papierosa, a obok niego leżą hantle. Nagle podchodzi do niego nowy zawodnik MWE – Ultimate Warrior! Chce zagadać do Green Mastera.
UW: - Witaj, chłopcze.
GM: - Witaj, pędraku. Czego szukasz u najlepszego?
UW: - Dokładniej, to czy nie sądzisz, że mam duże umiejętności? W jednym brandzie zawodnicy, których jest pełno, się marnują. My się marnujemy świetnie, ja jeszcze nawet debiutu nie miałem. Niesłychane! To znaczy jeszcze nie wystąpiłem na żadnej tygodniówce. Beznadzieja. Ty to co najmniej masz feud, ale po co, jak to są zawodnicy niskiej klasy! Chciałbym zatem poinformować, a zarazem tutejszych pracowników i widzów, że po War Of Masters odbędzie się wielki DRAFT!
GM: - Odbędzie się? Jest! Wreszcie będę miał push! Chłopie, strasznie łapczywy jesteś, a zarazem będą z ciebie ludzie. Mówi ci to zielony mistrz! The Green Master, The Green Rood Champion! Ale czekaj! Musimy zrobić pozę! Zabójczą pozę! Ja wezmę aparat z mojego telefonu, po czym nasze zdjęcie przerobię, I będzie to oficjalny plakat Draftu! Widzisz? Byt na plakacie to także jest push!
UW: - No a jakże! No a jakże! Wyciągaj to szybko!
I Green Master wziął telefon z swojego plecaka, po czym włączył w nim aparat! Ultimate Warrior zbliżył się do jego barka, po czym obaj zrobili sobie zdjęcie!
GM: - Potem się przerobi.
I nagle, do akcji wtargnął się Predator! Natychmiast odsunął Ultimate Warriora, dając znak, że chce pogadać z Green Masterem, po czym zaczął!
P: - Słuchaj, mam dzisiaj Gauntlet Match. Jednakże wiedz, że zdążę ci jeszcze powiedzieć o tym, że jesteś szwindlarzem? Kto to słyszał tak atakować niewinnych ludzi! Może mi odpowiesz, co? Jesteś nikim, a myślę, że na przyszłej tygodniówce znajdzie się miejsce dla nas dwóch! Chce ci się odpłacić! Czy ty to przyjmujesz? Przyjmujesz moją propozycję, czy po prostu jesteś zwykłym tchórzem?
Green Master na chwilę wstał. Powiedział ciepłe słówka Predatorowi, po czym zadał mu prawy sierpowy! Predator jednak zblokował, potem oddał Gut Kick, i jeszcze na dokładkę X-Factor! Piękne to! Ultimate Warrior jednakże podszedł do Predatora, oddał mu kopniaka w plecy, po czym podniósł go i Backbreaker! Już chciał założyć mu Edgecatora, ale już do sali wszedł trener fitness, który nakazał Ultimate Warriorowi uspokoić się! Predatorowi też!
-----
A teraz pora na trzeci z siedmiu pojedynków na tej tygodniówce, czyli walkę Master Of Game vs. Qus! Widownia szaleje, będzie zdecydowanie dobry pojedynek, tym bardziej że na poprzedniej tygodniówce nie widzieliśmy tych dwóch zawodników w akcji!
Na początek wychodzi Qus! Po nieudanej walce o pas WHC, jest witany mieszanymi uczuciami kibiców. Ten jednak pokazuje, aby się radowali, i robi uśmiechniętą minę. Po czym, przy hucznej muzyce „Dawaj na ring!”, wchodzi właśnie na to miejsce, po czym staje w rozkroku! Obserwuje okolice, po czym zajmuje swoją pozycję przy narożniku!
A potem wchodzi Master Of Game, wchodzący w podobnym stylu co do Qusa, witany owacjami! Napręża mięśnie, przybija piątki fanom, po czym wślizguje się pod linami i tańczy sambę! Po czym podchodzi do narożnika.
Master Of Game vs. Qus
Single Match
Mamy gong!
Na początku zwarcie. Zawodnicy się siłują, jednakże to Qus przejmuje inicjatywę, i już stosuje Waist Lock. Ściska rywala, uderza głową w jego plecy, po czym go odsunął. Ponownie zaczęli się ściskać, tym razem Qus zapiął bocznego headlocka, który przerodził się w DDT! Jednakże MoG natychmiast odskoczył. Podszedł do Qusa, uniknął potężnego prawego sierpowego, po czym oddaje uderzenie w brzuch, a potem wykonuje Vertical Suplex! Z łatwością utrzymuje Qusa, w końcu ten ląduje na ziemi. Łapie się za głowę, ale wstaje z własną pomocą. Master Of Game już próbował Corsckrew Enzuigiri, ale jego oponent tego uniknął, a próbę Clothesline’u skontrował na Atomic Drop, potem złapał rywala za rękę, przyciągnął do siebie i zadał Clothesline!
Qus następnie pochyla się nad swoim rywalem. Oddaje serie Angry Stompów, jednakże piątego z rzędu MoG unika, zatacza się, wstaje, jednakże Qus próbuje Knee Facebuster Smash! Udaje się. Jeszcze próba Suplexu! Ale to jednak MoG zaciska mocniej Qusa, i to na nim wykonuje Snap Suplex! O dziwo, Qus staje na nogach, po czym zadaje Hangman’s Neckbreaker! Ładna akcja, Qus dominuje. Master Of Game jeszcze na nogach. Qus próbuje RKO! Ale zostaje rzucony na matę. Wstaje, ale otrzymuje Gut Kicka, potem Low Kick, i potem zaczyna być lany po podbródku! W końcu zaciśnięty do narożnika. Master Of Game rzuca go na tył, potem odbija się od lin i szarżuje na swojego rywala, ale ten blokuje łokciem! Pin!
1…
2…
MoG odkopuje!
Qus łapie się za głowę. Podchodzi do narożnika, po czym sygnalizuje Speara! Jednakże Master Of Game odwraca się od niego tyłkiem. Qus, zdenerwowany, szarżuje na swojego przeciwnika i zadaje mu Front Dropkick w tyłek! Master Of Game łapie się za niego, po czym się odwraca. Lecz popada w furię i stosuje Snap Powerslam na swoim oponencie! Ależ odrodzenie! Następnie przestawia się, po czym siada na swoim rywalu i zaczyna go lać! W końcu odsuwa go sędzia. Qus wstaje, zostaje jednak złapany za ręce, i zostałby ofiarą Double Underhook DDT! Ale wyzwala swoje ręce, po czym na swoim rywalu stosuje Samoan Drop! Pin natychmiastowy!
1…
2…
MoG odkopuje ponownie!
Qus przeciera głowę z potu, po czym sygnalizuje swój ruch sygnaturowy, czyli serię trzech Suplexów! Przeciera ręce, po czym Master Of Game wstaje. Jednakże natychmiast wykonał Snapmare, co wzbudziło sensację wśród fanów. Snapmare na Qusie został wykonany, ten wypadł poza ring. Jednakże Master Of Game szybko zastosował Suicide Dive! Qus oberwał łokciem. Master Of Game rozprawia się następnie z Qusem poza ringiem. Podnosi go, ciągnąc go za włosy, przybliża się z nim do schodków i z całej siły wali jego głową o nie! A potem wrzuca na ring, po czym wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! Więc skacze! Ale Qus nagle wstaje, i wykonuje RKO w powietrzu! Na 12-man Extreme Rules Matchu widzieliśmy podobną akcję, tyle że role odegrali K5W i The Hurricane!
Obaj zawodnicy leżą, sędzia zaczyna ich odliczać. Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… siedem… w końcu obaj wstają. Podchodzą do siebie, Qus już szarżuje z Mongolian Chopem, ale Master Of Game pochyla się, po czym wykonuje cudny Spinebuster! Upadają na matę, ale MoG nie przerywa! Jeszcze raz podnosi swojego oponenta, i kolejny Spinebuster! W końcu puszcza Qusa. Ten leży na ziemi! Master Of Game sygnalizuje Million Dollar Dream! Qusa czeka walka o przetrwanie! Zostaje podniesiony, pociągnięty za rękę, jednakże on kontruje Backslidem! Niesamowite! Ale Master Of Game zwija się w kulę, po czym wyłapuje Qusa, i wykonuje na nim Air Raid Siren! I pin następnie!
1…
2…
Qus cudem odkopuje!
Qus, lekko zadziwiony, wstaje. Master Of Game oddaje mu natychmiast Spinning Heel Kick! Qus przybliża się do narożnika. MoG szarżuje, byłby wykonany Shining Wizard, ale niestety, został przerzucony na szczyt narożnika! Qus potem łapie go za barki, podskakuje, i wykonuje niesamowity Super Backstabber! Wykonane! Master Of Game łapie się za plecy. Korzysta z tego Qus, który już sygnalizuje Trouble In Paradise! MoG „posłusznie” wstaje, potyka się o własne nogi, co pomaga mu w uniknięciu Trouble In Paradise! Potem natychmiast podnosi się ,szarżuje na Qusa, ale ten zadaje Knee Strike! I potem rzuca oponenta na liny! Ten kładzie głowę na drugiej linie, więc Qus odbija się od lin, po czym zadaje 619! Master Of Game jednak się odchylił. Qus upadł na ziemię!
Master Of Game pochyla się nad nim, lecz Qus natychmiast zapina mu Hell’s Gate! W przeciągu dwudziestu sekund MoG chwyta lin, po czym wstaje! A wraz z nim Qus! Ten otrzymuje Big Boota, potem próba Spinebusteru! Udana! Qus natychmiast został podniesiony pociągnięciem za rękę, ta otrzymała Single Armbreaker, a potem została odrzucona, po czym cudny Codebreaker MoG’a! Jego oponent odbija się od ziemi jak tyczka, MoG więc interweniuje kolejnym Codebreakerem! I Qus pada na ziemię! Zostaje złapany za nogi, Belly Stomp, i odsunięty od lin! Pin! To już jest koniec!
1…
2…
3…!
Master Of Game wygrywa w tym emocjonującym meczu! Unosi ręce w górę, jest wyczerpany, a z kolei Qus leży na ziemi, znokautowany poważnie i totalnie!
Jednakże, ku buczeniu fanów, z szatni wychodzą The Legends! Najpierw K5W, potem Bossiskit, potem Aryan, a na końcu Tamer! Wyzywają MoG’a, po czym szarżują na niego! Ten próbuje uciec, ale zostaje otoczony ze wszystkich stron! Więc próbuje Suicide Dive’u na Tamerze. Ten jednak kontruje Backbreaker Dropem, a potem Legsweepem, a następnie Twist Of Fate! Świetnia kombinacja! Potem zgraja legendarnych zaczyna lać Mastera Of Game, w końcu K5W się oddala, chwyci coś spod ringu, okazuje się, że jest to butelka wina! Nakazuje The Legends przyprowadzić ofiarę tutaj. Na początek Maczomx położył flaszkę na środku ringu. Potem podnosi Mastera Of Game, po czym ustawia go pod Powerbomb! Zostaje wykonany na butelkę! Ale nagle obudził się Qus, który chwycił tą butlę! Maczomx, zaskoczony, nie wiedział, co się dzieje, Qus już na niego szarżował z butelką, wyręczył go jednak Aryan, który wykonał Diving Crossbody z narożnika! Qus powalony. A następnie butelka zostaje ponownie ustawiona! I tym razem Aryan się tym zajmuje! Ustawia Qusa pod Skull Crushing Finale, po czym wykonuje to… PROSTO NA BUTELKĘ WINA! QUS WALNĄŁ GŁOWĄ! Butelka się stłukła, alkohol rozlał się dookoła, razem z krwią, której było od groma! Następnie Qus został odwrócony przez Bossiskita, i potem zadał mu Angry Stomp! Ależ tam było krwi! Jak nie u Qusa! Potem The Legends, żegnany heatem, zeszli do szatni!
--------
Zostało puszczone promo War Of Masters! Widoczne tam było przemówienie Aryana, Rolling Drop Tima Seno na The Basonie prosto na szkło, i Starship Pain Axe z szczytu klatki rodzaju Steel Cage! I parę innych ciekawych akcji. Aż na końcu pojawił się czerwony, krwawy napis „War Of Masters”, a obok niego The Aryan z pasem MWE i Huba Niszczyciel z złożonymi pięściami! Potem to wszystko zniknęło.
I z szatni wychodzi ponownie witany owacjami Guido Gigant! Ten, na początek, napręża muskuły, i tak idzie do połowy rampy! Tam w końcu puszcza, i powoli zmierza ku schodom, po których wchodzi na ring! Prosi następnie pracowników MWE o mikrofon, ci mu posłusznie dają! Guido Gigant następnie pochyla się nad krwią!
- Ach, szkoda tego człowieka, który stracił tyle kropli krwi. Mam nadzieję, że co najmniej nie umarł. Nie wiem, odpoczywałem w szatni i nie oglądałem telewizora, a że nie mam przyjaciół w tej federacji, to nikt mnie nie poinformował. Niestety, co ja tutaj robię? Nie mam przecież żadnego pasa. Toż to wstyd! Jestem takim potężnym zawodnikiem, który kocha walczyć, jest gwiazdą wrestlingu, a nawet nie ma żadnego wroga i przyjaciela? Może to i dobrze, bo patrząc na tą krew… widać, że nadchodzi tutaj moc, która zniszczy MWE. Mówi to Gigant!
Publiczność milczy mimo wszystko, a Guido kontynuuje!
- Mówi się jednak, że nastąpiło tutaj odrodzenie. Niestety, to, że pojawił się Tim Seno, nie wyręcza sytuacji, bowiem też powstali tutaj The Legends. Nie uważacie, że to zwykła kłoda pod nogi? MWE musi ich zniszczyć, dlatego mam nadzieję, że coś się z nimi stanie do Margomanii, bowiem oni totalnie zepsują show! Tylko je zniszczą! Chociaż, Fredder już został zwolniony. Potężna pięść Guido się cieszy!
Publiczność się raduje, nagle, gdy z trybun wychodzi, wraz z mikrofonem, dawno niewidziany SPARROW! The Flying Kid szedł ku GG. Przemówił!
- Nie zauważyłeś, że ta sytuacja znacznie się poprawia? Przybyłem tutaj, abyś ty, mój bracie, nie zanudził publiczności swoją monotonią… co prawda, bracia powinni się kochać, bracia powinni się szanować, bracia powinni sobie pomagać. Lecz ty nawet tego nie chcesz! Rozumiesz? Przestań być egomaniakiem! Ochłoń, brachu! Pokazałem ci klasę po Inferno Matchu z tobą, jeszcze przed Ironfists On The Way. Dawno mnie nie widziała publiczność, dopiero podczas 12-man Extreme Rules Matchu o miano pretendenta o pas WHC, gdzie zresztą byłem jednym z ostatnich wyeliminowanych! Ale ja mam dla ciebie szacunek! Dlatego składam ci propozycję… czy chciałbyś być moim Tag Team Partnerem?
Publiczność się raduje, nagle gdy Guido Gigant przemawia do The Flying Kida!
- Bracie, ja ciebie bym szanował, lecz niestety, ty tego sam nie chcesz. Nie kłam przed publicznością, oni czasem potrafią uwierzyć w zwykłe brednie. Nie kumasz, że jesteś dla mnie za mały? Musisz napakować, musisz zmienić swój styl walki. I to jest braterska porada. Tak, dobrze słyszałeś.
I Sparrow wbiegł na ring!
- Pochodzi z jednej rodziny, jednakże w twojej radzie brzmiała nutka ironii. Rozumiem, że nie chcesz zawierać ze mną tag teamu, lecz popatrz na Philipa Watsona i Mastera Of Game. To bracia, tag teamu wielkiego nie mają, ale co robią? Pomagają sobie! Dzięki temu PW ma pas WHC, a MoG jest byłym European Championem po interwencji Bossiskita na rzecz Maczomxa. Widzisz? To są bracia! I chciałbym, abyśmy takimi też byli!
Guido Gigant zabiera głos!
- Słuchaj, po tym, co mi zrobiłeś, jakoś nie sądzę, abym zabierał z tobą tag team! Skończyło się to Inferno Matchem, jednakże ty go wygrałeś! Lecz myślę, że byłeś dobrze ochłonięty na tą walkę, gdyż dopiero wracałeś do MWE. Może i po Gauntlet Matchu, ale trafiłeś na cieniasów. Udowodnij mi, że możesz być ze mną w tag teamie, a będzie dobrze. Więc…
Sparrow nagle przybliża się do Guido Giganta, chwyci za jego mikrofon i przyciąga do siebie, także swój przykłada do ust!
- JESTEŚ HIPOKRYTĄ! Jesteś skończoną ofiarą losu! Nie umiesz pogodzić się z porażką! Jesteś wstydem dla mojego rodu! I nawet nie chce ze mną zawrzeć sojuszu po bratersku! Jesteś skończony!
Po czym Sparrow rzucił oba mikrofony, a następnie skierował się do szatni. Guido Gigant wygiął bezradnie ręce, nie wiedząc, o co swojemu bratu chodzi. Następnie sam zszedł do szatni, przy swojej głośnej muzyce! Odczucia publiczności są mieszane!
A teraz pora na walkę Tag Teamów! Zmierzą się Samoan Palu z The Hurricane na Nanora i Batsepa! Będzie się działo!
Pierwszy wychodzi team heelów, czyli Palu z Hurricane! Zostają przywitani niemiłym heatem, ale ci ukazują swoje muskuły! Potem Palu chwyci Hurricane na bark, po czym nim rzuca, ten ląduje na nogach! I potem podnosi go! Ten chwyci za liny, przeskakuje! Jest już w ringu! Palu sam wchodzi po schodkach do niego!
A teraz pora na Nanora i Batsepa! Ci popisują się przed ucieszoną publicznością. W końcu wbiegają na ring! Wślizgują się pod linami, oddają sobie piątki, po czym podchodzą do narożnika!
Pierwsi na ring wychodzą Palu i Nanor!
The Hurricane i Samoan Palu vs. Nanor i Batsep
Tag Team Match
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy podchodzą do siebie. Palu chce zadać prawego sierpowego, ale Nanor się odsuwa. Po czym ten szarżuje z Flying Elbow! Palu lekko oberwał. Nanor natychmiast wstaje, próbuje Big Boota w brzuch! Udany. Palu się schylił, po czym Nanor już próbuje Body Slamu! Z trudem udźwigał The Great Samoana. Ostatecznie została na nim wykonana zemsta! I powalony. Jednakże Palu szybko wstał, zblokował Clothesline’a Nanora, przekręcił go i Hip Toss. Nanor jeszcze wstaje, ale pożałował, bowiem został przyduszony! I Choke Toss Suplex! Nanor leży obok lin. Łapie się o nie, wstaje. Samoan Palu szarżuje na niego! Jednakże otrzymuje kontratak – Head Block!
Samoan Palu łapie się za głowę. Odwraca się. Nanor na niego szarżuje z Big Bootem! Podskakuje! Jednakże zostaje na nim wykonany niesamowity Spinebuster Fallaway Slam! Rzadka akcja! Nanor leży na trzeciej linie. Wykorzystał to Palu, który wykonał Elbow Drop! Nanor upada na ring. Potem zostaje podniesiony za rękę. Jednakże wstaje, i kontruje łokciem! Po czym rzuca Samoana Palu na narożnik. Potem zamienia się z Batsepem. Ustawiają Samoana Palu przed sobą, i Nanor wykonuje Big Boota, a jego TT Partner – Nitro Blast! Samoan Palu powalony. The Hurricane wydziera się na drugiej stronie lin. Pin Batsepa!
1…
2…
Palu odkopuje, Batsep odlatuje z takim impetem, że aż przy The Hurricane!
Więc Samoan Palu zaczyna zagadywać sędziego. Z kolei The Hurricane podnosi Batsepa, i wykonuje Hotshot! Jego oponent się wykręca. Korzysta z tego Palu, który wykonał podrzut, i niesamowity Samoan Drop! Ładnie! Następnie Palu jeszcze podnosi swojego rywala, po czym chodzi z nim w kółko! Zostaje wykonany Gutwrench Gutbuster! Potem jeszcze przysuwa swojego rywala do lin, ustawiając go pod Flapjack! Oddaje piątkę z The Hurricane! Ten wchodzi na narożnik, skacze, i Flying Elbow Drop w plecy Batsepa! I Flapjack! Jednakże Batsep odskoczył na drugą stronę lin. Oddał Enzuigiri Samoanowi Palu, a The Hurricane’owi – Apron Suplex To Ring! Jeszcze szarżuje Samoan Palu, tym razem oddaje Gut Kicka! I przechodzi na drugą stronę lin.
The Hurricane z kolei wstaje. Widzi rywala poza linami, schylonego. Oddaje mu w takim razie ładny Clothesline! Batsep wypada poza ring. Palu pochyla się nad nim! Podnosi go, ciągnąc go za rękę, i układa pod Fireman’s Carry Slam! Jednakże nagle pojawia się Nanor, który oddaje Big Boota w brzuch Palu, a z kolei Batsep wykonuje Flying Reverse DDT! Ale nagle, z lin, skacze The Hurricane, który wykonuje Suicide Dive na Nanorze! Batsep chciał go już zaatakować Nitro Blastem, ale zostało na nim oddane Drop Toe Hold przez Samoana Palu! Bałagan poza ringiem, ostatecznie The Hurricane chwyci swojego oponenta i rzuca go na ring! Potem sam tam wchodzi. Jednakże Batsep szybko wstał, i wykonał Enzuigiri! The Hurricane uniknął, a sam wykonał Back Suplex, a po nim natychmiastowy pin!
1…
2…
Batsep odkopał!
The Hurricane podniósł Batsepa, ciągnąc go za włosy. Zmienił się z Samoanem Palu. Ustawili Batsepa w linii prostej, i wykonali na nim Double Clothesline! Potem jeszcze podnieśli rywala, i wykonali na nim Double DDT! W końcu The Hurricane przeszedł na drugą stronę lin. Samoan Palu zapewne zadba o to, aby Batsep przeżył istne piekło! Podnosi go, przykłada dłoń do głowy, i Samoan Strike! I kolejne! W końcu odsuwa swojego rywala na liny! I zaczyna go przyduszać! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, puszcza, sędzia go do tego zmusza. Jeszcze szarżuje z Player’s Bootem na Batsepa, ale ten wykonuje niesamowite Small Package Pin!
1…
Samoan Palu się wyzwolił, po czym rzucił swoim rywalem przed siebie!
Ten to wykorzystał. Przyczaił się do narożnika. Palu na niego zaszarżował. Przez ten czas zmienił się z Nanorem! I wykonał natychmiast na szarżującym The Great Samoan Drop Toe Hold! A Nanor wykonał Springboard Elbow Drop! Mimo stylu American ta akcja była banalna do zrobienia. Potem podniósł na przykład swojego oponenta, to znaczy odciągnął go od lin, podniósł jego tułów, po czym zaczął przyduszać jego szyję! Samoan Palu zaczął się tarzać. W końcu przerzucił swojego oponenta nad sobą! Wstał. Nanor odbił się od lin, i próbował Spearu! Lecz Samoan Palu skontrował to na Alley Oop Facebuster! Nanor odbił się od lin, Palu jeszcze próbował Choke Toss Suplex, ale otrzymał Monkey Flip!
Nanor złapał się za kolana, po czym powstał. A zaraz po nim, mechanicznie, The Great Samoan! Szarżę Nanora z Shoulder Blockiem zamienił na piękny Super Kick! Nanor został powalony. Potem podszedł do The Hurricane, zaczął się z nim naradzać, po czym piątka! Tylko zaszarżował na Nanora, ten zastosował Reverse Rolling Elbow! The Hurricane upadł, ale został natychmiast podniesiony, schwytany o barki! I Nanor wziął go na narożnik! Potem ustawił na szczycie! Samoan Palu jednak szarżował! Otrzymał jednak Clothesline! I potem Hurricane został ustawiony pod Raven Fly! Nanor ustawia go. Samoan Palu jeszcze próbuje interweniować, ale niestety, za późno, bowiem Hurricane już został wyłożony na matę! Jednakże Palu zaczął rozmawiać z Nanorem! Zaczął go zaczepiać, w końcu tym wszystkim zajął się sędzia! Nanor się odwrócił, ale już otrzymał Judo Hip Toss od Hurricane, a potem pin!
1...
2…
Nie! Nanor odkopuje!
The Hurricane łapie się za głowę, po czym ciągnie swojego rywala na środek. Potem podchodzi do narożnika i sygnalizuje Spear! Nanor wstaje. I szarża! Jednakże otrzymuje Sitout Hip Toss! Łał! Pięknie! Po czym Nanor podnosi swojego oponenta! Przydusza go i przybliża do swojego TT partnera, czyli Batsepa! Oddaje mu piątkę, więc przydusza swojego oponenta, a z kolei Batsep chwyci za nogi swojego oponenta! I Knee Facebuster & Gutbuster! Pięknie! Z kolei teraz Batsep zaczyna oddawać serię Low Kicków Huraganowi! W końcu podcięty! I sygnalizacja RKO! Wściekle wali pięściami o ziemię. The Hurricane wstaje! I zostaje na nim wykonane RKO! Ale nie, rzuca rywalem o matę!
Potem obaj zawodnicy padają! Dążą do swoich partnerów. I oddają nim piątki! Jednakże The Hurricane trochę wcześniej. I Palu szarżuje z Clotheslinem na zmienionego Nanora! O ty! I jeszcze Clothesline dla Batsepa! Nanor wstaje. Otrzymuje dwa Gut Kicki, potem Clothesline, jeszcze Samoan Palu odbija się od lin, i Running Sto na bezradnym Nanorze! Ale szybko wstał. Pożałował tego, bowiem na nim zostało wykonane Samoan Drop! Jeszcze raz wszystko wstał, toż to SERIA ŚMIERCI Samoana Palu! I rzucenie na narożnik. Nanor jednak zmienia się z Batsepem! Ten także otrzymuje Samoan Drop, jednak natychmiast wstaje, i rzucony na inny narożnik! I Running Splash na nim! Wykonany! Kontynuacja serii, tym razem na Batsepie!
Potem Batsep zostaje podsadzony na szczyt narożnika! Natychmiast otrzymuje Samoan Strike, a potem zostaje ustawiony pod akcje wieńczącą Samoan Kill – czyli Fireman’s Carry Slam! No i wykonane! I już Samoan Palu sygnalizuje Bicycle Kick! Batsep, powoli, wstaje, potyka się o własne nogi, co źle dla niego się skończy, bowiem zostaje podtrzymany Bicycle Kickiem! A na koniec, podnosi swojego rywala! The Hurricane go dopinguje! Zamienia się z nim, po czym The Hurricane chwyci swojego oponenta na barki, i wykonuje Go To Sleep, a z kolei Samoan Palu Samoan Facecrusher! I przechodzi na drugą stronę lin! Wykonane GO TO SAMOA! The Hurricane stosuje pin!
1…
2…
3…!
Nanor już szarżował, ale nie zdążył! The Hurricane z Samoanem Palu wygrywają nad Nanorem i Batsepem! Czyżby nowy tag team? Przekonamy się teraz, bowiem The Hurricane właśnie chwyci mikrofon od pracowników MWE, i coś ogłasza!
- Ja, The Hurricane i mój partner, „The Great Samoan”, czyli Samoan Palu, zakładamy właśnie tag team pod nazwą Samoans In Hurricane! Wygramy, zdominujemy MWE kompletnie!
I Samoan Palu przytakiwał głową! I chwycił za rękę The Hurricane’a, którą uniósł w górę! Potem podsadził go na barki! The Hurricane machał rękami w górze! Na barana, na barana! I w takim stylu zeszli do szatni. Batsep leży na macie, w końcu Nanor chwyci go pod bark, i również schodzi do szatni!
Komentarze:

2011-12-06 20:04:23, Cliffe:

Go-To-Sleep:
Na życzenie oddzielam.