MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Go-To-Sleep:
Ultimate powiedziałem Ci, że kolega jednak zrezygnował.

A Wy macie z mojej strony walkę.


Motaker & Assuś vs Nicco Track & The „Fly Boy” Bohtes & Brett The Bouble
Handicap Match

Pierwsza drużyna Motakera i Assusia. Powolnie przechodzę przez rampę. Publiczność na nich buczy, nie lubi tej dwójki. Po ich twarzy można rozpoznać, że ten typ Matchu nie przypadł im do gustu. No niestety, Assuś sobie zasłużył. Są już na ringu, a teraz słychać muzykę Bohtesa! Cała trójka wchodzi. Robią najróżniejsze fikołki i przewroty, witają się z fanami i jednocześnie wskakują na ring. Już sędzia pokazał, aby gong zabrzmiał jednak na rampie pojawił się GM!
- Tak… Jest tak, jak zapowiadałem w zeszłym tygodniu. Handicap Match, Motaker Bohtes…Ale żeby zmniejszyć stratę jednego zawodnika w drużynie Assusia i Motakera, wprowadzam kilka zmian. A więc słuchaj drużyno Bohtesa. Na samiutkim początku, informuje Was, że nie możecie przerywać pinu. Wiąże się to z dyskwalifikacją. Match jest w typie Elimination, więc nie przegra cała drużyna, bądźcie spokojni. Jeśli użycie jakiejś broni, w postaci np. krzesełka jesteście ZWOLNIENI! To tyle, bijcie się. Życzę powodzenia!

Mamy gong!

W ringu Bohtes i Assuś. Bohtes atakuje swojego rywala z Clotheslinem, jednak ten przechodzi pod jego ręką. Fly Boy próbuje Spin Kicku, jednak Assuś się bojaźliwie oddala. Zmiana z Motakerem! Motaker wchodzi do ringu, trochę zawiedziony swoim partnerem. Fly Boy za to nie widzi problemu. Podchodzi do Motakera, zaczyna go kopać po nodze. Na Motakerze nie robi to jednak większej różnicy, chwyta Fly Boya za gardło! Szykuje się Chokeslam. Jednak Bohtes skontrował świetnym DDT. Motaker się podniósł przy pomocy lin, ale już Bohtes wyszedł z ładnym Springboad Dropkickiem. Hoho, to tak jakby Bothes mówił do ściany. Motaker ani drgnął, a Fly Boy spadł tylko z większej wysokości. Motaker podnosi rywala, chwyta jak do Powerslamu i takim sposobem wykonuje Turnoblockle Powerslam. Jednak nie ten narożnik, nie ten narożnik. Do gry wchodzi Brett, po zmianie która polegała na klepnięciu Bohtesa w plecy. Missle Dropkick od Boubla! Motaker upadł, chciał wstać, ale został zaskoczony serią Roundhuse! I potężny atak kolanem. Do tego Big Elbow! Motaker chce się podnieść ponownie, jednak kiedy „siedział” został zaskoczony potężnym Neck Snapem! Motaker jednak podczas wykonywania tej akcji chwycił Bohtesa i nim rzucił w przód. Motaker zmienia się z Assusiem! Assuś wchodzi do gry, atakuje Clotheslinem, następnie powoduje spotkanie z matą Bretta Shoulder Blockiem, aż w końcu Irish Whip na liny. Assuś wychodzi z Running Splashem, jednak Brett atakuje go nogą i mamy Octopus Hold! I Apron Backbreaker.

Brett szybko wchodzi do ringu, ale tam czeka na niego Assuś z Dropkickiem. Jednak The Bouble rzucił jego nogami o matę. Próba Swining Neckbreakera Boubla, jednak Assuś w porę się wywiązał. Brett zaskakuje go jednak Dropslautem! I podciąga do narożnika. Bouble chwyta za nogi Assusia, a Bohtes klepnął go w plecy. I Bohtes wchodzi z ładnym Helo! (Slingshot Somerslaut Sentonem) I męczy Assusia Knee Dropami. Po chwili Bohtesowi się znudza i zmienia się z Nicco Trackiem! Jego jeszcze nie widzieliśmy dzisiaj w akcji Irish Whip na liny, Lou Thesz Press! Wściekle atakuje pięścią w głowę Assusia. I Angry Stomp. Drugi, trzeci. I do tego obraca go na brzuch Assuś się lekko podnosi a ten uderza go z buta. I do tego zapina Armbar. Jednak Assuś się wywiązuje i atakuje rywala Gut Kickiem!Ustawia Pod Powerbomba, podnosi w górę i próbuje wykonać (bardziej podobne do Last Ride) lecz Nicco się wywiązuje. I mamy Kane Uppecurt! A do tego ładny Big Boot. Nicco zmienia się z Brettem. Double Irish Whip na liny i mamy świetne Poetry In Motion! Brett od razu podnosi rywala i dobija go Hangman Neckbreakerem! Obraca na plecy i mamy Camel Clutch!

Jednak dla Assusia to nie problem, szybko się wywiązuje. Brett się trochę od niego oddalił i zaatakował Assusia z Clotheslinem. Jednak Assuś go przerzucił i ten wypadł poza ring! (Assuś stał blisko lin) Wyczekiwana zmiana z Motakerem! Szykuje się jakaś akcja drużynowa. Motaker stoi przy linach pod którymi znajduje się Brett, a Assuś odbija się od lin. Motaker wykonuje coś podobnego do Back Body Dropu, tyle że Assuś leci brzuchem w dół. Brett widząc to, rzuca się w lewo, a Assuś nie trafia! Aj, Motaker się trochę zagapił i został zaatakowany niepowalającym Hot Shotem. I ładne wejście Springboad Crossbody. Jednak przechwycone i Fallaway Slam! Brett jednak wylądował pod swoim narożnikiem i zmienił się z Bohtesem!

Bohtes wchodzi ładnym Battering Ramem (Slingshot Shoulder Block) lecz Motaker jak stał, tak stał. Lecz tym razem Bohtes ma inną technikę. Kopie mocnymi Low Kickami (Dla niego Middle Kickami) w nogę Motakera. Ten się schylił i został zaatakowany pięknym Springboad DDT! Bohtes podszedł do Assusia i zaczął go wyzywać, ale to był jego największy błąd bowiem Assuś wykonał na nim RKO! Szyja Bohtesa zderzyła się z liną. Nieprzyjemne zagranie, ale Motaker wykonuje jeszcze Chokeslama i przypina.

1..
2..
3!!!

Bohtes odpada, lecz można powiedzieć, że była to eliminacja z niczego.

Na ringu Nicco. Motaker zmienia się z Assusiem. Ten drugi się popisuje tym, jak się przysłużył do eliminacji swojego rywala. Nicco atakuje go Clothesliem, siada na nim i oblewa go serią ciosów w głowę! Potem Irish Whip w narożnik, próba Clotheslinu, jednak Assuś zaatakował go butem i Tornado DDT! Jednak Nicco się oparł i nie poleciał. Assuś jednak przekształcić to na Guillotine Choke! Ale Nicco rzucił się Corner-Spearo podobnym czymś i przerwał Submission. Nicco podciąga rywala do narożnika, będzie zmiana z Brettem. Nicco chwyta na barki Assusia (tak jak do Powerbomba) a Brett atakuje pięknym Diving Clotheslinem! Pin.

1..
2..

To za mało dla Assusia, odkopuje.

Assuś próbuje ręką sięgnąć do Motakera, jednak już Knee Drop na jego rękę w wykonaniu Bretta. Zapomniałem dodać, że Assuś rękę zmiażdżoną przez dosłownie Huragan, ma w gipsie. I na tej lewej ręce skupia się Brett. Knee Dropy, Arm Dragi i Elbow Dropy. The Bouble próbuje wszystkiego, żeby Assusia ta ręka mocno zabolała. W końcu podniósł Assa, podszedł z nim w Headlocku do swojego narożnika i zmienił się z Nicciem. Wtedy Track wszedł na narożnik, a Brett przeszedł do Arm Locku. I Nicco skacze z Diving Double Axe Hand na rękę Assusia. I Nicco zapina Armbara! Motaker chce wejść na ring i pomóc Assusiowi, jednak Brett schodzi z lin, dochodzi pod narożnik Assusia i Motakera i ściąga go z ringu. Sędzia tego nie widział, lecz na pewno widział jak Nicco dołożył 3 mocne Elbow Dropy do tego Armbaru i Assuś odklepał.

Assuś wyeliminowany, przez jego bolącą rękę.

Teraz można nazwać to Handicap Matchem! Motaker i Nicco w ringu. Nicco się zmienia i próbuje z Brettem jakoś powalić Motakera. Podbiegają do niego, jednak ten chwyta ich za gardło i mamy Chokeslam To Two Oponents! Brett wyleciał z ringu, natomiast Motaker przypiął Nicca.

1..
2..

Nieee! To jeszcze za mało dla dzielnego Nicca.

Brett odpoczywa przy bandzie i patrzy jak jest torturowany brat jego Tag-Team partnera. Motaker wykonuje najpierw Flapjack, potem Knee Slama, aż w końcu podnosi Nicca i mamy Wheelabrow Facebuster! A do tego obraca Nicca na plecy i staje na nim! Raz, dwa, trzy, cztery Motaker puszcza. Podnosi rywala i ustawia pod Border Toss! Jednak Nicco kontruje ładnym kopnięciem w prawe udo, i wykonuje Roundhuse Kicka w te same miejsce. Motaker upada na ziemię, a Nicco zmienia się z Brettem. Ten wchodzi, siada na rywalu i zaczyna go oblewać serią uderzeń w tylną część głowy. Motaker go jednak odrzuca i atakuje Big Bootem.
Brett próbuje się doczołgać do Nicca, jednak Motaker torturuje go Ankle Lockiem. Do tego dokłada stompy w prawe kolano i Elbow Dropa. Podnosi rywala, wyrzuca poza ring i czeka. Raz, dwa, trzy, - Brett się nie podnosi. – Cztery, pięć – Partner Tag- Teamowy Bohtesa wstał. Gdy sędzia doliczył do siedmiu, był już przy linach. Motaker zrobił głupi ruch, bo podszedł do niego. Ten skontrował Hot Shotem, wszedł na ring i zmienił się z Nicciem! Ten wszedł na narożnik, próba Diving Crossbody. Udało się Niccowi, który natychmiast wstał. Clothesline od Nicca, jeszcze jeden w końcu Jumping Knee Atack, I Hurricanrana! Sygnalizacja Codebreakera! Ale z pod ringu wyskakuje Assuś, wchodzi na ring i atakuje Spearem Nicca! Po czym szybko biegnie z Motakerem do szatni. Brett próbuje go dogonić, jednak nie ma sił.

I tak o to, kończy nam się ten mecz nieładną dyskwalifikacją ze strony Assusia. Handicap Match może i trudny dla nich, ale dałbym głowę, że Motaker by jeszcze kogoś wyeliminował. Dobrze dla nich jest jak jest.
Komentarze:

2011-12-05 19:54:16, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Całkiem ładna walka :)

2011-12-05 19:56:08, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Twoja szkoła :D

PS. Myślałem, że mnie ochrzanisz o tych zwolnionych. :O

2011-12-05 20:04:16, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Ale tam jest napisane że za użycie BRONI jest zwolnienie !?

2011-12-05 20:04:47, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
A jakbym użył? :P

2011-12-05 20:05:38, Resvean:

na kolana i do pana:
Znowu moja druga postać była czarnym charakterem ... Ech, no się muszę przyzwyczaić, że Ass nie umie przegrywać.

2011-12-05 20:06:24, mały awersomik:

tylko jedna walka na tygodniówce?

2011-12-05 20:07:21, na kolana i do pana:

Assuś:
Pierwsza postać.

Idę w ślady Unleda. Kto pierwszy poda swoje karty postaci i wybierze typ walki dostanie walkę. (Bez pasów tylko.)

2011-12-05 20:08:21, Go-To-Sleep:

Assuś:
Bo to heel :P

2011-12-05 20:08:32, Resvean:

na kolana i do pana:
Teoretycznie tak, ale Resv jest yhm moim faworytem.

2011-12-05 20:11:45, Hepatoil:

Nazwa:Nanor
Pseudo:The Knock Out
Rola:Face
Styl:American
Wzrost:2,00m
Waga:138kg
Finishery:Nanor Bomb (Batista Bomb),F-5
Dźwignie/a:Boston Crab
Charakterystyczne akcje:Big boot,Spear,Powerslam,Chop,wszelakiego rodzaju slamy,Raven fly(Superplex),Serkies Boom (łapie gostka za ręce w okolicach pach albo też pod pachami,unosi go do góry i rzuca z całej siły o ziemię,ta akcja często poprzedza finisher),Chokeslam

Typ walki?
Albo w klatce 1 vs 1 lub...
mój TT na TT Axe.

2011-12-05 20:13:21, Resvean:

na kolana i do pana:
Yyy, a dlaczego miałem dać swoją kartę? Nawet nie miałem zamiaru.

2011-12-05 20:13:32, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Nie chce mi się Single Matcha pisać. :O

Nie będę TT z Axe walki pisał, bo będzie, że pod siebie. :O

2011-12-05 20:15:18, Fezaes:

na kolana i do pana:
Nazwa: Tom Crash
Styl: High Flyer
Rola: Heel
Wzrost: 178 cm
Waga: 83 kg
Charakterystyczne akcje: DDT, Dropkick, Splash, Spear
Finishery: Air Bourne, Starship Pain, Trouble In Paradise

Walka to mi obojętnie.

2011-12-05 20:15:52, Hepatoil:

na kolana i do pana:
No to sam wybierz.

2011-12-05 20:19:53, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Fezaes:
Nanor "The Knock Out" vs Tom Crash Lumberjack Match.

Jutro, rzecz jasna.

2011-12-05 20:20:27, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Napisz Triple Threat Match z Samoanem Palu kochanieńki :|

2011-12-05 20:21:25, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dopsz, to zmieniam plany. Nanor "The Knock Out" vs Tom Crash Special Gust Refree Samoan Palu. :) Palu dopiero co walczył w EC, więc nie. :P

2011-12-05 20:22:32, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Fredzio mógłby być, ale on zwolniony :(

2011-12-05 22:52:15, Elective:

na kolana i do pana:
Ja mogę być drwalem ploosemm.

2011-12-06 14:03:45, Hepatoil:

i Batsep drwalem

2011-12-06 14:25:09, mały awersomik:

Do mojej karty chciałbym dodać jeszcze STF do submission'ów

2011-12-06 14:33:52, na kolana i do pana:

mały awersomik:
Dopiero co ochrzaniałeś Assusia, że Boston Crab nie jest dla HY, to teraz ja Ci nie dam STF wsadzić. :O

2011-12-06 14:36:29, Hepatoil:

mały awersomik:
Nazwę to nietaktem z twojej strony.

2011-12-06 14:46:50, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Hepatoil:
...

No to trudno